Jump to content

Surdatu

Players
 • Content Сount

  167
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3130
 • Clan

  [KTS]

About Surdatu

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

444 profile views
 1. Surdatu

  9 sezon CW i 'balanz'

  Hmm "gra wygrana wypłynę na tego Salema burtą... co może pójść źle?" Ogólnie trzeba przyznać Iż dowódca ów ma złote serce i stara się wyrównać szanse. Echh a wydawałoby się, że taki Łobuz z niego ....
 2. Surdatu

  9 sezon CW i 'balanz'

  Pfff 236k dmg po spocie przy 51k zadanych samemu, na pierwszy rzut oka widać, że CV niedomagają. Widać jak an dłoni, że ich siłę uderzeniową powinno się zboostować około 5 krotnie. Do tego widziałem że jednak jakieś Staliny potrafiły spaść, wymagają boosta wytrzymałości.
 3. Surdatu

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  A za miesiąc hotfix bo Kidd za silny i trza mu zabrać naprawkę i AA
 4. Surdatu

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  @up, no widzę DD się dobrze bawiły, pomimo wsparcia okrętów AA
 5. Surdatu

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Dla mnie rework będzie sukcesem, jak wszystkie CV wyginą, czego z całego serca im życzę (no chyba, że będę mógł wyłączyć mm z nimi, to nich mają się jak najlepiej i robią w bitwach po milion dmg).
 6. Surdatu

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  O widzę jeszcze 2 hotfixy i można wrócić do normalnej gry Jak CV pójdą w diabły, DD wrócą do randomów. __________________ A rozwiązanie jest tak banalnie proste ... Chcesz grac z CV? Zaznacz checkboxa. Wtedy CV mogą być totalnie OP. Kto będzie chciał grać z tym rakiem, to sobie zaznaczy i pogra. Problem rozwiązany. Co do płaczy, że powinno to dotyczyć każdej klasy - nie. To gra o okrętach, a nie dronach to raz, dwa - na żadnej innej klasie nie ma takiego wpływu na bitwę jak na CV + różnica między skillem graczy, na żadnej innej klasie nie wpływa tak na wynik bitwy. Każdą inna klasę można w ten czy inny sposób skontrować. Proste i szybkie, no ale to WG i trzeba kombinować.
 7. Surdatu

  16 SEZON - Rankedy

  Alfreda nie znasz? Jeden z naczelnych trolli choć niezbyt aktywny. Rzuci jeden czy 2 troll posty i zajada cebulę w jaskini wspominając Azella
 8. Surdatu

  Jean Bart

  No więc wyraziłem swoją opinię opisując bolączki tego pływadła. NI pies ni wydra, ani to krążownik bo w większy, mniej zwrotny i gorsze kamo, słabszy rof, gorzej podpala. Ni BBek bo mały kaliber jak na te tiery, brak alphy i miekki z średnią ilością HP. Ma ten booster do prędkości i reloadu jednak dla mnie to cholernie sytuacyjne, szczególnie jak jest meta obrzucania się kartoflami i mało kiedy można kogoś sensowanie oflankować. Jako, że dodatkowo dostawałem teamy, dzięki którym bitwy trwały 9-12 minut i 70% teamu włącznie z DD siedziało za mną to opinia jest taka, a nie inna. Tankować nie byłem w stanie, bo okręt dosłownie się topił w oczach. Pomimo reloadu nie byłem w stanie nić robić bo albo magiczne 1190 albo 0 z ewentualnym uszkodzeniem modułu. Krążowniki na dystansach 8-14 km ustawiały się burtą, żeby uzyskać maksymalizowania dmg, a moje pociski albo spadały obok, albo zadawały imponujące salwy za 3-7 k HP. Takiej bezsilności nie czułem na żadnym innym BB. Sushi jest kapryśny ale w końcu trafia i średnio ma znaczenie czy ktoś się dziobuje czy nie, po prostu widać skutek. Do tego pula HP i odporność na ryby. Misjurij miał dziwne tendencje do zadawanie kiepskiego dmg, ale jakieś cyty wsadzał i był bardziej regularny + radar Alzacja po prostu była, przed nerfem był to najlepszy BB, później nie wyróżniał się, ale też nie odstawał FdG - no dobra był starsznie nierawy, ale nie powodował frustracji i praktycznie nie łapał cytadel Iowa - to zależy kto kiedy nią grał. Mi w niej nie pasowały notorycznie padające działa (w JB też mi ciągle padają) ale ona aż tak szybko nie topniała (nie mówię o salwie w burtę) Izumo - wolny kloc z upierdliwie ustawionymi działami, no ale JB też ma wieże na dziobie, do tego był duuuużo twardszy i odporniejszy na ryby + pula HP. Jestem bardzo daleki od zachwytów nad JB, bo jest bardzo średni. Wczoraj przy nieco lepszych losowaniach teamów (+2 gry z DD w dywizjonie) było trochę lepiej , choć zdecydowanie brak mu pierdzielnięcia jakiego oczekuję od BB.
 9. Surdatu

  16 SEZON - Rankedy

  A ja polecam olać ten tryb w chwili jak zaczyna irytować. Do czasu jak nie wprowadzą zmiany, że premiowana jest gra, a nie szczęście do losowania drużyn ,nie ma sensu tracić za dużo czasu. No chyba, że dowalą jakieś sensowne nagrody. W tej chwili można praktycznie stać w miejscu, pomimo faktu bycia co bitwę top 1-4 z 12 grających. Team wygrany: 1-4 * +1 5-6 utrzymanie * Team przegrany 1* +1 2 utrzymanie * 4-6 strata * Alternatywne rozwiązanie: wyniki expa top 6 niezależnie od teamu *+1 Top 7-8 o ile przegrana utrzymanie gwiazdki poniżej strata * Dzięki temu nagradzana będzie GRA, a nie szczęście/nieszczęście przy losowaniu teamu. Tym sposobem praktycznie niemożliwe jest carrowanie totalnych ameb do czołówki, jeżeli ktoś myśłi o wyższych rangach musi wykazać się choć minimalnymi umiejętnościami.
 10. Surdatu

  Jean Bart

  @En_Vivo Masz całkowitą rację jest fantastyczny i sam wygrywa bitwy.
 11. Surdatu

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Widzę GZ nadal zbalansowany Koleś pływa burtą dostaje na zmianę AP/HE i wesoło wysyła eskadrę za eskadrą. 1 eskadra 14 k i rozwalone moduły. Kolejne eskadry i 21 k poszło w diabły. Następnie rakiety z pożarami i znó napę, naprawki nie było więc nawet jak go ubiłem na resztce HP mnie dobił. Starczył nalot z bombami + rakietami, żeby wywalić aktywny krążownik VIII. GJ.
 12. Surdatu

  Jean Bart

  To gów... jest totalnie niegrywalne. 40 trafień AP, większość w burty krążków 44 k dmg, Z HE dmg praktycznie nie wpada, 2-4 podpalenia na bitwę. Jedyne cytadele to z 2 km w Iowę ustawioną całkowicie burtą - z 3 salw wpadły całe 2 i rekordowe 91 k z bitwy. Donskoj czy Baltimore ustawione burtą? Całę 4 k z AP. Ty w krążownik 2k bez podpałki, krążownik W JB 6-8 k z podpałką. Praktyczne każde trafienie to pożar na pokładzie. Nie kojarzę innego BB, który tak łatwo się jara i jest tak bezużyteczny dla teamu. Mega niecelna krowa z zerową możliwością tankowania. Do tego z pociskami zrobionymi z błota. Z każdej strony bierze salwy po kilkanaście k, jak go sfocusuje więcej niż 3 okręty to topi się szybciej niż mino ustawiony burtą. Myślałem że miękkie są RN, one są mega tankerami w stosunku do tego guana. Miała być zarabiarka jako zastępstwo MIssouri, okazało się stratą węgla i kuponu. Nie wiem czy jest choć 1 okręt podobnie beznadziejny jak ten syf.
 13. Surdatu

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Jako poparcie teorii braku problemu dla DD wrzucenie gry krawędziowych DD oh uwielbiam tych znawców. OMG ale stek bzdur ... Czekam na kilka screenów z gry Chabą to zupełnie zamknie temat.
 14. Surdatu

  16 SEZON - Rankedy

  Ja nie ogarniam ranków. Miałem bitwę gdzie stockowym Yugo z 14 pkt kapitanem prawie zrobiłem na działa udolaja. Prawie bo prócz niego na 4 km, miałem na 8 km Donskoja. Udolaja zdołał ukryć się w sumie na 800 HP A na flance moje 5 okrętów dostało wpierdziel od 4. Żeby było śmieszniej w kolejnej bitwie na start straciliśmy Z46 (storpedowane przez Yugo ...) I FdG płynącego twardo burtą do 4 okrętów wroga, po czym w 4 zrobiliśmy rusha (poprzedzonego przegonieniem Kitakaze działami mojego Yugo ) i tracąc wcześniej obite Missouri rozwaliliśmy 6 (Iowa, Missouri, Roon, Seattle, Kita i Yugo). Weźcie mi powiedzcie, że to ma jakąś logikę... Poziom graczy jest tak żenująco niski, że wszystkie rozwiązania są możliwe. Hit - full HP Yugo spotkało wrogie na 2 k HP. Przegrał ... Nie próbował strzelać, podpłynął na 2 km tracąc pół HP pod ostrzałem wrogiego DD. Nie trafił 2 salwami rybek, po czym sam zeżarł jedną ... Cuda się dzieją.
 15. Surdatu

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Owszem, jednak o ile ma szansę być niewykryty, a po wykryciu nie jest atakowany średnio co 20-30 sek ma szansę wykonać swoją robotę. Krążownik o mniejszym zasięgu dział też może wypracować pozycję. Nie widzisz co zaburzyło ten kruchy i nieidealny, ale jednak balans?
×