_NightStalker_

Players
 • Content count

  171
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6378

About _NightStalker_

Profile Information

Recent Profile Visitors

126 profile views
 1. Gratulacje dla @AmetystDrago i powodzenia przede wszystkim :)
 2. 1. 50 Camo Gamescom 2. 100 flag Sierra Mike Nie narzekam.
 3. I tak zrobię :)
 4. W ciągu weekendu uzbierałem dzięki przeróżnym flagom ponad 300k free XP. Mam już 371k i porządnie biję się z myślami czy wydać je na Nelsona. Grinduję (od ponad roku ;) ) amerykańskie krążki, dotarłem do NO i nie wiem czy czasem nie użyć tego expa aby szybciej doczłapać do Des Moines? Ktoś może wesprze radą?
 5. W natłoku dobrych bitew, przeciętnych czy też żenujących, czasem trafi się perełka: Lo Yang: chwilę później dywizjon z @Ter_ion na Missouri. Wynik nie jakiś rewelacyjny, ale za to największa - jak do tej pory - ilość kredytów zdobyta w pojedyńczej bitwie. Weekend stoi pod znakiem bitew klanowych ;) LOBUZ - JEDI - HOB w jednej grze, rzadko spotykane.
 6. Współczuje.
 7. Powtórzyć misję można tylko raz. Ale akurat ten etap był, póki co, najłatwiejszy.
 8. 3 etap. 100 flag sierra mike 50 camo gamescom
 9. Ojej. Spanko na sianku u Babci na wakacjach i chleb ze smalcem i pomidorem, a na zasmażkę ziemiaczek upieczony w piecu... Ahh. Powspominać miło. Tyle tylko, że za bardzo odbieglismy od tematu. Pozdrawiam.
 10. Jakby piesek umiał sprzątać, to wybrałbym opcję nr. 2
 11. Ty, przez pieska, czy on przez Ciebie? Ps. Ostatnim razem myślałem, że to on wprowadzał Ciebie na spacer, a nie Ty jego :P
 12. Czemu? Ja do dziś lubię chleb ze smalcem :)
 13. Ja, podobnie jak piroman, mam wesele jutro (czyżbysmy się bawili na tym samym?). Chciałbym bardzo powalczyć z zacnym klanem, ale jak na złość mógł nie będę. A Ty, @baxowaty mógłbyś używać trochę mniej tego alkoholu, bo czasem nie idzie Ciebie zrozumieć :p Pozdrów swojego pieska ;)
 14. Ja tak miałem. Ale to były piękne czasy...
 15. @ThePoisonDwarf To byłem ja. Jednak za nim posłałes mnie na dno, to sprzedalem Ci 3 cytki :)