Jump to content

_NightStalker_

Players
 • Content Сount

  627
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  20357
 • Clan

  [QTAZ]

About _NightStalker_

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,014 profile views
 1. _NightStalker_

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Bo w WG rządzi ten, co pierwszy wstanie...
 2. _NightStalker_

  Nasze osiągnięcia

  Myślałem, że pokonam 'fachowców z WG', ale niestety się nie udało, bo za mało przeciwników ubiłem:
 3. _NightStalker_

  Brytyjskie ciężkie krążowniki

  Ale tu nie chodzi o przyśpieszenie, a hamowanie, które nie polepszysz tym modułem. Poza tym, okrętem tym nie grasz (a jak już to rzadko) wykorzystując dym, więc bardziej liczy się tu przestawienie steru.
 4. _NightStalker_

  Brytyjskie ciężkie krążowniki

  Mi wypadł Abermarle czyli T8. Zagrałem nim juz kilka bitew i mam swoje spostrzeżenia odnośnie tego okrętu, a pewnie po trochu i całej linii. Okręt jest naprawdę bardzo wymagający. Na pewno nie jest to linia dla początkujących graczy, błedów on w ogóle nie wybacza. Już linia lekkich brytyjskich krążowników jest trudna i specyficzna do grania, jednak możliwość zadymiania pozwala na uniknięcie zmasowanego ostrzału, natomiast tutaj musimy liczyć tylko i wyłącznie na swoje umiejętności i uśmiech losu od RNG. A więc, opancerzenie na T8 praktycznie nie istnieje, pancerniki penetrują jak chcą i pod dowolnym kątem. Manewrowość gorsza jak Edinburgha (wiadomo, są to ciężkie krążowniki, więc nie może być inaczej), ale hamowanie tego okrętu to katastrofa. Granie nim na otwartych wodach, to proszenie się o szybki powrót do portu, zostaje nam zatem chowanie się za górkami. Działa są wyśmienite, zarówno HE, które rewelacyjnie podpalają, jak i AP przy ich odpowiednim wykorzystaniu robią dobrą robote. Przeładowanie - może być. Wykrywalność - bardzo dobra. I dzięki tej zalecie należy to mocno wykorzystywać. AA bardzo mocne. Samolocik, dobry dodatek. No i brytyjska naprawka, która z racji tego, że dostajemy od każdego pancernika buły jest niezbędna. Reasumując; okręt do przejścia i raczej do zapomnienia.
 5. _NightStalker_

  Nasze osiągnięcia

  Moje pierwsze Solo Warrior.
 6. _NightStalker_

  [VII] Gorizia

  Na swoim tierze ten okręt, to jest potwór! Jak można w ogóle pisać o tym, że jest słaby? Z niszczycielami włoski krążownik robi co chce, dzięki potężnemu hydro jest w zasadzie nietykalny dla "maluchów", a SAP robi sieczkę zarówno z BB jak i CA. Nie wspomnę o AP, które, gdy już złapiemy bokiem jakiegoś krążka, potrafią zadać po kilka cytadel na dystansie 12-15km. Oczywiście gameplay tego okrętu wymaga od nas sporo manewrowania, a także gry na większym dystansie, ale to samo można napisać o całej linii drzewka włoskiego. Brak torped mi osobiście nie przeszkadza. Wolę jednak hydro i dlatego uważam, że ten okręt dzięki niemu jest kompletny.
 7. _NightStalker_

  Na randomach nie da się grać....

  Ale, że o co chodzi? Lepiej czekać 10 sekund i grać 1vs1?
 8. _NightStalker_

  Urealnienie gry

  O, to jesteś ambitniejszy @PancernyAgrest. Ja daje 4xW i to bez autopilota ☺
 9. _NightStalker_

  Na randomach nie da się grać....

  Czy ktoś z tych błyskawicznie działających moderatorów może posprzątać ten temat, a spamujących użytkowników (może być wraz ze mną) odpowiednio "nagrodzić"?
 10. _NightStalker_

  Misje na Puerto Rico

  Ten idiota (bo inaczej naprawdę go nazwać nie można - w sumie, to nawet komplement dla niego), to nigdy się nie zmieni. Co go spotykam w bitwie (a na rankingach był to dosyć częsty widok), to nie obeszło się albo od teamkilli, albo od wyzwisk. Na 100% w w/w bitwie miał blokadę na czata.
 11. _NightStalker_

  Kontenery świąteczne

  Ponad 30 świątecznych...
 12. _NightStalker_

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  W założeniu, że obwiesisz się wszelkimi możliwymi szmatami i założyć mozaikowe kamo, to maksymalnie uzyskać można (przy wybitnej grze) około 30k free XP. Jeśli to się uda w każdej grze (nierealne!), to potrzebujesz minimum 33 bitwy aby osiągnać 1 mln free XP (nierealne!). Życze powodzenia w klepaniu minimum 11-20 takich bitew dziennie! No i ciekawe, kto ma ponad 30 sztuk takiego kamuflażu:
 13. _NightStalker_

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Aby nie być gołosłownym. Po wygranej bitwie i uzyskanych około 1700 XP dostajemy z różnymi bonusami (bez konta premium - ma być przecież za darmo): gdy dołożymy Papa Papa dostajemy 1728 free XP... ile takich bitew potrzeba (wygranych) aby uzyskać ponad 1mln Free XP? W tydzień?
 14. _NightStalker_

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Bardzo mi przykro z tego powodu. A wracając do rozmowy, sam sygnał Papa Papa tak naprawdę nie wnosi aż tak wiele do uzyskania dużej ilości Free XP. Tylko z kombinacją flag specjalnych (m.inn 777%) i kamuflaży specjalnych (mozaiki) można robić porządne "wyniki" - a te kosztują.
 15. _NightStalker_

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  A można po Polsku?
×