Jump to content

Tumaniszwili

Players
 • Content Сount

  2,073
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13977
 • Clan

  [SPUDS]

About Tumaniszwili

 • Rank
  Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,786 profile views
 1. Tumaniszwili

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  @up możesz sobie kupić kampanię na stal za jedyne 200 zł. To główna atrakcja tego roku
 2. Tumaniszwili

  Zrzut Ekranu - Jak zrobić ???

  To zrób komórką lub aparatem zdjęcie ekranowi.
 3. Chłopy, a niech sobie chłopaczyna do offtopu posty przenosi, jego pracodawca przecież musi widzieć, że chłop "ciężko pracuje" na pensję
 4. @Little_Rowboat na Prezydenta! Dobrze powiedział wyżej, polać mu!
 5. Widzę, że w temacie znalazła sie osoba, która ma spostrzeżenia podobne do moich.
 6. Tumaniszwili

  [PLO] - Ortograficzny klub introwertyków zaprasza!

  Kod zadziałał! Emden już w doku stoi i przegląd techniczny przechodzi! Ale nie spodziewałem się, że wraz z nim dostanę również 100 szt camo MGT-20 i flagę, którą mogę założyć na maszt! W związku tym, pozwoliłem sobie sprezentować coś Panu. Mam nadzieję, że z pudełka wyleci coś naprawdę interesującego!
 7. Tumaniszwili

  [PLO] - Ortograficzny klub introwertyków zaprasza!

  Się nikt nie zgłosi to chętnie przygarnę, podoba mi się okręt, a bliźniaczym Dresdenem zrobiłem swego czasu nawet Samotnego Wojownika :)
 8. Tumaniszwili

  Kronshtadt to celny okręt czy jednak rozrzutnik?

  Mhm, a kogo obchodzi o okręcie i jego działach zdanie redaktora czy gwiazdeczki twitcha? Naprawdę są osoby, które takimi opiniami się sugerują? Paaanie, jeden gra w ten sposób, drugi w taki, dla jednego będzie to okręt marzenie, a dla drugiego śmieć... i jeszcze to wszędobylskie RNG... Najlepiej nie słuchać żadnego, kupić i samemu sobie wyrobić zdanie
 9. Tumaniszwili

  [GRAY] 50 shades of RNG

  @ghashpl Bo w 3-cim sezonie CW jako jedyni z polskich klanów znaleźli się w lidze Huragan. W nagrodę zostali przypięci. Tak jakoś pamiętam.
 10. Tumaniszwili

  Nasze osiągnięcia

  Jak dla mnie to już mogą wycofywać Jean Bart z Arsenału. W moim porcie już stoi zakotwiczony. Of course za czarne złoto kupiony edit: Jak na pierwszą bitwę na tym okręcie to całkiem spoko wynik
 11. Mój monitor standardowo obsługuje maks rozdzielczość 1680 x 1050. Po wybraniu opcji w sterownikach ATI VSR mogę w grze utawić rozdzielczość większą niż standardowo mój monitor obsługuje, w tym wypadku wybrałem maksymalną możliwą dostępną 2560 x 1600. Różnic w jakości obrazu nie zauważyłem. Generalnie pic na wodę fotomontaż. I jak wspomniałem lepiej zrobić AA 4x aby mieć ładniejsze kable, łańcuchy itp niż jakieś skalowania super duper nic nie dające poza spadkiem FPS.
 12. Dokładnie, karty AMD też mają taka opcję i.... wczoraj to próbowałem i poza spadkiem FPS lepszej grafiki nie stwierdziłem (bardziej ostrej itp id). Już wolę moje (standardowe dla mojego monitora) 1680 x 1050 z AA 4x niż skalowanie z rozdzielczości np. 2560 x 1600. Jednym słowem - bajer, który się nie sprawdza. 1680 x 1050: 2560 x 1600: Poza różnicą w wielkości interfejsu i spadkiem FPS, pomiędzy jedną i drugą rozdzielczością większych innych nie stwierdziłem.
 13. Tumaniszwili

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  @matrei86 dobrze Ci polosowało, ale musisz być przygotowanym na to, że kolejne 10, 20 czy nawet 30 nie da Ci nic ciekawego (okrętu premium). To jest losowe, jakaś szansa na okręt jest ale to tylko szansa - nic pewnego. Żebyś nie był rozczarowany ;) Ps. średnie kontenery to najlepszy moim zdaniem zakup (w innym temacie jest ile kupiłem i co z nich dostałem).
 14. Tumaniszwili

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  @Don_Drapek z Arizony, Z-39, T-61, Gallanta, Texasa, nawet i Ashitaki czy tego Argentyńczyka też da się być zadowolonym, spoko okręty
×