Darioushz

Players
 • Content count

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6839

About Darioushz

 • Rank
  Seaman
 • Birthday
 • Portal profile Darioushz

Recent Profile Visitors

48 profile views
 1. Dlaczego PrtSc w grze przestał mi działać ? W trakcie gry lub po zakończeniu mogłem robić screany z bitwy lub wyniki od zawsze , nie było problemu. Teraz jest tylko czarna plansza. Nie ważne w jaki program wkleje, zawsze czarna plansza. Zbiegło się to w czasie z oststnim patchem, od patcha nie zrobie już screana. Proszę o pomoc, dzięki .
 2. Misja 1. 1. 100 flag Equal Speed Charlie London 2. 7 dni konta premium
 3. When mm +/- 1 for all tiers ?
 4. Wygrałem , przetrwałem, zrobiłem pond 30k na brytolach ( dokładnie 46k) i nic.
 5. Nie , nie da rady. Od rana seria porażek , większość gwiazdki uratowane ale i tak 2 gwiazdki w dół. Takich gier masa, no i co mam zrobić ? Czy mm się kiedyś odwróci ? Pewnie nie.
 6. Zobacz edit posta. Nie zwróciłem uwagi że podałeś link rankingówek tylko. Ranked 7 jest mój. Ranked 6 raz zapomniałem synowi przełączyć i grał cały wieczór na rankingówce zamiast na random, trochę zjechał w dół. Nie łapie "ogonów" ale jak się nie da to nie i nic nie zrobisz, możesz byc ciągle 1-2 w przgranych bitwach a i tak lecisz w dół. Mogę wkleić 50-80 screanów z 1 pozycja w przegranych bitwach jak chcesz, powaga robiłem wszystkie. Wypada pokazac to WG. Nie miałem zamiaru się żalic tylko podpowiedzieć że nie ma się co upierać jak nie idzie. P.S Następna. Może pojdzie :), ale w sumie już mi się nie chce , trochę się podłamałem.
 7. Następny obserwator statów. Już to pisałem , ale Cie oświecę. Nie wszystkie gry na tym koncie są moje, gra też na nim mój 12-letni syn. Nie jest to moja gra primary , od wielu lat gram w EVE, więc Twój szyderczy smieszek na końcu posta jest nie na miejscu. Do 4 doszedłem bardzo szybko , bardzo długo się utrzymywałem w okolicy 4-5 , zjazd nastąpił nagle bo uparłem się że kiedyś musi przyjść przełamanie i grałem gra po grze, zamiast przestać jak nie idzie. Niestety teoria że wania przestawi w końcu wajchę jest fałszywa. Raczej trzeba zrobić przerwę jak nie idzie a nie ciągnąć z myślą że zaraz zacznę wygrywać. Tyle, może się przyda. Jak nie idzie to przestać, tym się chciałem podzielić. Pozdr. P.S Właśnie przed chwilą zagrałem jeszcze raz sprawdzając czy wania nie odblokował, no i nie wiem czy grac dalej :) .
 8. Nerwa brała straszna :) . Wypadało wyjść na miasto złapać jakiegoś ruska , sprać , wygonić , dogonić i znowu sprać.
 9. No niestety. Uparłem się i chciałem zobaczyć kiedy się wajcha przestawi. Chodziły plotki żeby zmieniać klasy shipów, wylogowywać , zagrać randomy kilka razy itp. Nic z tego, nie działa. Mało tego, mase razy uratowałem gwiazdkę ale co z tego jak bez wygranych do przodu nie pójdzie. Uratowana gwiazdka = spowolnienie spadku. Masakra.
 10. Czekałem uparcie kiedy wania przestawi wajchę. Nie przestawił. Zjazd z 4** do 12. BB-ki , DD-ki , CA, nic z tego , czary. Wypływam fuso zza wyspy i zastaję dunkierkę z opuszczonymi gaciami na 8 km burtą. No to gościu po tobie, dwie salwy w burtę i oczywiście rozrzutnik gnoju, 8 pocisków weszło za 1020 hp łącznie. Olać to , nie mam już zdrowia na to.
 11. Szału nie ma , ale lepsze to niż wszawe moduły.
 12. No więc pierwsza bitwa za mną. Kapitalna zabawa . Dymek i spam po 2 torpedy co 11 sekund , no rewelacja :) Kapitan na zero. Zobaczymy jak bedzie dalej.
 13. Zadam pytanie,chyba to dobre miejsce. Dzisiaj na rankingówce gostek z teamu podawał pozycje naszych okrętów wrogowi na czacie. Czy tylko można mu dać karme, czy WG jeszcze więcej coś może ? Mam screan jakby coś .
 14. W kampani "Honorowa służba" misja 5 , zadanie 7 nagrodą powinno być 25 flag zulu dostałem 1 szt. Dobre , jakiś nerf w nagrodach
 15. Bardzo prosta misja , niestety za nic nie chce wskoczyć piąta gwiazdka. Problem jest tu : " Zadanie poboczne 4: Zniszcz pierwszą i drugą falę wrogich posiłków. " trzeba zniszczyć 4 ale zawsze brakuje 1 i nie wiadomo gdzie on jest .