Jump to content

Gerlath

Players
 • Content Сount

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8816
 • Clan

  [DV]

About Gerlath

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

202 profile views
 1. Gerlath

  0.7.9 - Royal Navy

  Logiki w działaniach WG? Jednego sklepu premium, skoro nazywają się tak samo? Pokoju na ziemi? Uczciwego polityka? Kwadratury koła? W sumie to już nic, idę spać, miłych snów
 2. Gerlath

  0.7.9 - Royal Navy

  To prawda. Co więcej - to świetnie wyjaśnienie mojej niechęci do dalszego tłumaczenia. Megalomania Twojej wypowiedzi świadczy o Twoim poziomie. Ale nie będę kopał aż tak głęboko aby do Ciebie dotrzeć.
 3. Gerlath

  0.7.9 - Royal Navy

  Wyjaśnisz mi, bo nadal nie rozumiem jak różnica w zawartości sklepu premium w zależności od sposobu wejścia do owego sklepu ma się do Zaiste potęgo , wyjaśnisz mnie, biednemu? Zakładam, że "walnięcie się młotkiem" ma oznaczać czynność wykonaną niewłaściwie..."niewłaściwie" skorzystałem z linku do sklepu w grze? Hmm potęga twojego rozumu zaiste wielka jest, bo nie ogarniam. No coś o ile nie potrafisz zrozumieć że jeżeli są dwa linki prowadzące do tego samego miejsca dające dwa rożne zawartości, to coś jest nie tak i "twórca" takiego rozwiązania raczej ogarnięty nie jest, nie chcesz odpowiedzieć na proste pytanie: Obawiam się że w odpowiedzi znowu dostanę prześmiewcze pustosłowie (no cóż, nie dziwota, " z próżnego..."). Acha, i jeżeli umiejętność cytowania na forum jest taka ważna że musiałeś się do niej, jakże inteligentnie, odnieść- to już więcej nie pisz, idź się pobawić do piaskownicy, to odpowiedni poziom mentalny.
 4. Gerlath

  0.7.9 - Royal Navy

  Hmm, wiec twierdzisz że po co jest przycisk "sklep premium" w grze, i proszę wytłumacz mi dlaczego oba sklepy się różnią? Jaki jest sens tak samo nazwanego sklepu mającego różną zawartość? Jeżeli Ty pozwoliłeś sobie na jakże urzekającą wycieczkę osobistą, ja też sobie pozwolę: Jeżli mam dwa linki prowadzące jakoby do tego samego miejsca, a nie prowadzi, i na to narzekasz to ile IQ trzeba mieć aby napisać "A jak walniesz się młotkiem w palucha to narzekasz że bezmózg młotek zaprojektował? Jeżeli 5 osób na 1000 kaleczy się marchewką przy jedzeniu, to wina marchewki?" Ale ja rozumiem że dla niektóry LOGIKA to coś czego nie znają.
 5. Gerlath

  0.7.9 - Royal Navy

  Już sprawdziłem, stąd owe miłe słowa określające poziom kompetencji (i/lub) inteligencji załogi WG odpowiedzialnej za sklep premium.
 6. Gerlath

  0.7.9 - Royal Navy

  "źle wchodziłem" ? A to nie raczej jakiś bezmózg z wg jak zwykle coś *edited*? Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).
 7. Gerlath

  0.7.9 - Royal Navy

  Wchodziłem do sklepu premium z poziomu gry, więc "raczej" byłem zalogowany. I gdzie jest teraz Pan "*edited*, wszyscy doświadczyli tej łaski" ? Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).
 8. Gerlath

  0.7.9 - Royal Navy

  Ja jestem taki specjalny i nie doświadczyłem łaski... i co? nie mam w dziale specjalne oferty 10 gwiinei w ogóle, mogę tylko kupić 1, 5, 20, 40 gwinei w normalnych cenach. Za 3.57 mogę sobie kupić jedną gwineę...
 9. Gerlath

  USZKODZENIA PO TWOIM WYKRYCIU - mechanika gry

  Nie dość że PR jest dość kiepskim wyznacznikiem Umiejętności Gracza, to ja dodałbym jeszcze ogranicznik tierowy. Właściwie jakiekolwiek sensowne porównywanie można zacząć od t5. Niżej to panie takie cuda ze mózg staje. No i z tym PR jest jak z kapitalizmem- to bardzo zły i niesprawiedliwy ustrój społeczny, niestety nie wymyśliliśmy lepszego. Może to zabrzmi śmiesznie (wiem-każda lama się tak tłumaczy), ale gram dla przyjemności. I o dziwo często czerpię przyjemność z ciekawych zagrań przeciwników- co zazwyczaj (choć nie zawsze)oznacza że dalej już gram jako widz.... Bo to jest gra... tylko gra. Co do samej mechaniki "dmg po wykryciu"to w ogóle wg mnie jest źle zrobiona- jak spotujesz jako jedyny to ok, ale wystarczy że spotowany gracz widząc że i tak jest widziany zacznie strzelać ( i automatycznie dostaje ogromnego spota) i z i tak marnych punktów w ogóle nici.
 10. Gerlath

  zmainy z zakładaniu kamuflaży/sygnałów

  Az sprawdziłem, mam ponad 40 okrętów, co nie zmienia faktu że nie mam nigdzie 40 sygnałów na raz, chodziło mi o przykład, np lubię pływać z jakimś sygnałem i mam go na "wielu " okrętach, jak zaczyna ich brakować w inwentarzu to muszę ręcznie "odklikać" ten sygnał z kolejnych okrętów uwalniając zasoby. To tak debilne i bezsensowne że aż mną wstrząsa. A potem kiedy mam ich więcej znowu zaznaczać...
 11. Dlaczego system używania kamuflaży/sygnałów został zrobiony tak jak został? Chodzi mi o to że "zakładasz" go w porcie i sztuka znika z inwentarza? Po co ? Dlaczego???? tym sposobem mogę mieć 40 kamo/sygnałów i ani jednego do użytku bo wszystkie są na okrętach... Czy nie dużo logiczniej byłoby założenie że zaznaczenia kamo/sygnału nie powoduje skutku "założenia " go natychmiastowego, a okręt zabierałby z inwentarza zaznaczone elementy przy wejściu do bitwy? Kto w ogóle wymyślił obecny "cudny" system? Pytam z przezorności abym kiedyś przypadkiem nie przypisał owej osobie śladu inteligencji.
 12. Gerlath

  Maraton Indianapolis

  Nic nie stracisz- 2 misje pon-czwi 2 misje weekendowe, tak czy siak ten sam czas
 13. Gerlath

  Maraton Indianapolis

  Cóż dodać... polecam na wstępie link: https://zdrowie.tvn.pl/a/megalomania-choroba-czy-cecha-charakteru i pomyśleć poważnie o wizycie w gabinecie lekarskim.
 14. Gerlath

  WG nauczcie niektórych myśleć

  Dobry temat i rozwinięcie. Niezła drama. No i samoocena mi wzrosła, bo myślałem że jestem kompletnym noobem, a tu patrzta ludzie 10k bitew na liczniku i takie kfiatki.
 15. Gerlath

  Maraton Indianapolis

  Myślałem że dzisiejsza misja trochę postoi, ale stary Gnievny nie zawodzi, pierwsza bitwa, dwa zajęte capy i 74k (bez killa)dało drugie miejsce w drużynie w bitwie na t8- jak tu nie lubić niszczarek? A tak serio to się nazywa mieć fart. Wg mnie lepiej tą misje robić na t6-7.
×