Jump to content

Wolffnstein

Players
 • Content count

  1,161
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8623
 • Clan

  [IDDQD]

About Wolffnstein

Profile Information

 • Gender
  Male

1 Follower

Recent Profile Visitors

922 profile views
 1. No ono je k prdu v podstatě vše, co se komunita snaží prosadit. Vem si, jak dlouho jim trvalo oddělat mod PEVNOSTI ze hry, leč neznám nikoho ,koho by ten mod bavil. Koho baví třerba Cyklon? Slyším na něj jen nadávky. WG ho stejně neodstranilo. Hodně lidí nadávalo na prodlevu u spotu a vykreslení lodě. Taky to trvalo asi 20 patchů. O balancu lodi je to kapitola sama o sobě. Jen když si vzpomenu, kolik lidí plyvalo (hlavně já) v topicu Prinze Eugena, jak je to jen dražší kopie Hippera a v horším provedení. No a sám Tuccy mi tam odpovídal, že ta loď je v pořádku, aby pár patchů zpět mu dali heal, aby ho vybalancovali.. Je to smutné..
 2. Tak o Harugumu a Atagu tu padlo dost ne? Tak proč opakovat něco, co už tu zaznělo. Colorado a Nagato když se koukneš jsou na spodku tabulky ve statistikách. Takže mírný buff by se jim hodil. A nebo naopak (za mě spíše) nerf KGV a Lyon. Jinak za mě buff Kagera. Možná celkově IJN torpédoborců. Vyjma spotu nepřináší nic. V dnešní době už ani člověk ten spot nezužitkuje, najede do capu a spotne Wooster, ten dá insta radar a JPN má málo HP a jde ke dnu pod focusem. Druhá věc je, že všichni mají hydra a miliony letadélek. Navíc Kagero, Yugumo, Shiratsuyu a Fubuki ani nemají rychlost. Japonské DD jsou momentálně nejtěžší třída DDček. Osobně bych snížil decentně nabíjení torpéd a i spot torpéd. Přecijen, veškerý damage máš z torpéd a když je momentální meta jaká je.. Jo a možná by bodlo mít 8 km rychlá torpéda na Kageru. Díky spotu by se dala použít a OP by to nebylo, když je může mít Yugumo, kde jsou velmi efektivní. Jezdím je i na Shimakaze, ale tam už je to hardcore.
 3. Atago

  Ten Demolition expert.. Jsou to 2% s tím, že si v 90% v tieru 10, kde mají bitevky 50% ochranu. Tudíž je to 1% za 3 body, to je za mně až moc. Já bych si dal radši skill vigilance. S Atagem jezdíš ke capu, kde využíváš spot a nakotlíš DDčko, nebo pustíš torpédo. Riskuješ však, že si vjedeš do torpéd. S tímto skillem se ti zvýší dosah odhalení o 25%.. To je hlavně u japonských torpéd dost na to, aby ses vyhnul. V kombinaci s hydrem (kde ti to taky u hydra zvýší dosah odhalené torpéd) je to perfektní skill. A k té baráži. S Vigilance se nemusíš bát torpéd. Atago je mrštná loď a tím pádem můžeš vzít baráž. Ono.. Ty AA jsou k ničemu, ale rozmířit útočící letky sae hodí a není pravda, že tě letadlovka vypne i přes baráž. Mnohdy mi to zachránilo život i v tier 10 bitvě. Ale to je věc názoru. Těch buildů je možné udělat spoustu.
 4. Hodnocené bitvy: 10. sezóna

  Jak jsi říkal Ladisg.. Včera 20 her a 15 proher. A to jsem byl jednu až dvě hvězdy od ranku jedna. No.. včera sem to zapíchl a dneska první hra a WIN a je to doma. 145 her a mám to. Pro mě klidná sezóna a nervoval jsem se jen včera. GL all!
 5. Taktéž se vyjádřím ku gameplayi CV. Na začátek jen řeknu, že sice mám vyježděny obě desítky, ale na CV mám nahráno málo. Hraji převážně OP Graff Zeppelin. No ale k reworku. Prvotně se mi gameplay na Streamu líbil. Říkám si, dost zajímavé, konečně se ovládají letadla i rychlostí. Pak si ale říkám.. Sakra, vždyť je to naprostá science fiction. Takhle přece letadlové lodě v reálu vůbec nefungovaly. Ano, tahle hra není simulátor, bylo to řečeno už dříve. Na druhou stranu.. Pojem letadlová loď není jen o tom farmit Damage. Je to o spotování lodí, ovládnutí vzdušného prostoru a spoustě dalších věcí, co obyčejný smrtelníci nevidí. Dosavadní gameplay CV mi nevadil a bavil mě. Byl udělán přiměřeně zábavnosti a zároveň tam byla i špetka reálnosti. No co udělali (zatím!) teď.. Letadlová loď na streamu fungovala čistě jako damage dealer. Spotování bylo nemožné, pač jste ovládali v jednu chvíli jednu letku. Systém opakovaného nalétávání na cíl.. Už vidím, jak v bitvě u Midway američané zaútočí s třiceti letadly a odhodí bomby po třech, pak nalétnou znovu, zase odhodí po třech. Je to hloupost.. A po prvotním nadšení z raket a ovládání letadel jsme si uvědomil, že tohle je přílišný zásah do hry, který značně omezí gameplay letadlových lodí a sebere jim jejich výhody, to jest spotování. Ruku na srdce, potkal jsme proti sobě spoustu letadlovkářů, co mě sestříleli letadla. Ale další hru se to zase podařilo mě. Jednou prostě máte dobrou letadlovku na své straně vy (ale to tu už nikdo nepíše), jednou enemy team. Jsme pro Rework letadlových lodí, i já si myslím, že jsou teď až příliš silné. Na druhou stranu.. když je někdo hloupý a nedrží se v chumlu lodí a pospolu, tak jste pro chytrého letadlovkáře snadný cíl. Takže tu vypisovat, jak Vás CV vypne na nálet.. Zamyslete se, jestli to tak trochu není i Vaše hloupost. Tahle hra je konstruována jako týmová a tak i funguje. Každá loď tu má své opodstatnění a pokud hráváte v divizi, což se od lidí, co mají klan čeká, tak se před nálety uchránit můžete a hru si užijete i se špatným letadlovkářem u sebe.Samozřejmě.. užijete v rámci možností, na výhru to nemusí stačit. Takže k reworku ANO.. ale takhle NE. Zachoval bych ovládání i přes MAPU. Zachoval bych OVLADÁNÍ VÍCE LETEK kvůli spotování. Co ale CV sebrat nevím, na to na nich nemám nahráno tolik. ALe věříém, že hráči, co hrají letadlové lodě pravidelně by se svým konstruktivním názorem dokázali CV vybalancovat. Znám spoustu hráčů, co to dokáží vybaancovat lépe jak WG, protože CV hrají. Ale WG musí naslouchat.. Ale oni stále nenaslouchají a tady je další ukázka jejich balancu. Místo decentně balancovat to hrubě zaříznou. Konzole nekonzole.
 6. Hodnocené bitvy: 10. sezóna

  Tak jsi to včera dotáhnul koukám. Mně chybí 2 hvězdy. Tak si to nechám na večer. Congrats!
 7. Otázky pro WG

  Plánuje se nějaký legendární modul pro Harugumo? Jak dopadl ten předhoz na úpravu prémiových lodí alá Hood, Dunkerque? Prosím, příští CW už na jinčím tieru jak 8 a s jinými mapy. CW a RB letos.. Pořád to samé. Ale jinak máte plus za odměny. Letos to stojí za to vyjezdit. :)
 8. Indianapolis

  To já nevím žejo.. Sem to dostal zadarmo od WG a vypadá to jako kvalitní dar.
 9. Indianapolis

  Hele, teda nevím, jestli jsme měl jen štěstí na bitvy, ale pro mě zatím Indianapolis výborná loďka. Radar skoro na 10 km.. Hlavně do divize super. Ta děla jsou dosti přesná a umí naložit. Pohyblivost je taktéž super. Spot dobrý. Loď prostě dobrá. Na to, že to WG rozdávalo prakticky zadarmo, tak člověk nemůže chtít více. Palec nahoru. Leč tedy opožděně.
 10. Statistika obsahu kontejnerů

  Udělal jsme to samé. Ale potrestal jsem naštěstí jen lidi v Coopu.
 11. Držte se prosím topiku. Děkuji..
 12. Z neprémiových lodí.. Napadá někoho něco?
 13. Asi si to tu nečetl.. No jde tu o to, že to souvisí se zpětnou vazbou pro WG. Nápady, jak zlepšit lodě, které jsou "zastaralé" a mohli by dostat menší buff, aby byly konkurence schopné nově příchozím protějškům. Proto jsem taky označil žabáka, který sám psal, že zkusí tyto nápady předat. Vypisovat topicy mi nemusíš, ale kritzovat bez vlastní snahy taky ne. To jest celé.
 14. No dobře, nadpis je trošku zavádějící ale.. nebudeme přece řiťopichové ne? Pokud ti jde o sepsání neprémiových lodí, až si najdu chvilku, tak udělám seznam i těch lodí. Ono, rejpat umí každý, ale aby si místo toho napsal názor na nějakou loď, co by potřebovala nerf nebo buff, to ne co?
 15. Vlhká zpovědnice

  Včera to byla vážně tragédie.. ale to je díky krátkým bitvám poslední dobou furt. Člověk sice vyhraje, ale nic nestihne nastřílet, pokud nemá ty kulomety ala Wooster a Harugumo.
×