Jump to content

matienter120

Players
 • Content Сount

  134
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10792
 • Clan

  [WIDMO]

About matienter120

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

232 profile views
 1. matienter120

  Kanał: MATSON Pro Play Game!

  Zapraszam!
 2. matienter120

  Okrety premium

  A dlaczego masz nie zagrać? Nie spróbować? Jak dają to korzystaj. Będzie to również twoja wiedza na przyszłość, jak będziesz kiedyś chciał sobie kupić jakiś okręt premium to nie będziesz mieć takiego trudnego wyboru i nie będziesz musiał dokonywać tego wyboru w ciemno gdyż wcześniej grałeś tymi okrętami.
 3. matienter120

  Kanał: MATSON Pro Play Game!

  Zapraszam!
 4. matienter120

  Koszmarne okręty

  Jak kolwiek by się nie nazywała to nie spełnia podstawowych kryteriów jakie powinna spełniać aby zostać uznanym za symulator. Kogoś musiała ponieść niezła wodza fantazji próbując udowadniać że to symulator. Czego nie spełnia? Np: sposób celowania który jest bardzo uproszczony. Jeśli miałby być to symulator okrętów wojennych to celowanie było by trudnieszje, nie zapomnijmy również o fizyce ktróra w przypadku symulatora była by inna i bardziej REALISTYCZNA! :)
 5. matienter120

  WoWS Show: najśmieszniejsze momenty

  Jedynie co może mnie rozśmieszyć ale przez łzy w tej grze to granie w weekend i prawie ciągłe trafianie na fantastyczne zespoły z bardzo mądrymi graczami którzy wyróżniają się obszerną wiedzą na temat gry oraz jej mechaniki w taki sposób że bitwa kończy się nawet po 6 minutach. (Ubaw po pachy!) :D A wy tu jakiś rzekomy śmieszny filmik publikujecie. Wg - litości!
 6. matienter120

  Armada: Siliwangi

  Wszystko w swoim czasie. :)
 7. matienter120

  Kanał: MATSON Pro Play Game!

  Zapraszam!
 8. matienter120

  Kanał: MATSON Pro Play Game!

  Mała przerwa na kanale ale już powracam z filmem pokazującym jak smoleńsk jest słaby! :) Zapraszam!
 9. matienter120

  Kanał: MATSON Pro Play Game!

  Kolejne 300k+ tym razem na kurfurście. Zapraszam!
 10. matienter120

  Kanał: MATSON Pro Play Game!

  Salem - dynamiczna gra! Zapraszam!
 11. matienter120

  Kanał: MATSON Pro Play Game!

  Midway! :) Zapraszam!
 12. matienter120

  Kanał: MATSON Pro Play Game!

  Ponad 250k na 8t to chyba dosyć dużo nie? :) Zapraszam!
 13. matienter120

  Kanał: MATSON Pro Play Game!

  Bardzo fajna i dynamiczna bitwa na desie. Zapraszam!
 14. matienter120

  Yamato

  Dlaczego strzelił ci od przodu za 45k? Dlatego że yamato ma na dziobie 32mm pancerza a jego działa są to 460mm więc według mechaniki gry doszło do overmatchu. Czyli: kaliber dział który jest o 14,3 razy większy od pancerza do którego się strzela, bez względu na kąt - dochodzi do przebicia i zadania obrażeń. Obliczenia: 32 × 14,3 = 457,6 czyli w zaokrągleniu 458. Tak więc jedynie działa yamato (460mm) są w stanie przebić ten pancerz nie zależnie od kąta. Mówimy tutaj oczywiście o pociskach pp. A dlaczego ty nie byłeś w stanie zadać wrogiemu yamato obrażeń podczas gdy był do ciebie bokiem? Nie wiem ciężko jest mi się do tego odnieść, nie wysłałeś żadnych screanów ani powtórki więc tak jak napisał mój znajomy z klanu, musiałbyś podesłać powtórkę z tej bitwy i wtedy można było by ci pomóc. :)
 15. matienter120

  Yamato

  Możliwe że źle przycelowałeś i tyle. Rng również może ci te pociski rozrzucić i część pocisków mogła po prostu trafić w elementy okrętu w którym dochodzi do przebić na wylot.
×