Jump to content

Artur_Borubar_Tupolew

Players
 • Content Сount

  825
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10057
 • Clan

  [GLORY]

About Artur_Borubar_Tupolew

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Artur_Borubar_Tupolew

  Lo Yang, VIII tier premium

  Teraz to mam na Indianapolis. Skubana nieźle cytadeluje...
 2. Artur_Borubar_Tupolew

  Lo Yang, VIII tier premium

  O sile speckapitanów przekonałem się dawno temu jak Cleveland był jeszcze na szóstkach. Zwykłe używałem rewelacyjnych (z IFHE) HE-ków ale -75 procent do przeładowania było o tyle fajne że jak biłeś się na krótkim dystansie i coś nagle burtę pokazało żeby puścić torpedy to 2 sekundy i schodziło na salwę. W ten sposób dewastowalem Myoka, Budionne, Szczorsy i brytyjskich zadymiarzy...
 3. Artur_Borubar_Tupolew

  Lo Yang, VIII tier premium

  Noi jeszcze +3% do podpałki co łącznie daje nam 8. Kocham takie OP gunshipy.
 4. Artur_Borubar_Tupolew

  Chung Mu IX tier

  Pociski weszły w pokład a nie w żaden nos. Mechanika gry jest oszukana. Raz torpeda nie powinna cię nawet musnąć a trafia za maksymalny dmg. Innym razem przepływa swobodnie przez dziób a jak wiadomo okrety maja tam więcej. Kolejna sytuacja płynie sobie Bartek wszystkie wrogie dd-ki juz padły puszczam dywanik a on jakimś cudem je widzi i kieruje wieże w tamtą stroną. A propos torped wspominałem ci już o torpedach rozpływających się przed stojącym pancernikiem? Magicznie poszerzeją odległość miedzy sobą ułatwiając ich ominięcie. To było wąskie odpalenie. Później porównałem z szerokim i na 7 km niemal nie było różnicy .
 5. Artur_Borubar_Tupolew

  Chung Mu IX tier

  Znowu zapędziłeś się i piszesz głupoty wyssane z palca ktorych ja nie smiałbym napisać. Nooby są na rankingach ale detonacje na oflagowaniu przeciw detonacjom dostają głownie ci lepsi gracze którzy nie mają statsów a grają dla funu i wtedy tego funu pozbawia ich rng. Ale przecież to tylko teoria spiskowa która już dawno została obalona przez statsiarzy którzy ledwo wejdą do bitwy i im losuje cuda i wianki. Takich i tak z torped nie trafisz bo rmg im z daleka wyświeci mimo że nie mają samolotu do spota a ze zwykłych torped robią się głębokowodne ktorymi nie trafisz w ich dd-ka chyba że w śródkręcie i za kilka tyś dmg. Mowi ci to naoczny świadek sytuacji kiedy to gracz klanu MS-B wchodzi do bitwy i moja drużyna zalicza 2 detonacje w ciągu 5 minut tylko dlatego że za dobrze nam szło... Rng to głupota a cytadela w stojącą przodem NC na 14 km z Bismarcka to zupełnie normalne. Podobnie jak cytadela w dziobującego Des Moinsa z Prinz Eugena. Skoro 380 mm nie przebije 27 mm pancerza to jakim cudem dały radę 203-tki. Ktoś mi wtedy napisał "one side rng battle". Mimo że to ja trafiałem nie spodobało mi się takie trafianie..
 6. Artur_Borubar_Tupolew

  Lo Yang, VIII tier premium

  A mój Lo yang ma 17800 hp a wasz nie nóbki...
 7. Artur_Borubar_Tupolew

  Chung Mu IX tier

  Dym jest prowokacją do użycia radaru i dla mnie na rankingach jest wręcz wadą. Torpedy Blacka też są niewiele szybsze niż sam Black - co nie znaczy że nie będą wchodzić jak się je dobrze puści. Tylko widzisz nimi się torpeduje dany obszar a Azjatą torpedujemy okręty. Po prostu . Zwykle używam lokalizacji do odnajdywania niszczarek ale jak cuś zadymi to od razu tam płynę a zaraz za mną krążowniki które to niszczyciele przecież tak uwielbiają .
 8. Artur_Borubar_Tupolew

  Chung Mu IX tier

  Rewelka pod rankingi. Zauważyłem że wielu gra z dymem i w ten sposób marnuje potencjał tego niszczyciela. Z drugiej strony inne maluchy nie spodziewają się radaru i potrafią ci zadymić tuż pod nosem. Nie trzeba długo zgadywać co się stanie jak złapiesz takiego delikwenta na ~5km.
 9. Artur_Borubar_Tupolew

  Yueyang X tier

  Póki co kolega nawet nie jest upoważniony nazywać mnie kolegą. Dlatego może drogi kolego 2 sprawy. Bądź miły i mnie nie denerwuj . Rzadko to robię ale popatrzyłem sobie na twoje statystyki i na to co masz w porcie. Polecam wyexpić jakąś ósemkę przynajmniej będziesz mi mógł buty wyczyścić od czasu do czasu. Być może nie będą czyste ale będziesz miał satysfakcję . Okręt jest dobry ale nie wymiata jak Chung Mu którym rozwaliłem niemało Yueyangów nawet przed nerfem. Chińskie drzewko to chyba jedyny przypadek gdzie 10 aż tak odstaje od 9...
 10. Artur_Borubar_Tupolew

  Yueyang X tier

  A co bardziej pasuje? Do torpedowania też kiepsko się nadaje. W dobie latadeł i hydro bardziej się liczy czas ich przeładowania niż zasięg i dmg. Teraz w każdej bitwie coś lata a jak jeszcze coś nas goni... DPM jest wystarczający. Może nie na Akizuki i jego pobratymców ale na Kagero, Yugumo i Shimekaze starcza aż nadto...
 11. Artur_Borubar_Tupolew

  Yueyang X tier

  Jeśli chodzi o torpedy to jest to krok wstecz w porównaniu do Chung Mu. Mimo że są szybkie i mają spory zasięg czas ich przeładowania jest koszmarnie długi więc za wiele nimi nie ugramy zwłaszcza jeśli w pobliżu ciągle coś lata. Przeładowanie dział też ma dłuższe niż np Gearing czy Chung Mu. Moim zdaniem należy go zrobić pod radar, ulepszyć rpm i zająć się tym do czego jest stworzony - tępieniem niszczycieli.
 12. Artur_Borubar_Tupolew

  Chung Mu IX tier

  Najbardziej efektywny build pod ten niszczyciel to łowca. A więc adrenalina, przeżywalność, kamuflaż i radiolokalizacja. Do tego ładujemy specjal apgrejd pt radar, w ostatnim slocie szybsze przeładowanie i mamy zabójcę wszystkiego co małe i się nawinie na 5-7 km. Naprawdę świetny dd. Kiedy Kagero nas wyspotuje odpalamy radar i od razu mamy go na widelcu.
 13. Artur_Borubar_Tupolew

  Lo Yang, VIII tier premium

  Najlepsze torpedy z 1.1 km wykrycia to ma Ogniewoj. Dajesz perk i gnają 61 węzłów przy wspomnianym wykrywaniu.
 14. Artur_Borubar_Tupolew

  Lo Yang, VIII tier premium

  Zgadza się. Masz prawie kilometr na puszczanie ich z niewidki. Poza tym są to jedne z najszybszych i najskuteczniejszych torped w grze - 1.4 km wykrycia przy 68 węzłach.
 15. Artur_Borubar_Tupolew

  Lo Yang, VIII tier premium

  Od zawsze istotą istnienia tego okrętu był sonar. A od kiedy ma zasięg 5,4 km to nikt z niczym innym już nie pływa .
×