Jump to content

matienter120

Players
 • Content Сount

  159
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11625
 • Clan

  [WIDMO]

1 Follower

About matienter120

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

369 profile views
 1. matienter120

  Gra się na mnie uwzięła POMOCY

  Myślę że ten sławny obrazek określi skalę powagi tego tematu. Tak na poważnie: Ja bym to co piszesz wytłumaczył: brakiem umiejętności (skilla). Mała ilość pożarów, no trudno czasem się zdarza ale piszesz również o tym że dostajesz cyty z 18km albo że wypływasz full do przodu i dostajesz focusa, no cóż to na pewno nie wynika ze złego RNG. Czy kupienie jakiejś zawartości do gry pomoże? Oczywiście że tak ;) Najlepiej kup sobie jakiś okręt premium 9t za jedyne 254zł a na pewno od razu pójdzie ci lepiej i to złe RNG się odblokuje. Pozdrawiam!
 2. matienter120

  Kanał: MATSON Pro Play Game!

  World of warships [PL] Zaprasza na swój discord. https://discord.gg/xhnkmaM
 3. matienter120

  kredyty za bitwę to jakiś żart?

  Sam masz ponad 500 bitew na premkach i narzekasz na zarobki? ponad 300 bitew na musashi i narzekasz na zarobki? Coś jest chyba nie tak z kapitanem który na nich pływa i ma słabe bitwy i słaby zarobek. Ponadto mam tylko kilka stałych kamuflaży na dychy którymi mało gram. Posiadanie dużej ilości kasy to nie tylko dobry zarobek ale również oszczędność.
 4. matienter120

  kredyty za bitwę to jakiś żart?

  I co, pokaże ci bitwę np.: na venezi gdzie zarobiłem na czysto 200tyś. I tak ze 200 razy i masz już 40 milionów. Wystarczy grać nic prostszego. ;)
 5. matienter120

  kredyty za bitwę to jakiś żart?

  No, to tak a pro po małych zarobków. Jakby to kogo interesowało: mam kilka takich lepszych okrętów premium ale gram nimi okazjonalnie. Gram głównie dychami i od niepamiętnych czasów nie cierpię na brak kasy. Wows to nie tylko strzelanie się burta w burtę ale również odpowiednie zarządzanie swoimi przeróżnymi zasobami.
 6. matienter120

  Kanał: MATSON Pro Play Game!

  Zapraszam na live!
 7. matienter120

  Kanał: MATSON Pro Play Game!

  Kolejny poradnik dotyczący mechaniki penetracji. Film ten wyjaśnia znaczenie określenia: "Threshold" oraz pokazuje szczegółowe dane penetracji pocisków na losowo wybranych okrętach. Film z dedykacją dla nowych graczy którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w world of warships. Zapraszam! Zapraszam również na twittera: https://twitter.com/Mateusz70540613
 8. matienter120

  Kanał: MATSON Pro Play Game!

  2 wynik na świecie i 1 na serwerze Eu. Zapraszam! https://twitter.com/Mateusz70540613
 9. matienter120

  Bitwy klanowe: sezon Droga wojownika

  Możliwość darmowego resetu perków przed sezonami cw był po to aby na czas cw usunąć niepotrzebne perki kapitańskie na wzmocnienie AA gdyż nie było lotni która jest na randomach. Obecny sezon cw jest z lotniami więc nie ma takiej potrzeby aby dokonywać drastycznych zmian perków kapitana gdyż w tym sezonie możliwość gry mają wszystkie klasy okrętów. Tak poza tym to: bez przesady koszt resetu perków u kapitana 19pkt to 190000 elitarnego expa kapitańskiego (jeżeli ktoś nie chcę wydawać dublonów) który zdobywany jest kiedy gramy okrętem z kapitanem który ma 19 pkt. Kapitańskie pd które zdobywamy w bitwie jest zamieniane na elitarne pd. Nic trudnego wystarczy rozegrać kilkanaście bitew z kapitanem który ma 19 pkt i mamy expa elitarnego na reset.
 10. matienter120

  Bitwy klanowe: sezon Droga wojownika

  Kto ci naopowiadał że gra ta jest grą o pancernikach?
 11. matienter120

  Kanał: MATSON Pro Play Game!

  Najlepsze akcje klanu WIDMO na KOTS z 28.03.2020. Zapraszam!
 12. matienter120

  Kanał: MATSON Pro Play Game!

  Witam po dłuższej przerwie i zapraszam na film. Również zapraszam na moją nową grupę FB: https://www.facebook.com/groups/715910232280163/ Twitter: https://twitter.com/Mateusz70540613
 13. matienter120

  teoria spiskowa dotycząca misji na legendarny moduł dla Desa

  Ale ja jestem wyluzowany jak nigdy dotąd. Spokojnie! :D
 14. matienter120

  teoria spiskowa dotycząca misji na legendarny moduł dla Desa

  No doprawdy zdumiewające! Jak wygrywamy jakimś okrętem np.: od tygodnia to jest ok i żadnego spisku wajchy w górę przez wg nie widać - Czujemy się wtedy bogami gry i mówimy na prawo i lewo jacy dobrzy jesteśmy ale jak nagle przychodzą przegrane to od razu wina wg i w mgnieniu oka pojawiają się nowe tematy dotyczące tego jak to okrutne wg dręczy i nie pozwala wbić legendarki, na pewno stoi za tym jakiś programista czy kij wie kto i macha wesoło wajchami góra dół. Jak w każdej grze są wygrane i przegrane a to że ktoś te przegrane ma w momencie kiedy ma misje na legendarkę i musi wygrać ileś bitew to raczej nie jest powód aby nazywać to wielkimi teoriami spiskowymi a raczej swoją "mniej efektywną grą" lub też po prostu zwykły pech.
×