ORP_Donald_Tusk

Players
 • Content count

  86
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4352

About ORP_Donald_Tusk

 1. Odezwał się najmądrzejszy człowiek w tym pełnym patologii kraju. Nie będę kwestionował tego czy masz racje czy nie - wasze forum wasza wiedza i wasze zdanie. Zaraz napiszesz że cię obrażam. Tak ponieważ ty obrażasz mnie - zdrowy układ. Powodzenia w dyskusji i w wymądrzaniu się na tym całym forum. Nie będę wam więcej bruździł mordeczki moje zdradzieckie. Co najwyżej od czasu do czasu wpadnę i się pośmieję. Do widzenia.
 2. Jedna wielka beka żeby nie powiedzieć żenada. Zwłaszcza to co piszesz o typie VII bo XXI był lepszy pod każdym względem i uznawany jest za jeden z pięciu kamieni milowych w rozwoju okrętów podwodnych.
 3. To że skończył co skończył jeszcze o niczym nie świadczy. Może się tym po prostu interesować. Powiedz mi jaki kierunek studiów ty wybrałeś. Oczekuję profesjonalnej odpowiedzi.
 4. kolejny artykuł licealisty zapraszam do lektury i hejtów http://www.smartage.pl/u-booty-typu-xxi-najlepsze-okrety-podwodne-ii-wojny-swiatowej/2/
 5. Były dobrze wyciszone oj były. Amerykańce byli pod wrażeniem. I gdyby nie koniec wojny poczuliby to na własnej skórze.
 6. Dziękuję. To mi wystarczy żeby wyciągnąć odpowiednie wnioski na temat profesjonalizmu ludzi na tym forum. ŻENADA.
 7. Zwykłe statki handlowe również nie miały tej samej prędkości co obecnie. Cały konwój ponadto dostosowywał się do możliwości najwolniejszej jednostki.
 8. Nie o to chodzi. Problem w tym, że moje sprawdzone źródła, które podlinkowałem to zwykłe bzdury. I wypraszam sobie tezy, że rzucam wyłącznie hasłami.
 9. ten dolny obrazek to szkic wiec jego nie bierzmy za bardzo pod uwagę poza tym wydaje mi się ze to na dole to pzkpfw IV
 10. Hahahahahaha dawno się tak nie uśmiałem. Mam sporą wiedzę tylko troszeczkę inne podejście dlatego, że jestem folksdojczem, lewakiem, wrogiem narodu polskiego czy czym tam jeszcze ;ppp Tylko dlatego wszystkie zalety panthery są jej wadami i tylko dlatego jest ona tak słabym czołgiem. Ale co tam dyskutujmy dalej. Mnie to nic a nic nie przeszkadza.
 11. Nie było warto egoisto.
 12. Ehehehe Nie doceniłeś mnie i teraz masz ból dupy. Rozumiem i szanuje.
 13. Przeczysz sam sobie kolego. Może podyskutujemy teraz o najlepszym okręcie podwodnym II wojny światowej?
 14. to że niszcząc pięć czołgów uaktywnia unikatową umiejętność dowódcy +10% do palenia szermanów :p
 15. unikatowy był to dowódca na pewno ;pp