Jump to content

Tumaniszwili

Players
 • Content count

  1,735
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10511
 • Clan

  [SPUDS]

About Tumaniszwili

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Nasze osiągnięcia

  Dawno nie grałem moją pierwszą premką w grze - Warspitem. Wykręciłem taki o to wynik:
 2. Spotkany został po przeciwnej stronie gracz @Lucekcox z [ALKO], który zatopił swojego i jeszcze znalazł się na szczycie swojego teamu
 3. Czy ja już pisałem, że to się nadaje do Teleexpressu?
 4. Jaka firma taki regulamin i jego przestrzeganie przez nich samych - bylejakość.
 5. To tym ostrzeżeniem mogło by być np. 30 dni bana na grę, a nie tylko pokiwanie palcem
 6. Ta sprawa to się nadaje do Teleexpressu!
 7. Jak ktoś jest kurą znoszącą złote jaja - wydane $$$ na premki i premium days - to ciężko taką kurę na rosół przeznaczyć. Dlatego to skomplikowane.
 8. @lobuzjeden też to zauważyłem ale nie chciałem wydawać opinii po jednym screenie... ;)
 9. Na perm bana dla niego nie liczyłem z powodów jak wyżej piszę - $$$. Ale, że nawet nie zastosowano wobec niego np. 30 dni bana na WOWS, to się dziwię. Albo nie, nie dziwię. Zapomniałem, że to Wargaming ustanowiło regulamin i iluzje i ma prawo naginać to jak chce.
 10. Tak? Gra? Mhm, a to ciekawe. Może dlatego, że to Wargaming stworzyło regulamin i iluzję, że walczy z cheaterami. Skoro samo to stworzyło to i ma prawo to naginać jak chce. Z jakich powodów? Nie wiadomo. A skoro nie wiadomo to pewnie chodzi o $$$.
 11. Nie potrafi. Skoro nie potrafił w przypadku Scarrrego, to i nie będzie potrafił w każdym innym przypadku. Jest to zabezpieczenie dziurawe jak ser szwajcarski i niespełniające jak widać swojej roli. Gdyby nie gracze, którzy wyłapali to na screenach Scarrrego, to dalej by on grał z użyciem tej "pomocy", pardon - tylko by testował. Ps. Gdyby zabezpieczenie było chociaż w 1% skuteczne, to WG na swojej głównej stronie pochwaliło by sie ile to złych graczy zbanowało. Czy pochwaliło sie kiedykolwiek? NIE. Więc odpowiedź nasuwa się sama - zabezpieczenie nie działa albo wszyscy graja fair. W to drugie, że wszyscy grają fair nie uwierzę.
 12. @WG_Lumberjack jesli nie wyczułeś w moim komentarzu sarkazmu... albo inaczej, humor ze szczyptą chilli... to twój problem... Z całą pewnością nie jest to oskarżenie, które mi próbujesz w usta wcisnąć.... Ale to już na discordzie sobie wyjaśniliśmy.
 13. Nie waż się zadawać takich pytań! (dobra rada) Nie wiesz, że takie pytania są niewygodne? Też chcesz dostać bana?!!??!?!
 14. @leather50 podobno są jakieś zabezpieczenia, jak widać nie działają
×