Jump to content

Artur_Borubar_Tupolew

Players
 • Content Сount

  922
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11554
 • Clan

  [GLORY]

About Artur_Borubar_Tupolew

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Artur_Borubar_Tupolew

  [VIII] Cherbourg

  Ten okręt to taki natrętny komar. Przyklei ci się do burty i nie chce się odczepić. Cały czas skierowany dziobem do mnie raz cofa raz rusza naprzód. Nie da się tego oplynać ani storpedować - momentalnie staje w miejscu. Na szczęście nawała ognia niemieckiej dodatkowej z ifhe dość skutecznie go odpędza. Zazwyczaj dobrzy gracze. Spotkać na nim nooba graniczy bardziej niż z cudem.
 2. Artur_Borubar_Tupolew

  [VIII] Brandenburg

  Torped używasz jedynie sporadycznie. Pancernik z hydro zrobiony pod dodatkową idący w dym na pełnej prędkości działa demoralizująco na większość graczy na niszczycielach. Nieco lepiej mają brytole co mogą puszczać torpedy pojedynczo.
 3. Artur_Borubar_Tupolew

  [VIII] Brandenburg

  Słabe porównanie. Alaska multicytadeluje nawet skątowane Desy. Niewielu graczy wie o ulepszonych kątach rykoszetów i ustawia się tak jak do Kronsztada. Podczas gdy jego pociski się odbiją, Alaska trafi za 20-30 tys.
 4. Artur_Borubar_Tupolew

  [VI] Aigle

  Odkurzony po dłuuugiej przerwie. Na rankingówki dobry do odwracania uwagi i nękania pancerników na pierwszej linii. Warto używać doładowania silnika. Można tańczyć wśród torped zrzuconych z samolotu. Jak ktoś do nas strzela z 10 km lekko skręcamy i rzadko coś wpada. Po kilku takich akcjach pancerniki nas olewają. Dobre torpedy. Prawie nikt ich się nie spodziewa a jak już trafią to typowy 6-tierowy niszczyciel 12-17 tys hp schodzi na raz. Ogólnie bardzo podobny do Khabarowska i wytrzymałość na ostrzał też zdecydowanie większa niż innych niszczycieli a nawet krążowników bo nie ma ryzyka złapania cytadeli.
 5. Artur_Borubar_Tupolew

  [X] Yamato

  Yamato jest najlepszym przykładem jak ta gra bywa upierdliwa. Z jednej strony ci lepsi gracze naprawdę na niego uważają. Strzelanie pełną salwą na 20 km tylko do pancerników. Jeśli skupienie pocisków jest dobre zazwyczaj wchodzi za 20 tys w okret ustawiony przodem lub bardzo dobrze skatowany. Potencjał tego okrętu widać na początku gry. Później z każdą salwą może być coraz gorzej i będzie pudłował bo z jednej penetracji ma ponad 5 tys a wiadomo że Francuzy i Angole mają wszędzie 32 mm i praktycznie nie rykoszetują.
 6. Artur_Borubar_Tupolew

  [VIII] Bismarck

  Od 2017 są regularnie nerfione. Na początku były tym czym do niedawna Smoleńsk i Stalingrad - ilość w drużynie decydowała o zwycięstwie.
 7. Artur_Borubar_Tupolew

  [IX] Friedrich Der Große

  Ja mam ponad 10 tyś bitew i nie mam Der Grosse w ogóle choć mam go wybadanego w 100 proc a na Bisie mam już z tysiąc razy więcej expa niż jest potrzebne do Kurfursta .
 8. Artur_Borubar_Tupolew

  [VIII] Vittorio Veneto

  Odo miał 8,8% Ty masz 13% Wniosek? RNG może ci pogorszyć celność o co najmniej 4%. Koniec imprezy. Dziękuje, dobranoc.
 9. Artur_Borubar_Tupolew

  [VIII] Vittorio Veneto

  To wróćmy do tematu zamiast kłócić się o to który ma lepsze RNG i mniejszy rozrzut dodatkowej.
 10. Artur_Borubar_Tupolew

  [VIII] Vittorio Veneto

  Nawet nie wiesz jak bardzo rozpiera mnie duma . Jeśli to nie był Bismarck to tym bardziej miałem rację że dziwnie to wyglądało zupełnie jak nie na Bismarcka. Poza tym cieszy mnie fakt że wreszcie znalazłeś argument - trzy wieże .
 11. Artur_Borubar_Tupolew

  [VIII] Vittorio Veneto

  Tak całkiem serio to kolega Odo niech pojedzie na zbieżność tym swoim Bismarckiem bo słabo to wygląda. Na 7 tierach krążki nie mogą montować ulepszenia na camo za 2 mln więc ewentualne +10% (edit) do rozrzutu wrogiego ostrzału można włożyć między bajki.
 12. Artur_Borubar_Tupolew

  [VIII] Vittorio Veneto

  Skoro tak uważasz.
 13. Artur_Borubar_Tupolew

  [VIII] Vittorio Veneto

  Znaczek można sobie ustawić tak czy owak.
 14. Artur_Borubar_Tupolew

  [VIII] Vittorio Veneto

  Piłeś? Nie pisz. Wychodzi na to że gramy w dwie różne gry. Tak strzela dodatkowa bez manuala. Nie wiem czy ty robisz idiotę z siebie czy próbujesz ze mnie...
 15. Artur_Borubar_Tupolew

  [VIII] Vittorio Veneto

  W takich bitwach nie oczekuj od dodatkowej zbyt wiele.
×