Jump to content

__Nerva__

Players
 • Content Сount

  121
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14814
 • Clan

  [WRS]

About __Nerva__

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

562 profile views
 1. __Nerva__

  14 SEZON - Rankedy

  Narazie 9 wygranych i 2 porażki, 12 ranga wbita. Znając życie lada chwila wania wajchę przestawi. :)
 2. __Nerva__

  14 SEZON - Rankedy

  Czizys , nie do się , choćby na rzęsach stawał to się nie da.
 3. __Nerva__

  14 SEZON - Rankedy

  Nie , nie da rady. Od rana seria porażek , większość gwiazdki uratowane ale i tak 2 gwiazdki w dół. Takich gier masa, no i co mam zrobić ? Czy mm się kiedyś odwróci ? Pewnie nie.
 4. __Nerva__

  14 SEZON - Rankedy

  Zobacz edit posta. Nie zwróciłem uwagi że podałeś link rankingówek tylko. Ranked 7 jest mój. Ranked 6 raz zapomniałem synowi przełączyć i grał cały wieczór na rankingówce zamiast na random, trochę zjechał w dół. Nie łapie "ogonów" ale jak się nie da to nie i nic nie zrobisz, możesz byc ciągle 1-2 w przgranych bitwach a i tak lecisz w dół. Mogę wkleić 50-80 screanów z 1 pozycja w przegranych bitwach jak chcesz, powaga robiłem wszystkie. Wypada pokazac to WG. Nie miałem zamiaru się żalic tylko podpowiedzieć że nie ma się co upierać jak nie idzie. P.S Następna. Może pojdzie :), ale w sumie już mi się nie chce , trochę się podłamałem.
 5. __Nerva__

  14 SEZON - Rankedy

  Następny obserwator statów. Już to pisałem , ale Cie oświecę. Nie wszystkie gry na tym koncie są moje, gra też na nim mój 12-letni syn. Nie jest to moja gra primary , od wielu lat gram w EVE, więc Twój szyderczy smieszek na końcu posta jest nie na miejscu. Do 4 doszedłem bardzo szybko , bardzo długo się utrzymywałem w okolicy 4-5 , zjazd nastąpił nagle bo uparłem się że kiedyś musi przyjść przełamanie i grałem gra po grze, zamiast przestać jak nie idzie. Niestety teoria że wania przestawi w końcu wajchę jest fałszywa. Raczej trzeba zrobić przerwę jak nie idzie a nie ciągnąć z myślą że zaraz zacznę wygrywać. Tyle, może się przyda. Jak nie idzie to przestać, tym się chciałem podzielić. Pozdr. P.S Właśnie przed chwilą zagrałem jeszcze raz sprawdzając czy wania nie odblokował, no i nie wiem czy grac dalej :) .
 6. __Nerva__

  14 SEZON - Rankedy

  Nerwa brała straszna :) . Wypadało wyjść na miasto złapać jakiegoś ruska , sprać , wygonić , dogonić i znowu sprać.
 7. __Nerva__

  14 SEZON - Rankedy

  No niestety. Uparłem się i chciałem zobaczyć kiedy się wajcha przestawi. Chodziły plotki żeby zmieniać klasy shipów, wylogowywać , zagrać randomy kilka razy itp. Nic z tego, nie działa. Mało tego, mase razy uratowałem gwiazdkę ale co z tego jak bez wygranych do przodu nie pójdzie. Uratowana gwiazdka = spowolnienie spadku. Masakra.
 8. __Nerva__

  14 SEZON - Rankedy

  Czekałem uparcie kiedy wania przestawi wajchę. Nie przestawił. Zjazd z 4** do 12. BB-ki , DD-ki , CA, nic z tego , czary. Wypływam fuso zza wyspy i zastaję dunkierkę z opuszczonymi gaciami na 8 km burtą. No to gościu po tobie, dwie salwy w burtę i oczywiście rozrzutnik gnoju, 8 pocisków weszło za 1020 hp łącznie. Olać to , nie mam już zdrowia na to.
 9. __Nerva__

  14 SEZON - Rankedy

  To RNG to jakaś masakra. Ciągłe 1160 raz za razem a potem taki kwiatek. Jak zrobiłem te cytki ?
 10. __Nerva__

  14 SEZON - Rankedy

  Ranga 12 do 10 i w dół 10 do 12 i tak do za......nia. Norma to 2 myoko i yorck v 2 belfasty i fiji. Nicki typu marcinek, dawidek i tomaszek co bitwe w teamie. Jak oni się doczłapali do tej rangi ? Kurde , ja swojemu dzieciakowi nie pozwalam grać na rankingówce. Uparli się na " czarną flagę z kościami " i utknęli a ja z nimi . Chyba zaczne grać tylko po północy.
×