PukuwerR

Players
 • Content count

  100
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5557

About PukuwerR

Profile Information

 1. To gdzie są te straszne niszczyciele, które z samych dział zatapiają wielkie pancerniczki? I dlaczego jeszcze nie dostały nerfa? Ja jakoś takich nie spotykam, a sam też nie mam w bitwie wolnych 10-15 minut, by iść z takim na solówkę i zjechać mu 100-150k hp. Dobre! Przypomnę sobie te słowa gdy znowu na Gearingu dostane za 15k od Kurfursta na 12km. Albo za 11k z 3 pestek od der Grobe. Z litości nie napiszę nic o brytyjskich miotaczach HE.
 2. Pewnie nie brytol wygrał tylko team, który wcześniej brał capy i zostawił mu te ogryzki. :D Zazwyczaj gdy taki leszcz dostaje przypływu odwagi i zacznie coś robić, to kończą się punkty. No i o czym my mówimy tutaj 3 z 4 pancerników oszczędzają swoje HP. Kto ma tankować? Niszczarki czy te OP krążowniki? Patrząc później na rozmowę Alabamy i Tirpitza w stylu "pieprzone niszczarki mogą spalić cały pancernik" stwierdzam, że chyba nie jest aż tak zadowolony z gry. Już chyba wole się "wściekać" niż ciotować całą bitwę w okręcie stworzonym do tankowania.
 3. Kiedy giniesz Desem spalony przez 4 okręty, ale po chwili widzisz, że Twoje full HP pancerniczki po 8 minutach w końcu zbliżają się do capa... Bismarck miał perk na dodatkowe HP i całą bitwę walił z HE... Spi****lenie BBaranów chyba nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać... PS. 4 minuty do końca bitwy, a Tirpitz dalej pływa pełny. :D
 4. Ciesze się, że WG dba, by warzywko które po tysiącu bitew nadal nie potrafi zmienić amunicji zrobiło sobie fraga. Zaczynam się zastanawiać ile razy wysadził mnie dobry gracz, a ile zwykły bot. Pytanie po tym wszystkim czy podobała mi się stoczona bitwa to plucie graczowi w dupe Trzeba przyznać że wybuchowy ten Flint.
 5. Dywizjon 2 Kurfurstów płynący na capa D. Ale po co przejmować przecież pancernikowi nie wypada
 6. Ja tylko dodam... Grając niszczycielem czy krążownikiem nie żałujcie kredytów na camo...
 7. Prawie jak pancernik
 8. To nie był jego pierwszy raz. Też go spotkałem i też całą bitwę eskortował lotnisko.
 9. Muszę tu wstawić siebie. :D Kiedy wpływasz jak milord w sojuszniczy dym, a tu niespodzianka... Za olanie płynących torped i minimapy powinni mi zabrać Flinta. :D Gratis oczywiście detonacja, bo ostatnio coś mało ich miałem PS. Od tamtej pory zawsze mam sonar.
 10. Tydzień 1 1. 1k dublonów 2. 25 sygnałów Hydra
 11. Trzeciego nie udało się zdetonować
 12. Pewnie, zwłaszcza że na Błyskawicy przez całą bitwę nie użyłem dymu ani razu. Powyzywaj sobie WG za taką mechanikę, a nie kogoś kto na Fiji używa dymu.
 13. Spotkany krzysiek_1990 na Furutace. Nie będę świnią i nie wstawię screena, ale na przyszłość panuj trochę nad sobą. :D
 14. Dostaje detonację za full HP w 3 minucie bitwy i ginę jako pierwszy. Po bitwie: Mój wkład w grę to jedna torpeda za 13k. Wystarczyło... Yamato też wybuchło