Jump to content

Don_Drapek

Players
 • Content Сount

  263
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5162
 • Clan

  [TYTAN]

About Don_Drapek

Recent Profile Visitors

663 profile views
 1. Don_Drapek

  MM na VIII tierze

  Walczyć można , oczywiście, ale dla mnie osobiście nie należy to do przyjemności. Po za tym na topce mam dużo większy wpływ na bitwę, więc po co z tego rezygnować.
 2. Don_Drapek

  MM na VIII tierze

  Trudno bo jest za dużo dych w kolejce na serwerze. Ja bym zwrócił uwagę na inną kwestię, zastanówcie się czy właśnie taki stan rzeczy najbardziej nie odpowiada WG.....?? Dzięki temu, co jest, większość chce jak najszybciej przejść przez to piekło ósemek, dziewiątek i doczłapać się do dychy i samemu być w roli kata a nie być katowanym. A to powoduje wzmożone palenie sygnałów, węgla, freeXPa, dublonów, itd.....
 3. Don_Drapek

  Stal za pieniądze

  Mnie kwota 200 zeta w ogóle nie ździwi, i tak wiele osób wyda tyle, chociażby po to żeby podciągnąć szanse swojego klanu w klanówkach. Myślę też że po sezonie klanówek Stalingrad od razu dostanie nerfa. To samo będzie z tą francuską dziesiątką, jej pociski będą ''magiczne'', i przez pierwsze miesiące będzie siała totalne spustoszenie na mapach, aż w końcu na niej też zarobią i ją też znerfią.
 4. Don_Drapek

  Na randomach nie da się grać....

  Ależ MM uwzględnia staty graczy, i to doskonałe, Ty się nie bój. Poprostu MM ma inne priorytety niż Ty .
 5. Don_Drapek

  [TYTAN] TYTAN

  Nie ma sprawy, jeszcze pewnie będzie okazja do rewanżu.
 6. Don_Drapek

  Zao

  Praktycznie to samo.
 7. Don_Drapek

  Zao

  Zao posilkuje się torpedami zaś Hinden posilkuje sie zajebistym hydro..., jeżeli Hindi łapie torpedę od Zao to znaczy że zlamił i tyle. A tak to w dłuższym pojedynku na palenie Hindi powinien wygrywać z Zao zawsze.
 8. Don_Drapek

  Zao

  Nie wchodząc w szczegóły gameplay wydaje się podobny bo i to świetny flanker, i to. Ale jednak Zao możesz podejść bliżej nie zauważonym, wypalic salwę w DD za pół HP , możesz puscić torpedy z niewidki, możesz czasami pełnić nawet role spotera, kiedy trzeba kogoś podpalić to możesz zrobić to natychmiast. Za to Hindenburgiem musisz trzymać się na dystans ale za to możesz znacznie więcej stankować, do tego prowadzić prawie ciągły ostrzał , do tego ilość torped plus kąt zrzutu powoduje że prawie nikt z nim nie chce się mijać. W klanówkach Zao to okręt do gry pozycyjnej lub jako spoter do pushów, za to Hinden nadaje się zarówno do gry pozycyjnej jak i jako trzon pushu. Generalnie Hindenburg to najbardziej uniwersalny krążownik.
 9. Don_Drapek

  Zao

  Zagrałem Hindenem cały ostatni sezon klanówek , plus wbiłem nim jedynke na rankach, ogarnięte Zao jest trudnym przeciwnikiem, ale nigdy z żadnym nie przegrałem pojedynku, na żadnym dystansie.
 10. Don_Drapek

  Stal za pieniądze

  No cóż, nie zgadzam się z tym stwierdzeniem, to jest gra i zawsze każdy ma szansę wygrać z każdym. Tym bardziej że mamy taki mechanizm jak RNG. Na pewno będą zdarzać się bitwy w których niemożność wystawienia Stalingrada zamiast Moskwy może okazać się decydującym faktem. Sama możliwość wystąpienia takiej sytuacji potwierdza że ''Stalin ma tu jednak coś do rzeczy''.
 11. Don_Drapek

  Stal za pieniądze

  Z całego serca, dziękujemy.
 12. Don_Drapek

  Stal za pieniądze

  Ach wiedziałem że zaraz będzie tego typu odzew z nutką pogardy Oczywiście zdarzają się kwiatki. Na przykład wczoraj nasz klan wygrał z trzecią polską ekipą poprzedniego sezonu. To jest gra i zawsze są szanse wygrać, chyba po to się gra. Niestety Stalingrad ewidentnie tutaj ''odbiera biednym a daje bogatym''.
 13. Don_Drapek

  Stal za pieniądze

  A nie przeszkadza Wam że Stalingradem można grać w klanówkach? Przecież ten fakt tym bardziej spowoduje że średnie klany nie będą miały szansy chociaż nawiązać walki z tymi ''tajfunowymi''. Sam zastanawiałem się na co zbierać tą stal , ale biorąc pod uwagę powyższy fakt, oczywiście że zrobię sobie tego Stalina z noworocznej kampanii , bo dlaczego miałbym nie przyczynić się do oczywistego wzmocnienia potencjału mojego klanu w klanówkach.
 14. Jak tak to ma wyglądać to widzę że jestem w stanie w ciągu pół roku zdobyć nawet obydwie dychy za stal, bez robienia misji w tajfunie oczywiście.
 15. Don_Drapek

  Stalingrad

  Jest oficjalne info o czwartym sezonie klanówek i nie ma nic o tym żeby był zakaz na Stalingrady w składach. Czyli wychodzi na to że klany dotychczas ''Sztormowe'' będą miały bardzo małe szanse w rywalizacji z tymi które posiadają po kilka Stalingradów....
×