Jump to content

xantogenian

Players
 • Content Сount

  83
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  275

About xantogenian

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
 1. xantogenian

  Arms Race - Rankedy

  Po pierwsze na rankach VI capy losuje bardzo blisko i zasięg na krążkach jest już sprawą drugorzędną i raczej bezkarne palenie BB jest mało możliwe. Na randomach może i takie Clevy czy Budynie dają radę, ale na rankedach przez prawidłowo grane BB będą szybko złomowane. Ten team który będzie miał większe wsparcie w BB to raczej bezproblemowo pozamiata, no chyba że się trafią ułomni kierowcy na DD którzy będą zwiedzać obrzeża mapy. Inna sprawa że powinni wymiatać kierowcy na CV.
 2. xantogenian

  Arms Race - Rankedy

  Przewaga BB na VI nad krążkami jest bardzo duża i nie widzę raczej jakiegoś sensownego krążka do walki. Ok. może Perth i Leander coś tam mogą zdziałać w łapkach doświadczonych graczy, ale reszta to tylko dawcy hp dla BB. NM czy Bayern zrobione pod camo mają spot poniżej 12 km, a z tego dystansu demolują każdy krążownik.
 3. xantogenian

  Eh i znów weekend...

  No coś ty, zawsze można odpalić sobie grę i popatrzeć na port. Właśnie to zaraz zrobię.
 4. xantogenian

  Powódź i Pożoga - wątek zbiorczy

  Całe szczęście że mam kupę innych zainteresowań i mam takie wydarzenia głęboko w .... Co prawda wygranie czegoś inaczej smakuje niż zakup za gotówkę, ale to nie jest nagroda za bycie najlepszym. To jest nagroda za bycie największym masochistą. Powodzenia w byciu hym " najlepszym " .
 5. xantogenian

  Milordy w BB

  Też uciekam swoim Kaiserem przed yollo Swietłaną. Nie dlatego, że jej się boję czy coś, ale zwykle nie ma sensu iść z tym krążkiem na zbliżenie bo ma torpedy i łapie overpeny.
 6. xantogenian

  Eh i znów weekend...

  Wywalić siebie, grę przez okno. Oczywiście o ile mieszkasz na parterze.
 7. xantogenian

  Szukam klanu

  Witam i pozdrawiam graczy Wows. Były gracz w Wot szuka klanu w Wows. Do tej pory nie grałem zbyt często, bo sporo mi przeszkadzała praca i samemu trochę też nudno. Gram właściwie tylko BB w grze bo mam małe ograniczenia ruchowe nadgarstka ( wypadek w pracy). Nie mam parcia na wysokie tiery bo mało gram i nie inwestuję w tą grę. Jestem po 40 i szukam ekipy z którą można popływać i pogadać na TS. Obecnie dwa BB VI tieru- NM i Bayern.
 8. xantogenian

  Nowe japońskie niszczyciele

  Z tymi pancernikami to tak nie do końca. Żeby dobrze się bawić to trzeba coś zrobić w bitwie tym pancernikiem, a nie zniknąć pod falami w 3 min. Gram trochę ostatnio na serwie RU i sporo tam teraz żółtych baronów z 6k bitew co śmigają na wypasionych Hosho czy Langleyach. Taki żółtodziób spotka takich graczy i później płacz że BB są słabe. Pancernik III czy IV tieru nie ma żadnej obrony przed takimi graczami na CV. Nawet manewr nie pomaga torpy są zrzucane z poniżej 1 km. O ile przed DD jeszcze idzie się czasem opędzić, to przed CV na takim tierze nie ma szans.
 9. xantogenian

  Konto na EU i RU

  Panda to może się tak podzielisz wiedzą o tych tajemnych stronach, bo coraz więcej od nas ludzików gra u ruskich. Oczywiście jak się tam da zapłacić za towar w jakiś cywilizowany sposób.
 10. xantogenian

  Konto na EU i RU

  Tak z ciekawości zajrzałem dzisiaj do ruskiego sklepu w wows. Pierwszy z brzegu Tirpitz i coś mi nie pasuje cena. U ruskich jak byk stoi 200 zł. Sprawdzam na naszym serwie i 193 złocisze. Okazuje się że wszystkie okręty u ruskich są droższe. Ciekawostka gram teraz V tierem i ileś tam razy rzuciło mnie na VII i ani razu jeszcze nie widziałem Szarego. Ogólnie okręty premium spotyka się rzadko.
 11. xantogenian

  Totalne oszustwo "pacerzy"

  Ktoś do tej pory nie może jeszcze zrozumieć że to gra zręcznościowa, a nie symulator.
 12. xantogenian

  Kirow (poziom V)

  Pograłem trochę tym okrętem na ruskim serwie. Jest to samo, czyli wysyp BB. Okręt od stocka praktycznie niegrywalny. Manewrowość praktycznie nie istnieje, a że jesteśmy pierwszym celem dla BB to jest w każdej bitwie ciepło. Działa które mają być atutem Kirowa straszą tylko na papierze poprzez bardzo długie przeładowanie. Dodatkowo i tu niespodzianka ma dosyć wolne pociski i nawet BB może na dystansie je wykręcić. Przeznaczenie tego okrętu jest mi nieznane. Do palenia BB średnio się nadaje, bo zdenerwowany BB może boleśnie oddać. Do walki z CA też to słabo wygląda bo każdy inny krążek nas zabija rofem. To samo z DD, zbyt długo ładujemy by szybko ubić okręt, a możemy złapać torpedę bo okręt skręca jak wóz z węglem. Ogólnie okręt ciężki w prowadzeniu i ciężko nim cokolwiek ugrać.
 13. Jeden pocisk zadaje ponad 20k obrażeń, no ciekawe. Który to okręt tak masakruje, bo se zrobię.
 14. xantogenian

  Herezje dla kapitanów BB

  No pewnie że sobie jaja robię. Pograj sobie Azell BB na randomie solo, a widzę że na tej klasie jesteś średnim graczem, to zobaczymy co powiesz. Zobaczysz co robią inni gracze w twoim teamie. Co do nabijania pustego dmg panckami i cwaniakami z tym się Hultaj nie zgodzę. Po prostu z odległości większej niż 15 km trochę trudno trafić i to nawet w BB bo dochodzi rozproszenie salwy. Najlepsze żniwa robi się na krążkach, a te najlepiej dorwać je w przedziale 10-13, max 15 km, bo pięknie cytadele wchodzą. Także ten tego opłaca się podejść bliżej, tylko nie zawsze idzie to zrobić, bo kapitanowie DD zwiedzają linię boczną mapy, a sytuacja gdzie musisz wyminąć torpedy od wrogiego DD pokazując burtę ładnie dla 3 przeciwnych BB nie należą do sympatycznych. Campienie się zwyczajnie nie opłaca i raczej robią to ludzie z niewiedzy albo tak jak mówię często gęsto zostali sami ( bo team zrobił taktyczną ucieczkę ) i zostali w 30 s posłani na dno.
 15. xantogenian

  Herezje dla kapitanów BB

  Bo tak naprawdę BB to taki nieborak i sam nic nie zrobi. I nie mówię tu o jakimś tam graniu byle by coś naklepać, tylko o takim by mieć jakiś wkład w bitwę. A narzekają najwięcej te osoby które narzekają na wszystko. Płynie BB to będzie płakał że palą go krążki, płynie krążkiem to będzie płakał że go BB ściągają na salwę i tak dalej. Czy ja płaczę że BB są słabe, oczywiście że nie. Tylko ludzie grający tą klasą robią takie same rzeczy co gracze na innych klasach.
×