Jump to content

CRRD

Players
 • Content Сount

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12954
 • Clan

  [NJORD]

About CRRD

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [NJORD]

Recent Profile Visitors

134 profile views
 1. CRRD

  Armada 2.0: USS Alaska

  Bude v obchodě za 1710,-Kč. Zatím je na RU serveru.
 2. CRRD

  Aktualizace 0.7.8 - Hlášení chyb

  Zdravím, po ohlášené změně obsahu kontejnerů „Vive la France“ (v sekci Arzenál) je opravdu místo 3 sad kamufláží „Revoluční“, „gamescom“ nebo „Duše oceánu“ jen jedna kamufláž. Ale u podrobného popisu kontejneru před potvrzením "vyměnit" jsou stále v popisku 3ks. No, zapomněl jsem na upozornění v "Dasha představuje aktualizace 0.7.8." a vyměnil...
 3. CRRD

  Ovládání - nastavení

  Wolffnstein: Díky, bylo to ono. V nastavení Herního menu v Ovládání byl vypnutý Režim alternativního rozhraní.
 4. CRRD

  Ovládání - nastavení

  Bergham: Módy nepoužívám žádné. Wolffnstein: Díky, večer vyzkouším.
 5. CRRD

  Ovládání - nastavení

  Moc jsem nehrál, takže až při podrobnějším "průzkumu" jsem zjistil, že mi nefungují na mini mapě na obou PC všechny 3 dolní položky. Nejen Názvy lodí, ale ani Číselné hodnoty dosahu, ani Značky poslední známé pozice. Opakovaně provedena kontrola integrity, spuštění hry v základním nastavení, nic platno.
 6. CRRD

  Ovládání - nastavení

  Sigimundus: Díky, vyzkoušel jsem na jednom PC, ale bez kýženého výsledku. Večer zkusím druhý...
 7. CRRD

  Ovládání - nastavení

  Zdravím, nechci zakládat nové vlákno, tak to dám sem: Na obou dvou PC, na kterých hraji, mi během pár dnů přestal fungovat ukazatel názvu lodí v bitvě a jejich aktuální body výdrže. Vím, kde na minimapě zaškrtnout políčko o zobrazení těchto údajů, ale nic se neděje. Zaškrtnuto - nezaškrtnuto, výsledek stejný. Nic. Ostatní údaje se správně (ne)zobrazují podle "odfajfkování", ale tohle bohužel. Teď jsem na jednom PC přeinstaloval celou hru, výsledek stejný. Jediné, co mne v této souvislosti napadá je, že jeden PC se kousnul a byl resetován, druhý mi ukončil programy (včetně WOW), zřejmě po nějakém mini výpadku el.proudu. Dík předem za tipy, jak to znovu nahodit.
 8. Zdravím, kde že se dají plnit mise k získání legendárního vylepšení na X.lodě? Dík.
 9. CRRD

  Aktualizace 0.7.5 - Hlášení chyb

  Díky. Na Tvém odkazu ono "tlačítko" bylo, na mých Červnových misích nebylo nikde nic. A to jsem jak hru, tak Novinky opakovaně restartoval...
 10. CRRD

  Aktualizace 0.7.5 - Hlášení chyb

  Asi to není chyba (třeba je u mě), ale kde že mám hledat nějaké zahájení speciálního maratonu "Velitel Nelson. Maraton Azur Lane"?
 11. CRRD

  Frustrace z bitev s +2 Tiery

  Tak kde se dozvíme, kolik je skutečně ve WoW hráčů a nějaké jejich statistiky?
 12. CRRD

  Frustrace z bitev s +2 Tiery

  Jistě, extrémy bych ale hledal jak v extra dobrých, tak i v extra mizerných hráčích. Takhle to, zjednodušeně řečeno, vychází, že 28500 hráčů si drží WR 50+ tím, že poráží 24100 podprůměrných? https://wows-numbers.com/cs/ranking/type,rank/?order=win_rate__desc
 13. CRRD

  Frustrace z bitev s +2 Tiery

  Ze statistik je taky zajímavé, že v hodnocených bitvách z cca 52600 hráčů má 28500 50%WR a více, tedy 54.2% borců.
 14. CRRD

  Frustrace z bitev s +2 Tiery

  Samozřejmě souhlasím. Ale zeptám se tedy takto: Je v enemy týmu podobné složení hráčů, co se jejich %WR týče? Máš-li ty 60%, bude i u nepřátel někdo s cca 60%?
 15. CRRD

  Frustrace z bitev s +2 Tiery

  Na tvůj winrate nemá přítomnost extrémně dobrých/špatných hráčů de facto žádný vliv. Hra je nadesignovaná tak, aby v ideálním stavu všichni měli kolem 50% výher. To, že někteří mají víc, nebo míň záleží už pouze na jejich vlastní hře. Když z 10 bitev 2 rozhodne MM pro mě, 2 proti mně a 6 je jich vyrovnaných a já v každé z těch 6 bitev udělám víc než stejná loď na druhé straně, tak vychyluji pomyslný jazýček na svoji stranu. Toto je jediný důvod, proč někteří lidé mají přes 60% a jiní 44% vítězství. Opravdu nemáme lodě, co líp střílí, co mají tlustší pancíř, ale jsme tam, kde se bitva rozhoduje a to pomáhá. Tak 80% WoWS tvoří poziční hra na mapě. Čím vyšší tier, tím je to markantnější. No dobře. Za stovky a tisíce bitev by se měl jakkoliv dobrý/špatný hráč v průměru potkat se zrcadlově sestaveným enemy týmem. I v něm bude někdo s 60% a jiný se 40% vítězství. Nebo ne? I v něm ten se 60% udělá v průměru víc, než stejná loď na druhé straně. Ale nakonec jeho tým nevyhraje. Tak jestliže budou v průměru v každé bitvě tito dva 60% jako soupeři, těžko budou mít stále svých 60%. Stejně tak ten se 40%. Dá týmu minimální přínos k vítězství, ale v enemy bude taky někdo se 40%. A jednou vyhraje, jednou prohraje. V tom případě zase budou mít stále svých 40%? To jaksi nehraje.
×