Jump to content

_NightStalker_

Players
 • Content count

  376
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10600
 • Clan

  [LOBUZ]

About _NightStalker_

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

489 profile views
 1. Pytania do WG - wątek zbiorczy vol. 4

  Kiedyś na testowym wypadł mi z kontenera Lo Yang. Tak więc jest to chyba dalej możliwe.
 2. Oficjalny koniec BB/BC

  @Zlociutk1, albo masz pecha, albo spróbuj zmienić pancki na jakiś czas. Ja chyba nie mam dnia, abym nie zrobił dewasta na krążku i to nie koniecznie na brytyjskich (choć na tych najczęściej). Dodam tylko, że poza rankingami, wcale tak dużo na nich nie gram.
 3. 9 sezon rankingówek :)

  Jest moc! A bitwa o rank 1 to piękna praca zespołowa. Przegrywaliśmy 300 pts i mieliśmy jeden okręt i jednego capa mniej, ale w trójkę (ja, Hindi i Zao) zrobiliśmy pusha dołem i zdemolowaliśmy Kurfursta, Zao i odrzuciliśmy na koniec mapy przeciwnego Hindena. Zaś na drugiej flance samotny Hinden z klanu AAO sam powstrzymał push idący od góry mapy, za co należy mu się pochwała. I to wszystko w niecałe 300 bitew. Jak na mój skill, to jestem z tego wyniku niezmiernie dumny. Gra w tym sezonie byłą dla mnie prawdziwą przyjemnością. Powodzenia dla wszystkich!
 4. Skąd się wziął Twój ...

  Ja może lepiej nie będę opisywał historii mojego nicka
 5. Nasze osiągnięcia

  Dobrze, że chociaż wygrana:
 6. Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Ładnie utrzymaliscie flanke. Mój team starał się jak mógł, ale niestety bez wsparcia deski (z-52 poplynela sobie zwiedzać mapę i w końcu zeszła nie robiąc nic) i jego spota, nie ogarnelismy tej strony.
 7. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Wcześniej, gdy chciałeś zamienić moduły na danym okręcie, to mogłeś to zrobić za jedyne 25 dublonów. Teraz masz to za darmo.
 8. Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Zgadza się. Tak nawiasem pisząc, CM już skończony, brak tylko kasy na Louisa :) Trochę na luzaka podszedłem do tej bitwy. Wiedząc, że wygrana jest niemalże pewna chciałem nabić trochę więcej DMG i... zostałem sam na prawie pół floty :) Plus oczywiście odwzajemniony.
 9. Kontenery - Dyskusja

  Zazdraszczam. Ja też dziś dostałem SK, a w nim... moduł na 40% wydłużonego czasu działania R-ki. Normalnie cud, miód i malina.
 10. Jeszcze tylko dać mu naprawkę i dym. Wówczas nie potrzeba mu samolotów aby wygrywać bitwy, bo i po co?
 11. Nasze osiągnięcia

  Żenada.
 12. Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  Ależ proszę:
 13. Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  Wipeout - zniszczenie. Skąd pomysł, że ma być do 0? Wytłumacz to. A może chociaż raz Ty udowodnisz, że wszyscy inni się mylę tylko nie ty?
 14. A poza tym, ta gra już dawno odeszła od realiów (o ile takowe kiedyś miała). Więc albo cieszmy się z rozwijania tej gry, albo - nie wiem - poszukajmy innych tytułów. Póki co, ja zostaje :)
×