Jump to content

ol3w

Players
 • Content Сount

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6768
 • Clan

  [ORKAN]

About ol3w

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Dublin

Recent Profile Visitors

184 profile views
 1. ol3w

  HMS Minotaur Tier X

  Jakie macie spostrzeżenia na temat legendarnego modułu do Mino? Zagrałem dwa razy, trzeciego chyba nie będzie, odkupię bonus do kamuflażu, jakoś mi ten dłużej dymiący moduł nie przypasił, a jednak te pól kilometra spota w plecy robi swoje.
 2. ol3w

  Cleveland

  Dzięki, na to bym nie wpadł! to to! Kamo brzydkie jak kupa, ale opłacalne, wiec założyłem.
 3. ol3w

  Cleveland

  Cześć, wczoraj zauważyłem że mam w składzie permanente cammo dla Clevelanda i Baltimore'a (w inventory) ale nie mogę ich założyć, bo ich nie mam w menu z kamuflażami. Zgaduję że to były cammo dla Clevelanda jak był szóstką a teraz jest ósemką? ale dlaczego straciłem perm cammo, nie powinienem dostać takiego samego na ósemkę? Ktoś coś wie? Dzięki.
 4. ol3w

  HMS Leander Tier VI

  Brytyjskie krążki to moja ulubiona linia w grze, niestety na wyższych tierach jest teraz tyle okrętów z radarami, że gra się zdecydowanie trudniej niż kiedyś. Na 6 tierze jeszcze tego problemu tak bardzo się nie czuje.
 5. Właśnie sobie zrobiłem prasówkę i przy artykule http://www.nadmorski24.pl/aktualnosci/36183-chinska-fregata-rakietowa-odwiedzi-gdynie zacząłem się zastanawiać jaki wielki cel jakby płynął bokiem i czy te nadbudówki to byłyby overpeny czy pelne trafienia. Czy lepiej haekami czy apkami. No i czy cytadela jest nad wodą ;-)
 6. ol3w

  Monarch – Tier VIII

  Dzieki za filmik, ta mechanika jest ***. Czyli co, wyłączyłem mu jedną salwą wszystkie wieże, napęd i ster, a on je naprawił?
 7. ol3w

  Monarch – Tier VIII

  tak jak KGV grało się za łatwo - tu mam problem. wady - wszystkie dokładnie wymienił @pancerny51, ale to co mnie dobija, to po raz kolejny rzuca mnie na X, robię co mogę wykorzystując naprawdę dobre cammo - ale co z tego, ja rozumiem PPanc nie radzi sobie z pancerzem BB na dziesiątce, ale jak wytłumaczyć że z 6 (słownie : sześciu) penetracji mam 0 (słownie : zero) damage? Żadne tam pitolenie o saturacji modułów nie ma zastosowania, bo to dopiero początek bitwy, nawet lakier nie draśnięty na wrogim Kurfurście. Nie pierwszy raz tak mam. No fun ship.
 8. ol3w

  HMS King George V - Tier VII... zasadniczo.

  hehe, Ty też masz rację z tymi APkami, jakbym akurat mial w lufie, to wiadomo - w burtę krążka jak znalazł, tylko że krążkami mało kto plynie ponad 25 sekund bokiem do mnie, żeby warto było przełączać. BBczki tak robią notorycznie, ale tam bardziej boli HE i dwie, trzy podpałki - APki ( u mnie przynajmniej ;-) nie mają wystarczającego przebicia i się kruszą albo rykoszetują)
 9. ol3w

  HMS King George V - Tier VII... zasadniczo.

  do pushowania mi bardziej pasowala Queen Elizabeth z niższego tieru, albo nawet ten beznadziejny Iron Duke (ten zazwyczaj zanim dotarl na miejsce, to już było po bitwie). Nie porownywałem grubości pancerza z rywalami na tym tierze, ale moje subiektywne odczucia są takie, że ciężko tym tankować i pushować. No i w sumie czemu próbować to robić, skoro okręt jest ewidentnie nie od tego? Jest miękki, ale dobrze podpala i ma bardzo dobre kamo, trzeba korzystac z tego co jest. Domyslam sie ze na wyzszym tierze znowu bedzie miala sens amunicja AP, bo tutaj to w sumie zbędna.
 10. ol3w

  HMS King George V - Tier VII... zasadniczo.

  Gram. Podpalam. Właściwie sporadycznie zmieniam na AP, bo tym okrętem gra się jak wielkim wolnym krążkiem - najlepsze wyniki robię jak jakieś pancki przeciwnika dadzą sie sprowokować i skajtować. Salwa, dwa pożary, zniknij, powtórz.
 11. ol3w

  HMS Queen Elizabeth – Tier VI

  Nie lubię grać pancernikami, ale ponieważ czasem trzeba no i moje ulubione drzewko brytyjskich krążowników rozwinąłem, to piłuję UK pancki teraz. Na QE rozegrałem dopiero 3 bitwy, więc jeszcze za wcześnie na wyrabianie opinii, ale naprawdę grywalność zdecydowanie na plus w stosunku do Iron Duke'a. HE mniej podpalają, 2 lufy mniej - ale wreszcie można przyłożyć APkami tak, że zaboli. wieżami (z modułem) kręci już zdecydowanie lepiej od Duke'a. Subiektywnie wydaje się celniejsza od poprzednika. Zobaczymy jak będzie dalej. update: Przeszedłem okręt. 50 bitew, 60% win ratio, ale średnie uszkodzenia tylko 44k więc bez szału, ale to wina kierowcy, nie okrętu :-). Solidny pancernik.
 12. ol3w

  HMAS Perth VI Tier Premium

  Jeszcze nie mam za dużego doświadczenia na nim, ale gra się naprawdę przyjemnie. A odkąd kapitan dostał perka na mniejszy spot i disenage jest prostszy - nawet bardzo fajnie.
 13. ol3w

  HMS Neptune Tier IX

  O ja, ale perfidna egzekucja :) można powiedzieć dwie salwy z przyłożenia
 14. ol3w

  HMS Neptune Tier IX

  Poprzednicy psy wieszają - może i jest beznadziejny, słaby, papierowy etc etc. Ale nic nie poradzę - mi się nim przyjemnie gra. Owszem, zdarzało mi się wyłapać delete na jedną salwę, ale lubię nim grać. Jakoś bardziej zwracam uwagę na minimapę, skład drużyny przeciwnej, szukam miejsc gdzie można się przyczaić, staram się unikać innnych i tak dalej. jak już ktoś podlezie pod lufy to nie ma wybacz - szczególnie w burtę, nieuważne ddki też nie mają lekko. Może po prostu wolę intensywnie z większym "nerwem" niż BBkowanie ze strzałem co pół mimnuty i zwrotem trwającym tak długo, że można zapomnieć po co się skręcało :-). Jestem ciekawy Minotaura, ale narzekać na Neptuna nie mogę. pozdro
 15. ol3w

  HMS Belfast Tier VII Premium

  Moim zdaniem jest. Mówię to subiektywnie po porównaniu moich wyników na nim - z resztą okrętów. Świetnie się go prowadzi, a jak jeszcze trafi się współpracujący team, to Belfast w składzie często przeważa szalę zwycięstwa.
×