Jump to content

Tumaniszwili

Players
 • Content count

  1,687
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9809
 • Clan

  [LOBUZ]

About Tumaniszwili

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Nasze osiągnięcia

  Chciałem się pochwalić zdobytym krakenem (łącznie 6 killi) na Scharnhorst. Damage może nie powala, ale mhm... ubicie m.in. 3x przeciwne DD z całą pewnością ustawiło grę i doprowadziło do zwycięstwa
 2. Nasze osiągnięcia

  Przebijam powyższe Mój nowy rekord damage - 272k Bitewkę można obejrzeć tu - 2018-03-21 - Musashi - 272k damage / 2 kills / 4 medals
 3. Powrót do gry

  Dementując powyższe bzdury: 1. Nie sprzedaję konta i nie zamierzam przestać grać w WOWS. 2. Odnośnie moich wpisów na forum - jak wcześniej miałem prawo napisać, tak teraz mam prawo usunąć. A powód podaje w komentarzu do edycji - "bym chciał, bym był :D". Tyle z mojej strony. EOT.
 4. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  Przynajmniej byłbyś jednym z nielicznych graczy, którzy chcą grać <Tier X. Wiecie, że na niższych Tier też można się świetnie bawić?
 5. Jakość i stabilność

 6. Jakość i stabilność

 7. Izumo

 8. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  Podświadomie chcesz wejść do klanu?
 9. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  A tak z innej beczki, to chciałem się pochwalić zapisem video z bitwy losowej rozgrywanej około południa dwa dni wcześniej w dywizjonie z @lobuzjeden i @marq, gdzie jako dywizjon rozdupcyliśmy łącznie 9 okrętów przeciwnika Do oglądnięcia tu - 2018-03-07 - Hindenburg - 208k damage / 2 kills / 3 medals Z perspektywy gry lobuza czy marqa było by pewnie ciekawiej... ot, ja to takie snajpienie z medium/long range ze skutkiem jak wyżej.. ale taka gra Hindenburgiem sprawia mi dużo frajdy :)
 10. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  @up, to był nerwowy czas... co dziwne miałem neta (strony www się ładowały), ale do gry nie chciało mnie wbić przez większość czasu trwania bitwy i na discorda... Jak już udało się do bitwy wbić, to [WGP2W] przegrywał z kretesem, zdążyłem załapać się dosłownie na końcówkę bitwy... Nie mam pojęcia jak chłopaki wyprowadzili bitwę do Zwycięstwa ale jestem pełen podziwu!
 11. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  Relacja z dzisiejszych rozgrywek CW! Przedstawi poniżej dowódca teamu 1! Zdradzę tylko, że jest dobrze
×