Jump to content

PukuwerR

Players
 • Content Сount

  225
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9879
 • Clan

  [GRAY]

About PukuwerR

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday 11/18/1995
 • Insignia
  [GRAY]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,378 profile views
 1. PukuwerR

  Na randomach nie da się grać....

  Jak tylko skończy się event Royal Navy to pewnie zacznie się jakiś nowy.
 2. PukuwerR

  [GRAY] 50 shades of RNG

  Zamykamy rekrutacje.
 3. PukuwerR

  "Rankingowy sprint"

  No i koniec 93 bitwy i 71% wr
 4. PukuwerR

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  A tak na serio, to trochę smutne, że gość nabocił prawie 11k bitew i nadal nie ma pojęcia jak ta gra działa... Jeszcze reaguje agresją gdy ktoś mu tłumaczy, że się myli. Perk na HP też wozisz na tym Conquerorze?
 5. PukuwerR

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Czegoś takiego się nie spodziewałem. Muszę to rozchodzić, bo nie wytrzymam.
 6. PukuwerR

  Penetracje w DD

  Chętnie udostępnię siebie na Montanie gdyby jakaś deska chciała pokazać, że da się spalić pancernik z dymu.
 7. PukuwerR

  CW Sezon 3 Polskie klany pełna tabela

  Więc skoro zbierają tylko ropę, to dlaczego mieliby być lepsi w rankingu 3 sezonu CW w którym miejsce zależy od zdobytych podczas sezonu punktów? Serio nie ogarniam Twojej logiki i celu Twoich postów.
 8. PukuwerR

  CW Sezon 3 Polskie klany pełna tabela

  " Tabela pokazująca osiągnięcia w 3 sezonie bitew klanowych wszystkich klanów z listy polskich klanów WOWS. " Nie nauczyli czytać? Temat jak i ranking dotyczy klanówek więc jak ma się tu znaleźć klan, który ich nie gra?
 9. PukuwerR

  CW Sezon 3 Polskie klany pełna tabela

  No nie wątpię, że wśród 20 klanów w Huraganie jest z 25 "lepszych" polskich klanów. Wskaż mi taki, to kupie Ci dowolny okręt premium.
 10. PukuwerR

  [GRAY] 50 shades of RNG

  A masz z tym problem? Temat został przypięty za wynik w CW. Nie my nad tym myśleliśmy.
 11. PukuwerR

  Penetracje w DD

  Musisz zrozumieć różnicę. Torpedy w grze stają się coraz mniej skuteczne, a dewastujące na pancerniku zrobisz gdy serio trafi Ci się jakiś specjalny przypadek. W dodatku strzelanie nimi wymaga jakiegoś tam skilla i przewidywania co się wydarzy. Łatwo Ci napisać "nie potrafisz manewrować" ale wyobraź sobie, że w momencie gdy spotujesz się z wrogą deską i zaczynają w Ciebie strzelać te wszystkie krążowniki, to podczas gdy wymijasz te wszystkie salwy, ustawiasz się rufą i uciekasz (czyli robisz dobrze) nadlatuje salwa z najczęściej niewidzialnej Montany. Spokojnie mogę w Ciebie strzelić, dostaniesz bułę i nawet nie będziesz wiedział skąd strzeliłem. Salwa z BB, a zwłaszcza z tych amerykańskich leci tak specyficznie, że możesz kręcić w prawo, w lewo, wynurzać się, zanurzać, a i tak wyrwiesz nawet 2 głupie pociski za 10k, bo tak to rozrzuci. Tak samo dostają słabi gracze jak i najlepsi więc te teksty, że ktoś nie potrafi manewrować to wiecie gdzie można schować. Nikt tu nie chcę przywilejów chcemy po prostu normalności. Pancernik obecnie nie musi zmieniać i nie zmienia amunicji, bo ma jedną zajebistą, która zbalansuje wszystko co się pojawi. Jeśli zrobiliby to tak jak powinno być czyli że na niszczyciel ładujesz HE, to spoko mogę zbierać za te 10k jak przyceluje, może mi niszczyć moduły, ale przynajmniej wymusi to na nim jakieś przygotowanie czy ogarnianie sytuacji wokół siebie. Czuję jednak, że mózgi biednych kapitanów pancerników zostaną przeciążone, bo już nawet teraz biedaki mają ciężko.
 12. PukuwerR

  Penetracje w DD

  Po pierwsze to możesz trochę przyhamować z tymi teksami. Po drugie jak chcesz dostrzec problem skoro widzisz wszystko tylko z jednej strony i w dodatku tej "gnębiącej"? Jeśli strzelisz w deskę za 15k to dla Ciebie jako kierowcy pancernika jest to przyjemne i wygodne, bo mały wysiłek a spora nagroda więc po co coś zmieniać? Na pewno zmieniłbyś zdanie gdybyś musiał walczyć o capy jakimś Gearingiem czy Z-52, bo granie Minekaze, to sorry, ale nie ta liga i zupełnie inny styl. Ja patrzę na to z dwóch stron. Lubię grać niszczycielami, ale chętnie też wsiądę w pancernik. Dostaje buły grając deską, ale i rozdaje je grając pancernikiem. Gdy gram na pancerniku, to jest to dla mnie duża wygoda, bo zostaje mi tylko wycelować, kliknąć i już, ale uczciwie potrafię przyznać, że nie powinno tak być i mechanika jest zła. Może i będę musiał włożyć trochę więcej wysiłku żeby zatopić niszczyciel, ale jestem w 100% za tym by zlikwidować te chore salwy z AP w DD (Stalingrada i innych krążowników oczywiście też się to tyczy). Nikt Ci nie broni się wypowiadać, ale Twoje opinie nie są trafne, bo po prostu nie doświadczyłeś tego problemu z dwóch stron, a co najważniejsze nie doświadczasz go z tej "pokrzywdzonej".
 13. PukuwerR

  Penetracje w DD

  To może źle grasz Miałem coś tu napisać, ale stwierdziłem, że nie ma sensu się produkować. I tak gość który zagrał 30 bitew niszczycielami i dorobił się jakiegoś Minekaze będzie wiedział lepiej. Starczy mi to co widzę po 3.5k bitew na niszczycielach, po 3 pełnych sezonach CW zagranych na Montanie gdzie strzelałem do niszczycieli z bardzo dobrych klanów. Jeśli serio nie widzicie problemu, to znaczy, że nie chcecie go widzieć, bo po prostu tak jest Wam wygodniej. Po co patrzeć na jakąś śmieszną mapę czy przygotować HE na niszczyciel lepiej kliknąć z AP i wysłać tego małego skurw*synka do portu. W końcu płyniemy potężnym pancernikiem a nie jakimś byle czym. Chętnie poobserwuje, bo zapowiada się niezłe rakowisko w tym temacie.
 14. PukuwerR

  Nasze "osiongniencia"

  Świetnie zaczynam swoją przygodę z Kitakaze
 15. PukuwerR

  Nasze osiągnięcia

  Jak zawsze brakło czasu na więcej
×