Jump to content

RedNe1

Players
 • Content Сount

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9173
 • Clan

  [S_G]

About RedNe1

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

155 profile views
 1. RedNe1

  WG mnie wkurza

  Szanowne WG, wpompowałem w was kupę kasy i czuję zajebisty niesmak z tego powodu... Kiedyś dało się grać w tę grę, obecnie zeszła na przysłowiowe psy.... Gra się dla mnie skończyła, będę jeszcze grał siłą rozpędu ale to już nie jest to samo.. Niszczyciele słabe wobec nowych CV, krążowniki są do dupy, pancerniki zbyt powolne i chujowe. Tak, używam przekleństw celowo żeby uświadomić porażkę gry która kiedyś fajna obecnie jest do bani. Macie odpływ graczy z tego powodu że konfiguracja na dwa poziomy w górę lub w dół przestała się sprawdzać po uwaleniu systemu XP. Wg mnie macie trzy wyjścia : 1. przywrócić system XP (co zapewne jest niemożliwe) 2. zmienić grę, czyli rozgrywka będzie po jednym poziomie w górę lub w dół. Wtedy są jakieś realne szanse na przetrwanie gry. Poziom 8 vs 10 to jedno wielkie dno, wiecie o tym doskonale. Oczekiwanie minutę czy trzy dłużej, bardziej zmotywuje gracza jeśli będzie miał jakieś szanse do grania mając okręt 8 poziomu, zamiast perspektywy zmierzenia się ze statkami 10 poziomu : jedna salwa i do widzenia. Nie mam na myśli sporadycznych przypadków eksplozji magazynu. 3.cofnąć modyfikację CV, bo gra idzie w złym kierunku. Ogarnijcie się. Dużo ludzi wpłaca jakieśtam kwoty żeby móc dalej grać a wy ich zniechęcacie.... niedługo żłób wam się urwie i co wtedy zrobicie? Wyłączycie serwery ponieważ dotacje przestaną wpływać? Pozdrawiam Piotr
 2. Hmm.. teoretycznie masz rację ale takiego Flinta mogę bez kuponu zakupić albo Blacka z kuponem a tu pfff... nic.
 3. To dlaczego nie proponuje wszystkim? Mnie nie chce zaproponować. Mam 1600 stali, 137000 węgla a za diabła nic z tym nie mogę zrobić. Pytanie drugie : kupon obniża cenę okrętu, jednak za cholerę nie zmienia to sytuacji. Czy mam to zgłosić jako błąd? EDIT : Nie ma u mnie przycisku "wymiana"
 4. Też nie wiem gdzie można to wymienić. Mam trochę stali, sporo węgla i nie mam jak kupić okrętu chociaż przeliczając powinienem móc to zrobić. Może jakaś pomocna dłoń poinstruuje mnie jak używać Arsenału?
 5. RedNe1

  Arsenał - zakupy

  Taak.. tylko nie mam żadnego magicznego przycisku "wymiana". Gdyby coś podobnego istniało jak przycisk to bym nie pisał.
 6. RedNe1

  Arsenał - zakupy

  Jak kupić okręt? Mam kupon, trochę stali i wystarczającą ilość węgla na wymianę na stal. Jak mam to zrobić żeby otrzymać okręt?
 7. RedNe1

  Jakość i stabilność

  Jak powyższe informacje. Dotąd gra chodziła płynnie na średnich ustawieniach, obecnie nawet na najniższych tnie się po dwóch, trzech bitwach i jest jakiś pokaz slajdów : spory problem przy celowaniu.
 8. RedNe1

  SG-1

  Zapraszam chętnych do bitew klanowych, takich którzy nie mają się dokąd dostać do mojego skromnego klanu. Aktywni, wymagania zerowe : po prostu oferuję szansę pogrania z innymi klanami. :)
 9. RedNe1

  SG-1

  Czy to pesymizm przez Ciebie przemawia, czy zwyczajna zazdrość?
 10. RedNe1

  SG-1

  Heheeehe.. dobre urządzę chyba konkurs na najgłupszą nazwę w świecie wygraną będzie totalne nic, porażką nakaz wstępu do klanu, hahhaaaha Wszyscy będą chyba wtedy usatysfakcjonowani? Zapraszam serdecznie, wymogi żadne a reszta klanowiczów będzie wniebowzięta gdy przyjdzie do bitew klanowych ;)
 11. RedNe1

  SG-1

  Jak to powiedział jeden wzięty psychiatra : wszyscy są wariatami, tylko niektórzy jeszcze nie zdiagnozowanymi, hehehehhe ;)
 12. RedNe1

  SG-1

  Liczę na zabawne posty od poruszonej gawiedzi niskim staniem wymagań, thx PancernyAgreście Otwieram furteczkę dla nielicznych osamotnionych w bezkresie oceanu ;)
 13. RedNe1

  SG-1

  Siemka ludziska Założyłem klan z braku potrzeby zużycia 2500 dublonów. No i jest. Gram w WOWS codziennie z braku konstruktywnego zajęcia. W tym roku to się zmieni i nie będę mieć czasu na zabawę, ale... Klan jest. Zapraszam wszystkich chętnych mających ratio powyżej 40 procent... innych nie przyjmę, sorry, jakieś granice muszą istnieć... Powyżej 60 procent chyba nie ma wstępu... zależy od dobrej argumentacji ;) Klan jest bo jest.. jak komuś się nie nie podoba to jego prywatna sprawa, nie zamierzam urządzać pokazowych bitew żeby udowodnić jego sens istnienia bo i tak pewnie przegram {Pozdro zadufane w sobie ćwoki ;)} I mam w d....e całą resztę szanownej wysoce reputowanej stawki, bo gram dla zabawy a nie dla podreperowania swego wybujałego ego które ostatnio podupadło... HEJTERÓW też tam mam gdzieś.. ;) Całą resztę normalnych ludzi którzy grają dla zabawy zapraszam z otwartymi ramionami.... tylko nie pchać się proszę... Zaznaczam że najsłabsi po okresie jakimśtam mogą odpaść To zależy po jakim i od nich samych.. nie pytajcie mnie o szczegóły bo jeszcze ich nie wymyśliłem... Pozdrowionka wzystkim ;)
 14. RedNe1

  Atlanta

  Swoje czasu zjechałem Atlantę oporowo, jednak muszę przyznać się do zmiany zdania na jej temat. Po pierwsze primo : okręt z papieru, tu się nic nie zmieniło. Po drugie primo : w bitwach rankingowych całkiem nieźle mi się nim grało. Byłem zdziwiony. Po trzecie primo : w momencie wejścia floty francuskiej zyskuje w moich oczach i przestaje być okrętem sytuacyjnym i ostatnim w stawce ;)
 15. RedNe1

  Atlanta

  Mam Atlantę niemal od początku grania... uwielbiam okręt ze względu na podobieństwo do statku HMS Ulysses... (książka Alistaira MacLeana) i na tym to uwielbienie się kończy.... Okręt do bani. Z papieru. Bitwa jak jest korzystna to i ze trzy okręty zatopię i około 15 samolotów zdejmę... .. jak niekorzystna to nawet jednego samolotu nie zdążę zestrzelić i po pierwszej salwie tonę. Fajny okręt, tylko do dupy. Nie polecam. Mój sentyment nie ma nic do rzeczy, okręt nie nadaje się do grania. Nawet chowanie się za wyspami nie skutkuje a mam 18 punktowego kapitana + ręczne sterowanie ogniem przeciwlotniczym + kamuflaż + zasięg ponad 13 km + ostrzeganie o torpedach.... Nie polecam. I wiadomość dla hejterów : sposób grania nie ma nic do rzeczy, to czysta cholerna ruletka. Najczęściej przedwczesny zgon pomimo najszczerszych starań.
×