Jump to content

PukuwerR

Players
 • Content Сount

  232
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10186
 • Clan

  [GRAY]

About PukuwerR

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday 11/18/1995
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,439 profile views
 1. PukuwerR

  [GRAY] 50 shades of RNG

  Raczej pukamy się w głowę i śmiejemy, bo nie jesteś tu zbyt mile widziany, a jednak ciągle wracasz i próbujesz zabłysnąć. Z marnym skutkiem. Jak jesteś takim jajcarzem to nie wiem wysmaruj sobie czymś dupe i zjedź po schodach. Będą jaja, a przynajmniej nikt nie będzie musiał czyścić po Tobie syfu w temacie.
 2. PukuwerR

  [GRAY] 50 shades of RNG

  Proszę żeby psy, szakale czy inne małpy przestały zamieszczać swoje gówno warte zaczepki w naszym temacie.
 3. PukuwerR

  Co mnie denerwuje* w WOWS [*edited]

  Serio ludzie przyznają się na forum do wychodzenia z bitew gdy rzuci ich na X i jeszcze próbują to usprawiedliwić śmiesznym "co mam zrobić"? Z dnia na dzień coraz gorzej...
 4. PukuwerR

  Penetracje w DD

  W pełni się zgadzam. Pancerniki powinny być nietykalne i nie wyobrażam sobie sytuacji w której jakiś śmierdzący niszczyciel zakradnie się do mnie, bo popełniłem błąd i stoję na mapie jak debil. Ma pływać 15km ode mnie bojąc się mojej salwy i spamić gównianymi torpedami świecącymi się z kosmosu i zostawiającymi między sobą miejsce na 2 pancerniki.
 5. PukuwerR

  Penetracje w DD

  Nie no super. Dajmy naprawki. Dostaniesz za 15k, a naprawisz sobie 3k. Może nawet w ogóle nie naprawisz, bo nie zdążysz. Czemu wcześniej na to nie wpadli?!
 6. PukuwerR

  [GRAY] 50 shades of RNG

  To proponuje każdemu zacząć robić coś w kierunku by ta nasza scena WOWs była lepsza. My zakładając klan nie mieliśmy na celu grać KOTS-ów, cisnąć CW w huraganie itp. To wszystko samo wyszło. Gracze poprzychodzili do nas bo chcieli, a nie bo ich namawialiśmy "chodź do nas bo będzie zajebisty e-sport". Większość z nas to tak naprawdę gracze, którzy dopiero zaczynają się bawić w te turnieje. Każdy w klanie daje z siebie ile może, staramy się i nasi rozstawiający odwalili w tym turnieju kawał dobrej roboty, bo serio wszystko było pięknie rozpisane, ale wciąż się uczymy, zgrywamy, a na wyniki trzeba trochę czekać. 1/4 osiągnięta z nowymi graczami to nie jest jakiś zły wynik. Nie ma wcale "wielkiej radości" bo myślę, że większość z nas czuje spory niedosyt, ale tak jak napisałem poza kilkoma wyjątkami, to nie ma u nas raczej jakiejś wielkiej zajawki na e-sport. Mimo wszystko będziemy się nadal starać, a wszyscy którzy narzekają na poziom PL sceny WOWs niech ruszą dupę i zaczną działać, bo kto ma ją tworzyć?
 7. PukuwerR

  [GRAY] 50 shades of RNG

  Żeby tylko nie *edited* na Salema
 8. PukuwerR

  Na randomach nie da się grać....

  Jak tylko skończy się event Royal Navy to pewnie zacznie się jakiś nowy.
 9. PukuwerR

  [GRAY] 50 shades of RNG

  Zamykamy rekrutacje.
 10. PukuwerR

  "Rankingowy sprint"

  No i koniec 93 bitwy i 71% wr
 11. PukuwerR

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  A tak na serio, to trochę smutne, że gość nabocił prawie 11k bitew i nadal nie ma pojęcia jak ta gra działa... Jeszcze reaguje agresją gdy ktoś mu tłumaczy, że się myli. Perk na HP też wozisz na tym Conquerorze?
 12. PukuwerR

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Czegoś takiego się nie spodziewałem. Muszę to rozchodzić, bo nie wytrzymam.
 13. PukuwerR

  Penetracje w DD

  Chętnie udostępnię siebie na Montanie gdyby jakaś deska chciała pokazać, że da się spalić pancernik z dymu.
 14. PukuwerR

  CW Sezon 3 Polskie klany pełna tabela

  Więc skoro zbierają tylko ropę, to dlaczego mieliby być lepsi w rankingu 3 sezonu CW w którym miejsce zależy od zdobytych podczas sezonu punktów? Serio nie ogarniam Twojej logiki i celu Twoich postów.
 15. PukuwerR

  CW Sezon 3 Polskie klany pełna tabela

  " Tabela pokazująca osiągnięcia w 3 sezonie bitew klanowych wszystkich klanów z listy polskich klanów WOWS. " Nie nauczyli czytać? Temat jak i ranking dotyczy klanówek więc jak ma się tu znaleźć klan, który ich nie gra?
×