Jump to content

_NightStalker_

Players
 • Content Сount

  462
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13091
 • Clan

  [LOBUZ]

About _NightStalker_

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

633 profile views
 1. _NightStalker_

  Penetracje w DD

  Jak niszczarka wyskakuje ci z za wyspy, tzn. że wykonała swoją robotę znakomicie i nie masz prawa zdejmować jej na salwę.
 2. _NightStalker_

  Nasze osiągnięcia

  Zabawa Chabą:
 3. _NightStalker_

  Nasze osiągnięcia

  Uwielbiam ten okręt. On robi miazgę ze wszystkiego co pływa w jego pobliżu :) https://replayswows.com/replay/32700#video
 4. _NightStalker_

  WG filozofia politykii i sztuka naciągania

  Napisałem przecież, że wygrywa Henry IV przy porównywalnym skillu przeciwnika. Ja natomiast nie miałem żadnych problemów z Hindenami na rankedach. Niemiecki krążek nie miał żadnych atutów przeciwko Francuzowi, bo jeżeli tylko trochę pokazał burtę (a zazwyczaj tak starali się grać, aby walić do mnie z całej salwy burtowej, lub przy moim oszukańczym yolo) to obrywał potężnie z AP i nie było czego zbierać, a czasem musiał pokazać burtę gdy płynęły na niego torpedy z obu wyrzutni. Jedynie czasem mam problem z Zao, bo ten ma potężne HEki i potrafi zrobić dużą krzywdę na odległości +12km. Natomiast co do klanówek, to trochę nie masz racji, Hindeny odeszły w odstawkę, a na piedestał dostało się Zao. Henri IV jest niedoceniany i po prostu mało ludzi (w porównaniu do innych krążków) go posiada...
 5. _NightStalker_

  Henri IV (X)

  W sumie na discordzie dostałeś odpowiedź, ale aby inni forumowicze mieli jakąś jasność do moich ustawień, to napiszę. Otóż Henri IV nie posiada samolotu zwiadowczego, bo w zasadzie posiadać nie musi. Z legendarnym modułem ma 20.6km zasięgu! A w sumie mógłby mieć jeszcze większy gdyby na slot 6 dać kontrolę ognia. Ja tam dałem przeładowanie, co biorąc pod uwagę wymieniony legendarny modół daje aż 24% do przeładowania czyli 9.5s. Co do zwrotności, to niestety czuć gorsze manewrowanie, ale w związku z tym, iż masz większy zasięg, możesz i powinieneś trzymać się ciut dalej od przeciwnika, bo po to ten okręt jest. Jednak warto zawsze płynąc za swoim dd, bowiem to na jego oczach niestety musimy polegać i zapewniając mu jak największe wsparcie (a dzięki boostowi do przeładowania baterii skutecznie możemy demolować wrogie deski nawet na odległość 10-12km) jesteśmy wstanie więcej zdziałać. Tyle tylko, że w dalszej części bitwy dzięki swojej prędkości możesz mieć dużo większy wpływ na jej wynik przemieszczając się błyskawicznie w różne zakątki mapy. I trzeba również pamiętać o tym, że AP Henri IV są bardzo mocne i potrafią zdewastować niejeden krążek, a i cytadele w pancerniki to nie rzadkość. Charles Martel ma trochę inną specyfikę i nim warto grać bardziej na camo, ale już St. Louisem grało mi się bardzo podobnie, tylko działa gorsze.
 6. _NightStalker_

  WG filozofia politykii i sztuka naciągania

  Dokładnie. To tak samo jakby wymagać od Chabarowska aby od razu leciał na capa i próbował go zajmować. Henri IV, to jest okręt na 3 linie, a czasem jak sytuacja pozwoli, to na podejscie bliżej.
 7. _NightStalker_

  WG filozofia politykii i sztuka naciągania

  Padłem ze śmiechu. @umbra_arboris, Ty chyba w ogóle nie ogarniasz tego okrętu! Henry'emu nie jest potrzebny kamuflaż (podobnie ja Chabie) bo i po co? Ty masz cały czas napierdzielać do celów i bazując na szybkości i przestawieniu steru umykać kolejnym salwom! Ja mam niejednokrotnie powyżej 3 mln potencjalnych na bitwę i często zostaje z ponad połową HP na pokładzie samemu zadając sporo DMG. Cyty w pancerniki, to nie problem, dewastacje w krążki, z tym reloadem, który wprowadzili, a jakże, a i deski teraz mają olbrzymi problem żeby mu uciec. Żaden krążek w pojedynku jeden na jeden (w porównywalnym skillu kapitanów) nie ma z nim szans. Tylko naprawdę trzeba wiedzieć jak grać i czym strzelać. A Legendarny moduł, to już w ogóle mistrzostwo (12% do przeładowania dział - miodzio!). To jeden z tych modułów, które zdecydowanie warto grindować. Ja dzięki temu modułowi mam o 15% lepsze wyniki niż bez niego.
 8. _NightStalker_

  Penetracje w DD

  Litości... Moment oddania salwy kończącej: Moment zatopienia: Rufa jak nic.
 9. _NightStalker_

  Penetracje w DD

  Jak to było "w dupę", to chyba masz coś nie tak ze wzrokiem.
 10. _NightStalker_

  Nasze osiągnięcia

  Palenie Bebeczków. Drugi mój najlepszy wynik pod względem damaczu i drugi na Henryku. A tak w ogóle, to bitwa wcześniej (przegrana) też była całkiem całkiem: Na uwagę zwraca ponad 3mln potencjalnych...
 11. _NightStalker_

  Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  A jakież to problemy? Rework CV, na których to gra zdecydowanie mniej osób niż na DD? Ja nie zauważyłem innych 'bardziej ważnych problemów' poza w/w.
 12. _NightStalker_

  "Rankingowy sprint"

  W pokazanej bitwie @KIRIAK miałeś po 4 krążowniki, jeden DD i 2 BBki. Wystarczyło aby Hindi zabrał po kilkanaście tysięcy HP z każdego krążownika, a do tego zabrał sporą pulę HP desce (zapewne tak było - skoro Ty biłeś po pancernikach, to on nie musiał i wybierał mniejsze cele) i już przelicznik XP miał spory. Duży kaliber sporo wyjaśnia, Twój duży kaliber jest równy jego gdyż jak mówi WG "zadaj uszkodzenia przynajmniej 4 okrętom. Zadane uszkodzenia muszą przekroczyć przynajmniej 30% całkowitej puli HP wszystkich okrętów drużyny przeciwnej." Jak widać więc, nie liczy się ILOŚĆ dmg, a procent z poszczególnych okrętów. Powtarzając więc za moimi przedmówcami, 20k w deske jest identyczne jak 100k w pancernik lub 40-50k w krążek. Zapewne otrzymał też kilka baretek 'obrona', które też są punktowane i suma sumarum to wszystko złożyło się na jego wynik.
 13. _NightStalker_

  Nasze osiągnięcia

  Damage może niewielki, ale za to ile fragów :) Wszystkie wrogie deski posłane na dno.
 14. _NightStalker_

  Kontenery Royal Navy

  Zwykłe z misji.
 15. _NightStalker_

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Każdy okręt jest inny. Każdy ma inny gameplay.
×