Jump to content

PukuwerR

Players
 • Content count

  204
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9349
 • Clan

  [GRAY]

About PukuwerR

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday 11/18/1995
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,278 profile views
 1. Legendarne moduły.

  Ten na 1 stronie po bitwie
 2. Dublony - co jest z cenami?

  Nie wierzę... Tyle bólu dupy o jakieś dublony. Chcieli zrobić losową promocje, to sobie zrobili. Z czego mają Ci się tłumaczyć? Kto miał szczęście to skorzystał albo nie, a kto nie miał to trudno - takie życie. Ale skoro jeszcze tydzień promocji, to aż się boje jak nisko forum może upaść przez ten czas. Wam to najlepiej doje*ać wszystko 5x drożej i dla każdego tak samo. Wtedy pewnie każdy by był zadowolony.
 3. 3 sezon CW polskie klany

  A ja nie mam z tym żadnego problemu. To tylko głupie przypięcie. Przecież każdy normalny klan woli zrobić wszystkim flagę niż zająć jakieś 1 miejsce, które w sumie nic specjalnego nie znaczy. Trochę więcej luzu czy na tym forum serio co chwile trzeba się doszukiwać spisku "oo tych przypiął za pierwsze miejsce zaraz będą się obnosić że są najlepszym klanem". Wiem, że często trwa wyścig na e-penisy w stylu "mamy więcej pkt niż klan X" ale polecam trochę dystansu do tego wszystkiego. :D
 4. [GRAY] 50 shades of RNG

  Kiedy dewastowanie wyspotowanych okrętów przestaje wystarczać...
 5. Bitwa się kończy bo WG tak uznał

  5.5k bitew i nadal nie wiesz, że gra kończy się też w momencie gdy Twojej drużynie zabraknie punktów?
 6. 3 sezon CW polskie klany

  Pierwszy sezon grało się fajnie, bo coś nowego. W drugim końcówkę graliśmy już jak za kare. Strasznie irytował nas system przyznawania/odbierania punktów. W tym sezonie po 2 czy 3 dniach wbiliśmy Tajfun i już przeszła ochota na grę, spadliśmy i polecieliśmy pograć sobie team bravo. Tam też trafialiśmy mocne ekipy mimo, że walczyliśmy o awans do wichra. Już wole nie wiedzieć co będzie w 4 sezonie. Klanówki to miał być taki świetny tryb, a jest nudny i tyle. Ciągle spotyka się te same klany te same taktyki i tak przez 3-4h. Nie widzę większego sensu by wbijać Huragan. Zrobić misje i nie męczyć się więcej.
 7. WG nauczcie niektórych myśleć

  A ja tylko dodam, że RPF nie działa na lotniskowcach, a patrząc na mapę wrogi Lyon ma do Ciebie raczej bliżej niż do Normandii i to on Cię lokalizuje.
 8. Oficjalny koniec BB/BC

  No ciekawe...
 9. Oficjalny koniec BB/BC

  O panie ten 1 ss mnie przekonał teraz mam już pewność, że pancerniki się kończą i proszę wszystkich tu zgromadzonych o wysyłanie sms o treści "POMAGAM BB" na numer 1480 (), żeby w końcu ktoś coś z tym zrobił. A tak na serio to nie wiem zagraj minimum z 10-20 bitew na randomach i w każdej policz okręty. Jeśli ogólnie krążowników lub niszczycieli będzie więcej niż pancerników, to może będzie można zacząć traktować ten temat poważnie. #edit To uważasz, że coś tam ogarniasz na pancernikach, a pływasz burtą do przeciwnika i to na tyle długo, że ładuje Ci 115 pocisków? No i rozumiem, że 13.5k w deskę oczywiście z AP było jak najbardziej w porządku? Czy trochę za mało?
 10. Oficjalny koniec BB/BC

 11. Oficjalny koniec BB/BC

  To może wejdź krążownikiem X tieru do bitwy i rozwal bez problemów tak ze 2 ogarnięte pancerniki tego samego poziomu. Chociaż może być problem z tym ogarniętym pancernikiem, bo większość to idioci. Jak robisz takim Desem średnio 69k, to ile to wychodzi pancerników na bitwę? 1 Bismarck? PS. Tak wiem pewnie wcale nie strzelasz do BB tylko polujesz na deski.
 12. No przecież pisze, że gram pancernikami, gram na wysokich tierach i pożary to żaden problem. W większości bitew nie mam też problemu by wycofać się i naprawić. Spotuje mnie deska czy niewidoczny krążownik? Spoko podciągnę ich pod swoją deske czy krążownik z radarem. Team mnie zostawił i nikt nie spotnie tej deski? Trudno. Odciągam ich ile mogę. Wszystkiego i tak nie wygram. Wystarczy zwracać uwagę na skład drużyn, mapę i mądrze pływać. Na klanówkach najczęściej było tak, że przez całą bitwę nie używałem gaśnicy. Dostałem 2 pożary to poczekałem aż zgasną. Nie paliłem się długo bo wszystko mam pod przeżywalność więc można to porównać prawie z pożarem na krążowniku. Jak już zgasłem to wykorzystywałem kamuflaż, naprawiałem się i wracałem dalej tankować. I to tyle jeśli chodzi o te straszne pożary. Jeśli po nerfie pancerników nie zbliżysz się do capa, to możesz zawsze pograć krążkiem i zapolować na deski.
 13. Tak zapytam... Skoro celem tematu jest to, by Yamato nie było gorsze od reszty pancerników, to dlaczego nie chcecie nerfa pozostałych papierowych okręcików tak żeby je zrównać? Bo wtedy na każdym pancerniku grałoby się trochę trudniej i musielibyście uważać jak się ustawiacie? No straszne rzeczy, bo gra wymagałaby jakiegoś wysiłku, a nie tylko pływania i klikania. Schowajmy cytadele, a najlepiej zabierzmy, żeby grało się łatwiej. Tak wiem jestem BB hejterem. Tyle, że pancernik to moja druga najczęściej grana klasa i doliczyć do tego można jeszcze z 500 bitew klanowych gdzie walczyłem najczęściej właśnie z Hindenburgami i Zao i to nie jakimiś warzywami z randomów. Ten nerf dotknąłby też mnie. I tak Hinden jest strasznie irytujący, ale te krążowniki które według Was są batem na pancerniki mogły mnie zabić tylko gdy we 3-4 skupiły na mnie ogień, a ja nie miałem już jak zniknąć. 3-4 krążowniki! Często w bitwie losowej ich tylu nie ma. Gdyby gracze na pancernikach zaczęli myśleć, zwracać uwagę na to, że mają kamuflaż, 5 naprawek, super perki, sygnały i moduły ograniczające pożary, że mogą pływać i manewrować, a nie stać i się palić, to większości płacz tematów o słabości pancerników by nie było, bo to naprawdę bardzo mocna klasa. A że salwa nie wejdzie? Trudno - wpływ RNG jest bardzo widoczny na każdym pancerniku.
 14. Zależy czy piszemy tu o wspieraniu przy capie czy o głupim zdychaniu na capie. Jeśli o tym pierwszym to jestem do usług.
 15. A pancerniki do niego strzelały czy zgodnie z teorią odpuściły sobie krążownik, który ich nie wkurzał spamem z HE?
×