Jump to content

NiszczycielK2006

Players
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6067
 • Clan

  [W_S]

About NiszczycielK2006

Recent Profile Visitors

151 profile views
 1. Ostrzał z niewidzialnych okrętów

  Też miałem 2 takie przypadki i to właśnie niedawno. Zlekceważyłem i nie pamiętam szczegółów. Poszedłem tokiem rozumowania Misiaaaa (tak to chyba się odmienia ). W świetle waszych postów to może być bug jednej z ostatnich aktualizacji (przez wiele miesięcy w zeszłym roku nie miałem takiego przypadku). Ale głowy nie dam sobie uciąć. Może to tylko takie subiektywne odczucie. W każdym razie zwrócę na to uwagę.
 2. MM i RNG to ściema.

  @Dark_Havoc Nikogo z graczy nie nazywam małpą, a tym bardziej Ciebie.
 3. MM i RNG to ściema.

  @Dark_Havoc Powiem inaczej. Ja bym tak zrobił tzn. okresowo podnosiłbym lub obniżałbym poprzeczkę wszystkim graczom. Myślę, że byłoby to z korzyścią dla wszystkich. Kto chce grać w grę w której bierze regularnie baty (Wr - 20%). Na pewno wielu odeszłoby, a to początek umierania gry. Dzięki temu prostemu zabiegowi ma WR 40% (wygrywa 2 gry na 5 czyli prawie połowę) i zostaje. Unicumy mają trochę gorzej, ale dalej świetne WR i będą grali dalej. Nawet mogą mieć satysfakcję jak wygrają przegraną grę. Pozostali trochę ponarzekają, ale oprócz przegranych bitew (przez małpy ) mają bardzo dobre bitwy, które cieszą i też zostaną. Średni gracze są wygrani bo mają pomidorów i jest z kim wygrać. Generalnie statystki odzwierciedlają skilla i jest OK.
 4. MM i RNG to ściema.

  Nie bij w Ter-ona statystyką bo statystyka jest po jego stronie. Te długie ciągi zwycięstw i porażek są bardzo niestatystyczne. Jak cię to interesuje to przeczytaj sobie mój post na ten temat w "Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty" strona 3. Z drugiej strony grając doszedłem do wniosku, że chociaż gra manipuluje to jednak jest w miarę sprawiedliwa. Koniec końców lepsi gracze mają lepsze wyniki. Jak masz serię zwycięstw to będziesz miał serię porażek i nie ma co z tym walczyć tylko się trzeba dostosować. Żebyśmy się dobrze zrozumieli gra tylko zniża ci lub podwyższa poprzeczkę, a wynik to konsekwencja. Ale gra nikogo permanentnie nie gnoi i znowu muszą wrócić dobre czasy i łatwiej o dobre wyniki. Ile gier uda się wygrać w "ciężkich czasach" , a ile przegrać w "dobrych czasach" to już zależy od twojego skilla. W rezultacie masz spłaszczenie WR powiedzmy 35%-65% zamiast 20%-80%. I o to chodzi.
 5. Bitwa kolo Przyladka Polnocnego (etap 4) .

  Jak ktoś ma Gallanta (mi wypadł z paczki mikołajkowej) to misja na torpedy jest bardzo dobrą opcją. Wczoraj zagrałem bardzo dużo (jak na mnie) i mam już 4 gwiazdki (2 X 11 torped + 75 000 exp.). Ponadto mam już 9 torped w drodze do kolejnych 11. Dzisiaj muszę dobić te 13 torped i koniec. Wczoraj zagrałem Gallantem 14 razy czyli dziś wystarczy 6-7 razy. Wychodzi na to, że aby odblokować ostatnie zadanie wystarczy około 20 gier Gallantem, czyli cztery zadania na torpedy. Misja na 75 000 expa zrobi się sama. Jak ktoś nie jest unicumem ( sposób quramella wygląda na znacznie szybszy ) i ma Gallanta to to jest chyba najlepszy sposób.
 6. Bitwa kolo Przyladka Polnocnego (etap 4) .

  To jest pomysł, ale jednorazowy bo misję nieprędko będzie można powtórzyć . Jest szansa, że unicumy szybko zrobią misję i przestaną grać DD-kami. Przesiądą się na Belfasty, Atlanty itp. Będzie można więcej niż na DD=kach damidżu nabić
 7. Bitwa kolo Przyladka Polnocnego (etap 4) .

  Jutro będzie zatrzęsienie niszczarek , mnóstwo Gallantów. Będziemy sobie mocno przeszkadzać w zrobieniu misji
 8. Jaki jest cel walki o kamuflaż arktyczny dla Sharnhorsta w 6 misji noworocznej? Według mnie to tylko radość dla oka + sława mołojecka (zdążyłem i zrobiłem). Coś pominąłem ?
 9. Superko(n)tenery z kalendarza z kotem

  25 Wiwerna Indianapolis + 10 pkt kapitan Czuję się wyróżniony
 10. 8 sezon rankingówek :)

  Też jestem na 10._0, a rozegrałem połowę twojej ilości bitew. Nie ma wątpliwości,że jesteś graczem dużo lepszym ode mnie czyli jak widać wpływ losowań jest decydujący. Swoją drogą myślałem, że gracze o takim skillu grają już dużo wyżej. Tak mnie to zaskoczyło, że aż sprawdziłem twoje statystyki z rankedów i zauważyłem, że grałeś 9 okrętami. For fun OK, ale jak chcesz wbijać rangi to wykorzystuj swojego skilla. Po co grasz pancernikami ? Nie zrobisz wiele więcej od przeciętnego gracza na pancerniku. Różnicę zrobisz gdy zagrasz niszczycielem lub krążownikiem, a po drugiej stronie będzie gracz przeciętny. Twoje staty to potwierdzają. Na Loyangu masz 64% wygranych. Wniosek jest prosty.
 11. 8 sezon rankingówek :)

  Już to raz napisałem w innym miejscu, ale powtórzę jeszcze raz. Propozycje podziału gwiazdek zakładające brak zwiększenia ich ilości w grze są złe. Propozycja Ter-iona z bilansem -2 z bitwy jest już całkowicie bez sensu. Przy zerowym bilansie bitwy, aby zdobyć gwiazdkę trzeba ją komuś zabrać. Szybko braknie dawców. Ile może dać nowy gracz. Powiedzmy 12 gwiazdek , ale tylko w procesie dojścia do 12 rangi. Te gwiazdki są bez znaczenia dla graczy od jedenastej rangi. Ponadto gracz może generować gwiazdkę przy przegranej tej szczególnej bitwie gdy jest on na poziomie z którego nie można spaść. Ale też tylko do 12 rangi. Dla graczy od poziomu 11 jedynym źródłem gwiazdek są nowi gracze osiągający poziom 11. Każdy gracz wniesie 1 gwiazdkę. Ponadto będą wnosić gwiazdki gracze miotający się pomiędzy 12 i 11 poziomem. Żeby osiągnąć 1 rangę od poziomu 11 trzeba 48 gwiazdek. Czyli gracz osiągający 1 rangę musi zabrać gwiazdkę 47 graczom. On ma jedynkę , a oni 12 rangę bo swoją gwiazdkę stracili. Przecież to nie może działać. Przy propozycji -2 gwiazdki na bitwę ilość gwiazdek w grze będzie zmierzać do zera. Jak można wbić jakąkolwiek rangę gdy nie ma komu wziąć gwiazdki.
 12. Propozycje, które zakładają stałą ilość gwiazdek są są całkowicie błędne. Pierwszą rangę uzyskało by bardzo mało osób. Jest nawet szansa , że nikt. Za to z pewnością wszyscy by mieli dość rankedów. Bitwa musi generować jedną gwiazdkę. Skupcie się na bardziej sprawiedliwym podziale, ale przy założeniu, że każda bitwa generuje jedną gwiazdkę jak dotychczas. Wesołych Świat.
 13. Rebalans CV - dyskusja

  Nie jestem nawet przeciętnym graczem na cv i być może napiszę bzdury (proszę o łagodny wymiar kary). Dawno temu jak był alt na niskim tierze to próbowałem z tym grać i też pamiętam te kółka. Wydaje mi się, że co do zasady samoloty robią kółka jak próbujemy rzucić torpedy pod zbyt dużym kątem w stosunku do kierunku lotu samolotów (może jest tam jeszcze dodatkowy błąd interfejsu - tego nie wiem ). Co byście powiedzieli na interfejs, który pokazywałby "stożek" możliwego rzutu torped przy aktualnym kierunku lotu samolotów. Gracz widziałby, że do założonego pola zrzutu musi jeszcze skręcić aby weszło ono w ten stożek (trochę podobnie jak przy torpedach gdy czekamy aż się obrócą wyrzutnie). Myślę, że takie rozwiązanie bardzo pomogłoby nowym graczom wyczuć alt.
 14. Eh i znów weekend...

  Jak porównasz z innymi klasami okrętów to gość akurat na cv wymiata. Powiedziałbym, że i tak miałeś szczęście, gdyby nie fakt, że niestety nie miałeś.
 15. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Myślę, że dobrze zrozumiałeś. Pytanie czy warto? 21 X 2500 dublonów to hiper , super ekstra itd. Ale 21 * 5000 wolnego xp = 110 000 xp to bardzo słabo. Będzie gdzieś pomiędzy, ale gdzie?
×