Jump to content

Wolffnstein

Players
 • Content Сount

  1,300
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10339
 • Clan

  [IDDQD]

2 Followers

About Wolffnstein

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,124 profile views
 1. Wolffnstein

  0.7.12 - Hlášení chyb

  Zkus "opravu integrity hry" Tome. Je to v nastavení GameCenteru.
 2. Wolffnstein

  0.7.12 - Hlášení chyb

  Ještě jednou pls!
 3. Wolffnstein

  0.7.12 - Hlášení chyb

  Hele mě to včera chvilku jelo chvilku ne. Dej tomu čas, třeba se to rozběhne. Možná jen hapruje připojení.
 4. Wolffnstein

  0.7.12 - Hlášení chyb

  Ve WG obchodě ano. Ten by fungoval i po apokalypse.
 5. Wolffnstein

  0.7.12 - Hlášení chyb

  WG přes víkendy nedělá. Neblázni!
 6. Wolffnstein

  0.7.12 - Hlášení chyb

  Už se těším, jak zas v pondělí dojde žabák a bude WG obhajovat, že za to může poskytovatel internetu a oni nic..
 7. Wolffnstein

  Vývojářský blog

  CO se balancu týče.. Já WG nechápu, k čemu Buff torpéd na Kii? Jak velká bude jejich efektivita i po buffu? Ta loď má snad nejhorší pancéř z bitevek na svém tieru. Má velký spot. Jak uplatním tuto přednost, když nemá předpoklady na browlera? Druhá věc je, že koncepce bitevní lodě ( v tomto případě spíše bitevního křižníku) je stejně odkázána v drtivém případě na děla hlavní baterie a pancéř. Lodě jako Hood mají děla křivá, ale aspoň tankují. Ale Kii? Dá se postavit jen jako plovoucí AA baterie, tudíž fun factor je kde? maximálně v divizi s CV kde není vůbec dáno, že na vás nepřítel letadla pošle, protože každý ví, že Kii má AAčka silné a jen trouba na ní bude nalítat. Zbylý Balanc je meh.. Už ve hře prakticky nejsou NORMÁLNÍ lodě. Teď už i Ognevoi má heal. Stádium, kdy všechny lodě dostanou heal je na spadnutí.
 8. Wolffnstein

  0.7.12 - Hlášení chyb

  Jojo, už od včera to někerým dobře hapruje. Ale WG má od pátku prázdniny, takže se nikdo neuráčí ani podat nějakou zprávu alespoň v podobě expresky. BTW: Kde jsou moderátoři fóra? Meh.. Tohle je jejich práce..
 9. Wolffnstein

  Prinz Eitel Friedrich

  Nebud mekkej quetaku 😀😀
 10. Wolffnstein

  Black

  Ale mohl by byt platnym do ranked battles na 9ce. Temi torpy se da dobre vyhanet enemy z pozicek, na cap ma radar a americky smoke pro kamose z tymu. Zvazuju, zvazuju cim dal vic!
 11. Wolffnstein

  Jak změnit ikonu a hlas velitelky na HSF Graf Spee

  What? Si mohu udelat vlastni kapitany?!
 12. Wolffnstein

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Ta lod v pozadi je Prinz Eitel Friedrich
 13. Wolffnstein

  Veřejný test 0.8.0 - Všeobecná zpětná vazba

  Zabak a WG proste tu hru nehraji. Neuvedomu si, ze tim pohrbi nektere lajny (napada me treba IJN lajna krizniku, co operuje na flanku, aby vyuzila spotu a torped). Stejne jak se budou delat AA buildy na nemcich. A co je nejhorsi, tim ze letadla vydrzi tolik, tak se bude groupovat a delat se lemming train, nebo jeste hur, vsichni si stoupnou za ostrov k DM, Woosteru a dalsim AA lodim, aby letadlovka nic neudelala. Ale neverim, ze tohle dlouho vydrzi. Letadlovkare to nebude bavit a prestanou CV hrat a po uvedeni brit. lajny letadlovek se ukaze, jak byl rework dobrej. Nicmene souhlasim s kolegou vyse. Tak stupidni hlavy sem snad jeste nevidel.. aby clovek nemohl ovladat lod a spoustely se mu spotrebaky samotne.. wau 😀😀 Ps: libi se mi, jak u reworku zase poslouchaji komunitu jako vzdycky. Vubec nikdo tydle veci nekritizuje vcetne velikanu jako Farazelt ze.. 😀😀
 14. Wolffnstein

  Rework letadlových lodí - Think Tank

  Na zacatku hravalo hru 35 -38 k hracu Marty. Pak to kleslo a jednu dobu to bylo pouze cca 22-24 ve spicce. Posledni mesice vsak byva 30k. Takze narust zam zase je. Otazkou vsak je, jestli se to bude navysovat i nadale, nebo to spadne, protoze rework cv bude zasadni.
 15. Wolffnstein

  Prinz Eitel Friedrich

  První hra v rankedech. 1 BB a 5 DD na každé straně. Zabil jsme 4 DD a měl disperzi jak Bismarck pálící na Hood. Od té doby s tím netrefím ani stojící bitevní loď. Nedoporučuji. Ještě že ji dává WG zadarmo.
×