Jump to content

Wolffnstein

Players
 • Content count

  1,081
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7598
 • Clan

  [IDDQD]

About Wolffnstein

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

1 Follower

Recent Profile Visitors

803 profile views
 1. Vývojářský blog

  Promin, nevsiml jsem si. Uz se chytam. :)
 2. Vývojářský blog

  Co je to prosim za mod? Mate nekdo screen pls? Diky
 3. Vlhká zpovědnice

  Roztrhejte si obcanky kluci a ja si tu mezitim poplacu, ze drepim v hokne a nemuzu hrat lode..
 4. Vlhká zpovědnice

  Fakt by jsi měl předtím, než budeš soudit, vyexpit ty desítky. ;) Tvoje teorie je hodně vzdálená realitě. Je vidět, že ty lodě nevlastníš.
 5. Vlhká zpovědnice

  Je videt, ze tu lod nemas, jinak by si tohle nenapsal.. :) Takova Republika Hindase papa i na 20 km. Je schopna mu dat na salvu 30k. Zao to stejne. Ma lepsi spot a HE od nej boli jak svin. Proto se v CW pouzovaky prave na kajteni proti pushujicim Hindasum.
 6. Vlhká zpovědnice

  Spis Zao nepotrebuje buff.. Naopak Grozovoi a Moskva za me dobre buffy. Co se Hindase tyce, pro me nejlepsi CA ve hre. Kor s dobre postavenym kapitanem a moduly. Ale Sigi ma pravdu, ze na T10 je vyvazeni CA fakt dobre a neda se rici, ze jedna lod je vylozene OP. Kazdemu sedi neco jineho, jiny styl a tady se lame chleba.
 7. Vlhká zpovědnice

  My jsme zase radi, ze nevyucujes cestinu
 8. Vlhká zpovědnice

  Malem sem umřel :D :D
 9. Československá stopa ve WoWs

  No nejvetsi lode byly bitevni lode tridy Tegethoff. Pak tam byly nejake chranene krizniky, mam pocit Panthera. No a torpedoborce tridy Tatra. Ta jmena pisu z hlavy, tak mozna sou tam chybky. R-U namornictvo nebylo prilis velke, ale na tiery 2-4 by se nasly lode z vyse zminenych. Ajak uz tu padlo, ceska stopa tam je. Kdyby jsi mel zajem, doma mam knihu Historie Rakousko-Uherskeho namornictva. Mohu se ti vecer kouknout na nejake slavnejsi lode a zaslat jmena tech lodi do PM a muzes vybrat adepty.
 10. Československá stopa ve WoWs

  České námořnictvo mělo jedinou větší loď, a to monitor President Masaryk. S tím se mnoho udělat nedá. Kapitán lodi by byl také k ničemu, protože by musel jít umístit na jinou národnost. Napadá mě jen jedno, zakomponovat CZ/SK do Rakouska-Uherska. Tam bylo lodí dost a přecijen, Škodovy závody dodaly spoustu děl pro tyto lodě.
 11. Vlhká zpovědnice

  Co si stěžuješ? Stejně je to o tom, kdo v těch lodí sedí. Ale 80% z vás koukne na to, kdo má lepší lodě a už by nejradši klikalo přístav a novou hru.
 12. Vlhká zpovědnice

  Nene. Koupíš kontíky, získáš misi a v libovolném počtu bitev musíš dát 5k base experience. :)
 13. Vlhká zpovědnice

  5 tisíc base experience = loď
 14. Vlhká zpovědnice

  Jojo. Koupil sem 10 kontejnerů a dostal Misi na Atlantu, Monaghan a Kidd.
×