Jump to content

Jan_Onufry_Zagloba

Players
 • Content Сount

  324
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5164
 • Clan

  [ZGZ]

About Jan_Onufry_Zagloba

Recent Profile Visitors

441 profile views
 1. Jan_Onufry_Zagloba

  ciagle przegrywanie

  @PanNickt Radeckij po prostu jest nieomylny i to Ci napisał. Jak ma poprawne dane wejściowe, to po prostu ZAWSZE wyciągnie dobre wnioski. ON po prostu NIGDY się nie myli.
 2. Jan_Onufry_Zagloba

  ciagle przegrywanie

  Abstrahując od powyższego, to takich wniosków nie da się wyciągnąć z badania własnej gry. Jest taka zasada: lekarzu nie lecz się sam! Większy wpływ na wynik bitwy niż magiczny, oszukańczy MM ma obecność w drużynie zgranego i dobrze skomponowanego dywizjonu. Nawet nie muszą w nim być "fioletowe oszołomy", żeby dawały przewagę własnej drużynie. Po drugie, w takim badaniu musiałoby wziąć sporo graczy, z których część byłaby "czerwonymi baronami", część średnimi graczami, a część "fioletowymi oszołomami". Podczas gry nie mogliby wiedzieć czy mają kontro premium czy nie, żeby nie wystąpił efekt placebo. Czyli do badania MM zrobionego przez WG niezbędne byłoby WG. Każde inne badanie to lipa i nie ma co się przejmować ich wynikiem. Jak ktoś podejrzewa, że MM lepiej działa przy koncie premium, niech kupi konto premium i już. Albo niech zmieni grę. Inne firm z pewnością są uczciwe i mają za główny cel postawione zadowolenie graczy a nie inwestorów...
 3. Jan_Onufry_Zagloba

  Na randomach nie da się grać....

  No nie pozostaje nic innego jak odinstalować grę!
 4. Jan_Onufry_Zagloba

  ciagle przegrywanie

  z pogrubioną częścią Twojej wypowiedzi trudno się zgodzić ;) A co do spadające skuteczności, to fakt, zmęczony czy wkurzony lepiej do gry nie siadaj, bo tylko głupoty zrobisz. I należy jeszcze wspomnieć mądrość ludową: szuler swoich dzieci nie karze za przegraną, tylko za chęć odegrania się. Zła passa - trzeba zmienić grę, film lub mecz oglądać. A nie katować WoWs.
 5. Jan_Onufry_Zagloba

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Może tak, może nie. Teraz nie muszą. Może jakby była taka opcja to przynajmniej część z nich coś by poczytała. No idealnych rozwiązań nie ma. Co nie znaczy, że nie należy próbować ;)
 6. Jan_Onufry_Zagloba

  Jak wysłać kilka szwadronów z lotniskowca?

  Polecam: https://forum.worldofwarships.eu/forum/592-poradniki-ogólne/
 7. Jan_Onufry_Zagloba

  Jak wysłać kilka szwadronów z lotniskowca?

  Tak się nie da. Eskadry mają ustalony skład. W IJN 4 samoloty (z kapitańskim perkiem możliwe 5) i więcej się nie da.
 8. Jan_Onufry_Zagloba

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  @Greyshark tak, masz rację. Niektorzy zawsze będą narzekać... @Radeckij badźże konsekwentny i nie czytaj moich postów. Albo przynajmniej udawaj, że nie czytasz, bo podobno mam permanentnego ignora u Ciebie...
 9. Jan_Onufry_Zagloba

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Jak będzie za trudno, to zrobi się płacztemat i się wycofają. Nie pierwszy i nie ostatni raz. W końcu to beta a nie gotowy produkt ;)
 10. Jan_Onufry_Zagloba

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Oj tam, czemu od razu szklanka jest do połowy pusta!? Może część graczy skupiła by się na okrętach niższych poziomów? Może część graczy poszukałaby informacji co i jak zrobić, żeby grać lepiej, bo inaczej tej VIII, IX czy X nie wbiją? Teraz nie muszą tego robić i nie robią. Ale gdyby nie mieli wyjścia? Mieli by wybór: niższy poziom okrętów albo zdobycie odrobiny wiedzy. Ja wiem, że najlepiej wylać wiadro pomyj na "czerwonych baronów", ale może taki wymóg nie spowodowałby masowej ucieczki graczy do innych gier i warto spróbować?
 11. Jan_Onufry_Zagloba

  BB vs. DDki po zmianach

  Nie, po prostu kierowcy DD przestali płakać i teraz innych widać ;)
 12. Jan_Onufry_Zagloba

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Ale można by wprowadzić opcję, że oprócz expa do zbadania okrętu z VIII poziomu musisz zrobić VII misję: bądź w pierwszej trójce drużyny w 10 zwycięskich bitwach. Na IX w 20 na VIII a na X w 50 na IX.
 13. Jan_Onufry_Zagloba

  Penetracje w DD

  Mega wytrwali jesteście! Szacun pełen. Żeby dyskutować jeszcze na ten temat, gdy wszystko zostało już napisane, to trzeba mieć jednak żelazną wolę!
 14. Jan_Onufry_Zagloba

  Dyskusja o reworku CV

  I dlatego dałem warunek w pierwszym zdaniu. W skrócie: jeśli rework spełni pokładane w nim nadzeje, to będzie wybór, a jeśli nie, to po co brać aa?
 15. Jan_Onufry_Zagloba

  Dyskusja o reworku CV

  Tylko takie przemyślenia Cię dopadną, jeśli na CV będziesz trafiał w co drugiej bitwie, albo i częściej. Inaczej w większości bitew będziesz miał bezużyteczne umiejętności i wyposażenie na okręcie. Większość graczy, w takim przypadku, nie zainwestuje w AA. I wtedy będą łatwym łupem i będą krzyczeli: NERF CV! Ze skrajności w skrajność firma podąża...
×