Jump to content

ORP_San_Escobar

Players
 • Content count

  224
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5882
 • Clan

  [ARP01]

About ORP_San_Escobar

Profile Information

 • Gender
 1. Lo Yang, VIII tier premium

  A co jeśli lamerskie pancerniki zamiast trzymać się swoich jednostek zwiedzają zakamarki mapy i nie są w stanie zapewnić wsparcia? Na capa wpływa sobie Lo Yang puszcza dym, sonar i jeśli drużyna przeciwnika nie ma jakiegoś radarowca to próba konfrontacji będzie samobójstwem. Z daleka trafić go jest niezwykle ciężko bo jest mały i cholernie zwrotny. Sytuacje są różne, gracze również. Wczoraj wspólnie z Czapajewem ustrzeliłem 4 okręty w tym Nowy Orlean, który zasłonił podpaloną wcześniej przeze mnie Karolinę z klanu ŁOBUZ. Nie popełniłem żadnego błędu a kiedy mnie radarowali chowałem się za wyspy - mapa temu sprzyjała. Byłby i kraken ale w walce z Z23 wyręczył mnie Czapajew.
 2. Lo Yang, VIII tier premium

  Okręcik podobnie jak Belfast mega popularny i bardzo niebezpieczny. Trzeba na to dziadostwo uważać i jak najszybciej eliminować bo dobry gracz wykorzystując jego zalety może na nim wygrać bitwę praktycznie sam. Może z bolesnym skutkiem storpedować pancernik a także eliminować niszczyciele i to z niebywałą łatwością. Full Akizuki zjedzone dzięki hydro. Dodam, że sam już byłem trochę poobijany.
 3. Tirpitz

  Bo Yamato na dystans jest dobre tylko na inne blachopuszki. Sprawdź się na Izumo a kiedy będziesz zbyt upierdliwy i strzeli salwę spróbuj to wyminąć przy jego 870 m/s. I jak? Bolało?
 4. Tirpitz

  Co ty gadasz Amagi zdejmuje go na salwę. Jedyny plus jest taki że jak ci się przyfarci możesz odzyskać trochę HP.
 5. Tirpitz

  Atago na deski? Serio? Raczej na Czapajewy które to właśnie polują na drobnicę.
 6. Tirpitz

  Na rankingówkach i tak się nie przydaje bo lotnisk coś malutko. Uwierz mi warto a raz mi nawet to dupę uratowało przed Lo Yangiem na Bisie rzecz jasna. Gdyby puścił drugi dywanik to bym nie wykręcił na tak małej odległości.
 7. Tirpitz

  Jak masz elitarnego kapitana to bierz IFHE do manuala. Pożarów jeszcze mniej ale przynajmniej ósmotierowe deski z 19 mm dodatkowa będzie mielić chociaż Edynburgi też strasznie boli a Kutuzowom również dmg lepiej wchodził. Na wrogie pancerniki perk najmniej użyteczny ALE jak się ustawiały frontem to pociski 105 mm trafiały w nadbudówki a tam również mamy opancerzenie 19 mm.
 8. Tirpitz

  Może to dziwnie zabrzmi ale moim zdaniem Bismarck jednak ma lepszy pancerz. Takie moje osobiste odczucia bo oba mam już przegrane na wszystkie możliwe sposoby. Tirpitz jak pokaże burte to niemal zawsze wyłapie sporo penetracji za duży dmg. Na Bismarcku na rankingówkach tego nie zauważyłem a przecież tam gracze już umieją celować.
 9. HMS King George V - Tier VII... zasadniczo.

  Najlepszy pancernik na 7 tierze. Na jego pociski kątowanie się nie sprawdza zawsze wejdzie spory dmg albo podpałka. Ci co twierdzą, że jest niecelny albo zbyt wolny to kompletni idioci. Ciekawe jak by się czuli na Colorado. 2 najszybszy pancernik zaraz za Niemcami a oni piszą, że wolny.
 10. Cleveland

  No właśnie jak to z tym będzie? Co jeśli ktoś ma wymaksowanego, stoi w porcie na dodatek z premium camo?
 11. Amagi

  Na rankingówki jest najgorszy bo nie ma ani hydro ani porządnej artylerii na wypadek zasadzki. Bismarckiem można wspomagać sojuszników podczas zajmowania capa a Tirpa trzeba trzymać z dala od torped i niszczycieli. Obrona przeciwlotnicza może possać gdy zostanie sam bez krążków. Nawet jeden nalot może wystarczyć.
 12. Amagi

  Ja bym to tak podsumował.
 13. Amagi

  Może tak. Amagi ma świetną obronę przeciwtorpedową i słabe AA nie boli aż tak jak w wypadku Tirpitza. Działa mają pierdolnięcie na każdym dystansie. Skupienie i celność masakra jedne z najlepszych w grze. 380-tki nie mogą tego zcytadelować nawet jak dobrze pokaże burtę. Zwrotność słaba najgorsza na ósemkach. Tutaj NC wyraźnie na plus. Jej obrona przeciwlotnicza kosi samoloty do 9 tieru. Dalej jest problem bo ochrona przeciwtorpedowa leży i kwiczy. DMG z torped niszczycieli wchodzi ogromny zwłaszcza z Kagero. Działa to kompletny szrot na dalekich dystansach i skoro nawet taka krowa jak Amagi zdąży uniknąć salwy to znaczy, że tak jest koniec kropka. Trzeba łupać z bliska skutki bywają oszałamiające.
 14. HMAS Vampire (T III)

  Ja trafiłem 5 w dwóch salwach. Ale Danae jest papierowe więc chyba nic w tym dziwnego.
 15. Amagi

  Geniuszem to nigdy nie byłeś i nie będziesz. Ja nie kończę w tabeli jako ostatni. Możesz sobie wymyślić coś jeszcze nie obrażę się .
×