Jump to content

Milas93

Players
 • Content Сount

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  659

About Milas93

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Milas93

  Gneisenau (Tier VII)

  Ok, w pełni przyjmuję Twoje argumenty i brzmi to bardzo rozsądnie, dziękuję za wyjaśnienie.
 2. Milas93

  Gneisenau (Tier VII)

  Znaczy się moje możliwe, że błędne rozumowanie jest takie : mając dalszy zasięg można szybciej kogoś trafić, co za tym idzie zyskać więcej doświadczenia za wkład w bitwe czyli teoretycznie zasięg ponad resztę. Ale jak widać sporo się myliłem dlatego wolę pytać nawet o każdą drobnostkę bardziej doświadczonych graczy :)
 3. Milas93

  Gneisenau (Tier VII)

  Jakie moduły polecacie brać pierwsze? Układ kontroli czy kadłub?
 4. Milas93

  Bayern (Tier VI)

  W moim odczuciu bardzo przyjemny okręt i gra się na prawdę przyjemnie, aczkolwiek nadchodzi czas na zmianę na wyższy trier i chciałem się was zapytać jaki perk brać na kapitana za 4 punkty biorąc po uwagę, że będzie on przechodził dalej ? Ręczne sterowanie czy Zaawansowany trening?
 5. Milas93

  New Orlean [VII]

  Wielkie dzięki za obszerną odpowiedź, dowiedziałem się nawet czegoś o co nie pytałem czyli właśnie pociski AP i HE. (ja głupi cały czas jechałem na Pense na HE, po zmianie na AP zabawa jeszcze lepsza i w końcu zadawanie uszkodzeń około 50k plus cytadele) W kwestii uznania okrętu za zły lub dobry osobiście się wstrzymuję i opieram ją na doświadczeniach lepszych graczy bo zdaje sobie sprawę, że nie wyciągam z tych okrętów tego co najlepsze, aczkolwiek dzięki Twojej odpowiedzi wiem, że nie będzie to zmarnowana kasa i PD, wszystko kwestia nabycia lepszego skilla. Właśnie tego mi brakowało na Pensie, że trzeba uważnie włączać się do walki, a możliwość ofensywnej gry na NO zdecydowanie mnie kusi i to na nim pozbieram doświadczenie na ulepszenia. Jeszcze raz dzięki!
 6. Milas93

  New Orlean [VII]

  Siema, właśnie dobrnąłem do ilości doświadczenia umożliwiającej zbadanie tego krążownika, i chciałem was zapytać czy warto się na niego pchać jak najszybciej? Czy jeszcze spokojnie dozbierać na Pensacoli doświadczenie pozwalające na maksymalne ulepszenie NO? Samą Pensacolą gra mi się na prawdę świetnie i może nie wykręcam jakiś rekordowych wyników, ale około 2-3k expa na bitwe pozwala mi się cieszyć grą, a nie chcę wpaść na wyższy trier jeśli ten okręt nie jest tego warty i się potem męczyć aby go ulepszyć.
 7. Milas93

  Langley

  Tak sobie czytałem, że ten CV służy do wywalczenia przewagi powietrznej ale ja mam wrażenie, że bardzo słabo to wypada bo przy pojedynkach 1 vs 1 eskadry myśliwców, zawsze mam strącone prawie wszystkie,a przeciwnik żadnego.Nie wykluczam, że ja coś źle robię ale przy automatycznych atakach torpedowych czy bombowych wchodzi fajny dmg. Zatem jak skutecznie sobie "czyścić niebo" tymi myśliwcami? (póki co wszystko standardowe bez ulepszeń)
 8. Milas93

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  A już się łakomiłem na jakieś gratisiki za samo oddanie głosu, dzięki :)
 9. Milas93

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Siema, owszem tak jak wszyscy wyżej potwierdzam, że w tej misji połowa okrętów musi dotrzeć w wyznaczonym czasie do punktu wyjścia. Mi osobiście zabrakło jakieś 20 sekund aby tam dotrzeć przez niedopatrzenie. I tak z innej beczki, jakiś czas temu były do wypełniania te ankiety o statkach i podobno miały być przyznane nagrody 1 grudnia ale mamy 7 i u mnie kompletna cisza na ten temat. Ktoś coś wie?
 10. Milas93

  Langley

  Zabrałem się za grę pancernikami amerykańskimi ale trzeba też spróbować tych lotniskowców i możecie powiedzieć jak nabić punkty na lotniskowiec? W sensie czy tylko Wyoming nabije punkty na odblokowanie lotniskowców czy dalsze pancerniki też?
 11. Milas93

  Poszukuje klanu

  Witam, nie będę ukrywał, że dopiero zaczynam zabawę z klanami zatem chętnie dołączę do klanu, który trochę nauczy swoim doświadczeniem i udzieli kilku porad. Na polu bitwy chętnie słucham rad tych doświadczonych graczy i wykonuję ich "pomysły", pory grania to głównie późne popołudnia i wieczory. W kwestii wieku : 24 lata.
 12. Milas93

  Texas — American premium Tier V

  Jako "przepada" chodziło mi o to, że bez wydania waluty nie będę bliżej kolejnego trieru. Dziękuję za odpowiedź :)
 13. Milas93

  Texas — American premium Tier V

  Właśnie skusiłem się na USS Texas i gra się nim na prawdę przyjemnie, co prawda nie jestem wielce wprawiony w grze pancernikami bo idę głównie w amerykańskie krążowniki ale idzie się fajnie pobawić. Ale trochę z innej beczki, może ktoś napisać jak jest z punktami doświadczenia, które zdobywa ten okręt? Mianowicie chodzi o to, że tylko wolne PD trafia do puli, tak? bo normalne doświadczenie na nim jakby przepada jeśli nie włączę do tego dublonów?
×