Jump to content

PukuwerR

Players
 • Content count

  173
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8191
 • Clan

  [GRAY]

About PukuwerR

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 11/18/1995
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

863 profile views
 1. Cheaterstwo

  Czułem gównoburze gdy tylko zobaczyłem tytuł filmu.
 2. [GRAY] GRAY JEDI

  Dziś spakowaliśmy plecaki i wybraliśmy się na wycieczkę do ligi sztorm. Średnio nam się tam spodobało i wróciliśmy do grupy 3 ligi Tajfun. Obecnie mamy 70pkt, a w weekend hmm.. może atak na 1 grupę. Na polskie ekipy dziś nie trafiliśmy. Bilans 10/6.
 3. @mickecobra ale to nic nie da. Dobry gracz zna swoją role w bitwie, a warzywo będzie warzywem niezależnie od tego czy dasz mu więcej kasy za tankowanie czy tirpitza za wyspotowanie 8 okrętów. Większość pewnie do tej pory nie ogarnęło faktu, że wchodząc do bitwy płacą za okręt tyle samo niezależnie od tego czy zginą czy nie. Żadne nagrody nie pomogą jeśli gracze nie chcą się uczyć i robić postępów. :P
 4. Hej chłopaki szanujcie się! Przecież pancerniczki nigdy nie płaczą nad nerfami. To tylko te wszystkie OP DD, CV i CA narzekają. Przestaniecie pływać jak milordy, zaczniecie używać takiej magicznej rzeczy jak mini mapa i żadna deska Was nie zaskoczy. Sam praktykuje i polecam.
 5. [GRAY] GRAY JEDI

  Bardzo zacięta bitwa. Oby więcej takich, ale z innym wynikiem. :D Szkoda, że brakło nam szczęścia, ale dziś ogólnie nam nie sprzyjało. :( Trudno - może następnym razem będzie lepiej. Powodzenia i do zobaczenia w następnych bitwach.
 6. [GRAY] GRAY JEDI

  A klanówki gramy bez wysp, żeby nie było campy
 7. [GRAY] GRAY JEDI

  Na starych mapach typu gorący punkt czy lodowe wyspy się dało, ale nie wiem jak z tymi nowymi.
 8. Wybacz, słaby dzień w wows i akurat nie myśleliśmy o pochwałach. Następnym razem postaram się nie zapomnieć.
 9. Dyskusja o balansie CVek

  No na prawdę porównanie 13 bitew Midwayem do 381 Gearingiem rozłożyło mnie na łopatki. (dobrze że nie porównałeś bitew solo wtedy mam aż 1 na Midwayu przy 0% wr i pomidorowym PR co przy takiej shimie 54% wr wygląda słabo ) #edit Już nie będę pisał kolejnego postu, bo szkoda tematu, ale uwierz mi @Ter_ion że jeszcze jakiś czas temu miałem na CV powyżej 70% wygranych. Niestety wraz ze wzrostem ilości bitew mój % wygranych na CV idzie w dół. Co lepsze w górę idzie % wygranych na CA, BB i DD więc prawdopodobnie niedługo wszystkie wyniki się zrównają. Porównywanie 13 bitew Midwayem do 381 Gearingiem nie ma żadnego sensu. W identycznym stopniu "carruje" bitwy Mińskiem, Martelem czy Henri IV. Owszem przyczyniłem się Midwayem do wygrania tych bitew, ale to nie ja je carruje tylko dywizjon.
 10. Dyskusja o balansie CVek

  Przy przeciętnym losowym teamie (czyt. retardy) i zakładając, że będzie po 1 desce ja Gearingiem rozwale wrogiego bota na DD, zrobię spota przejmę capy i wygram na punkty, bo bez deski nikt z tej zupy pomidorowej nawet nie pomyśli o zbliżeniu się do capa. W identycznej sytuacji fioletowe lotnisko zneutralizuje swojego czerwonego przeciwnika i poleci zatapiać czerwone samotne boty po czym wygra bitwę, bo im się pkt skończą. Trochę inne zadania, ale wpływ podobny. A teraz kończę ten offtop.
 11. Dyskusja o balansie CVek

  Nie, przykład był kompletnie z dupy więc się nim nie sugeruj. Jak pisałem wyżej - nie twierdzę, że z CV jest wszystko ok (a w sumie która klasa jest świetnie zbalansowana?), ale też nie zgadzam się, że CV zatapia wszystko jak chce i kiedy chcę, a także, że czerwone lotnisko musi przegrać z filetowym. Po prostu narzekania graczy co do CV są przesadzone. Dla mnie np. większy problem niż niezbalansowane lotniska stanowi zbyt duża populacja BB. Co się powinno zmienić w CV? Nie wiem. Za malutki jestem na tej klasie by się wypowiadać chociaż na pewno zmieniłbym coś w mechanice spotowania.
 12. Dyskusja o balansie CVek

  A jakie jest prawdopodobieństwo, że wygram bitwę mając w teamie 3 czerwone DD, a u przeciwnika 3 niebieskie/fioletowe? Gra cały team, a nie jeden gość na lotniskowcu i to od teamu najwięcej zależy. W ciągu ostatnich 2 dni miałem dwóch asów na Midwayach (wspomniany wyżej ROMEQ i wczoraj jakiś inny z 26% wr). Obie bitwy wygrałem grając w dobrym dywizjonie(nawet nie miałem okrętu pod AA!), a wrogie CV wcale nie było pomidorowe (raczej niebieskie staty i w góre). Fajnie, że dokonaliśmy czegoś ekstremalnego. :)
 13. Dyskusja o balansie CVek

  No pewnie, że się da. Tak samo jak każdą klasą. Pomidor na niszczycielu robiący 7 fragów w bitwie gdzie są prawdopodobnie inne niszczarki, radary, sonary i jakieś samoloty już jest ok? Mało tego sam wczoraj grałem w dywizjonie i w swoim teamie trafiłem Midwaya z 26% wr, a u przeciwników jakiś niebieski. I co? Nasz Midway zrobił 3 fragi bo podobijał jakieś samotnie pływające pancerniczki / krążowniki bez rozbicia, które przedostały się na naszą stronę mapy. Ale czy był on OP, albo wygrał tym bitwę? Proszę Cię... Nawet mając takiego ROMEQ (słynny midway z perkiem na HP i 20% wr) wygraliśmy bitwę. Wcale nie musi być tak, że czerwone lotnisko zawsze przegra z fioletowym. Wystarczy że reszta teamu zagra prawidłowo i fiolet będzie zablokowany, ale niektórzy dalej nie rozumieją i robią sobie samotne wypady... Oczywiście nie twierdzę, że z CV jest wszystko ok, ale często przesadzacie w tym swoim narzekaniu.
 14. Dyskusja o balansie CVek

  W dodatku Shima z PR 223, WR 33% robiąca na bitwę 22k dmg (1 torpeda) zatopiła w bitwie 7 okrętów! Niszczarki OP!
 15. Brawo! Bardzo ładne bitwy i miło było pooglądać. Teraz powodzenia w klanówkach
×