Jump to content

D750

Players
 • Content Сount

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10094
 • Clan

  [ZGZ]

About D750

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [ZGZ]

Recent Profile Visitors

335 profile views
 1. D750

  Yueyang X tier

  Nie Ty jeden możesz się pocieszyć. Myślę, że po tej akcji z nerfem większość osób odpuści sobie kupowanie perm camo. Ja na pewno żadnego już nie kupię.
 2. To jest w *edited* błąd w tłumaczeniu i nie logiczne podawanie informacji musza zatrudnić kogoś od logicznego myślenia i tłumaczenia ale nie można wymagać zbyt wiele od ruskich. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).
 3. Czytamy co innego napisze do WG. Nawet w angielskiej wersji jest wyraźnie zaznaczone że dotyczy to amerykańskich okrętów.
 4. sorry ale jest wyraźnie napisane " zasięg sondy hydroakustycznej dla wszystkich amerykanskich okrętów " gdzie tu jest napisane coś o niemieckich ?
 5. No ok ale jest napisane że zwiększa zasięg hydro, mam ulepszoną sąde na Helenie i nie mam 5.5 km.
 6. Zaraz jest napisane że działa na amerykańskich okrętach to o co w tym biega powinna zwiększać zasięg hydro na amerykańcach.
 7. Co to jest ta ulepszona sonda hydroakustyczna na amerykańcach ma dawac 5,5 wykrywania okrętów do 7 tieru ?
 8. D750

  USS Indianapolis

  Tak sobie patrzę ten sam tier NO PW 35000 Indy 32500, przeładowanie NO 13 s Indy 14.3. Kiedy wreszcie zrobią z niego premkę ?
 9. D750

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Po zarejestrowaniu się na Twich przychodzi jakiś kod na Texas i po jakIm czasie ?
 10. D750

  [LBTL] Libertalia rekrutuje

  Mnie tam się podoba wysłałem zgłoszenie :)
 11. D750

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Od początku jak mam Błyskawice nigdy nie stosuje żadnych flag jedyna modyfikacja to ta wynikająca z kamuflażu. Jeżeli jest coś więcej to może być z jakiegoś eventu.
 12. D750

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  W kwestii słabości i zarabiania Błyskawicy takie dwie bitwy mam zapisane i przyznam szczerze miałem lepsze ale czasem trafiam do takich teamów, że nie jestem w stanie sam wygrać.
 13. D750

  Grozovoi – Tier X

  Jeżeli faktycznie WG chciało zrobić konkurenta dla Gearinga to idealnie do tego nadawał się Udałoj. Z camo 6 a mógłby mieć nawet 5.9 biorąc pod uwagę,że jest dużo mniejszy od Grozovoia, 15 torpedami 10 km, armatami, które ma aktualnie byłby na 10 tierze kilerem. Wystarczyło ułożyć odpowiednio drzewko i nie wprowadzać niszczyciela wielkości krążownika.
 14. D750

  HMS Gallant

  Według mnie kogoś poniosło wrzucając go na 6 tier. To powinna być 5 i tam by się sprawdził. Sam bym go kupił gdyby to była 5 ale losowania na 6 są takie, że lepiej go nie tykać szkoda kasy chyba że ktoś zbiera premki.
 15. D750

  HMS Gallant

  Spotkałem kilka razy od wczoraj, fakt szybki jest ale w powrocie do portu ani jeden nie dotrwał do końca, sam jednego ubiłem Anshanem.
×