Jump to content

Don_Drapek

Players
 • Content count

  177
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4267
 • Clan

  [TYTAN]

About Don_Drapek

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

494 profile views
 1. wycofanie nie zbilansowanych okrętów z gry

  Ponieważ temat był wałkowany i raczej jak do tej pory nikt nikogo nie zdołał przekonać do swojego pogladu w tym temacie, to nie będę się rozpisywał i uzasadniał. Napiszę tylko w celu typowo formalnym-statystycznym, że również jest za usunięciem CVek z gry.
 2. WuGie posłuchało krążących plotek o Stalingradzie, że to jednak będzie ''kupa'', i nie opłaca się tak zarzynać już na klanówkach, i postanowiło do.ebać krążek XI tieru.
 3. No właśnie ja też nie.... , a w moim wypadku może mieć to znaczenie. W ogóle od początku nie podobało mi się to, że sezon klanówek będzie trwał w okresie wakacji.
 4. Bismarck (Tier VIII)

  Mi się wydaje że mi się trafiało za ok 15k od dziobu, ale nie jestem pewien. Dopiero niedawno odkupił em Yamato. Jak mi się teraz trafi coś takiego to na pewno napiszę. ;)
 5. Bismarck (Tier VIII)

  I co z tego? Jak się robi błędy to powinno się za nie placić. Chodziło mi o to że mój przykład chocby z wczoraj podważa Twoją teorię, jakoby Bosmarcki nie zbierały od Yamy za więcej niż 10k. Bo zebrał za 20k lekko skątowany z 12 km. Błagam Cię, bywało że zbierały i więcej, również od innych pancerników, bo one od pyty zbierają po nadbudówkach.
 6. Bismarck (Tier VIII)

  Ja tam wczoraj z Yamato w Bismarcka władowałem salwę za 20k, oczywiście bez cytki.
 7. Czy w niedzielę 19.08 odbędzie się sesja bitew klanowych ?
 8. Dowcipy RNG

  To mój Hinden w takiej sytuacji, jak już się zdaży że do niej dojdzie, łapie dwie cytki od czterech pestek z jednej wieży zawsze. Druga salwa praktycznie zawsze mnie wykańcza. Mój Hinden zbiera od Republiki niemiłosiernie, na każdej odległości, obojętnie jakbym nie był skątowany.
 9. HMS Leander Tier VI

  Shader po prostu odpuść sobie tą linie, są inne, również ciekawe linie krążowników. Mi się dobrze grało Leanderem, Fiji fantastycznie, Edynburgiem w miarę jeszcze ale było ciężko, zaś Neptuna już nie dźwignąłem, dwa razy do niego podchodziłem i stwierdziłem że to jest tak inny gameplay że wolę zostać przy konwencjonalnych krążkach.
 10. Stalingrad

  Ja tam jestem pewien że prędzej czy później pojawi się kolejna premka X poziomu, i to możliwe że za stal, która w dodatku okaże się ciekawsza niż i Stalingrad i Salem. Więc ja swoją stal i węgiel zamierzam chomikować przez dłuższy czas, bo nie zbadane są pomysły Devsów. Jeszcze okaże się że Ci co swoją stal wydadzą na Stalingrada lub już wydali na inne rzeczy będą sobie pluć w brodę....
 11. No widzisz a ja uważam że to nie jest dobrze, chociażby dlatego że ten tier już mi się przejadł. I do tego nie mam kiedy nawet pograć innymi tierami bo co chwile są albo klanówki albo rankingówki na dychach. Zrobiłby chociaż do 10 rangi na 7,6,5 . I co byłoby to takie straszne?
 12. Ok, tylko to nie jest wina kupujacych że jest rozwalny balans na średnich tierach. Najpierw WG rozwaliło tam balans a później to olało bo nie wiedzą co z tym teraz zrobić. Mogliby chociaż większe odstępy pomiędzy sezonami klanówki i rankingowymi zrobić żeby był czas sobie spokojnie pograć na innych tierach. A tak rankingówki na dychach, klanówki na dychach, a żeby dobrze grać w klanówkach to trzeba dużo trenować na tych okrętach do klanówek, dalej nowa kampania oczywiście na wysokich tierach, i wreszcie najlepszy MM też na dychach. To w takim razie kiedy i po co grać na tych średnich tierach??
 13. Tak na prawdę to teraz odechciewa się kupować premki na tierach 2-8 bo nie ma kiedy nawet nimi pograć, bo wszystko co dzieje się ciekawego w Wowsie dzieje się na X tierach. To jaki sens? Kupiłem pół roku temu Atlantę i Pertha i czekam na te rankingowki na średnich tierach żeby w końcu się nimi dobrze pobawić, a tu okazuje się że WG ma wyjebane na inne tiery niż X-IX....
 14. Kontenery - Dyskusja

  u mnie parę dni temu z SK wypadło znowu 15k Wungla, a wczoraj wypadło mi 100 flag Charlie London
 15. Same radary

  Dlatego meta na klanówkach w wyższych ligach wygląda tak, że jest max jedna niszczarka na zespół, bo więcej to niepotrzebna strata ognia. Na rankingach jest nieporównywalnie niższy poziom rozgrywki plus brak szybkiej komunikacji dlatego jeszcze tam niszczarki mogą robić więcej niż tylko świecenie. Na randomach, na wysokich tierach, na prawdę zrobiło się radarowe bagno. Dopuki nie znerfią w jakiś sposób tych radarów to gra ddekami będzie właśnie taka mocno ''ograniczona''. Wydaje się że ta nowa linia US CL spodobała sie ludziom i wątpię żeby ilość radarów miała jakoś wyraźnie spaść...
×