Jump to content

MW_RP

Players
 • Content Сount

  206
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11381
 • Clan

  [HOB]

About MW_RP

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MW_RP

  Blokowanie sterowania okrętem

  Wymiana klawiatury rozwiązała problem. Dzięki @Dark_Havoc
 2. Problem pojawił się po przesiadce na nowy sprzęt. Dell Inspiron 3671-1213: karta GeForce GTX 1650, 16GB RAM, SSD, system Win10 x64, Podczas operowania klawiszami WSAD, po pewnym czasie klawisze A i D "blokują się". Nie oba jednocześnie a jeden z nich. Zablokowanie klawisza A objawia się tym że nie mogę wychylić steru w lewo - mogę płynąć prosto albo skręcić w prawo. Analogicznie problem objawia się dla "zablokowanego" klawisza D. "Odblokowuję" wciskając klawisz Q albo E, koryguję przez odbicie sterem w drugą stronę i wtedy wraca wszystko na pewien czas do normy. Problem upatruję raczej w nowym systemie którego jeszcze nie znam, do tej pory na wszystkich kompach używałem Win7, ale mogę się oczywiście mylić. Ktoś pomoże ?
 3. MW_RP

  Nasze osiągnięcia

  A teraz wyobraźmy sobie że w bitwie były lotniska ...
 4. MW_RP

  16 SEZON - Rankedy

  Delektuję się tymi rankedami jak nigdy wcześniej. Nie ma rakowych okrętów - tak, tak Belfast po serii bezpośrednich i pośrednich nerfów jest OP ale nie rakowo. Nie przeszkadzają Shittynopy grające pod zachowanie gwiazdki, umiarkowanie wkurzają mnie deski torpiące swoich z drugiej linii. Serio. Jest bardzo fajnie bo nie ma lotnisk. Nie ma lotnisk, nie ma lotnisk, nie ma lotnisk. Gra znowu sprawia frajdę jak kiedyś. Doceniam, gram powolutku gwiazdka po gwiazdce do przodu, broń Boże żeby nie wbić za wcześnie jedynki a najlepiej wcale ;) i do końca sezonu nie wejdę na randoma.
 5. Przypominają mi się dawne posty takich osób jak hultaji/lobuzjeden. Pisali że elementem skila jest zarządzanie własnym spotem. Pełna zgoda. Tylko to forum czytają nie tylko niedzielne helmuciątka w Tirpitzach ale także korporacyjni pracusie którzy za garść premii w ojro i pikselowy stateczek w bomusie, zaraportowali jak ukrócić panoszenie się fiolecików. Każdy kto jest dłużej w grze obserwuje konsekwentne i sukcesywne nerfienie mechaniki związanej z wykrywalnością. Nerf dla strzelania z niewidki (wyjątkowo - właściwy nerf), nerf dla perka do kamo, wysyp radarów, nerfy do kamo torped, mapy wymuszające grę na blisko, perk na wykrywanie torped z 2,5 km, permanentny i globalny spot od grupy lotniczej. Dla krążków z dymem wprowadzenie kary po strzale z dymu i zmianę mechaniki spotowania myśliwca - przestał być przydatny jako spotter. W efekcie mamy spłaszczenie krzywej skila, coraz mniej competitive a więcej "dynamiki" w grze - czytaj szybkich zgonów całej drużyny. Umiesz zarządzać swoim kamo - czyli potrafisz zostać niewykrytym dzięki kamo, schowaniu się za górką, w dymie, wypuszczeniu trudno wykrywalnych torped - to znaczy że przeżyjesz i zadasz obrażenia. Masz wpływ na grę. A jak opanujesz tę sztukę do perfekcji plus myślenie strategiczne (kapowanie i prioretyzacja celów) to jesteś fiolecikiem. Tacy nie są mile widziani. Nie potrzebują premiowych stateczków aby karać innych - zrobią to dowolnym okrętem drzewkowym i psują zabawę czerwonym baronom że mają niezniszczalne Tirpitze. W tej grze ma nie być mechaniki której opanowanie dają wyraźną przewagę. EDIT: nie perk a moduł do wykrywania torped z 2,5 km.
 6. A jak jest obecnie z tą wykrywalnością z powietrza przez samoloty w przypadku DDków ? Nie jakoś podobnie ?
 7. Dyskusja nastolatków co jest bardziej cool: mieć kiłę czy rzeżączkę. Dla dorosłych facetów jest to powód do wstydu.
 8. MW_RP

  Rankingowy sprint 12 vs 12 wyścig zbrojeń

  altkonto grejcośtam. oryginał jednak lepszy.
 9. MW_RP

  Rankingowy sprint 12 vs 12 wyścig zbrojeń

  i tak zupełnie przypadkiem kiedy są klanówki i sprinty rankingowe pojawiło się Narai w operacjach tygodnia.
 10. MW_RP

  Rankingowy sprint 12 vs 12 wyścig zbrojeń

  12 vs 12 na T10 serio ?, to nie żart bo nie grałem dzisiaj ? Postosunkowało ich.
 11. MW_RP

  GeForce Now

  ja się nie łapię bo mam win98 z serwis pakiem jedynką
 12. MW_RP

  GeForce Now

  Chciałem wypróbować, instalka GFN nie poszła bo program stwierdził że muszę zrobić upgrade do Win7. Racja, przecież w przypadku WOWSa wystarczy pamiętać o zainstalowaniu service packa do Win98 i można pykać w statki.
 13. MW_RP

  GeForce Now

  Poproszę w prostych słowach i w niewyszukanym języku, łopatologicznie o co kaman z tym GieForce Now
 14. MW_RP

  okręty przeklęte

  Zależy jak na to spojrzeć. Dobry gracz z przyzwoitym ogólnym wr a jak popatrzymy w staty to jego wr i pr z gry solo są poniżej poziomu gry mojego kota . Nietrudno znaleźć takich co grają głównie dywizjony 3 osobowe a unikają gry solo gdyż zwyczajnie sobie nie radzą. Dla mnie wyznacznikiem umiejętności gracza są wyniki solo. Nie istnieje coś takiego jak dobry gracz solo z czerwonym wr z gry w 3-osobowych dywizjonach :) Przy odpowiednio dużej liczbie bitew rzecz jasna.
 15. A co w przypadku jak mam wszystkie ruskie krążki od 5T w górę ?
×