Jump to content

_NightStalker_

Players
 • Content count

  435
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12111
 • Clan

  [LOBUZ]

About _NightStalker_

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

578 profile views
 1. Nasze osiągnięcia

  Początek zabawy z Zao.
 2. 3 sezon CW polskie klany

  Poznać głupiego, po śmiechu jego.
 3. Nasze osiągnięcia

  Ehhh. Co tu dużo gadać...
 4. Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  Właśnie skończyłem grind Aoby. Całkiem przyjemnie się nią grało, nie jest to taki potwór jak Furutaka, ale daje rade. Zobaczymy co potrafi Myoko, jednak ten czas obrotu wież...
 5. Dublony - co jest z cenami?

  Kłamiesz! Cena wynosi 401.07zł ! Nie dość, że RNG jest przeciwko mnie, to sklep premium także :/
 6. ZGŁOSZENIA

  Zgłaszam się.
 7. Nasze osiągnięcia

  A tam! I ja się pochwalę. A tak to wyglądało w grze:
 8. USZKODZENIA PO TWOIM WYKRYCIU - mechanika gry

  Nie tylko expem. Kasą rowniez. Jeśli ktoś gra bez premki, flag czy kamuflazy ekonomicznych, to z punktu widzenia WG jesteś bezuzyteczny, na TX jesteś ostro w plecy. Kilka takich gier i jesteś bankrut. Tu liczy się tylko dmg i nic więcej. Taka gra jak u założyciela tematu, to szczytny i chwalebny wyczyn ale tylko wówczas jak masz sporo kasy na koncie i zależy Ci wyłącznie na wygranej.
 9. Pociski PP od pancerników w niszczyciele

  Za stroną worldofwarship. Niszczyciele: Porady Najmocniejszą stroną niszczycieli jest ich zwrotność i zdolność przeprowadzania brawurowych ataków. Dlatego bez wahania ruszajcie do walki krótkodystansowej! Niszczyciel może wykorzystać swoją szybkość, by zbliżyć się do przeciwnika, wystrzelić wszystkie torpedy i wycofać się w poszukiwaniu kolejnej ofiary, nie otrzymując przy tym żadnych uszkodzeń. Waszym głównym uzbrojeniem będą torpedy. Udany atak torpedowy potrafi zatopić nawet pancernik. Jednak nie powinniście przygotowywać ataku pośpiesznie. Wystrzelcie jedną salwę torped i poczekajcie na reakcję przeciwnika, ponieważ może on zmienić kurs. Następnie wystrzelcie kolejną salwę, uwzględniając zachowanie nieprzyjaciela – dzięki temu nie będzie miał szans na uniknięcie ataku. Wykorzystajcie teren: Wyspy i wąskie przesmyki zapewnią Wam przewagę nad powolnymi i ciężkimi okrętami. Przeciwnik schwytany w pułapkę nie będzie w stanie uniknąć Waszego ataku. Nie zadzierajcie jednak z przeciwnikami, którym nie sprostacie. Niszczyciele świetnie sprawdzają się w walce z powolnymi pancernikami i lotniskowcami, ale starcie z krążownikiem może się dla nich źle skończyć. Wykorzystajcie w pełni dostępną zasłonę dymną. Jest ona zwykle dużo bardziej przydatna w trakcie zasadzek i odwrotu niż podczas ataku. Pamiętajcie, że możecie wykorzystać zasłonę dymną przeciwnika do zamaskowania swoich ruchów. Z drugiej strony, postawiona przez Was zasłona dymna może przeszkadzać sojusznikom. Aby ułatwić sobie obranie właściwego kierunku, możecie wyszkolić u dowódcy niszczyciela rozeznanie w sytuacji. Dzięki tej umiejętności będziecie wiedzieć, kiedy przeciwnik Was wykryje. Nie spędzajcie za dużo czasu w trybie widoku z lornetki. Niszczyciele są stworzone do manewrowania i ataków torpedowych, więc kiedy korzystacie z artylerii, możecie przegapić idealną okazję do ataku. Proszę o zmianę poradnika, bowiem @Elbereth wie lepiej na czym ma polegać rozgrywka w WoWs.
 10. Legendarne moduły.

  Lubię Henryka, ostatnio gram nim sporo czy to na randomach czy na klanowkach i wydaje mi się, że z całkiem niezłym skutkiem. Nie zszedłem nim jeszcze ani razu na salwe, cytadelę dostaje rzadko natomiast bardzo często przeżywam bitwy do końca. Mój styl gry opiera się na doskocz, przypieprz , odskocz i nawalaj z dystansu póki dopałka się nie skończy (mam moduł, który pozwala na 4 i pół minuty grania z prędkością prawie 45 węzłów) i jedyne czego mi brakuje, to właśnie dps-a. Przecież podczas strzelania i tak się świecę, a moja prędkość pozwala i tak skutecznie w razie zmasowanego ostrzału na ucieczkę poza zasięg spota lub schowania się za najbliższą górką. Najważniejszy plus tego modułu będzie wówczas gdy pójdzie się na close combat z innym krążkiem albo po to aby móc jak najszybciej skasować dd gdy ten już się pojawi . Dla mnie spora korzyść.
 11. Smutny temat o smutnym mundialu

  @Radeckij, ja wyleczyłem się już dawno (tak po MŚ w Korei i Japonii). Kiedyś również robiłem wszystko aby tylko obejrzeć naszych kopaczy w akcji, a teraz? Nie oglądałem ani jednego meczu w eliminacjach, zaś teraz tak naprawdę to oglądałem tylko 3 pierwsze połowy - na drugie nie starczyło mi sił, tak mnie bolał brzuch od śmiechu z gry Polaków, a właściwie z ich statystowania na boisku. Polskiej ligi nie oglądam w ogóle (mam Canal+, ale tylko po to aby oglądać moją największą miłość - ligę angielską), nie pamiętam kiedy oglądałem w całości chociaż jeden mecz naszej ligi. Kiedyś (ile to już lat minęło? 25?) chodziłem na każde ligowe spotkanie rodzimego klubu, byłem w młynie, a teraz to nawet nie mam pojęcia jacy kopacze tam grają. Dopóki nie będzie ambicji, woli zwycięstwa i chęci gryzienia trawy do ostatnich sekund, dopóty mój wzrok nie odwróci się ku nim...
 12. Montana

  Znowu pudło. Jest to -11%. Z tym drugim zdaniem trafiłeś. Ja mimo wszystko nie poszedłem w zasięg, tylko szybkość obrotu głównej baterii.
 13. To prawda. Tylko ten zegar nazwales od razu "zepsuty".
×