_NightStalker_

Players
 • Content count

  211
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7400

About _NightStalker_

Profile Information

Recent Profile Visitors

241 profile views
 1. Wąs nie, ale grzywa...
 2. Jejku! Zmusiłeś mnie, żebym to obejrzał. Co prawda nic tam o skarpetach nie ma, ale smród wyczułem i tak przez ekran. Unlike this!
 3. Ooo. Daj linka, chętnie obejrzę. W TV nie czuć tego smrodu, więc dam radę.
 4. Współczuje, ale Tobie. Ja tam nie wiem, czy mu śmierdzą stopy, bo ich po prostu nie wącham. Jednak Ty chyba musisz, skoro o tym wszystkim tak dokładnie wiesz :P
 5. Dobry, Zły i Brzydki?
 6. po pijaku...
 7. Tak w ogóle, to jest szczytem idiotyzmu ze strony WG, że zostawili detonacje na CW, a w zamian nie dają nawet po tym flag!
 8. A to ciekawe...
 9. Obiektywna rzeczywistość - ciepło i zimno. Subiektywna rzeczywistość - mi jest ciepło, a Tobie zimno. Widzisz różnicę?
 10. Chyba muszę jeszcze większą czcionką pisać, bo Ty naprawdę dobrze nie widzisz.
 11. Ja się nie denerwuje, tylko zauważyłem, że jak piszę normalną czcionką, to niewiele widzisz.
 12. SUBIEKTYWNA SUBIEKTYWNA SUBIEKTYWNA SUBIEKTYWNA SUBIEKTYWNA Gdzie w tym zdaniu: "Weźmy przykład wchodzisz do pomieszczenia i mówisz: ale tutaj gorąco, tymczasem siedzący w pomieszczeniu kolega mówi: strasznie tutaj zimno możemy zauważyć jakiekolwiek subiektywne odczucie? subiektywizm nazwa różnych teorii filozoficznych, doktryn, które za punkt wyjścia przyjmują podmiotowe (subiektywne) doznanie, a nie obiektywną rzeczywistość
 13. Najpierw: "Weźmy przykład wchodzisz do pomieszczenia i mówisz: ale tutaj gorąco, tymczasem siedzący w pomieszczeniu kolega mówi: strasznie tutaj zimno. Czy obaj nie mogą mieć racji?" Gdzie jest tutaj mowa o jakichkolwiek odczuciach? Tu jest ewidentne stwierdzenie faktu (którego - nie wiem być może pierwszej, a być może drugiej osoby - trzeba byłoby zapytać autora tekstu), wiec obaj nie mają racji. Następnie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Chłód Udowodnij mi te jedenaście. 2+2=11.
 14. Polecam użytkownikom @Greyshark oraz @Dark_Havoc udać się najpierw do polonistów celem uzyskania odpowiedzi na rzeczy oczywiste, a potem do psychologów lub psychiatrów (bo tylko chorzy psychicznie ludzie mogą twierdzić, że 2+2=11). Tacy mądrzy jesteście, tak wielu ludziom zwracacie uwagę, a nie wiecie, że słowo 'gorąco' wg. sjp oznacza: https://sjp.pl/gorąco, zaś zimno: https://sjp.pl/zimno i osobiste odczucia nie mają tu żadnego znaczenia. A poza tym proszę przeczytać mojego posta. Tematu o 'szefostwie', to nie skomentuję, bo to nie mój poziom retoryki.
 15. Zdajesz sobie sprawę, że napisałeś kompletną bzdurę? Jeszcze byłbym Ci wstanie wybaczyć, gdybyś napisał chociaż w ten sposób: Weźmy przykład wchodzisz do pomieszczenia i mówisz: jest mi tutaj gorąco, tymczasem siedzący w pomieszczeniu kolega mówi: strasznie mi tutaj zimno. To co napisałeś, to tak jakbyś napisał, że dla kogoś 2+2=4, a dla innego 2+2=5. Tymczasem racja jest TYLKO po jednej stronie.