Jump to content
PSA: Ranked battles HP restoration for aircrafts issue Read more... ×

Wolffnstein

Privateer
 • Content Сount

  2,009
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14477
 • Clan

  [IDDQD]

6 Followers

About Wolffnstein

 • Rank
  Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,067 profile views
 1. Wolffnstein

  Vlhká zpovědnice

  Škoda, že to nefunguje i obráceně. Chtěl bych vidět všechny v klanu červené
 2. Wolffnstein

  Vlhká zpovědnice

  Tohle už je moc nemyslíš? Jako sorry, ale co má loď, co nemá AAčka dělat v takové bitvě, mohl by jsi mi laskavě říci? Koho má tohle bavit? Však jsou ty lodě bezbranné! Jo a než mi z WG doporučíte, jak to hrát.. Poprosím zkouknout toto video, kde TwenýBój hodnotí všechny vaše "hříchy", jež jste doposud neodstranili.. přesunuto z otázky pro WG
 3. Wolffnstein

  Hodnocené bitvy: Patnáctá sezóna

  Že nemáš kamarády neznamená, že jiní je také nemají..
 4. Wolffnstein

  Dmitri Donskoi

  To zas nemuzes brat tak, ze cim vejs des, tim vic musis nastrilat. Srovnej si Chapayev a Donskoi na dela. Chapayev je DPM machine, kdezto tohle je hit and run cruiser. Obecne s DPM lodi nastrilis vice. Je to neco kdyz jdes z Kumy na Furutaku, nebo z Omahy na Pensacolu. Nebo jak si psal z Mogami na Ibuki.
 5. Wolffnstein

  Dmitri Donskoi

  No ta posledni veta, to je ono.. upalujes s tim bitevky? Ttj.. mas na tom ifhe? Ja ho vozil.. jaky modul mas? Ja vozil dostrel. Jestli se to hraje jinak jako Chapayev? Samozrejme, vsak sam pises, ze se to chova jinak jak Chapy. Jo a zamysli se klidne i nad modulem na rychlejsi kormidlo/ misto modulu na spot. Tohle neni lod ke capu. Ne v momentalnim stylu, jakym se Wows hraje. Na zacatku se vyprdni na cap. Jezdi druhej sled. Do boku vsech lodi pouzivej AP. Na nauhlovane HE. Snaz se chytat krizniky do boku. Mno.. asi bych s tim nedaval 130k jak driv, ale 100k na hru by jit melo. Tusim ze od doby co jsem jej hraval dostal Donskoi i nejaky buff.
 6. Wolffnstein

  Dmitri Donskoi

  Hrajes to blbe, Donskoi je senzacni. Jen tomu musis prizpusobit gameplay. Za me jeden z nejlepsich krizniku na svem tieru. Mas rychlost, super trajektorii strel, dlouhy radar a silna dela. Staci si jen davat bacha na bok a dobre volit mezi HE a AP.
 7. Wolffnstein

  Veřejný test 0.9.2 - Všeobecná zpětná vazba

  Něco děláš špatně. Já jsem normálně připojený a hraju.
 8. Wolffnstein

  Vývojářský blog

  Doporučuju tuhlenc hru. :)
 9. Wolffnstein

  Vlhká zpovědnice

  Za 7 dní dát 500+ her.. docela dobrá závislost. No ještěže ti končí jarní prázdniny. Tvoje čeština potřebuje zlepšit. Hlavně ty čárky.
 10. Wolffnstein

  Co mě nejvíce odrazuje od této hry

  Nechceš už přestat brečet? Za poslední měsíc jsi tu nenapsal nic pozitivního..
 11. Wolffnstein

  Otázky a odpovědi

  Sigimundus je hlavne troll zejo. Nesmite ho brat vazne.
 12. Wolffnstein

  Co mě nejvíce odrazuje od této hry

  Na to, že nepíše do chatu slušný počin. Tak a za trest, že lhal bych jej poslal do coopu na 12 her.
 13. Wolffnstein

  Co mě nejvíce odrazuje od této hry

  Kdysi sem měl stejný problém. Ono se to asi nějak sčítá, pač já to měl za napomenutí, co se nasčítala za určité období. Nicméně.. od té doby, co jsme měl tento "divný chatban" nepíšu do chatu už ani čárku a nedostal sem chatban asi půl roku? Cca. Nicméně.. Ty reporty ze zoufalství dostávám furt. Hlavně když testuju nové lodě. Lidi hned píší, jak je to OP a dávají ti insta reporty. Naštěstí ti to vyjma karmy nic nebere..
 14. Wolffnstein

  Co mě nejvíce odrazuje od této hry

  Já nechci.. protože pak by hry fialka vs. fialka vypadali asi takto. Fialka1 couvá 15 minut do capu. Fialka2 dělá totéž. Po 20 minutách je skóre stejné, protože ani jedna strana si chce udržet fialové staristiky.. Ale kdyby to přecijen přidali, asi bych si zkurvil staty na červené, abych mohl vidět ty akční mlaty rajčata vs. rajčata..
 15. Wolffnstein

  Námořní legendy: B-413 – upoutávka

  To byla ta verze s tim sonarem, jak jsi pinkl prid a zad a ta torpeda i zatacela a davala citadely. Na to si taktez pamatuju..
×