Jump to content

Wolffnstein

Privateer
 • Content Сount

  2,831
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2039
 • Clan

  [IDDQD]

5 Followers

About Wolffnstein

 • Rank
  Lieutenant Commander
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,736 profile views

Single Status Update

See all updates by Wolffnstein

 1. Wolffstein ahoj. Nechci nikde spamovat vlákna. Všiml jsem si, že máš dost zkušeností s Německými bitevkami, myslím že se píše BB. Můžeš poradit univerzalní skill kapitána? Do 6 tieru asu AA moc, ne dál zřejmě standart, netuším. Ohledně modulů mám převážně vybráno ,,úprava zaměřovacích systémů,, ale ono to je podle mně k prdu, stejně to lítá okolo.

  Poradíš tedy optimální skill a moduly? Předem děkuji.

  Petr.

  1. Wolffnstein

   Wolffnstein

   Ahoj Petře. Díky za napsaní, je fajn, že po všech těch recenzích si někdo všiml. K věci. Německé bitevní lodě jsem zkoušel postavit na vše. Jak ful AA lodě, tak sekundárky, tak výdrž. Od 3 - 6 tieru se vyplatí stavět to na výdrž a kamufláž. Sekundárky nemá smysl řešit, protože mají krátký dosah a nemáš na to dostatek bodů na kapitána. Takže cca 10 bodovej kapitán, co bys mohl mít se dá do Prioritní cíl, Otáčení věží nebo Adrenalon Rush, Superintendant a kamufláž. Na modulu mám přesnost. Od 7 - 8 tieru tam mám sekundárky. To znamená prioritní cíl, Otáčení věží a adrenalin rush, superintendant, základy odolnosti, pokročilý střelecký výcvik a manuální zaměření sekundárek. Na modulu mám prodloužený dostřel sekundárek. Na 9 - 10 tieru mám build na výdrž. Tzn. Prioritní cíl, Nával adrenalinu, Otáčení věží, Superintendant, Základy odolnosti, Kamufláž a ten perk za 4 body proti hoření (ochrana proti hoření?). Na modulech pak modul na přesnost. Kurfurst už má děl 12, tam ti to malinké zlepšení přesnosti pomůže k trefě granátu/dvou navíc. Zbylé moduly.. první dva jsou jasný a pak tam mám modul na kamufláž a modul na rychlejší střelbu hlavní baterie za cenu pomalejšího otáčení věží. Ale i Kurfurst jde postavit na sekundárky a je efektivní. Problém je, že na desítkách se tak moc kempí, že to nevyužiješ. Naopak build na výdrž ti pomůže zůstat v bitvě déle a logicky si nastřílíš víc. :)

  2. DoctorX_cz

   DoctorX_cz

   Moc děkuji za odpověď a zároveň radu, pokusím se to adaptovat a hlavně se naučit.Většinou jsem uvažoval správně, v některých řípadech, jsem se mýlil, tak zkusím. ještě jednou děkuji za odpově´d a peji příjemnou hru.

   Omlouvám se za strohou odpověď, ale dnes trochu stresík a vstávám za 5 hodin, super :o)

  3. DoctorX_cz

   DoctorX_cz

   Wolffnstein omlouvám se, nechci aby to vypadalo, že jsem jen dostal cenné informace a vykašlal se na to, vůbec ne. Vzal jsem si to k srdci, hodně změnil a dobrý, jen je opravdu málo času. Přijdu, dám 1-2 scénáře a zase postel, práce, hnus :o(

   Ještě jednou děkuji. P.

×