Jump to content

PukuwerR

Players
 • Content Сount

  326
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12825
 • Clan

  [GRAY]

About PukuwerR

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Birthday November 18
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,808 profile views
 1. PukuwerR

  ZAPALNIK BEZWŁADNOŚCIOWY mimi że nieskuteczny

  Te ich podpowiedzi odnoszą się do dział głównych - wtedy IFHE rzeczywiście jest nieprzydatne. Na pomocniczą działa i raczej każdy zainteresowany już o tym wie. Ja tylko dodam, że im więcej pancerników pod dodatkową z IFHE tym więcej szczęśliwych smoleńsków i innych HE spamerów.
 2. PukuwerR

  Limit graczy CW 8x8

  Według mnie wargaming zabił ten tryb wprowadzając stal. Może wcześniejsze rozwiązanie z flagami za wygrywanie w tajfunie też nie było jakieś mega, ale było widać sporo chętnych i złożenie składu nie było problemem. Ludzie chcieli też dostać się do dobrych klanów, które regularnie grały w tajfunie i dawały im szanse na zrobienie tej misji. Teraz? Pograsz sobie trochę bitew w jakimś wichrze czy sztormie i już masz stal. Skończą się klanówki, to idziesz na rankedy, a tam nabocisz 1 rangę w 500 bitew i masz jeszcze więcej stali. Klanówki gra się teraz bardziej jako odskocznie od randomów i żeby pograć w "większym dywizjonie". Mogli to jakoś bardziej rozwinąć, ale woleli zarżnąć tryb, bo pomidorki sobie nie dawały rady, a przecież im Stalingrad też się należał. Szkoda.
 3. PukuwerR

  Limit graczy CW 8x8

  Trochę wcześnie na porównywanie sezonu 7vs7 do 8vs8. Według mnie teraz gra jest trochę dynamiczniejsza niż w trybie 7vs7, ale to dopiero początek sezonu. Mimo wszystko gra się całkiem dobrze. To normalne, że mniejsze klany mają problem z zebraniem tych 8 osób, ale to już niestety problem tych klanów. 5vs5 dla normalnego trybu? Sorry, ale nie. 5 okrętów na takie wielkie mapy to za mało. Można oczywiście zmniejszyć te mapy tak jak w potyczce klanowej, ale jednak spłaszczy to trochę rozgrywkę i będzie mniej elementów taktycznych. Potyczki klanowe 3vs3 są spoko i jestem za tym, żeby pojawiały się częściej. W "normalnym" sezonie klanówek nie schodziłbym jednak poniżej tych 7 okrętów (ewentualnie 6 jeśli to będą niższe tiery, a co za tym idzie trochę mniejsze mapy).
 4. PukuwerR

  Na randomach nie da się grać....

  @henryk5pio bierzesz się tu za porównanie 2 okrętów z których 1 zagrałeś 2 randomy, a drugiego nawet nie masz. Owszem będąc celem takiego Smoleńska i Minotaura możesz mieć jakieś tam doświadczenia z nimi związane, ale to chyba nadal trochę za mało, żeby brać się za porównywanie ich czy wydawanie jakichś osądów. Te statystyki które tu wstawiasz są bez sensu. Nie dostrzegasz nawet podstawowych różnić między tymi okrętami. Mówiąc inaczej... Chciałeś zabłysnąć ze swoją teorią jak to gracze przesadzają z płaczem o Smoleńsku, a forum Cię zweryfikowało. Widziałem tam jeszcze Twoją opinie o przydatności tych 2 okrętów (Minotaur i Smoleńsk) na klanówkach. Możesz powiedzieć mi ile mniej więcej Minotaurów, a ile Smoleńsków spotkałeś w tym sezonie bitew klanowych? Ja wprawdzie grałem dopiero 3 dni, ale Minotaura nie widziałem żadnego, a zakładam, że gdzieś w 90% teamów które spotkałem jest minimum 1 Smoleńsk. Czy może w kwestii klanówek kierujesz się tą samą filozofią "nie wiem, ale się wypowiem"?
 5. PukuwerR

  [GRAY] 50 shades of RNG

  Ostatnie chwile na dołączenie dla osób które są zainteresowane klanówkami. Jak sezon się rozkręci, to będziemy mniej skłonni do przyjmowania nowych graczy. Wymagania są podane wyżej. Discord: https://discordapp.com/invite/9RbpaZR Pisać do rekruterów, oficerów wykonawczych i do Noxida. W tym sezonie nawet udało nam się zagrać od początku Zapraszamy!
 6. PukuwerR

  Niszczyciel KLEBER

  Pewnie gdy testowali okręt to camo było 6.3. Teraz poniżej 7km nie zejdziesz (no chyba że w tym trybie gdzie burza się przemieszcza po mapie ). Przeładowanie też wychodzi 5.5s.
 7. PukuwerR

  XD

  A co robisz tu jakieś testy na inteligencje? Czy jednym z kryteriów jest zrozumienie tej chaotycznej papki o niczym? Jeśli tak, to rzeczywiście słabo wypadam. Może jestem zje*bem intelektualnym. To brzmi znajomo co?
 8. PukuwerR

  XD

  Wróć jak będziesz w stanie przepisać mój nick bez błędu. Może też nauczysz się tworzyć tematy tak, żeby ludzie zrozumieli o co Ci chodzi.
 9. PukuwerR

  XD

  A co to za wysryw i w jakim celu on powstał?
 10. PukuwerR

  Niszczyciel KLEBER

  Ciekawa linia im wyszła. Kleber jest świetny. Serio dawno nie miałem tyle frajdy grając jakimś okrętem. Można nim pomęczyć pancerniki (średnio to polecam jeśli chcecie wygrywać bitwy), można użyć świetnych torped i to niekoniecznie robiąc yolo. :D To co najbardziej mi się podoba, to to jak można masakrować wrogie deski. Torpedami możecie strzelać praktycznie przed siebie więc wypuszczacie je i gonicie dalej na capa. Przy takiej prędkości żadna deska nie zdąży się Wam odwinąć. Oczywiście wymaga to wyczucia i ogarnięcia tego co się wokół nas dzieje. Wiadomo, że jak co bitwę będziecie latać przed siebie jak jeździec bez głowy, to nic z tego nie wyjdzie i będziecie kończyć w porcie po 2 minutach jak żółte retardy. Wydaje mi się, że gracze za bardzo skupiają się na spamowaniu z HE w pancerniki, a to jest serio całkiem wszechstronny niszczyciel. Nie zapominajcie o AP w burty krążowników, bo robią miazgę. Jedyny problem jaki możemy mieć w bitwie to... lotniskowce. To problem każdej deski, ale tu nie mamy dymu więc odczuwamy to jeszcze bardziej. Na szczęście mamy super prędkość, więc sporą część rakiet możemy wymijać. Podsumowując? Bardzo dobry okręt, ale żeby wykorzystywać go w 100% potrzeba trochę umiejętności i doświadczenia. Wiadomo - możemy sobie pływać i spamować do pancerniczków obserwując czerwone capy, ale to nie o to chodzi w grze niszczycielami. Kapitan? Niektórzy biorą IFHE, a jeszcze inni AFT. Według mnie to głupota i marnowanie perków oraz potencjału okrętu. Ja swojego zrobiłem tak: Długo zastanawiałem się nad radiolokacją, ale jednak wychodzę z założenia, że najpierw kasuje wrogie deski, a później przyjemności. Ganiać deski z lepszym kamuflażem bez radiolokacji? Trochę słabo. Można się nadziać na jakieś głupie torpedy. Gdyby nie radio, to pewnie brałbym cel priorytetowy + coś za 3pkt (najprawdopodobniej nadzorce).
 11. PukuwerR

  [GRAY] 50 shades of RNG

  Tak, jestem geniuszem i wklejałem link zaproszeniowy na 24h. Ten nie powinien wygasnąć: https://discord.gg/9RbpaZR Ostatnia szansa by dołączyć do nas przed klanówkami!
 12. PukuwerR

  Wesoła Rocznica

  W sumie spoko. Pancerniczków nigdy za wiele.
 13. PukuwerR

  [GRAY] 50 shades of RNG

  Może warto trochę odświeżyć wymagania: * WR i PR - do negocjacji, ale wolelibyśmy, żeby nie były dużo niższe od średniej klanu. Jeśli nie wiesz czy się łapiesz - spróbuj. Postaramy się pograć z każdym chętnym. * 3 okręty 10 tieru w porcie to minimum. * Minimum 400 bitew na T10. * Opanowanie przynajmniej jednej klasy okrętów na poziomie bardzo dobrym/świetnym. * Chęć gry w bitwach klanowych. * Sprawny mikrofon oraz komunikator discord - to raczej oczywiste. Tutaj mała uwaga, żeby uniknąć później nieporozumień i rozczarowań. Jeżeli szukasz mega aktywnego klanu gdzie będziecie siedzieć w 40 na jednym kanale - szukaj dalej. Od początku stawiamy na mały, zgrany klan i jakoś udaje nam się wytrwać w tym postanowieniu (chociaż teraz jest nas trochę za mało ). Nie szukamy turystów klanowych czy zwolenników wowsowych teorii spiskowych. Wolimy ludzi, którzy chcieliby zagościć u nas na dłużej. Lubisz czasem pograć solo? Nie mamy z tym żadnego problemu. Jeśli chcesz dołączyć do naszej ekipy, to zapraszam na discord: https://discord.gg/sd9MRx . Pisać do rekruterów/oficerów wykonawczych, a nawet Noxida możecie męczyć.
 14. PukuwerR

  [GRAY] 50 shades of RNG

  Przepraszam wszystkich, ale strasznie mi się ręka trzęsła z podniecenia, że jesteśmy pierwsi. Dlatego te zera tak krzywo.
 15. PukuwerR

  [GRAY] 50 shades of RNG

  Świeżutki ranking klanów według ilości Noxidów_PL w teamie! Jak widać zajmujemy pierwsze miejsce. Nie czekaj dołącz już dziś. https://discord.gg/qGJMJT Sorry nie umiem tak dobrze w tabelki
×