Jump to content

ol3w

Players
 • Content Сount

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7330
 • Clan

  [ORKAN]

About ol3w

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Dublin

Recent Profile Visitors

238 profile views
 1. ol3w

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Fajnie że Ci się podoba, mi subiektywnie "miodność" gry spadła i tak jak już napisałem wcześniej - zaparkowałem na jakiś czas okręty (może perm) i najwyżej na twitchu sobie pooglądam innych. Czemu dawny król krążków nie streamuje?
 2. ol3w

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Miałem małą przerwę, wróciłem na dwie gry i gra mi się źle. Byłem przeciętnym graczem, ale nawet jak baty zbierałem, to przyjemność z gry jakaś tam była. Nigdy nie byłem fanem lotni, najlepiej się grało jak ich w bitwie nie było. @Dropsiq pozdro, jak będziesz streamował wowsa, to chętnie popatrze, ale grać w to na dziś nie mam ochoty.
 3. ol3w

  0.7.11 Mechanika gry

  Wczoraj trafiłem inny pancernik (full hp) z bliska, salwą z 5! _penetracjami_ - 2k dmg. BB gram tylko jak muszę na coś zarobić Missourim, więc lama jestem, ale takie coś zniechęca.
 4. ol3w

  Minotaur — British Tier X

  Jakie macie spostrzeżenia na temat legendarnego modułu do Mino? Zagrałem dwa razy, trzeciego chyba nie będzie, odkupię bonus do kamuflażu, jakoś mi ten dłużej dymiący moduł nie przypasił, a jednak te pól kilometra spota w plecy robi swoje.
 5. ol3w

  Cleveland

  Dzięki, na to bym nie wpadł! to to! Kamo brzydkie jak kupa, ale opłacalne, wiec założyłem.
 6. ol3w

  Cleveland

  Cześć, wczoraj zauważyłem że mam w składzie permanente cammo dla Clevelanda i Baltimore'a (w inventory) ale nie mogę ich założyć, bo ich nie mam w menu z kamuflażami. Zgaduję że to były cammo dla Clevelanda jak był szóstką a teraz jest ósemką? ale dlaczego straciłem perm cammo, nie powinienem dostać takiego samego na ósemkę? Ktoś coś wie? Dzięki.
 7. ol3w

  Leander — British Tier VI

  Brytyjskie krążki to moja ulubiona linia w grze, niestety na wyższych tierach jest teraz tyle okrętów z radarami, że gra się zdecydowanie trudniej niż kiedyś. Na 6 tierze jeszcze tego problemu tak bardzo się nie czuje.
 8. Właśnie sobie zrobiłem prasówkę i przy artykule http://www.nadmorski24.pl/aktualnosci/36183-chinska-fregata-rakietowa-odwiedzi-gdynie zacząłem się zastanawiać jaki wielki cel jakby płynął bokiem i czy te nadbudówki to byłyby overpeny czy pelne trafienia. Czy lepiej haekami czy apkami. No i czy cytadela jest nad wodą ;-)
 9. ol3w

  Monarch – Tier VIII

  Dzieki za filmik, ta mechanika jest ***. Czyli co, wyłączyłem mu jedną salwą wszystkie wieże, napęd i ster, a on je naprawił?
 10. ol3w

  Monarch – Tier VIII

  tak jak KGV grało się za łatwo - tu mam problem. wady - wszystkie dokładnie wymienił @pancerny51, ale to co mnie dobija, to po raz kolejny rzuca mnie na X, robię co mogę wykorzystując naprawdę dobre cammo - ale co z tego, ja rozumiem PPanc nie radzi sobie z pancerzem BB na dziesiątce, ale jak wytłumaczyć że z 6 (słownie : sześciu) penetracji mam 0 (słownie : zero) damage? Żadne tam pitolenie o saturacji modułów nie ma zastosowania, bo to dopiero początek bitwy, nawet lakier nie draśnięty na wrogim Kurfurście. Nie pierwszy raz tak mam. No fun ship.
 11. ol3w

  HMS King George V - Tier VII... zasadniczo.

  hehe, Ty też masz rację z tymi APkami, jakbym akurat mial w lufie, to wiadomo - w burtę krążka jak znalazł, tylko że krążkami mało kto plynie ponad 25 sekund bokiem do mnie, żeby warto było przełączać. BBczki tak robią notorycznie, ale tam bardziej boli HE i dwie, trzy podpałki - APki ( u mnie przynajmniej ;-) nie mają wystarczającego przebicia i się kruszą albo rykoszetują)
 12. ol3w

  HMS King George V - Tier VII... zasadniczo.

  do pushowania mi bardziej pasowala Queen Elizabeth z niższego tieru, albo nawet ten beznadziejny Iron Duke (ten zazwyczaj zanim dotarl na miejsce, to już było po bitwie). Nie porownywałem grubości pancerza z rywalami na tym tierze, ale moje subiektywne odczucia są takie, że ciężko tym tankować i pushować. No i w sumie czemu próbować to robić, skoro okręt jest ewidentnie nie od tego? Jest miękki, ale dobrze podpala i ma bardzo dobre kamo, trzeba korzystac z tego co jest. Domyslam sie ze na wyzszym tierze znowu bedzie miala sens amunicja AP, bo tutaj to w sumie zbędna.
 13. ol3w

  HMS King George V - Tier VII... zasadniczo.

  Gram. Podpalam. Właściwie sporadycznie zmieniam na AP, bo tym okrętem gra się jak wielkim wolnym krążkiem - najlepsze wyniki robię jak jakieś pancki przeciwnika dadzą sie sprowokować i skajtować. Salwa, dwa pożary, zniknij, powtórz.
 14. ol3w

  HMS Queen Elizabeth – Tier VI

  Nie lubię grać pancernikami, ale ponieważ czasem trzeba no i moje ulubione drzewko brytyjskich krążowników rozwinąłem, to piłuję UK pancki teraz. Na QE rozegrałem dopiero 3 bitwy, więc jeszcze za wcześnie na wyrabianie opinii, ale naprawdę grywalność zdecydowanie na plus w stosunku do Iron Duke'a. HE mniej podpalają, 2 lufy mniej - ale wreszcie można przyłożyć APkami tak, że zaboli. wieżami (z modułem) kręci już zdecydowanie lepiej od Duke'a. Subiektywnie wydaje się celniejsza od poprzednika. Zobaczymy jak będzie dalej. update: Przeszedłem okręt. 50 bitew, 60% win ratio, ale średnie uszkodzenia tylko 44k więc bez szału, ale to wina kierowcy, nie okrętu :-). Solidny pancernik.
 15. ol3w

  HMAS Perth VI Tier Premium

  Jeszcze nie mam za dużego doświadczenia na nim, ale gra się naprawdę przyjemnie. A odkąd kapitan dostał perka na mniejszy spot i disenage jest prostszy - nawet bardzo fajnie.
×