Jump to content

ORP_San_Escobar

Players
 • Content Сount

  727
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8387
 • Clan

  [ARP01]

About ORP_San_Escobar

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ORP_San_Escobar

  Prinz Eugen - Tier 8 Premium

  Nie zrobią. X-tki będą ci strasznie dokuczać bo im z natury dwa tiery niżej będzie losować dobry dmg - nam z natury już niekoniecznie, wtedy też częściej działa tzw. protect noob . Na szczęście są jeszcze IX-tki np. Alzacja, Jan Bartek. Z nimi można się pobawić. Wiesz z działami Yamato jest troszkę inaczej. One nie dają szans na podejście nawet Hindiemu.
 2. ORP_San_Escobar

  Izumo

  Obawiam się że mi to zwisa. Takim trzeba dać w jakiejś bitwie solidny wpierdol bo czują się tacy wyjątkowi . Pierdzielić każdy sobie może bo podobno mamy demokrację, wolność słowa i tak dalej. Ale kiedyś przychodzi czas że trzeba bronić argumentów i wtedy zaczynają się schody...
 3. ORP_San_Escobar

  HMS Hood RN VII T

  I że jest bardziej miękki. To taki Minotaur wśród pancerników. Do Nelsona pasuje to jeszcze bardziej ale on ma naprawkę.
 4. ORP_San_Escobar

  HMS Vanguard VIII tier, Premium

  Jak Yamato zaśpiewa z 460-tek to raczej się nie dogadacie. Już testowałem pancerz Vanguarda, wyłapuje buły po 20-30 tysięcy w przód jak Monarch.
 5. ORP_San_Escobar

  HMS Hood RN VII T

  Ta Hood może i ma dużą pulę HP ale może ją stracić bardzo szybko. Szybciej niż Nagato. NC w porównaniu do Hooda ma pancerz i może spokojnie tankować dziobem większość kalibrów. Bismarck z kolei wytrzyma więcej niż dwa Hoody razem wzięte. Na ten pancerz tylko rng może coś poradzić a i tak więcej jak 20 tyś od Yamato nie wyłapiesz. Dźwięk odbijanych pocisków słyszę dziesiątki razy w każdej bitwie. Bismarck nie ma może jakiś rewelacyjnych dział ale w burtę Hooda lutuje salwy po 30-40 tyś.
 6. ORP_San_Escobar

  Prinz Eugen - Tier 8 Premium

  Okręt musi mieć jakieś wady. Na Prinz Eugenie jest nią camo. Pancerz jest rewelacyjny. Przez 5 min tankowałem Bartka. Jego 380-tki były bezradne a szybsze przeładowanie przecież nie zwiększa kalibru i penetracji . Dostał torpedami biedaczek. Z drugiej burty w tyłek i tyle go widziałem...
 7. ORP_San_Escobar

  Mutsu – Nagato Class Premium BB

  Na 5 km i bliżej regularnie łapie toto cytadele z dział Indianapolis. Zanim zatłukł go nasz Bismarck zdążyłem mu pieprznąć aż 4!!!
 8. ORP_San_Escobar

  HMS Vanguard VIII tier, Premium

  Tak jak przypuszczałem ma 32 mm na pokładzie i będzie klepany przez wszystko co spotka. Jak jakieś Haragumo stanie sobie w dymku i zacznie śpiewać ze swoich setek poprawionych ifhe to będzie musiał spierdzielać gdzie pieprz rośnie. Bismarck lepszy. 4 działa na przodzie, strzela o 4 sekundy wolniej od Niemca, ciekawe jak z przebijalnością. Jeśli to te same działa co na Warspite to Bismarck go miażdży. EDITED. Oj chyba coś mu poprawili bo teraz ładuje co 25 sekund .
 9. ORP_San_Escobar

  USS Massachusetts

  Słabszy pancerz, gorsza celność, mniejszy zasięg dział, mniej HP od Bismarcka a jego 150-tki penetrują aż do 37 mm (na kadłuby krążków aż nadto) więc ifhe nie jest mu potrzebne. Messechusets to wg mnie nic ciekawego...
 10. ORP_San_Escobar

  Jean Bart

  Póki co przeciwpożarowy, adrenalina, zasięg aa, przeciw uszkodzeniu modułów i oczywiście żarówka na wypadek overmeczerów z 460 mm. Kątowanie na Yamato nie zadziała penetruje nas za każdym razem. Ostatnio jakiś farciarz mi dołożył w dziób za 29 tyś i nawet nie wiedziałem skąd, trzeba jakoś unikać tych pocisków . W ulepszeniach żywotność wież, celność, moduł przeciwpożarowy, ster, camo i przeładowanie.
 11. ORP_San_Escobar

  Jean Bart

  Ja dałem jej zasięg perkiem kapitańskim (w modułach mam celność artylerii głównej). Razem z flagą spokojnie daje rade stracać samoloty z każdego lotniskowca.
 12. ORP_San_Escobar

  Jean Bart

  Yamato klepie jak chce wszystkie pancerniki z 32 mm opancerzenia na pokładzie. 460-tki dziurawią je jak sito (no chyba że rng będzie już totalnie przeciw) co salwę wpada ponad 10 tyś w dziób. Są to: VIII tier 1. Monarch 2. Richelieu 3. Amagi 4. Gascogne 5. Kii 6. Vanguard? (nie miałem jeszcze okazji w niego strzelać by to potwierdzić) IX tier 1. Alsace 2. Lion 3. Jean Bart Kiedyś był jeszcze Izumo ale poprawili mu pancerz na pokładzie i teraz zrobił się z niego ciężki orzech do zgryzienia. X tier 1. Conqueror 2. Republique Bywa że ostre penetracje wyłapują w dziób też pancerniki USA ale nie zazwyczaj jak te wymienione wyżej. Aby dobrze polosowało powinniśmy je trafić w te miejsca gdzie pancerz ma 32 mm. Niemieckie mają najmniej takich obszarów (pokład 50mm, na dziobie często też dodatkowy pas pancerny powyżej 40 mm) i dlatego tak dobrze się opierają pociskom z Yamato.
 13. ORP_San_Escobar

  Jean Bart

  Jean Bart ma w większości AA na rufie. Poza tym są to wieżyczki które nie padają od byle pocisku...
 14. ORP_San_Escobar

  Amagi

  @Shader12 jeśli kiedyś dojdziesz do Yamato to będziesz na niego narzekał tak samo jak na Amagi a kto wie czy nie bardziej. Chociażby dlatego że plumkanie nim na zasięg niezbyt się sprawdza. Owszem jest celny ale działa bywają kapryśne. W jednej bitwie rng ci może zdominować tak że w nic nie będziesz trafiać a jeśli już to same overpeny i śmieszny dmg. Umiejętność pozycjonowania i celowania to podstawa - zwrotne krążki trzeba umieć oszukać tzn celować tam gdzie odbiją próbując zrobić unik a wśród pancerników wybierać cele z 32 mm na pokładzie. Jeśli rng nie przeszkadza co 28 sekund masz salwę za ponad 10 tyś, oczywiście musisz trafiać . Absurdalne rzeczy się dzieją. Raz skątowany Saint Louis będzie odbijać jak pancernik a w stojącego burtą Minotaura pójdzie taka salwa że będziesz miał wrażenie że to pływający elektromagnes co odpycha pociski z których jeden trafi za 1480 a reszta spudłuje blisko niego. Innym razem możesz sobie na przykład cytadelować pancerniki ustawione dziobem albo Desy za 20 parę tysięcy. Każda kolejna salwa będzie powodować banan na twarzy a pociski same będą szukać celu. Noi pamiętaj pokazanie burty na Yamato kosztuje oj kosztuje. Znacznie więcej niż na Amagi. I o ile to możliwe nie zbliżaj się do innego Yamato na mniej jak 13 km bo jeśli rng weźmie jego strone to ci jedną salwą w pysk zabierze 40 tysięcy a ty mu piardniesz za 4 czy 5. Pamiętaj lepiej nie kusić losu...
 15. ORP_San_Escobar

  Amagi

  Amagi to nie Bismarck. To dwa różne okrety i dwa różne style gry. Oba są mega fajne i gwarantują satysfakcje. O ile Myogi niczym się specjalnie nie wyróżnia o tyle Kongo nadal jest jednym z najlepszych o ile nie najlepszym pancernikiem 5 tieru. W ogóle zdajesz sobie sprawę co ty piszesz? Już kompletnie łamiesz stereotypy i większość opinii ludzi którzy grali na tym okręcie się z tobą nie zgadza. Może Gangut i Giulio Cesare trochę namieszały, może nawet zdetronizowały Japońca ale Kongo zawsze będę wspominał miło i wypraszam sobie pisanie takich bzdur. Powtórzę raz jeszcze, naucz się grać!!!
×