Jump to content

Kellendil_2016

Players
 • Content Сount

  81
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4125

About Kellendil_2016

Recent Profile Visitors

187 profile views
 1. Kellendil_2016

  Rebalans CV - dyskusja

  ^^ Jeszcze lepiej...ale Ci powiedza ze masz wiecej samolotów w tej 1 eskadrze to masz lepiej :P Mniejsza z tym ze mozesz jej zaraz nie miec :P
 2. Kellendil_2016

  Superko(n)tenery z kalendarza z kotem

  100X Sierra Mike. Drugi zostawiam na jutro, bo ktos gdzies pisal ze jak sie wygra flagi to lepiej odczekać parę godzin to lepiej losuje Edit: drugi kontener to bylo 14 dni premium
 3. Kellendil_2016

  Rebalans CV - dyskusja

  Nie wiem kto robił ten rebalans, ale mu chyba w trakcie kalkulowania tego widelce wsadzili w oczy i je wykręcili. Skończyly sie owszem fighter decki ale Bogue nie jest teraz w stanie swojej własnej eskadry uzupełnić, jeżeli stracisz już startowy setup, to reloaduje jakieś kadłubowe 3 mysliwce, ktore mozesz od razu skopnąć z pokładu okrętu do wody, bo i tak ci je za chwile zestrzelą.
 4. Kellendil_2016

  Jedna torpeda !!!

  Krzywdzo biedne CV :( Nie krzywdzić CV :( one są miłe. Chyba że jestes z czerwonego teamu. Nie wiem na ile World Warshipów jest tu realistyczny (i czy w ogole), ale CV najgorzej po DD znoszą torpedy, wiec u niego mogło to mieć taki skutek :( No z kotłami a to - owszem, a to - tak, jak to pisał klasyk. Ale to trzeba mieć szczęście jak Swordfishe ze sterem Bismarcka. Czy jak im tam było, tym samolotom ledwo latającym. Natomiast kabeli i przewodziszczy to chyba nikt akurat po wewnętrzu linii wodnej nie prowadzil, zeby torpeda trafiała. Przecież to i na "zwykle" przebicie pociskiem by bylo wrazliwe.
 5. Kellendil_2016

  Jedna torpeda !!!

  Majo. Jeno wybuchajo na styk, robio dziuro, przez dziuro sie wlewo wodo, i co by miało wybuchać, jest zamokłe i sie nie pali. A sama detonacja się odbywa w wodo, czyli jest tylko czynność rozrywająca blachę.
 6. Kellendil_2016

  USS Texas (V)

  Obecnie (9.XI - 1 XII 2017) można nabyć Texasa w pakiecie z kamuflażem Lone Star, a Wargaming odda 100% zarobku z takiego zakupu na konserwację prawdziwego Texasa w realu, bo wymaga naprawy przecieków.
 7. Kellendil_2016

  Jedna torpeda !!!

  Ale to sie w ogole da żeby od torpedy detonacja ? Od ostrzału, od bomby z samolotu, to ok, bo to materiały wybuchowe. Ale od torpedy, co przypływa w wodzie i robi dziury w poszyciu, wiec wpuszcza wode do srodka ? Co tam ma zdążyć sie zapalić ? Chyba że statki przewożą niezdeklarowane ładunki nitrogliceryny :P
 8. Zaproszenie wysłane :Smile_smile:

  1. krychaosw

   krychaosw

   szukam klanu moj nick krychaosw

  2. Daniel_Damian_0

   Daniel_Damian_0

   krychaosw za późno się dowidziałem ż e szukasz klanu już byłaś w innym ale gdybyś kiedyś chciała zmienić klan to śmiało aplikuj do Pomidorów_Rzeczypospolitej_Polskiej:Smile_honoring:

 9. Kellendil_2016

  Klan Pomidory_Rzeczypospolitej_Polskiej (PRP) Rekrutuje

  A nie chcielibyście moze bardzo złego gracza ? Takiego na przyklad mnie ? Dzięki za przyjęcie. A dok dla lotniskowców poprosze :D
 10. Kellendil_2016

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Portret bitewny Falathiego w Massachusetts
 11. Kellendil_2016

  Aktualizacja 0.6.12 - Halloween! - Rozdział 2

  Pomysł na rozwinięcie kampanii bardzo piękny. Okręty też pomysłowo przebudowane. Tyle że w samym scenariuszu ktoś przekombinował, bo po 1 fali przeciwników, którzy jakoby mieli sie do naszego świata dostac przez portal, przeciwnicy spawnują sie z dwóch stron portalu, gdzie nawet nie ma nieczystości. I potem zachodzi rzeźnia, bo gdzie sie nie obrócisz coś do ciebie strzela, a z samych nieczystości wychodzi 2 fala okrętów. Ogólnie wygląda to na niemożliwe do przeżycia.
 12. Kellendil_2016

  Radeckiego zabawa z drzewkami rozwoju

  Szkoda :( on dużo wiedział o różnym pływającym stuffie. Zwlaszcza z perspektywy zwyjkłego "klikacza w statki" ;)
 13. Kellendil_2016

  Radeckiego zabawa z drzewkami rozwoju

  Oj :( Zabrali Radeckiego ? Czlowiek troche na forum nie pochodzi i takie zmiany :(
 14. Kellendil_2016

  Oktiabrskaja Riewolucyja

  No fakt, różnica motzno :O To się samo nie uzyska, takie 150 czy 200 procent. A taka Rewolucja sie nie bedzie tez do sealclubbingu nadawać ? Jeżeli przy uzyciu wszystkich wież robi taki instadamage jak piszą. Tez ja powinni zbanować ;) Poza tym zawsze wydawalo mi się że sealclubbing zaklada złośliwość działania, a nie czaiłem się raczej z Boguem na jakieś niewinne tier I (tak wiem ze by i tak nie zmatchowało takich tierów), tylko zwyczajnie fightowałem.
 15. Kellendil_2016

  Oktiabrskaja Riewolucyja

  Szacun wszystkim co tu takie ładne wyniki pokazują @Greyshark @henryk5pio @Leonarnik Normalnie shock. Chyba jestem po prostu wiekszą lamą niż sądziłem, że jestem :( Dzieki za opinie. Takie robi właśnie mieszane wrażenie. No i co chcesz od tych 430 razy z Boguem ? Bardzo dobrze mi sie nim gra. Teraz jest wnerwiająco, jak juz nie ma Alt-ataku i prawie każdy przytomny krążownik sie zdąży przewinąć między torpami. Natomiast z osiagnieciem T10 w ktorejkolwiek nacji i typie okrętów mam rzeczywiscie problem, jakoś żaden mnie na tyle dlugo nie trzyma żeby sie do 10-tek aż dochrapać. Albo po drodze jest jakiś jeden rodzynek którym nie umiem grać i blokuje rozwój. Cieszy że niektórzy piszą że to takie sobie, i że musi sie ściśle swoich tierów trzymać żeby coś znaczyć. Może nie bedzie na tyle żal jak sie nie uda zdobyć. W końcu ile razy sie dziś trafia być wylosowanym ściśle we własnym tierze. EDIT: Wznioslem sie na swoje wyżyny, zadziabałem 3 statki (TRZY, TRI, THREE !), dostałem osiągnięcia których nie widzialem od wielu miesiecy jak "Wsparcie" czy "Duży Kaliber", przeżyłem tą bitwę, wygrałem tą bitwę - i za to wszystko jeszcze nie ma tych "bazowych 1600 XP w jednej bitwie". Mimo ogółu 2220 PDków. To ile w tym było bazowy, PINĆ ?
×