Jump to content

NiszczycielK2006

Players
 • Content Сount

  88
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12939
 • Clan

  [P_M_W]

About NiszczycielK2006

Recent Profile Visitors

496 profile views
 1. NiszczycielK2006

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Dzięki
 2. NiszczycielK2006

  Na randomach nie da się grać....

  Podajcie mi sensowny motyw. Jaki ma cel WG w takiej manipulacji matchmakingiem? Bitwy do jednej bramki irytują zdecydowaną większość graczy i WG z pewnością o tym wie bo żale są wylewane regularnie. Czyli to na minus, ale może są jakieś korzyści finansowe, marketingowe itp. , które powodują, że jednak warto tak robić. Ja ich nie dostrzegam, ale może ktoś to widzi. Jeśli nie ma motywu to ja bardzo wątpię w taką manipulację.
 3. NiszczycielK2006

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Wielkie dzięki. Nie wpadł bym na to. To kamuflaż High School Fleet.
 4. NiszczycielK2006

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Doczłapałem się wczoraj do Yamato i jest w porcie. Kiedyś był event na stały kamuflaż na Yamato i udało mi się go zdobyć. Mam w inwentarzu K117. Co z tego jak nie mogę go założyć. W zakładce kamuflaż na Yamato ze stałych kamuflaży wyświetlają mi się tylko 2 (Typ 20 oraz zaprojektowany przez Kobayashiego). Oczywiście obydwa do kupienia. Robię coś nie tak czy to błąd w grze?
 5. NiszczycielK2006

  Nagrody transmisji w 0.8.7 – pełny przewodnik

  Też dostałem info o epic twitch drops z Mutsu, ale jak go nie miałem w porcie tak i dalej nie mam.
 6. To centrum badawcze to propozycja dla graczy, którzy już w grze osiągnęli prawie wszystko i nie mają co "ekspić" i nie wiedzą jak wykorzystać zgromadzone zasoby. Dla przeciętnego gracza cena tego Colberta jest horrendalna. Ciekawe, czy komuś chciało się to policzyć? Szacuję, że sporo ponad 100 mln kredytów i ponad 5 mln free expa. Na razie na pewno nie skorzystam. Może jak też nie będę wiedział co robić z kredytami i free expem :). Na razie trudno mi sobie wyobrazić taką sytuację pełnego dobrobytu. Myślę, że powtórzy się sytuacja jak ze Stalingradem. Część graczy ponosząc duże wyrzeczenia osiągnie cel, a potem podniesie się płacz, że my też chcemy Colberta i WG "pójdzie na rękę" reszcie graczy.
 7. NiszczycielK2006

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Zgoda. Lekko głupawe, ale można inaczej równoważyć. To był tylko przykład.
 8. NiszczycielK2006

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Ależ kombinujecie. Przecież wystarczy wykorzystać sonar (asdic) + bomby głębinowe + ewentualnie hedgehog. Okręt podwodny może uciec zanurzając się głęboko, ale mała prędkość okrętu podwodnego pod wodą nie pozwoli mu się oddalić bezkarnie. Musi zaczerpnąć powietrza, a np. niszczyciel poczeka z sonarem i go topi. To tylko tak przykładowo. Opcji jest mnóstwo i naprawdę można je sensownie wykorzystać. Naprawdę nie powinno być większych problemów, żeby zbalansować okręt podwodny tak, aby jego wpływ na bitwę był porównywalny z innymi okrętami. Przecież podobnie jest z niszczycielami. Niby mają spota 5-6 km, ale jak pójdzie radar to jest ciepło.
 9. NiszczycielK2006

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Nie mówię, że proste , ale wykonalne. Nie będę tu fantazjował w jaki sposób, ale można zrobić , że okręty podwodne będą op , albo całkowicie bezradne (np. zostaną szybciej wykryte zanim zajmą dogodną pozycję do strzału). Pomiędzy tymi skrajnościami trzeba je umiejscowić. To się da zrobić, ale z pewnością na początku będzie "wesoło".
 10. NiszczycielK2006

  Letnia wyprzedaż 2019

  Mam trochę dublonów do wydania i stąd moje pytanie. Ostatnio jakoś krucho z promocjami w dublonach. Wygląda na to, że jest to już wątpliwa waluta. Do tej pory warto było kupić taniej dublony i poczekać na jakąś promocję w dublonach i zyskiwało się coś ekstra. Obecnie wychodzi, że nie ma większego znaczenia czy kupimy za gotówką czy dublony bo cena jest porównywalna, a promocje jeśli są to za kasę. No to po co komu te dublony? Czy przewidujecie,że WG zrobi jeszcze jakąś promocję w dublonach bądź to na okręty lub konto premium czy już raczej nie?
 11. NiszczycielK2006

  Letnia wyprzedaż 2019

  Czyli jednak jest zniżka. W rekompesacie .
 12. NiszczycielK2006

  Letnia wyprzedaż 2019

  Nie ma zniżki w dublonach. To ile dostanę dublonów jak kupię Pertha( którego mam) ze zniżką?
 13. NiszczycielK2006

  Dzika fala: kompletny przewodnik

  Jak zdobywać żetony paliwowe? Za wykonywanie wszystkich dyrektyw wydarzenia Dzika fala – do 250 żetonów; z Dostaw codziennych – do 50 żetonów; za wykonanie misji ekonomicznych Brutalnych walk – do 300 żetonów; za wypełnianie codziennych misji – do 150 żetonów; za ukończenie specjalnego maratonu (wykonanie 48 spośród 50 misji) – 100 żetonów. A teraz po kolei; 1. Za wykonywanie wszystkich dyrektyw wydarzenia Dzika fala – do 250 żetonów; - wymaga sporo grania , ale raczej do zrobienia pod warunkiem braku 2 tygodniowych wakacji :). Tu nagrodą jest Hill . 2. z Dostaw codziennych – do 50 żetonów; - bez problemu 3. za wykonanie misji ekonomicznych Brutalnych walk – do 300 żetonów - do zrobienia. Okręty w miarę zarabiają nawet jak nic się nie zrobi, a bitwy są krótkie. Przy okazji robi się dyrektywy Dzikiej fali. 4. za wypełnianie codziennych misji – do 150 żetonów; Zdobyć 150 żetonów to już dla mnie (i podejrzewam , że dla wielu z nas) hardcore. Wymaga codziennej, dość intensywnej gry (minimum 6 wygranych gier) przez kolejne 25 dni. Myślę , że w moim przypadku realne jest ok. 100 żetonów. 5. za ukończenie specjalnego maratonu (wykonanie 48 spośród 50 misji) – 100 żetonów. To już jest przegięte z powodów opisanych w pkt. 4. Wyjazd na 3 dniowy weekend kończy zabawę. Ten maraton zrobią tylko osoby, które nie planują w lipcu żadnego wypoczynku i mają bardzo dużo wolnego czasu. Reasumując, grając dość intensywnie, ale bez szaleństwa można liczyć na około 700 żetonów. Resztę trzeba kupić.
×