Jump to content

MW_RP

Players
 • Content Сount

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4746
 • Clan

  [TTTP2]

About MW_RP

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MW_RP

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Perth jest jak brzytwa ze szlachetnej stali. Używają jej prawdziwi faceci, małpka jak weźmie do ręki brzytwę to pokaleczy siebie i inne małpki w klatce :) Okręt jest świetny ale dla ogarniętych. Dzisiaj ze średnich paczek 1. 1000 dublonów 2. 15 czerwonych smoków 3. 1000 dublonów 4. 1000 dublonów 5. Z-39 + 10 pkt kapitan To już trzeci niszczyciel po otwarciu 10 paczek. Lubię niszczarki ale bez przesady. Wystarczy tych paczek. Czuję się niezmiernie wdzięczny że dokonałeś sprowadzenia wątku na właściwe tory. Uratowałeś cały wątek.
 2. MW_RP

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Dropnęło ludziom Perthami z kontenerów co widać po bitwach. Perciki z 0-3 bitwami na liczniku schodzące w ciągu 5 minut jako pierwsze od dewasta. Syndrom Helmutka w Tirpitzu wersja 2.0. Wygrywa drużyna która ma mniej szczęśliwych graczy obdarowanych takimi prezentami.
 3. MW_RP

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Po kontakcie z supportem odnalazło się zagubione 5 mega kontenerów. Wg kolejności losowania. 1. Monaghan + kapitan 10pkt 2. T-61 + kapitan 10pkt 3. 12 500 węgla 4. 30 flag bazyliszek 5. 20 kamo steam
 4. MW_RP

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Mam tak samo, paczka 5 mega kontenerów jak na razie nie dotarła, suport bada sprawę. A chodziło o to że kupiłem z rana jak się kontenery pojawiły, licząc na lepsze RNG. Teraz to mam już w nosie te kontenery.
 5. MW_RP

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Kupiłem 5 mega: 1: nic 2: nic 3: nic 4: nic 5: nic ... Mikołaj zachlał i spadł z sań a po drodze pogubił prezenty, albo sprzedał z a flaszkę. Nie mam nic na koncie.
 6. MW_RP

  Kamo na Helenę

  Czy i jak można przerobić granatowe kamo z jasnymi orłami na burtach żeby było historyczne granatowe bez dodatków ? Może ktoś już to zrobił i zechciałby się podzielić ? Albo zechce wytłumaczyć jak do tego się zabrać ?
 7. MW_RP

  Spadki FPS

  Laptop Lenovo G770 + monitor zewnętrzny. Na pokładzie I5 2,3GHz jakiś Ati Radeon 6650 Mobile, Ramu 5 GB, dysk SSD 128 GB. Gram na średnich ustawieniach ze stabilnym 37 fps a na niskich z 45 fps. Laptop ma 8 lat :).
 8. MW_RP

  Na randomach nie da się grać....

  To Ty zdziwiony jesteś :) ? Każdy kto cokolwiek polizał w temacie metod wywierania wpływu od razu się zorientuje, że tą grę konsultowali spin doktorzy od socjotechniki. Nieprzypadkowo mamy tutaj MM +/-2 i opatentowany (było na forum wraz z podaniem nr-u patentu - poszukajcie sobie) algorytm ściągania dobrych graczy w dół. W skrócie jak jesteś wnerwiony to jesteś zmotywowany. Mnogość różnych medali, odznaczeń, emblematów i nagród. Nawet małpa po lobotomii, która po zalogowaniu się, zeżre klawiaturę a myszki użyje jako kulki analnej będzie miała w końcu swoje trofeum. Kij i marchewka. Kolorki i statystyki.
 9. MW_RP

  Coś dla kochających liczby

  Przeglądając te statystyki jak też wiele innych, uwagę zwraca wzrost średniego dmg na tier. O ile od tieru 1 do 9 mniej więcej jest to 1k dmg/tier to po między tierem 9 a 10 jest 2k dmg/tier,
 10. MW_RP

  "Rankingowy sprint"

  Wolę myśliwiec, szybciej lata i dłużej żyje w przypadku ostrzału AA. Zwiadowca dość łatwo spada. Zasięg dla Pertha nie jest problemem bo Perth lubi grać blisko. Nieprawda :) Na 6 tierze najlepsze kamo wśród CA/CL ma ....
 11. MW_RP

  Weekend w Zoo

  7 tier, kraken i niecałe 28k dmg, kto da mniej :) ?
 12. Spotkany @lobuzjeden na Stalingradzie, pozdrawiam niniejszym w tym miejscu.
 13. MW_RP

  Dyskusja o reworku CV

  Dwóch unicumów na lotniskach to zmarnowane ok 15 min gry dla pozostałych 22 graczy. Lotniskowce eliminują obecnie wiele taktyk po pierwsze przez permamentny spot całej mapy, po drugie poprzez swoją siłę uderzeniową, po trzecie poprzez mobilność eskadr i możliwość szybkiej zmiany rejonu walki. Wszyscy wiemy że żadna klasa nie ma takiej możliwości kreacji sytuacji w bitwie jak CV. Mechanika gdzie jeden gracz na lotnisku decyduje o wyniku pozostałych 11 graczy w drużynie jest zła, z punktu widzenia gracza grającego inną klasą niż CV. Lotnisko nie powinno mieć samodzielnie tak wielkich możliwości. Przypominam to nie symulator to gra w której bierze udział 24 graczy. Wszyscy mają ochotę na dobrą zabawę, nie tylko jedna czy dwie osoby.
 14. MW_RP

  HMS Minotaur Tier X

  Bierzesz na pierwszym slocie "Modyfikacja dodatkowego uzbrojenia 1" i masz zgodnie z opisem przeżywalność stanowisk przeciwlotniczych 100%. Wieże główne owszem padają częściej ale dramatu nie ma. Bardzo rzadko zdarza się aby któraś była rozbita na trwałe. Bez sensu dla gracza grającego głównie solo.
 15. MW_RP

  HMS Minotaur Tier X

  Głowna siła AA Minotaura to działa 76 mm które mają DPS ok 3 razy większy niż uniwersalne działa 152 mm. Bierzesz ręczne sterowanie AA które de facto nie wzmacnia głównej siły AA a wpływa tylko na działa 152 mm. Ja bym wziął AFT czyli perk na zasięg. Ręczne sterowanie pelotką wziąłem na Neptunie: tam są działa 114 mm i 152 mm. Dla przypomnienia ręczne sterowanie AA wpływa na działa o kalibrze powyżej 85 mm.
×