_NightStalker_

Players
 • Content count

  88
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5144

About _NightStalker_

Profile Information

 1. No właśnie zacząłem tak robić i efekt jest taki, że PR i WR na krążkach ogromnie mi skoczyło do góry
 2. Ja też zauważyłem pewną prawidłowość. Jak uciekam swoimi krążkami przed BBkami, to nie wiadomo jak bym lawirował, to prawie ZAWSZE dostaje cytadele przez rufę, albo dziób i odbywa się to o wiele częściej aniżeli gdy jestem ustawiony centralnie burtą. Ot taki paradoks.
 3. Późnej nocy spotkany MexicosBocianos w jednym teamie. Bitwa wygrana. Ładnie się swoim Belfastem pokłoniłem, plusika zarzuciłem, ale odzewu nie uzyskałem :( Pozdrawiam :D
 4. d... ściska :(
 5. Jak lubisz krążki, to bierz Kutuzova. Bez premki przy średnio udanej bitwie spokojnie zarobisz około 200tys. Belfast też zarabia, ale trochę mniej.
 6. Nie mogłem się powstrzymać. Spotkany w jednym teamie (dosłownie przed chwilą) Little Rowboat. Mapa 'Okruchy', bitwa wygrana, ale losy jej ważyły się do ostatniej chwili, jednak ja byłem raczej wielką przeszkodą w grze, a może był to raczej RNG? Zresztą oceńcie sami... Gdyby to chociaż była detonacja, to dostałbym flagi. Nadmieniam, że poruszałem się w dymie.
 7. Ok. Rozumiem. Jednak miejsce w porcie, w moim przypadku, to tak jak 300 golda. Nie mam żadnego wolnego, a mocno by mi się przydało... Benson nadpływa.
 8. Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Zapomniałem o tej stronie W takim przypadku opłaca się dosyć mocno: https://eu.wargaming.net/shop/wows/gold/1338/ zaś po zakupie Kutuzova, uzyskujemy za: https://eu.wargaming.net/shop/wows/specials/6705/ oraz 30 dni premki wartej: https://eu.wargaming.net/shop/wows/premium/1344/ a także sporo cennych flag też troche wartych.
 9. Wiem, bo czytam. Ale jak mam już kupionego Kutuzova, to nie widzę ile on dublonów kosztuje, a nie pamiętam. Wiem też, że dostane +300 za miejsce w porcie.
 10. No przecież nie po to ma bardzo daleki zasięg strzału (jak na krążka), aby nim zajmować capy :). Mam ten okręt i póki co sprawia mi on wielką frajdę. Pali aż miło (nie raz pod 20 pożarów - z perkiem), szybkie przeładowania no i dużo dział z przyzwoitą trajektorią oraz świetny dym. Jedyny minus, to tradycyjnie cytadela i pancerz. Ps. Ile można dostać dublonów jak ktoś dziś zakupi ten okręt?
 11. Trzeba tak grać, aby unikać takich sytuacji jaką przytoczyłeś. Jak widzę, że za DDkiem płynie wsparcie, to nie wdaję się z nim w walkę mimo oczywistej przewagi artyleryjskiej, tylko zrzucam torpedy starając się ich spowolnić. Więcej zrobić nie mogę, bo oczywiście dymu brak (postawiony zazwyczaj sojusznikom). Trzeba szukać pozycji do walki 1on1 lub przy wsparciu własnej floty.
 12. Powiedz to wyspotowanemu sternikowi DD, który będąc na Full HP dostaje detonacje od jednej pestki z pomocniczej.
 13. U mnie cały czas fajnie żarło Farragutem i nagle bach! 6 porażek pod rząd! Byłem na 6 i spadłem na 7 i to tylko przez stratę jednej gwiazdki (w 5 pozostałych bitwach byłem na topie). Rzeczywiście widać już brak ogłady na tych poziomach. Piszemy na czacie jazda na B, a 1/3 teamu leci na drugiego capa lub, co gorsza, płynie w poszukiwaniu lepszych połowów wędkarskich. Robię co mogę, capuje, stawiam dymy BB i CA (CA tylko wówczas, jak wiem, że mam ogarniętego kapitana za sterami - MM się kłania) i zatapiam lub wyganiam w siną dal przeciwne DDki, ale i tak to nie pomagało. Co z tego, jak na 6 bitem w 5 byłem 1-szy? Zresztą w tej 6-tej bitwie brakło mi jedynie 7 XP aby być pierwszy. Trochę szkoda, bo nigdy jeszcze tak dobrze nie grałem, a i tak nie ma z tego tytułu gratyfikacji (poza brakiem straconych gwiazdek). Do czego jednak zmierzam, otóż i DDkiem na spokojnie można być na topie. "Wystarczy" tylko porządnie łoić przeciwne deski i trochę poobijać inne okręty (mam średnią w tej serii porażek coś ponad 20k DMG) no i oczywiście zajmować i bronić zajęte capy.
 14. Przed chwilą gra na rankedzie z Matst2200 z klanu HOB po jednej stronie. Bitwa przyjemna i dzięki dobrej współpracy dosyć łatwa wygrana.
 15. Przebijam, dam 10 za 1 miejsce w porcie.