Wolffnstein

Players
 • Content count

  844
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4286

1 Follower

About Wolffnstein

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday
 • Portal profile Wolffnstein

Profile Information

Recent Profile Visitors

309 profile views
 1. Očekával jsme takovou reakci. Nikdo NIKOHO neuráží. Tohle je problém hráčů, nedokáží si připustit, že tyhle vsuvky, co jim zkušenější hráči píší nejsou urážka, ale rada. Když se podívám na tvé statistiky, tak třeba s Phoenixem na tieru 4 máš hodně zlé výsledky. Z toho usuzuji, že už tier 4 ti dělá problém. Nedokážeš tam nastřílet ani damage a ani být týmu prospěšný. Když pak kouknu na tvé statistiky co se přežívání v bitvách týče, tak to stejné. Pokud už sem píšeš, je potřeba od zkušenějších přijmout kritiku a zaměřit se na své nedostatky. Za mě prostě nezvládáš základy hry jako spot system, úhlování a taktika s danou třídou. Jestli to bereš jako urážení, nečti to a nereaguj na mě. Tohle je prostě můj názor.
 2. Sorry ale to co popisuješ je maximální neznalost hry, což je po 1500 bitvách prostě průser. Ano, nikdo není dokonalý, ale pokud chceš vyhrávat a zahrát si, tak hold nesmíš umírat po 6ti minutách hry. Usuzuji, že prostě na začátku hry držíš W, jedeš dopředu a umřeš na focus fire enemy teamu. A to je špatně. Tohle jsou lodě, musíš tu uplatnit strategii a samotný jsi nic. Já osobně ti doporučuji zkouknout základy této hry + naučná videa. Na Youtube je toho fůra. Jedno je ale jisté, pokud ty sám nechcdš, tak z Tebe neudělá dobrého hráče ani Flamu..
 3. Bylo to krásně vidět na videu od Flamua.. Dobře hraná Montana a uhořel na 20 km za 5 minut..
 4. Taktéž jsme to tak praktikoval. Mám třeba 30 bitev v Kolbergu, 20 v Dresdenu.. Prostě, člověk se vyhraje na nízkém tieru, naučí se plně ovládat hru (kdy střílet AP, kdy HE, kdy vypustit torpéda, jak funguje spot system..) a pak nedělá ostudu na vysokém tieru. :)
 5. Už se to tu psalo. Pokud člověk použije skill na kapitánovi za jeden bod (2 stíhačky naráz ve vzduchu), tak to využiješ..
 6. Zdravím. Chlapi IFHE, má to cenu na Fletchera? Říkám si, podpalovat to moc neumí, tak že bych zvedl přímou damage. Tak jestli někdo zkoušel (nechci instalovat public test).
 7. Tohle nemůžeš brát ani trochu vážně.. Nwm, kolik toho o té bitvě víš, ale: Byla polární bouře, a plul sám, bez krytí torpédoborců. Scharnhorst měl podobnou smůlu jako Bismarck a hned jedna z prvních salv britského křižníku (tuším ?Norfolk?) při první potyčce skončila zásahem jeho radarového zaměřovače, který byl zničen = byl slepý. Další věc, naprosté selhání výzvědné služby (německé) vs. britské (ULTRA), která o vyplutí Scharnyho věděla, což způsobilo, že jej Britové mohli (a udělali to tak) obklíčit. No a když jsi slepý a najedou na Tebe lodě ze tří stran, dostaneš 5 torpéd a klesne ti rychlost na 15 uzlů, tak tě pak ustřílí každá bitevní loď. On Duke Of York už jen "doklepával". Samozřejmě, tuším tam byly tři střetnutí v té bitvě a bylo tam více zásahů než jen ony zmíněné mnou. Pravdou ale je, že proti takové převaze by si neškrtl ani Tirpitz s 381mm děly. Ty radary dělají v námořní bitvě strašně moc. Onen moment překvapení je strašně znát (i ve hře tomu tak je, když tě vyradaruje křižník za skálou, o kterém ani nevíš a enemy ti prcne salvu do tvého smouku). Druhá věc je, jak by vypadal souboj Scharnyho vs. Dukea na klidném moři za jasného počasí.280ky by měly problém páchat škodu, ale jelikož měl Scharny podobný pancéř jako Bismarck, je i otázka, zda by jej Duke dokázal ustřílet/potopit. Jsou to všechno pouze spekulace, skončilo to jak to skončilo a kdyby nebylo RNG, mohl možná i Hood přežít. :) PS: na osmičku u Britů jsme chtěl Vanguard. Nuže škoda..
 8. Prostě tý lodi seberte HEčka, nechejte ji ve formátu britských křižníků a bude to v pořádku. Ta APčka nakládají velice hezké damage, není třeba ještě pitomých HEček pro zbabělce a hráče, co neumí u hry přemýšlet.
 9. Že jste měli dva radary vs. jeden. Takže s dobře zahraným týmem se to dalo uhrát.
 10. Proč se nenaslouchá komunitě a nedělá se něco s blbostí jménem Conqueror. Plive na to každý, kdo hodnotí hru zkušeným okem. Flamu, IChase, Houmer,.. Tenhle "nerf" co dostal je absolutně k ničemu. Je potřeba mu snížit HE alfa damage a hlavně šanci na podpal. Bitevní lodě nejsou od toho, aby po nepříteli stříleli HE. Naví, Ap Conquerora jsou dosti podceňované. Sorry ale Conqueror toho má až moc. Super Heal, Super spot, Super děla s velkým HE a podpalem.. No, No, No.. Jste nepoučitelní. ;)
 11. Poslední cca týden to mám stejné. Buďto je to bitva, kdy můj tým zakempí na mapě Sever za jedním capem a čekají, až jim tam enemy team najede pod děla (což se nestane, protože enemy team capne báze a vyhraje za minut na body), nebo enemy team hraje v rohu mapy, my to capneme a pak musíš nahánět každej damage, co stihneš. Prostě.. Nevím čím to je, ale úroveň hry klesla na úplný bod mrazu a zábava se vytratila. Neskutečné. Poslední týden mám díky tomu WR na bodu mrazu.. BTW: Ty HE spameři v britskejch bitevkách mi už pijou krev. jak může být WG tak stupidní a něco takového vymyslet. Conqueror mi spálí na 20Km mého Kuřfursta jak nic. Uhasím si dva ohně a další salvou mám další dva. Dohealuju se a další salvou mám další 2 ohně. Nechám je vyhořet a ob salvu mám další 2 ohně co musím hasit. A co pak? Další salva a zase oheň. Je tohle normální? Tohle je maximální EASY MOD a nemá to se skillem NIC společného. Britské křižníky s esmokem (co mi BTW taky pijou krev) jsou sice taktéž zlo, které nevidíš a oni tě krájej, ale když nemají smouk, jsou snadný terč. Tohle ale v kombinaci se spotem, super healem a žádnou citadelou je.. Zas jde vidět, jak WG pracuje se zpětnou vazbou. Viz. video od Flamua a IchaseGame, kteří Conquerora proklínají stejně jako já.. Vy..
 12. Hele, mám stejný problém jak ty.. Poslední dny mám WR úplně dole a mohu se přetrhnout seč to jde. Tohle je prostě WOWS. Bezmozci číhají na každým rohu a jelikož je tahle hra jeden velký RNG [edited] , je potřeba počkat, až ti začnou padat šestky na kostkách a vyhraješ v loterii blbce s alespoň s náznakem mozku.
 13. Amen..
 14. Ty spotřebáky, to jsme taky čuměl. Nicméně, nemá je, protože vydělává kredity. Stejně jako já, i on si nechává většinu lodí z přístavu. Takže kredity nemá a snaží se ušetřit, kde se dá. Proto jsme taky v Béčku CSF žejo. Jak říkají CALMáci, jsme tužky.
 15. Zdravím holky! Vzhledem k tomu, že byly oznámeny CW (no, jak by mnozí řekli, týmové bitvy ehm ehm), je potřeba udělat update požadavků pro náš klan. Na úvodní stránce proběhl update požadavků. Původně se počítalo s tím, že první sezóna CW bude na tieru 8. No WG nakonec zapůjčuje lodě a první sezóna se odehraje na desítkách. Další věc je aktivita. Skončilo období prázdnin a je třeba se začít sehrávat, zlepšovat se a expit nové lodě. Proto kdokoliv se teď bude hlásit do klanu, bude muset počítat s tím, že si jeho aktivitu pohlídáme. Samozřejmě, stále platí, že dlouhodobé absence se omlouvají, pokud hráč dá předem vědět. A na závěr jen menší info. V poslední době jsme začali streamovat na kanálu Twitch. Takže jestli má někdo zájem se podívat na partu našich hráčů, je tu možnost. Odkaz na kanál je zde: https://www.twitch.tv/seberis/videos/all Auf wiedersehen! :)