PukuwerR

Players
 • Content count

  114
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6650

About PukuwerR

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 11/18/1995
 • Portal profile PukuwerR

Profile Information

Recent Profile Visitors

646 profile views
 1. Dziś 6/3. Tajfun 2 grupa.
 2. up W końcu awans do ligi Tajfun. Kończymy wieczór mając 61pkt
 3. SK a w nim 100 flag -100% na detonacje
 4. Spotkany Midway z 16% wr i perkiem na HP. Widziałem już wszystko...
 5. Dlatego na klanówkach spotnięta deska nie boi się tych 4 krążków tylko Montany czy innego BB, który jednym kliknięciem może wyłączyć niszczyciel z gry. Wrzucałem tu też film jak Gearing dostał od mojej Montany ponad 18k... Dużo gram grałem niszczycielami więc znam ten ból... Nie wiem czemu jeszcze czegoś z tym nie zrobili.
 6. Wtedy zostanie Conqueror. Pancerniczki nigdy nie zginą
 7. Jak komuś mało po klanówkach to łapcie... Największy postrach DD
 8. Dywizjon B...
 9. Byliśmy bardziej zaskoczeni przebiegiem tej bitwy. :D Ładnie się wycofaliście do reszty floty, a nam nie zostało już nic tylko Was gonić z marnym efektem. Powodzenia i do następnego razu.
 10. Ale my bardzo byśmy chcieli polować na DD i walczyć z krążownikami. Problem w tym, że gdy tylko wychylimy nos zza wyspy, to możemy stawać na głowie, a stado śliniących się BBrajanów i tak nie da nam przeżyć 2 minut. Zostaje wyspa i palenie pancerniczków. Przynajmniej do czasu aż dostaną solidnego nerfa (czyli na zawsze)
 11. Nie wiedziałem, że można dostać TK na tak długo Nie żałuje
 12. Piszę ten post jako kierowca Amerykańskich krążków. (jestem leniem i nie chce mi się robić kolejnych linii) :D Patrząc w moje statystyki: Phoenix i Omaha. Mój poziom na tych okrętach? Pomidor, bot, warzywo i inne podobne określenia. Dlaczego? Był to początek mojej gry (gdzieś rok temu) po bardzo twardym St. Louis przesiadam się na jakieś papierowe okręty. Nie znałem map nie wiedziałem jak się ustawiać ani nie miałem pomysłu jaka ma być moja rola w bitwie. Zostawiłem więc Omahe, porzuciłem linie krążowników i skupiłem się na niszczycielach. Najpierw Japońskie później Amerykańskie. W międzyczasie za misje dostałem Takao. Spodobała mi się gra krążownikiem i wróciłem do grindowania linii CA. Miałem już doświadczenie z niszczarek, a do tego pograłem trochę pancernikami. Efekt? Grindowanie do Desa to była czysta przyjemność (no dobra Baltimore mnie trochę nudził) :D. Nie piszę dużo na forum, ale czytam posty. Wiem, że znasz zasady i ogarniasz jakich błędów nie popełniać. Dlaczego więc idzie Ci nimi tak słabo? Japońskie krążowniki są bardzo łatwe w grze. Tu nie ma większej filozofii nawet trzymając się na max zasięgu i strzelając z HE zawsze coś zrobisz. Moim zdaniem jeśli grając na Furutace czy Aobie skupiasz się na przeszkadzaniu CV w atakach na pancernik, to marnujesz czas i do tego prawdopodobnie wystawiasz się na solidny ostrzał. Pancerniki zazwyczaj lubią walczyć same ze sobą, a jak zobaczą przy wrogim BB osłaniający go krązek, to jak myślisz co zrobią? :P Może to co napiszę będzie trochę kontrowersyjne, ale nie ma sensu wspierać BB. Dobrze wiemy, że większość to deb*le, a dobry pancernik jeśli będzie chciał wsparcia, to sam będzie się trzymał blisko. :) O wiele lepiej jest pobrać sobie ten śmieszny program do sprawdzania statystyk i szukać dobrej niszczarki. Jeśli już znajdziesz (a uwierz mi o wiele częściej trafisz niszczarkę z mózgiem niż pancernik) to prosisz ładnie na czacie o dymek a w zamian za to oferujesz wsparcie. Jeśli się zgodzi jesteś w domu i wyjdziesz na tym o wiele lepiej niż na chronieniu pancerniczków. Zagadaj też może do ludzi i pograj w dywizjonie. Jeden bierze pancernik i ściąga ostrzał, Ty wspierasz niszczarkę a niszczarka ładnie Cię zadymia. Gra w dywizji wiele zmienia i można się bardzo dużo nauczyć. Jeśli nie masz z kim, to nawet próbuj mnie czasem złapać, a jak będę miał miejsce w dywizji i czas to na pewno zagram. :P Grać Cię nie nauczę, bo żaden ze mnie specjalista od krążków, ale może wyjdą jakieś fajne bitewki. O Twoich bitwach wiem tylko tyle ile opisujesz na forum. Może faktycznie wstaw jakieś powtórki i ktoś lepszy Ci doradzi? Może sam je pooglądaj i wtedy zobaczysz swoje błędy? Przesiadanie się na BB, to pójście po najmniejszej linii oporu. Na nich zawsze coś zrobisz, bo dużo wybaczają i nie musisz jakoś super się ustawiać czy dużo myśleć. Tylko na BB raczej nigdy nie wyjdziesz poza pewien poziom i zawsze będziesz najbardziej zależny od RNG. Pozdro i powodzenia. :P
 13. Tylko ja coś zatopiłem
 14. Zmiana amunicji na pancerniczku? Pff... OP niszczarka miała czelność nie wyparować po mojej salwie
 15. To gdzie są te straszne niszczyciele, które z samych dział zatapiają wielkie pancerniczki? I dlaczego jeszcze nie dostały nerfa? Ja jakoś takich nie spotykam, a sam też nie mam w bitwie wolnych 10-15 minut, by iść z takim na solówkę i zjechać mu 100-150k hp. Dobre! Przypomnę sobie te słowa gdy znowu na Gearingu dostane za 15k od Kurfursta na 12km. Albo za 11k z 3 pestek od der Grobe. Z litości nie napiszę nic o brytyjskich miotaczach HE.