Jump to content

Lenovo76

Players
 • Content Сount

  208
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  18868
 • Clan

  [BSW]

1 Follower

About Lenovo76

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

1,058 profile views
 1. Lenovo76

  Baltic Sea Wolwes - zapraszamy do klanu .

  Odświeżenie tematu :) zapraszam Len
 2. Witam ,Czy można zaktualizować bazę polskich flot własnie o naszą flotę a mianowicie PMW-D .

  Jako oficer proszę zaaprobować.

 3. Witam

  Jesli mowa o klan, gramy o wyzsze cele. bylismy w tajfunie, alezakonczylismy na sztormie. Rng :)

   

  uzywamy ts mamy wlasnego

  poisadamy 3 odłamy, wiec aktywnosc na ts jest duza i zawszejestzkimpogadac i pograc , bylo bymilo gdybys do nas dolaczyl.

   

  wiecej mozemy pogadac na ts:)

   

  pozdrawiam

 4. Lenovo76

  15 SEZON - Rankedy

  Macierewicz.. ty jak cos palniesz to rece sie zalamuja. Pomysl a potem odpisuj.
 5. Lenovo76

  15 SEZON - Rankedy

  Witam graczy. Moja mala refleksja dotyczaca rankedow. Gralem na 3 poprzednich sezonach gdzie jednak granie na jednym wybranym pozuomie okretu np 7. Wyrownywalo walke. Kazdy byl sobie rowny czy premka czy drzewkowy okret to jednak jeden poziom w w kazdym sezonle innym. Sezon 9 Sora WG ale zwaliliscie to na calego. Dlaczego - ranked zaczyna od 10 poziomu przypominac bitwy klanowe ale plywasz z osobami bez komunikacji glosowej. Plywasz z graczami ktorzy nie plywali w klanowkach i ich zachowanie jest czystym debilizmem. Nie potrafia grac zespolowo - granie 3 poziomami. Ok 8 wiekszosc ma. 10 roznie to bywa. 7 szkoda slow. Bo tylko wyroznieni plywaja tam. - posiadamy z chlopakami 88 osobowy klan. Policzylismy w tamtym sezonie ponad polowa przekroczyl 10 wielu do 7 6 5 4 poziomu. W tym momencie 5 osob przekroczylo 10 poziom z czego jedna jest na 5. Rozmawialismy dlaczego tak jest.. Jest jeden powod bo twoja druzyna nie mysli. Nie chce myslec lub ma inny wspolczynnik IQ = niski. I tak samo ja jak widze shime ktora pisze " mam torpedy na 20 km i nie bedzie spotowac" i koles plywa ze pancernikiem. Takich osob jest duzo. Ja wiem ze sporo osob zaraz napisze ze pisze glupoty. Itd. Ale myslcie obiektywnie. Klan ode mnie powiedzial ze zlewa rankedy. Zbyt duzo nerwow przez glupote ludzka. Ja widzac ten cyrk na 10 tez sobie odpuszczam. Obiektywnie ten sezon niech WG sobie obliczy statystycznie ale ja juz analizujac to okolo 30 % osob zrezygnowalo z porownaniem sezonu 8.. 10 tier powinien zostan na klanowkach. Rankedy powinny miec calkowity inny system i nie powinnym byc na 10. Wiec szanowni gracze, klanowicze, moderatorzy. Piszac tego posta nie obrazam nikogo. Podchodze do tematu bardzo obiektywnie. Analizujac po rozmowach z ludzmi. A WG wroccie do starych zasad bo to jest przekombinowane. Nowe nie znaczy lepsze. Len Ps. Sory ale z komorki pisze wiec moga byc literowki.
 6. BALTIC SEA WOLVES ZAPRASZA Ludzie dzielą się na umarłych, żywych i tych co na morzu. Wilki Morskie - Dla nas przeżycie kilku tajfunów lub cyklonów przybliża do sytuacji przejścia z morzem na ty, ale zmusza nas do weryfikacji że marynarz musi wytrzymać wszystko. Morze nie jest dla mamisynków. Praca na okrętach to praca dla twardych ludzi, romantyzm zostaje na lądzie razem z płcią piękną. Nasze życie dzieli się na dwa etapy: rejs i powrót do domu. To Kapitan sprawdza czy młodzi marynarze nadają się na ludzi morza, przeprowadza chrzest morski i na koniec kandydat na wilka morskiego zawieszany jest wysoko nad pokładem. I Wtedy to jest nie tylko praca lub wykonywany zawód, to jest hobby, wszystkich razem i każdego z nich z osobna. Szczury lądowe nie dostrzegają chorągiewek wskazujących sieci rybackie, torów wodnych, min morskich i torped wroga wypływających z morskich głębin jak zwiastun tragedii. A Ty kim jesteś w tej pełnej emocji grze? Przekonaj się, pływając razem z nami. Nasze Większe Osiagnięcia ► CW sezon III 1 grupa sztorm ► II Miejsce Poseidon Cup Storm - Sierpień2018 ► CW sezon IV - 2 grupa Tajfun ► VIII edycja King Of The Sea - 1/16 finału ( 15 miejsce na 80 drużyn ) ► CW Sezon V - 2 grupa Taffun ( 5 miejsce polskich klanów ) ► Rekrutacja - ogólne informacje - TeamSpeak posiadany oraz znajomość użytkowania. - Osoby pełnoletnie z dawką humoru oraz kulturą osobistą - Aplikację możemy zgłaszać poprzez Forum, poprzez klienta gry zakładka Klan ► Wymagania Baltic Sea Wolves [BSW] - Minimalne okrety VIII tieru. - WR Minimalna 55 % - Średni DMG: 40K na bitwę. - przeżywalność min 40 % Aplikacja bezpośrednia do: @Lenovo76 @grubaspower (tutaj bierzemy pod uwagę różne czynniki na podstawie www.wows-numbers.com, Informujemy że nie tylko statystyki są ważne, zapraszamy na rozmowę bezpośrednio na teamspeaku) Dlaczego My Oferujemy dobrą atmosferę, kulturę oraz brak chamstwa; zajefajną ekipę wielu osób - zawsze ktoś jest obecny; wiedze którą możemy przekazać każdemu kto do nas dołączy, współtworzenie klanu, bitwy klanowe; każdy klanowicz jest traktowany na równych prawach. Dołącz do nas i sam się przekonaj. Każdego zapraszamy na wspólne pływanie. Klan Już istnieje 2 lata wśród tych wielu zmian jakie były u innych. Także zepraszamy korzystamy z teamspeaka, adres : ts-palarnia.pl - górna cześć ts / można wejsć na kanał - Grupa BSW | Rekrutacja Lenovo76 Baltic Sea Wolves
 7. Witam i jak szukasz dalej klanu ?

   

×