Jump to content

matienter120

Players
 • Content Сount

  212
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14851
 • Clan

  [PUNCH]

1 Follower

About matienter120

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

901 profile views
 1. matienter120

  [PUNCH] That's a Lotta Damage! - Recruiting

  As I understand it, it's about the clan logo. If you could, please send some proof that there is something wrong with this photo. Since we all see it normally, we can't fix a bug we don't see.
 2. matienter120

  [PUNCH] That's a Lotta Damage!

  !up
 3. matienter120

  Zmiany w premkach i okrętach specjalnych

  I to jest jakoś bardzo dziwne? Jakby się nad tym głębiej zastanowić to gra ewoluuje lepiej/gorzej ale ewoluuje i uważam że jeśli okręt premium/specjalny miałby być kiedyś za mocny i psuć balans w rozgrywce to należało by coś z tym zrobić.
 4. matienter120

  Buahahaha

  No tak, tylko z tego powodu że ludzie rzucili się na te hybrydy co było do przewidzenia powstał ten wątek na forum tak? Okręt który jest bbkiem i jednocześnie ma samoloty, co może pójść nie tak? Naprawdę to aż takie zaskoczenie że aż tyle tego pływa?
 5. matienter120

  punkty badawcze

  Z tego co wiem to informacja na ten temat nie jest w teczce z pieczątką "TOP SECRET". Śmiem twierdzić że jeśli coś nie jest ściśle tajne to łatwo to znaleźć. A może się mylę? xD Tak czy siak jest wszystko czarno na białym. Nie wiem może się nie znam ale sprawdzenie tego typu informacji nie wymaga dużego wysiłku :)
 6. matienter120

  pytanie do najlepszych graczy - manewry

 7. matienter120

  Stal _ Dublony

  Sądzę że nie kumasz po co w ogóle ten rodzaj zasobu wszedł do gry. To jest zasób którego najwięcej jest właśnie w cw i po to on został wprowadzony do gry żeby nagrodzić graczy którzy poświęcają swój czas na ten rodzaj bitwy. Dodam że nie zawsze zdobywa się stal będąc w klanie ponieważ nie zawsze gra się w składzie na cw. Przeraża cię fakt że żeby mieć stal nie grając w cw trzeba bardzo dużo grać randomów i robić misje bojowe tylko że ty nie grałeś ponad 3 lata i dopiero niedawno wróciłeś do gry tak więc nie rozumiem twojego problemu. Przecież niczym zmęczyć się nie mogłeś przez 3 lata nie grając prawie w cale w grę xD. Można jeszcze nachapać się stali grając rankedy tak więc są różne sposoby na farmienie stali nie biorąc udziału w cw ale zebranie na jakiś okręt za stal będzie dłuższe niż jeślibyś grał cw, proste i logiczne. Kończąc: możliwość wymiany doświadczenia na stal była by spoliczkowaniem graczy którzy ciężko pracują co sezon w cw aby się dorobić stali. Chcę powiedzieć że żeby zdobywać unikatowe okręty, emblematy czy różne inne rzeczy trzeba po prostu ciężko pracować Pozdrawiam cieplutko i smacznej kawusi.
 8. matienter120

  Boty oszukują w bitwach kooperacyjnych

  Chyba nie warto komentować nawet: Mem wystarczy :)
 9. matienter120

  zmiana barw

  W sumie nie dziwi mnie to że nie rozumiesz. Twój poziom nie zrozumienia mojego komentarza jest równy "wielkości" i "ważności" twojego problemu w związku ze zmianą barw. W ramach wyjaśnień: mój komentarz był aluzją do twoich statystyk które są koloru czerwonego. Pozdrawiam cieplutko i smacznej kawusi :) pozdro dla kumatych ;)
 10. matienter120

  zmiana barw

  Ale ty już należysz do graczy o czerwonych barwach. ;) Tak więc spokojnie nic zmieniać nie musisz, twoja skuteczność na randomach cię w tym wyręczyła.
 11. matienter120

  Badanie opinii społecznej - linie okrętów

  Linia "Chińskich" niszczycieli: Pomimo tego że niektóre parametry tych okrętów były bardzo podobne a często takie same jak u Amerykańskich ddków to ich głebinowe torpedy były czymś co wprowadziło urozmaicenie do geamplayu i wymusiło na graczach większej ostrożności. Fajną sprawą był radar zamienny z dymem często i gęsto przydatny w poprzednich sezonach cw do których już nigdy nie powrócimy. :(
 12. matienter120

  Czy to ja zawiniłem?

 13. matienter120

  Problem z serwerem.

  To niezły problem z serwerami wowsa.
 14. matienter120

  Kontenery świąteczne 2020 - czy Wargaming uprawia SCAM ??

  Nie śledzę forum na bieżąco tak więc prosiłbym kogoś o wytłumaczenie mi w jakim celu tak naprawdę został założony ten temat? Z tego co udało mi się zrozumieć przez minutowy "research" to to że, gracze mają pretensję na 12 stron o to że w kontenerach LOSOWYCH jak co roku nie dostali okrętu tak? Oraz że dobrowolnie kupują kota w worku a potem wielkie rozczarowanie że poszło 200zł z konta i nie wypadł żaden okręt tak? albo że wypadł jakiś makarov czy inny złom bo jakiś mechanizm losowania jest itp. bla bla bla...
×