Jump to content

_NightStalker_

Players
 • Content Сount

  664
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  24140
 • Clan

  [QTAZ]

About _NightStalker_

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,235 profile views
 1. _NightStalker_

  MM

  A od kiedy to Anchorage ma radar? 🙃
 2. _NightStalker_

  Boty oszukują w bitwach kooperacyjnych

  Ale i łatwo oszukać i system i boty. Wystarczy tylko chwilę przed wypuszczeniem torped odznaczyć cel, a boty nie zareagują.
 3. _NightStalker_

  Nasze osiągnięcia

  Zabawy na T5.
 4. _NightStalker_

  Potyczka

  Najlepsze jest to, że w potyczce detonacje dostać można, za to flagi za nie już nie :)
 5. Made my day! WG i balans.
 6. _NightStalker_

  HMS Leander, HMAS Perth

  A niech i ja wrzucę.
 7. Bez RPFa, to ja bym oślepł.
 8. Niszczyciele teraz, to nie dostały obuchem przez łeb tylko od razu maczugą. W tej chwili żeby zbudować kapitana choć porównywalnego do z przed stanu reworku, to nawet 21 punktów brakuje. A miało być tak pięknie... I pewnie jest, tylko z punktu widzenia BB i CV.
 9. _NightStalker_

  Nasze osiągnięcia

  Hmmm. 62 trafienia bombami i 25 pożarków.... Ładnie RNG pobłogosławiło :) Żeby nie było Off-topu:
 10. Gdy są wyspy, zawsze masz możliwość osłonić się przed muchami. Możesz zająć capa nawet pod nalotem od wrogiego CV, bo wyspy osłonią cię przed ogniem pozostałych okrętów. Wyspa osłoni cię przed nawrotem (zwłaszcza grając na krążowniku), na oceanie, mając odrobinę rozumu, pozostanie ci właśnie tylko albo blobowanie, albo dziobowanie. Z szacunku nie wspomnę o grze Mino, Neptunie czy Edynburgu na radarze.
 11. Wykorzystywanie kamo na Oceanie? Co ja czytam... Jakoś przy grze z CV, a tych jest przecież sporo - a po reworku perkow pewnie będzie jeszcze wiecej - to chyba rzeczywiście kamo bedzie się sprawdzać jak na żadnej innej mapie.
 12. _NightStalker_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  I to jest jedyna kontra na bezkarne CV :) No może nie jedyna, jeszcze jest dywizjon dwóch Kiddów wraz z Akizuki.
 13. _NightStalker_

  Test SEZON - Rankedy

  67% WR. Prawie wszystko na Petro.
 14. _NightStalker_

  Kontenery świąteczne 2020 - czy Wargaming uprawia SCAM ??

  Mi z 42 kontenerów za X gier wypadł m.inn. Okhotnik, około 1k dublonów, trochę węgla i free XP. O flagach i kamo nie wspominając.
 15. _NightStalker_

  Kansas [VIII]

  Ja, w odróżnieniu od prawie 100% osób w tym temacie, mam autentyczną radochę z gry tym okrętem. Po tysiącach gier na +35 węzłach fajnie tak przystopować i mieć czas na pełny przegląd bitwy bez nieustępliwego oczopląsu :) Okręt do grania na średnim dystansie z pełnym wykorzystaniem naturalnego terenu czyli wysp. Ponadto trzeba pływać cały czas, o ile to możliwe, blisko sojuszniczych desek aby móc korzystać z ich osłony przed wrogimi niszczycielami. CV mu nie straszne (wiadomo T10 uprzykrzy życie, ale T8 i T6 to jedynie go poskrobią same zaś tracąc sporo latadeł), ma dość mocną pelotkę, która w parze ze wzmocnieniem i własnymi myśliwcami potrafi się dość skutecznie odgonić od samolotów. Działa robią spore spustoszenie, wiadomo rozrzut dość spory, ale 12 luf zawsze w coś trafi, a jak trafi to robi spore 'kuku'. Generalnie okręt baaardzo wymagający, i mocno zależny od sojuszników, ale jednak mocny. Na razie 8 gier na pełnym stocku.
×