Jump to content

CRRD

Players
 • Content Сount

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About CRRD

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

109 profile views
 1. CRRD

  Aktualizace 0.7.8 - Hlášení chyb

  Zdravím, po ohlášené změně obsahu kontejnerů „Vive la France“ (v sekci Arzenál) je opravdu místo 3 sad kamufláží „Revoluční“, „gamescom“ nebo „Duše oceánu“ jen jedna kamufláž. Ale u podrobného popisu kontejneru před potvrzením "vyměnit" jsou stále v popisku 3ks. No, zapomněl jsem na upozornění v "Dasha představuje aktualizace 0.7.8." a vyměnil...
 2. CRRD

  Ovládání - nastavení

  Wolffnstein: Díky, bylo to ono. V nastavení Herního menu v Ovládání byl vypnutý Režim alternativního rozhraní.
 3. CRRD

  Ovládání - nastavení

  Bergham: Módy nepoužívám žádné. Wolffnstein: Díky, večer vyzkouším.
 4. CRRD

  Ovládání - nastavení

  Moc jsem nehrál, takže až při podrobnějším "průzkumu" jsem zjistil, že mi nefungují na mini mapě na obou PC všechny 3 dolní položky. Nejen Názvy lodí, ale ani Číselné hodnoty dosahu, ani Značky poslední známé pozice. Opakovaně provedena kontrola integrity, spuštění hry v základním nastavení, nic platno.
 5. CRRD

  Ovládání - nastavení

  Sigimundus: Díky, vyzkoušel jsem na jednom PC, ale bez kýženého výsledku. Večer zkusím druhý...
 6. CRRD

  Ovládání - nastavení

  Zdravím, nechci zakládat nové vlákno, tak to dám sem: Na obou dvou PC, na kterých hraji, mi během pár dnů přestal fungovat ukazatel názvu lodí v bitvě a jejich aktuální body výdrže. Vím, kde na minimapě zaškrtnout políčko o zobrazení těchto údajů, ale nic se neděje. Zaškrtnuto - nezaškrtnuto, výsledek stejný. Nic. Ostatní údaje se správně (ne)zobrazují podle "odfajfkování", ale tohle bohužel. Teď jsem na jednom PC přeinstaloval celou hru, výsledek stejný. Jediné, co mne v této souvislosti napadá je, že jeden PC se kousnul a byl resetován, druhý mi ukončil programy (včetně WOW), zřejmě po nějakém mini výpadku el.proudu. Dík předem za tipy, jak to znovu nahodit.
 7. Zdravím, kde že se dají plnit mise k získání legendárního vylepšení na X.lodě? Dík.
 8. CRRD

  Aktualizace 0.7.5 - Hlášení chyb

  Díky. Na Tvém odkazu ono "tlačítko" bylo, na mých Červnových misích nebylo nikde nic. A to jsem jak hru, tak Novinky opakovaně restartoval...
 9. CRRD

  Aktualizace 0.7.5 - Hlášení chyb

  Asi to není chyba (třeba je u mě), ale kde že mám hledat nějaké zahájení speciálního maratonu "Velitel Nelson. Maraton Azur Lane"?
 10. CRRD

  Frustrace z bitev s +2 Tiery

  Tak kde se dozvíme, kolik je skutečně ve WoW hráčů a nějaké jejich statistiky?
 11. CRRD

  Frustrace z bitev s +2 Tiery

  Jistě, extrémy bych ale hledal jak v extra dobrých, tak i v extra mizerných hráčích. Takhle to, zjednodušeně řečeno, vychází, že 28500 hráčů si drží WR 50+ tím, že poráží 24100 podprůměrných? https://wows-numbers.com/cs/ranking/type,rank/?order=win_rate__desc
 12. CRRD

  Frustrace z bitev s +2 Tiery

  Ze statistik je taky zajímavé, že v hodnocených bitvách z cca 52600 hráčů má 28500 50%WR a více, tedy 54.2% borců.
 13. CRRD

  Frustrace z bitev s +2 Tiery

  Samozřejmě souhlasím. Ale zeptám se tedy takto: Je v enemy týmu podobné složení hráčů, co se jejich %WR týče? Máš-li ty 60%, bude i u nepřátel někdo s cca 60%?
 14. CRRD

  Frustrace z bitev s +2 Tiery

  Na tvůj winrate nemá přítomnost extrémně dobrých/špatných hráčů de facto žádný vliv. Hra je nadesignovaná tak, aby v ideálním stavu všichni měli kolem 50% výher. To, že někteří mají víc, nebo míň záleží už pouze na jejich vlastní hře. Když z 10 bitev 2 rozhodne MM pro mě, 2 proti mně a 6 je jich vyrovnaných a já v každé z těch 6 bitev udělám víc než stejná loď na druhé straně, tak vychyluji pomyslný jazýček na svoji stranu. Toto je jediný důvod, proč někteří lidé mají přes 60% a jiní 44% vítězství. Opravdu nemáme lodě, co líp střílí, co mají tlustší pancíř, ale jsme tam, kde se bitva rozhoduje a to pomáhá. Tak 80% WoWS tvoří poziční hra na mapě. Čím vyšší tier, tím je to markantnější. No dobře. Za stovky a tisíce bitev by se měl jakkoliv dobrý/špatný hráč v průměru potkat se zrcadlově sestaveným enemy týmem. I v něm bude někdo s 60% a jiný se 40% vítězství. Nebo ne? I v něm ten se 60% udělá v průměru víc, než stejná loď na druhé straně. Ale nakonec jeho tým nevyhraje. Tak jestliže budou v průměru v každé bitvě tito dva 60% jako soupeři, těžko budou mít stále svých 60%. Stejně tak ten se 40%. Dá týmu minimální přínos k vítězství, ale v enemy bude taky někdo se 40%. A jednou vyhraje, jednou prohraje. V tom případě zase budou mít stále svých 40%? To jaksi nehraje.
 15. CRRD

  Vlhká zpovědnice

  Bože, co je zase tohle. Napíšu větu, ale odešle se jen část... Já nevím, snad jsem nepsal, že se mi to stává běžně. Nebo to někde vidíš, kolego? Ani včera bych tu nulu neměl, kdyby se zásahy proměňovaly v dmg. Ach jo.
×