Jump to content

ORP_San_Escobar

Players
 • Content count

  408
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7357
 • Clan

  [ARP01]

About ORP_San_Escobar

Profile Information

 • Gender
 1. Tier VII Z -39 Premium

  Benson to na bliskim dystansie pożre go żywcem, Flet tym bardziej. Chińszczyznę można jeszcze torpedować.
 2. Tier VII Z -39 Premium

  Odpalam turbo i przy 45 węzłach nikt mi nie zwieje. Kapitan Honore, obrót wież o ile dobrze pamiętam 18,9 sek bez modułu na obrót kosztem przeładowania. Owszem camo kiepskie ale nawet ósemki wymiękają przy jego 139 mm. Strzela szybciej niż te ruskie ustrojstwa...
 3. Tier VII Z -39 Premium

  Bo wiesz to są te lepsze 150mm nie te co na krążkach i na dodatkowej u pancerników. Do obrażeń nie można się przyczepić bo jest konkret. Zanim go zatłukłem raz mi walnął za 7 tysięcy chyba z 3 pocisków w lekko skątowanego Clevelanda. Chodzi właśnie o to że Aigle może go przygnieść samym przeładowaniem. Noi wiesz więcej luf to większa szansa na trafienie, zawsze więcej pocisków i trudniej to wyminąć. Z39 wystrzeli raz a jego każdy przeciwnik 2 razy.
 4. Tier VII Z -39 Premium

  Gaede ma przeładowanie 7,5 sekund czyli tyle samo co Z-39. Może warto byłoby mu skrócić do 7?
 5. Tier VII Z -39 Premium

  Szkoda, że nie ma opcji zmiany kalibru (jak na Gaede czy Z-23). Wtedy brałbym w ciemno.
 6. Tier VII Z -39 Premium

  Kolejna premium zabawka. Kaliber dział i przeładowanie sprawi że będzie skuteczniejszy przeciwko krążkom niż deskom. Według mnie niszczyciel artyleryjski powinien szybciej strzelać bo jednak małe zwrotne jednostki mogą łatwiej unikać pocisków. Wtedy reload ma ogromne znaczenie.
 7. HMS King George V - Tier VII... zasadniczo.

  To nie wiem co z ciebie za gracz. Trzymaj się drugiej linii i podpalaj wszystko co masz w zasięgu najlepiej pancerniki. Kiedy któryś z nich zużyje naprawkę podpalasz znowu. Wielka mi filozofia. Najbardziej trzeba uważać na samoloty i na spamerskie krążowniki z IFHE, które mogą nam wbijać po 5-7 tyś co salwę.
 8. HMS King George V - Tier VII... zasadniczo.

  Ile to ja już razy zostałem zwyzywany na czacie grając tym okrętem...
 9. Musashi

  On zawsze miał sigme 1.8 czy mu znerfili?
 10. Aigle

  A dziękuję. Print Screen mi nie działa. Zresztą to szczegół.
 11. Atago, Krążownik premium VIII tieru

  Chyba że team nie ogarnia. Widziałem nieraz jak Neptuny i Minotaury pływały wyspotowane i nikt nawet do nich nie strzelał.
 12. Atago, Krążownik premium VIII tieru

  Nie wspominając o lotniskowcach które mogą sobie bezkarnie Atago spotować. Coś więcej ich ostatnio.
 13. Atago, Krążownik premium VIII tieru

  A ten znowu swoje . Ja już tego nie kwestionuje ptysiu.
 14. Atago, Krążownik premium VIII tieru

  To zależy. Pewien pan stwierdził że Atago jest wolniejsze niż Prinz Eugen. Pewnie niedługo się dowiesz co to za jeden bo mądrala lubi ostre dyskusje . Co najlepsze ma oba okręty i nawet jeśli na niemieckim krążku miałby flagę to i tak byłby wolniejszy niż japoński.
 15. Atago, Krążownik premium VIII tieru

  Wystarczy że jakiś Minotaur będzie się kręcił na flance w pobliżu pancerników i już raczej nic nie zatopi. Oczywiście ze 2, 3, 4 torpedy wsadzić może ale raczej nie będzie chciał tracić eskadr i szybko się zniechęci. Podobnie z Des Moines - 7km zasięgu plot i lotnisko jest uziemione. Kłopot w tym, że krążki zwykle pływają własnymi drogami bo ochraniając pancerniki nie nabiją konkretnej liczby uszkodzeń. Samotny pancernik czy japoński krążownik np Atago przyciąga samoloty z Midwaya jak magnes. Dlatego nigdy nie pływaj sam. Zainteresuję się tobą i zatopi z całkowitą pewnością.
×