Jump to content
Game server issue - possible disconnects Read more... ×

Jan_Onufry_Zagloba

Players
 • Content Сount

  353
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5642
 • Clan

  [ZGZ]

About Jan_Onufry_Zagloba

Recent Profile Visitors

790 profile views
 1. Jan_Onufry_Zagloba

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Jakby WG zrobiło prosty event, który dawały X tier, to byłaby jeszcze większa afera, że teraz to na X masa ludzi, którzy normalnie VIII jedną zrobili ledwo, a tu pyk i maja dychę. Że nieogary grają teraz na X, że bez doświadczenia nie można tak wysoko itp. itd. WG zrobiło trudny event to też źle. Normalnie grecka tragedia...
 2. Jan_Onufry_Zagloba

  Na randomach nie da się grać....

  I tu pojawia się mechanizm samorealizującej się przepowiedni. Kiepski MM, to się staram inaczej. Potem przegrana i mówię: wiedziałem, że tak będzie! Bez MM monitora pewnie byś w paru bitwach pomógł zielonym w zwycięstwie. A tak to żeś sobie dmg nastukał, PR się zgadza i pomarudzić można ;>
 3. Jan_Onufry_Zagloba

  WOWS - staczanie sie na dno ... ale nie morza.

  Moje też tak robiły, ale obrażeń przeciwnikowi nie zadawały.
 4. Jan_Onufry_Zagloba

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Święta obchodzone w październiku bieżącego roku Data Nazwa święta / wydarzenia 1 października (wtorek) Światowy Dzień Wegetarianizmu, Międzynarodowy Dzień Ludzi Starszych, Międzynarodowy Dzień Lekarza, Międzynarodowy Dzień Muzyki 2 października (Środa) Europejski Dzień Ptaków, Światowy Dzień Zwierząt Hodowlanych, Międzynarodowy Dzień Bez Przemocy 4 października (piątek) Światowy Dzień Dobroci Dla Zwierząt 5 października (sobota) Światowy Dzień Nauczyciela 6 października (niedziela) Światowy Dzień Mieszkalnictwa 9 października (Środa) Światowy Dzień Poczty 10 października (czwartek) Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego 12 października (sobota) Światowy Dzień Chorób Reumatycznych 13 października (niedziela) Dzień Ratownictwa Medycznego 14 października (poniedziałek) Międzynarodowy Dzień Zmniejszania Skutków Klęsk Żywiołowych, Światowy Dzień Normalizacji, Dzień Nauczyciela (Dzień Edukacji Narodowej) 15 października (wtorek) Światowy Dzień Mycia Rąk, Międzynarodowy Dzień Kobiet Wiejskich, Dzień Dziecka Utraconego, Międzynarodowy Dzień Niewidomych 16 października (Środa) Światowy Dzień Żywności, Dzień Papieża Jana Pawła II 17 października (czwartek) Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem, Dzień Walki z Rakiem 18 października (piątek) Światowy Dzień Monitorowania Wody, Światowy Dzień Menopauzy i Andropauzy, Dzień Łączności, Dzień Poczty Polskiej 19 października (sobota) Dzień Ratownika 20 października (niedziela) Światowy Dzień Osteoporozy 22 października (wtorek) Światowy Dzień Osób Jąkających 24 października (czwartek) Światowy Dzień Informacji Na Temat Rozwoju, Dzień Organizacji Narodów Zjednoczonych 25 października (piątek) Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt 27 października (niedziela) Zmiana czasu z letniego na zimowy, Światowy Dzień Dziedzictwa Audiowizualnego, Światowy Dzień Modlitwy o Pokój 29 października (wtorek) Światowy Dzień Chorych na Łuszczycę 31 października (czwartek) Światowy Dzień Oszczędności
 5. Jan_Onufry_Zagloba

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  True... Bardziej mi chodziło, że to możliwe.
 6. Jan_Onufry_Zagloba

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Może tak się stać wtedy jak te niszczyciele zatopisz. Wtedy pomimo mniejszego dmg pr będzie wyższy przez fragi. Ale to tylko przy takim założeniu: mniejszy dmg+fragi vs większy dmg+brak zatopień.
 7. Jan_Onufry_Zagloba

  Koniec

  Zapewne opisany w wikipedii :D
 8. Jan_Onufry_Zagloba

  Koniec

  A czemu rasistowskie? Polacy to inna rasa? Kurka, nie wiedziałem...
 9. Jan_Onufry_Zagloba

  Na randomach nie da się grać....

  Na pewno mniej niż przyznanie się do tego publicznie ;)
 10. Jan_Onufry_Zagloba

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  HEWCG-ZPFAA-T2DKHHEWCM-469MV-XKR86HEWCY-5BU8F-SWSZK moje kody.
 11. Jan_Onufry_Zagloba

  poprawka rozgrywki poprzez taranowanie

  Ale wiesz, że Titanic nie płynął zbyt wolno i nie ocierał się o gładką burtę innego okrętu/statku tylko o górę lodową, która miała dość nieregularny kształt? Nie to, żeby ta mechanika jakoś szczególnie mnie denerwowała i chciałbym jej zmiany, ale trzeba przyznać, że jest lekko nierzeczywista.
 12. Jan_Onufry_Zagloba

  Wkurzające osłabianie okretów przez programistów

  Bo jak to zmienisz, to Denerys Targaryen urodzi potomka... Poza tym Henio dobrze pisze. Słabsza bitwa (nawet seria) każdemu się może przytrafić. Nie ma się co łamać tylko trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość.
 13. Jan_Onufry_Zagloba

  Propozycja

  Albo przełączasz się pomiędzy działami O różnych kalibrach jak pomiędzy artylerią a torpedami. Raz strzelasz jednym, a raz drugim. Myślę, że chętnych by nie zabrakło, bo zwykle randomy zaczynają się ludziom przejadać.
 14. Jan_Onufry_Zagloba

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Albo biorąc IFHE będziesz miał SAP zamiast HE ;)
 15. Jan_Onufry_Zagloba

  DD vs BB/Krążek (wydzielone z CV-rework)

  Zmienić ocenę gościa może tylko fakt, że gość jest nieletni i nie ma pensji tylko kieszonkowe i rodzice zakręcili kurek. Młodość ma swoje prawa, a kozaczenie jest jednym z nich. Smutne lecz prawdziwe. Bo jeśli jest dorosły, to co zmienia fakt, że rodzice, żona/dziewczyna czy chłopak go zbesztali za zakład? Mógł pomyśleć zanim się założył.
×