Jump to content

_NightStalker_

Players
 • Content Сount

  528
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  15231
 • Clan

  [KURLA]

About _NightStalker_

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

770 profile views
 1. _NightStalker_

  Nasze osiągnięcia

  Henri IV - i wszystko jasne...
 2. _NightStalker_

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Szkoda; 598 nieprzerwanych dni w klanie było jednymi z najprzyjemniejszych dni spędzonych we wszelakich grach w jakich dotychczas grałem. Stopy wody pod kilem, przyjaciele!
 3. _NightStalker_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Szkoda, że próbują ogarniać śmieszne CVki, a swoich serwerów już nie potrafią. Bo i po co? Zawsze można udobruchać klientów dając im po fladze albo jednodniowym koncie premium. Tyle tylko, że po cholerę?
 4. _NightStalker_

  Zdechł serwer

  Pełen sukces! Rework spowodował taki przypływ graczy, że serwery nie wytrzymują.
 5. _NightStalker_

  Kto chciałby powrotu starych CV

  Ja nie chcę powrotu starych CV. Dlaczego? Jeśli to ma tak wyglądać, jak jest od kilku dni, że w ponad 20 bitwach trafiłem raptem ze trzy razy na lotnisko, to mi to pasuje!
 6. _NightStalker_

  Arms Race - Rankedy

  Mylisz się.
 7. _NightStalker_

  Arms Race - Rankedy

  Czy to ma powodować u mnie frustrację? Ja przeszedłem rankedy bez spiny. 173 gry i rank 1. Gdyby nie te osobniki, które wymieniłeś być może zszedłbym grubo poniżej tej liczby, tylko co? Miałem się pochlastać, powyzywać czy też powkurw...? Gra ma dawać mi przyjemność i też taka jest, w takich przypadkach starałem się dawać jeszcze więcej od siebie. Nie zawsze wychodziło, ale jaką miałem satysfakcję jak już się udało. Tak nawiasem pisząc, czy uderzycie się w pierś i przyznacie, że w ani jednej grze nie zlamiliscie nawet gorzej od pomidora? Bo ja tak miałem! Kilka razy nie przekroczyłem 500XP w przegranej bitwie, raz nawet miałem coś około 300XP! Jestem pomidor!
 8. _NightStalker_

  Arms Race - Rankedy

  Gra jest po to aby dała rozrywkę i przyjemność po np. ciężkim dniu pracy. Jeśli daje wkur..., to współczuję...
 9. _NightStalker_

  Arms Race - Rankedy

  Po trzecim (lub więcej) razie, ok. Ale nie po pierwszym.
 10. _NightStalker_

  Arms Race - Rankedy

  Aha, to jak przyjdzie taki czas, że mnie nie wczyta do bitwy, bo WG/Komp/System będzie miał taki kaprys, to mam być karany banem? Mi osobiście podoba się aktualny system kar w grze. Za pierwszego AFK masz kolorek, za następne 'przewinienia' - x gier na coopach. I to jest dobre.
 11. _NightStalker_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Pierwsze dwa z brzegu. Pierwsze dwa z brzegu. Pierwsze dwa z brzegu. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie pierwszy raz z resztą. Poza tym, odpowiedziałeś na coś takiego: "Jeżeli są jednostki, którymi bardzo dobrzy gracze robią co chwilę 300-500 k to jest coś totalnie zdupcone i trzeba to natychmiast zmienić. " a dla mnie, te dwa przykłady, to są właśnie TAKIE JEDNOSTKI!
 12. _NightStalker_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Odpowiedziałeś na post @dawac_mi_bonusa, który napisał: "Jeżeli są jednostki, którymi bardzo dobrzy gracze robią co chwilę 300-500 k to jest coś totalnie zdupcone i trzeba to natychmiast zmienić. ". A więc pierwsze dwa z brzegu wyniki: Tacy gracze mają powyżej 200k średniego. Graczy, którzy robią takie wyniki jest nawet więcej niż (jak to napisał @dawac_mi_bonusa ) "jednostki". Uprzedzam od razu Twoją odpowiedź. Nie, nie było zdania o 500k tylko o przedziale 300-500k.
 13. _NightStalker_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Lol. Ktoś tutaj nie umie czytać ze zrozumieniem. Chodziło mi o czas, a nie o HP. W pierwszej minucie na starych CV, choćby nie wiadomo jak się starać, nie było możliwe zadać choćby i 1 HP wrogim okrętom. Poza tym nikt z Lobuzów nie wysunął takich przemyśleń, tylko użytkownik @szczekan
 14. _NightStalker_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  W pierwszej minucie? Śmiem wątpić.
 15. _NightStalker_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Lol. Jako obiekt testowy wybrałem Ryujo Cóż, autor postu o CV był szybszy ;)
×