Jump to content

ORP_San_Escobar

Players
 • Content count

  661
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8166
 • Clan

  [ARP01]

About ORP_San_Escobar

Profile Information

 • Gender
 1. Königsberg, V tier

  Królem strzelców wśród krążków na V tierze to jest Kirow. Jeśli twój Königsberg odsłoni burtę Rusek ma go na strzała. A zwykle zabiera mu po 15 tysięcy z ppanc.
 2. Bismarck (Tier VIII)

  Racja, North Caroliną też tak można .
 3. Großer Kurfürst (Tier X)

  No nie wiem. Działka 128 mm są wg mnie bardziej użyteczne niż 105-tki. Te drugie pancerniki 8tier+ bez ifhe mogą sobie tylko podpalać.
 4. Bismarck (Tier VIII)

  Co można wywnioskować po załączonym gifie .
 5. Bismarck (Tier VIII)

  3 medale naraz. Takie rzeczy tylko na Bismarcku .
 6. Bismarck (Tier VIII)

  Warto przypomnieć. A dla mnie po prostu najlepszy pancernik świata .
 7. Cleveland

  Ale są bardzo szybkie i nie mają konkurencji jeśli chodzi o żywotność. Balistyka? Zgoda (choć na dystanse imo lepsza od ułesa) ale siła ognia porównywalna. Jak przywalisz z 139 mm to nie ma zmiłuj. W mjentkie kronszki ułesa i ruskie wchodzą cytki aż miło. Jan coś pokaże boczek to od razu na ppanc. Salwy po 8 tyś nie są niczym niezwykłym. Noi torpedki z lotnisk mu niestraszne. Samoloty zrzucają a ty po prostu je wymijasz. Przy 45 węzłach to żaden kłopot. Aigle to niszczyciel który z taką pulą hp i z takimi właściwościami powinien być na 7 tierze (i 8 przede mną spieprzały). Na 6 po prostu wymiata i jeśli Gaede nie złapie go na hydro w najmniej dogodnym miejscu to wszystko co wyświeci ubije.
 8. Cleveland

  Tak zwany Chabarowsk szóstego tieru. Kolega prawie ubił a ja ubiłem. 1:0 dla Czung Munga .
 9. Cleveland

  Tyle bitew na karku ale sporo nauki podstaw rozgrywki przed tobą. Jak za sterami jest dobry kierowca to i na 6 tierze jeden radar ci nie wystarczy. Kluczem do sukcesu jest go użyć w momencie kiedy wszyscy będą mogli go wykorzystać. Tak właśnie się bawiliśmy z LOBUZ-ami. Mój Chung Mu własnoręcznie ubił prawie całego Minotaura torpedami .
 10. Scharnhorst (Tier: VII) Premium

  Strzelec wyborowy wg mnie zupełnie nieprzydatny. Nawet bez perka szary piękniś kręci wieżami tak samo szybko jak ruskie krążki . Jak masz Jutlanda to bierz czujność na wykrywanie torped. Jest różnica. Daje prawie tyle co hydro.
 11. Izumo

  Mój Bismarck kontra twój Richelieu. W pokoju treningowym. Podaj czas. Postaram się dostosować.
 12. Izumo

  Nie ma sprawy. Gdybym się przejmował takimi drobiazgami jak ty od dawna nie czerpałbym takiej radochy z życia. No... także pokonałeś mnie arcymiszczu a ja umiem przegrywać z honorem .
 13. Izumo

  Nie miałem pojęcia że jesteś aż takim idiotą. To o czym piszę to absolutna podstawa a temat wałkowano setki razy. Zapoznaj się z mechaniką tej gry bo widzę żeś nie złociutki a zupełnie zieloniutki. Psy szczekają karawana jedzie dalej. Coraz lepsze te wasze teorie .
 14. Scharnhorst (Tier: VII) Premium

  Zależy od rng. Jak sprzyja i w 9 będziesz lutował za 10 tysi. W skątowanego Budionnego wsadzisz cytkę, podobnie z Pensacolą.
 15. Izumo

  Ma bardzo dużo do gadania. Nie mam już siły ci tego tłumaczyć.
×