Jump to content

Lordfiesco

Players
 • Content Сount

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  18437
 • Clan

  [BAF]

About Lordfiesco

 • Rank
  Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

37 profile views
 1. Je nějaký důvod proč na yueynagu byl zkrácen radar na z 20 na 17 s a nikde se o tom nepíše, taháte tady nějaký nepodložený statistiky o efektivitě této lodi a poskytujete samý polopravdy. Každá druhá loď má hydro, spotovací letadlo, a dd se tím nevytorpí, proto ještě zhoršíme děla aby to byl ještě větší vopruz (takže krom šími ho ustřílí každá 10 a korunu na to dávají Daring s Harugumem, jak může s těmito efektině bojovat?). Argument nad všechno "loď má nízký profil" asi jako že ten balon je kulatější gg.
 2. Lordfiesco

  Dosáhněte slávy - Diskuzní vlákno

  Tak abychom si ujasnili nejmenovaného slováka ČR, tento se podílí na jejím chodu vzhledem k tomu, že dělá předsedu vlády, což znamená že ji z velké části a podstatně ovlivňuje, ovce ovlivňuje jen to kam letí puk, opět vhodně zvolený kontext (i když o ně tedy tady vůbec nejde), rozhodně by jsi si rozuměl s vedením wg a rozumíš kontextu "protože bagr", nicméně souhlasím, že pitomá reklama je taky dobrá, nicméně a ačkoli to ve hře tak nevypadá, hrají ji relativně starší hráči a já, pokud ze mě chtějí tahat škvarky prostě budu vyžadovat trošku logičtější důvod než vztah hokejky a lodí. Tahle ta slátanina se hodí tak pro děti 15 -. Dále přestaň dělat práci za WG ať nám též manažeři sdělí své poselství o hokejce.
 3. Lordfiesco

  Dosáhněte slávy - Diskuzní vlákno

  Ale houby společný, jediný společný je $, jinak rozhodně bych rád viděl pár těch společných jmenovatelů s USA za 15 let. Zhruba jako ukroš co kope v ČR 5 let díry do silnice.
 4. Lordfiesco

  Dosáhněte slávy - Diskuzní vlákno

  V zásadě je to více logické Clooney je herec tak hraje v reklamě, Ovečkin sice také hraje ale "hokej", tím pádem je tedy dle tebou nastoleného paradigmatu logické, aby Ovečkin dělal reklamu na kopačky ačkoli jeho fanoušci fandí hokeji tudíž rádi bruslí, opět důvod "protože bagr". Navíc nejde o potenciální zákazníky, ale stávající a jak je ještě podojit. A takové absurdní detaily, jako kapitán americké lodi co má hokejový erár, to je mi tedy kontext, přibližně stejný, jako lampionový průvod na Silvestra v pátek 13. Zavání to hrou na blbečky a za blbost se platí.
 5. Lordfiesco

  Dosáhněte slávy - Diskuzní vlákno

  Tomu rozumím, já jen čekal co nám pěknýho řeknou manažeři, protože ti na tebou zmíněné téma nemluví, tak jsem čekal další úžasné příběhy.
 6. Lordfiesco

  Dosáhněte slávy - Diskuzní vlákno

  A vysvětlíte mi někdo odkdy mají lodě brusle? A co má společného hokej s loděma? Zdánlivě společné mají akorát vodu, ale to i jachting a skoky na lyžích. A aby to dávalo smysl tak je na lexingtonu kluziště a rus dělá kapitána Američanům.
×