Jump to content

Rubasznyrabarbar_1

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7854
 • Clan

  [-URK-]

About Rubasznyrabarbar_1

Recent Profile Visitors

77 profile views
 1. Rubasznyrabarbar_1

  Lotniskowiec mini poradnik

  Znaczy jak nie walcze, nad eskadrą wroga jest zielona ikonka czyli zaznaczenie że ma być przechwycona. Potem już nie mam kontroli nad niczym. Ja się nie pytam jak zrzucać bomby i torpedy, bo to przyjdzie z czasem i praktyką, ale dlaczego eskadra mysliwców z hosho robi ze mnie mielonke, mimo, że jest mniej liczna. Co robię nie tak.
 2. Rubasznyrabarbar_1

  Lotniskowiec mini poradnik

  no dobrze, czyli na czym polega walka mysliwców na tierze 4-5? Teoretycznie mam silniejsze mysliwce w langleyou, zaznaczam eskadre mysliwską wroga, ( mniej liczna) a on robi ze mnie mielonkę, zestrzeliwuję 2 samoloty i nie mam eskadry. W poblizu nie ma innych okretów z obrona plot ( no chyba że kawachi dorobił się ostatnio brygady aa.) Myśliwce mam wymaksowane, ale kapitan siła rzeczy to swierzynek 6 pnkt. w koncu to tier 4. Co robię źle i jak poprawić swoje szanse.
 3. Rubasznyrabarbar_1

  Lotniskowiec mini poradnik

  Witam. Postanowiłem jeszcze bardziej popsuć sobie staty i zacząłem grać lotniskiem. Tonę na lotniskowcu langley. I teraz pytanie jak manewrować mysliwcami oraz innymi samolotami. Moje mysliwce giną jak głupie w walce z mysliwcami z hosho. Alt nie działa na tym tierze. Robiłem przybliżenie, moje samoloty zawsze lecą po prostej a mysliwce wroga wykonują ewolucje.
 4. Rubasznyrabarbar_1

  Statystyki na stronie wows-stats

  Ja się nie przejmuję exp, po prostu dziwiła mnie ta dysproporcja przy podobnej reszcie statów stąd pytanie. Gdy przeszedłem na premium miałem exp ok 930 z tego co pamiętam, a kolega ma wciąż ok 700 a gramy podobnie. Dzięki za odpowiedź.
 5. Rubasznyrabarbar_1

  Statystyki na stronie wows-stats

  Gram z kontem premium ale dopiero od tieru VII gdy zarobki z trudem pokrywały zakup nowych okrętów. Mozna chyba powiedzieć że zacząłem grać z kontem premium gdzieś w okolicach 1500 bitwy. tyle że warspite, dunkierke i Mołotowa kupiłem na promocji wcześniej. Dlatego nie rozumiem tak dużej różnicy w doświadczeniu.
 6. Rubasznyrabarbar_1

  Statystyki na stronie wows-stats

  Witam. Chciałbym, spytać jak wygląda naliczanie statystyk PR na tej stronie. W sumie rośnie mi wyłącznie doświadczenie i tez nie wiem na jakiej zasadzie. Osoby które mają dwa razy mniej exp mają podobny PR jak ja. Jestem graczem pomarańczowym, czyli marchewką, ale walczę. Nie rozumiem jednak jak się to przekłada na statystyki. https://wows-numbers.com/pl/player/523720932,MATI_941/ Tutaj podaje przykładowy link do konta kolegi z którym czasami gram w dywizjonie. On jest lepszy w krążkach ja chyba w pancernikach i niszczycielach co nie oznacza oczywiście że gramy dobrze. Jego PR jest podobny do mojego a doświadczenie dwa razy mniejsze. Z czego to wynika i co to jest to doświadczenie ?
 7. Rubasznyrabarbar_1

  Powódź i Pożoga - wątek zbiorczy

  A czy możecie mi wogóle powiedzieć jak można tam wejść. Kieruje mnie na stronę, wybieram wodę, podaje mi, ze nie mogę się dołączyć i że muszę się najpierw zalogować. Robię to, w prawym górym rogu widnieje moj nick, więc jestem zalogowany, ale nie moge w żaden sposób wejść do bitwy. Zdradźcie mi tą tajemnice koledzy
 8. Rubasznyrabarbar_1

  Maraton z okazji chińskiego nowego roku

  Dziękuję bardzo za pomoc.
 9. Rubasznyrabarbar_1

  Maraton z okazji chińskiego nowego roku

  Witam. Po lekturze powyższych postów, z pewną taką nieśmiałością zapytam...jak włączyć te filtry ? Ktoś wspominał w drzewku ...ale w ekranie badań nie widzę filtrów. 3 kolorowe kongo stoją w porcie od dawna i nic nie musiałem przełączać odkąd zlikwidowano port japoński. Zapewne rozwiązanie jest proste jak budowa cepa, ale dla mnie niewidoczne. Czy ktoś pomoże bez wyzywania od kretynów ?
 10. Rubasznyrabarbar_1

  Jak wyjść z drużyny

  Bardzo dziękuję za pomoc. Temat do zamknięcia
 11. Rubasznyrabarbar_1

  Jak wyjść z drużyny

  Kilka tygodni temu jak czekałem na grę w dywizjonie, nagle coś zapykało, zaświeciło i zapytało czy chcę ? . Szczerze mówiąc bylem tak skupiony na czekaniu na dywizjon, że bezwiednie wcisnałem tak i stałem się szczęściwym członkiem "foretele navale coś tam" . Problem jest taki,że nie wiem jak mogę stamtąd się usunąć. Człowiek który mnie zaprosił próbował mnie usunąć ,ale wtedy okazało się ze są potrzebne dwa głosy ( w tym żadnego mojego) . W rezultacie zawsze jak wchodzę do portu mam przed sobą tą dziwną ikonkę. Jak mogę samodzielnie usunąć się z drużyny ???? I o co własciwie chodzi z tymi drużynami, bo nawet nie wiem czy ktokolwiek jest jej członkiem.
 12. Rubasznyrabarbar_1

  kapitanowie z okrętów premium.

  Dziękuję za odpowiedź, temat do zamkniecia
 13. Rubasznyrabarbar_1

  kapitanowie z okrętów premium.

  Chciałbym się zapytać jak działa robienie kapitanów z okrętów premium. Sądziłem, że istotą okrętu premium jest to że kapitan może hulać bez straty perków na każdym okręcie danej floty np mój kapitan z campeltowna będzie się bezstresowo przesiadał na krążki brytyjskie. Ku mojemu zaskoczeniu to tak nie działa i na black swan moje perki są pomarańczowe na 8000 pd. Czy coś robię źle ? A może to tak nie działa. Szukałem na forum ale nie znalazłem. Z góry dziękuję za wyjaśnienie.
 14. Rubasznyrabarbar_1

  Kongo

  Dziękuję za dobre rady. Rozegram paręnaście bitew i zrobię updejt.
 15. Rubasznyrabarbar_1

  Kongo

  Jak pisałem tylko ap na pancernikach.
×