Jump to content

DELIORMANLI_sniper

Players
 • Content Сount

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  20448
 • Clan

  [BGSWP]

1 Follower

About DELIORMANLI_sniper

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  ISTANBUL
 • Interests
  Benimle uğraşma,Fena uğraşırım seninle!!!!

Recent Profile Visitors

672 profile views
 1. You my kid, are an absolute disaster of a player in WOWS. 

  Really we WOWS doesn't need players like you, teamkiller and no brains.

 2. You are the worst player ever, only tries to TK people. I have reported to you WG

 3. DELIORMANLI_sniper

  0.6.1 Güncellemesi - Sorularınız

  Ben kimsenin huzurunu bozacak bir şey yazmamıştım ,lakin sizler nerenizle ,okudunuz benim ilk yazdıklarımı pek bilmem ,ama doğruyu yazdığımda sizin gibilerin (yalakaların) huzurunu bozduysam ne ALA.Bu saatten sonra da cevap verememe bile gerek yok ,sizlere tek diyeceğim şu bu oyunun da sonu gelecek elbet ve sizlerde bu oyun olduğu sürece yalamaya devam !!!! Benim param haramdır sizlere!!!
 4. DELIORMANLI_sniper

  0.6.1 Güncellemesi - Sorularınız

  Edepi senden öğrenecek değilim + ne edepsiz yazım oldu ne de buna benzer !!!Okuma yazman yoksa sorun sende, bende değil!!!! Son olarak ilave edeğim bana oradan klaviye delikanlılığı yapacağına çık karşıma da bir iki uzuvlarımızı konuşturalım ne dersin kalvye erkeği müftezel!!!!
 5. DELIORMANLI_sniper

  0.6.1 Güncellemesi - Sorularınız

  Edited.Bu post moderasyon ekibi tarafından uygunsuz dil içermesi sebebiyle değiştirilmiştir.
 6. DELIORMANLI_sniper

  0.6.1 Güncellemesi - Sorularınız

  Edited. Bu post moderasyon ekibi tarafından uygunsuz dil içermesi sebebiyle değiştirilmiştir.
 7. DELIORMANLI_sniper

  0.6.1 Güncellemesi - Sorularınız

  Memnuniyetime gelince ;ne zaman memnun olacağım ve ne zaman memnun olmayacağım bana kimse diretemez kimse diyemez!!! 46 yaşımdayım bu saatten sonra da bana akıl verecek olan benden daha akıllı olması gerekli!!! Dünkü sümüklülerden akıl alacak değilim!!!
 8. DELIORMANLI_sniper

  0.6.1 Güncellemesi - Sorularınız

  Kardeeeş ben fikrimi paylaşamayacak isem bu forum neden? Bazıları ,bazılarına yalakalık yapacak ise ben O zaman hiç bir şey yazmayayım?!!! Bu oyunda herkes EMEK harcar (oyuncular da bahsettim) ,sahtekarlar hariç!!!! Bu oyunu icat edenler de oyuncuların emeğine saygı duymaları lazım ,sadece ben para kazanacağım diye bize para basma objelere bakmaları gerekmiyor!!!!
 9. DELIORMANLI_sniper

  0.6.1 Güncellemesi - Sorularınız

  Belfast ve torpido çok garip
 10. DELIORMANLI_sniper

  0.6.1 Güncellemesi - Sorularınız

  Belfast'in avantajları olduğu doğru ama aynı zamanda dezavantajları da görmezden gelinemez. Bunların içinde en büyüğü kruvazörler ve zırhlılara karşı cap yeteneği bulunmaması - torpidoları caydırıcı değil ve bir kruvazör veya zırhlıdan aldığı hasarda batıyor. Belfast'in favori taktiği -duman içerisinde oturup herkese HE ateşlemek Sıralamalı Savaşlar'da hiç de kullanışlı bir taktik değil. Belfast ile başarı kazanmak için usta bir oyuncu olmak şart. Ben Belfast ta torpido olduğunu görmüyorum!!! Artı şu bir gerçek !!!; Prem.hesabın yok mu sen hiç sin!! Nedenine gelince Bu oyunda nedense prem hesabım var iken atışlar da etkili ve isabetli, prem. hesap yok iken tam bir fiyasko !!! Bu ne demek oluyor bu oyun tam bir para tuzağı ve kıssadan hisse tam bir yalan dolan !!! bu kadar yalan söylemenize ne gerek bar ?!! Ama ne yazık ki bu soruma adam gibi cevap alamayacağım gibi ,uyarı mektubu alırım nedenine gelince bizim içimizde ki hayin ve düşmanlar başkalarına yalakalık yapacaklar diye yani patronlarına böyle uygun görecekler!!! E ne demişler şeytanın icadı para ,yendi parasız yürekli iyilik meleğini.
 11. DELIORMANLI_sniper

  Sıralamalı Savaşlar 6. Sezon Eşleştirme Sistemi

  Arkadaşlar ,sizler ne bekliyordunuz ki?!!! Bu oyunda ki mantık şu ver parayı al karıyı!!!Parayı veren düdüğü çalar!!!! Özetlemek gerekirse yıllardır WG hakkında yazdım yazacağım ;adaletsiz, yahudi ve aç gözlü oyun creatorleri(oyun yapımcıları)!!!! Sizler bunlardan mı merhamet ve adalet bekliyorsunuz?!!! Yanılgı içinde olmaktan başka bir şey değilsiniz !!! Yahudi her zaman aç gözlüdür ve her zaman paraya tapar!!! vuque geri bildirim demiş, hahahaha gülmekten başka bir şey gelmiyor içimden ,seni kim kaile alıyor kardeş sen kim ,senin iş verenlerin kim?!!! Muhahaha ,onlara (WG sahiplerine) verecen şu oyuncu kitlesinin paralarını Minsk de Paris de disco larda harcasınlar,göz boyamak için 1-2 şeyi hayır diye yaparlar ,gerisi yalan olur bhuhahaha,sinirimden gülesim bile içten gelmiyor!!!
 12. DELIORMANLI_sniper

  DERİN KABUS EKİP ARKADAŞLARINI ARIYOR

  Klanın kralını kurmuştum ben WoT a bu benim 3 akauntum 2012 den beri bu oyundayım!!!ilk 2 sini satmıştım ,bilgine
 13. DELIORMANLI_sniper

  DERİN KABUS EKİP ARKADAŞLARINI ARIYOR

  Gördüğüm kadarıyla okuma yazman da kıt be birader unutmadan kendimi tanıtayım Ayhan yş. 46 Chat ban varken nasıl selamına cevap vereyim ?!!!Bu demek ne oluyor sen bu oyundan bihabersin!!! ikincisi seni ben bir -iki kez filoya davet ettim mic. den konuşmak için ,sen şimdi olmaz deyip kestirip attın daha neyin polemiğini yaşayalım ki ?!!!Neyin kafasını yaşıyorsun diye merak ettim!!!o içtiğinden fazladan varsa bana da gönder!!!
 14. DELIORMANLI_sniper

  DERİN KABUS EKİP ARKADAŞLARINI ARIYOR

  Klanınıza girdik de ne oldu?!!! 2 (iki) Gün sonra attınız ,hala anlamış değilim neden !!!Küfür etmedim hakaret etmedim!!! Zaten mart a kadar chat banım var çok şükür!!!Bu oyunun b...u günden güne daha da çok çıkıyor zaten!!!
 15. DELIORMANLI_sniper

  Dunkerque nasıl bir gemi

  Dunkerque ,bence iyi bir gemi önden kolay kolay darbe almıyor, fiyatına bakarsak da çok iyi,hız manevra o da var ,getirisi de iyi,dezavantajı şu , arkada topları yok ama,130mm lik toplarda iş görüyor 7,5 km ye kadar destroyerleri batırıyor, kesinlikle pişman olunmayacak bir BB ,tavsiye ederim.
×