Jump to content

MW_RP

Players
 • Content Сount

  58
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6302
 • Clan

  [HOB]

About MW_RP

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MW_RP

  Kolekcja "Lotnictwo morskie"

  Dzięki za odpowiedź, to raczej nie wina filtrów i modów, gdyż warianty kolorystyczne kamuflaży otrzymane wcześniej z uzbieranych kolekcji (dla USN i iJN) działają prawidłowo i zostały wydane natychmiast. Nie działają tylko warianty dla RN.
 2. MW_RP

  Kolekcja "Lotnictwo morskie"

  Cała kolekcja zebrana (16/16) Wydanie nagród odblokowane, wszystkie nagrody wydane - i guzik z pętelką :( Nie mam własnych schematów kolorów kamuflaży dla RN. Zebrane wcześniej kolekcje dla innych nacji (USN i IJN): schematy kolorów kamuflaży są dostępne. Teraz po zebraniu tej kolekcji, dla RN to nie działa. Coś ktoś wie o co kaman ?
 3. MW_RP

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Mój feedback jako gracza CV: zagrałem kilka bitew CV-kami na coopach i treningówkach i stwierdzam że zupełnie mnie to nie wciąga. Jest to nudne i nieciekawe, nawet nie chciało mi się grać randomów. Ryuio, Hermes i Furious przydadzą się jako dodatkowe wolne miejsca w porcie Jako gracz na każdej innej klasie niż CV: uważam że lotniska są niepotrzebne, wnoszę o usunięcie ich z gry. Rework nie wniósł nic pozytywnego: w sensie nic nie poprawił o co postulowali gracze a wręcz stworzył nowe problemy. Usuńcie proszę CV-ki, większą przyjemność z gry mam, kiedy nie ma CV-ek w bitwie. Piszę bez złośliwości.
 4. Kolejny nerf Perth'a 1. Kara po wystrzale w dymie 3km => 4,5km. Najpotężniejszy nerf zmieniający sposób gry. 2. Wydłużenie czasu i zasięgu radarów na innych okrętach. 3. Zmiana mechaniki myśliwców wraz z reworkiem CV. Wcześniej myśliwiec latał długo; wykrywał okręty i torpedy tym samym zapewniając autonomiczność dla okrętu bez potrzeby oglądania się na DDki. Teraz myśliwiec lata krótko i nie spotuje torped. 4. Zmiana perka kapitańskiego na camo: 12% => 10% 5. Większa wykrywalność z powietrza 5.52km = > 6,44km WG oddajcie mi pieniądze. Pieniądze - bo to nie jest obecnie ten przedmiot który kupowałem kiedyś. EDIT: P.S. Znam warunki sprzedaży i wiem że mi nie oddadzą ;)
 5. MW_RP

  HMS Exeter Tier V

  70 lat po wojnie prawa autorskie do wzoru kamuflażu dawno zezłomowanego okrętu ??? Przyjmuję to co napisałeś, nie znam przepisów prawnych w tym zakresie, więc nie traktuj że podważam co napisałeś. Ale z drugiej strony mamy obszerne monografie takich okrętów, łącznie z przekrojami, schematami i grubością opancerzenia (podczas II WŚ to były dane super tajne), szczegółowe parametry techniczne i uzbrojenia, sporo fotografii w różnych wzorach malowania (nie piszę teraz konkretnie o Exeterze, tak ogólnie) i na raz problemem robi się zrobienie "skórki" na podstawie zdjęcia. Ok, pewnie tak jest, skoro gra jest projektem komercyjnym, to i źródła danych stają się komercyjne.
 6. Tak przy okazji tej ankiety, naszła mnie myśl aby zorganizować turniej, który można by osadzić bardziej historycznie. Drużyny grają ze sobą dwa mecze, w pierwszym drużyna A gra wyłącznie flotą IJN a drużyna B wyłącznie flotą USN, w drugim meczu zamiana ról. W fazie play-off drużyny grają RN vs KM. Pomysł luźny i poddaję go "na świeżo" pod dyskusję. Trzeba oczywiście stworzyć dodatkowe reguły: ile okrętów w danej klasie, ile okrętów z dymem itp. Można to zaimplementować w Koronę Bałtyku, można zorganizować inny turniej (chyba to jednak lepszy pomysł) gdzie można położyć większy nacisk na umowną "historyczność" a mniejszy nacisk na e-sport i wyniki. Dlaczego taki pomysł ? Ano dlatego że cały czas coś mi "zgrzyta" kiedy płynę Akatsuki a obok mnie w drużynie Mahan i obaj strzelamy do wrogiej Błyskawicy :)
 7. MW_RP

  Alaska

  Podniecajcie się tą Alaska jeszcze bardziej a Serb wytnie wam numer w stylu Scharnhorsta. Pamiętacie ? Miał być w drzewku a Gneisenau miał być premką, ale jak zobaczył Serb że wielu się tak mocno napala, no to zrobił obiekt pożądania za pieniążki. Z Alaską nie zdziwił bym się jak by zrobił podobnie: albo za pieniążki albo zamiast 1kk FXP będzie 1,2kk FXP co by jeszcze więcej golda przetopić.
 8. MW_RP

  Matchmaking i AA

  Masz na myśli MM dla lotnisk czy dla wszystkich okrętów ?
 9. MW_RP

  USS Flint – Tier VII Premium

  Malowanie Flinta by n1cpon_. Dzięki wskazówkom autora (dzięki n1cpon_ za pomoc) zaktualizowane przeze mnie dla wersji 0.8.0.2 Flint.ZIP
 10. O jak miło :) Ty też dostałeś pochwałę za tą bitwę. W poprzedniej też się spotkaliśmy, tylko po przeciwnych stronach: Mino vs Mino. Tamtą wygraliście.
 11. @44smok bardzo dobra robota ! 1. Prośba do autora: wstaw w pierwszym poście legendę z polskim rozwinięciem angielskich skrótów perków, np. na końcu posta. 2. Nigdzie nie znalazłem jednoznacznej informacji, pomimo że czytam w miarę na bieżąco info o nowym patchu: czy będzie reset perków ?
 12. MW_RP

  czemu Amagi to beznadziejny okręt ?

  Przyjmijmy za punkt wyjścia że jest tak jak piszesz. MM +/- 1 może powodować że będzie mniej graczy w kolejce do losowania, bo będzie więcej "koszyków" losowań. Można to rozwiązać robiąc drużyny 10 osobowe na randomach, a nie 12 kiedy będzie mniej graczy. W godzinach wieczornego szczytu nie powinno być problemu z losowaniami 12 +12.
 13. MW_RP

  HMS Fiji Tier VII

  Lepszy od Belfasta :)
 14. MW_RP

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  W Sylwestra kupiłem 5 średnich kontenerów od Mikołaja: flagi, camo i 1000 dublonów Dzisiaj na zakończenie dostaw codziennych z ostatniego darmowego: Dunkierka + 10 pkt. kapitan
×