Jump to content

NiszczycielK2006

Players
 • Content Сount

  102
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [PLO]

About NiszczycielK2006

Recent Profile Visitors

690 profile views
 1. NiszczycielK2006

  Na randomach nie da się grać....

  "Płyną w niemieckich łajbach cisnąc się na chama, byle tylko wbić DMG. " Po to weszli na coopy, żeby zrobić dyrektywy. To jest wyścig. Jak zostaniesz na starcie to nic nie zrobisz bo bitwa się skończy zanim dopłyniesz. Bitwa co do zasady jest wygrana więc o jakiej taktyce mowa? Przenoszenie zachowań i doświadczeń (może poza celowaniem) z gier randomowych na coopy i odwrotnie to kompletne nieporozumienie.
 2. NiszczycielK2006

  Dwunasty sprint rankingowy

  Gładko przegrałem kilka ostatnich bitew . Jakieś pomysły jak mogę szybko poprawić moją grę.
 3. NiszczycielK2006

  Stałe premium kamo Moskwa - Al. Niewski

  Przypowieść o pracownikach winnicy 20 Jezus kontynuował: —Królestwo niebieskie podobne jest do właściciela winnicy, który o świcie wyszedł z domu, by zatrudnić ludzi do pracy. 2 Uzgodnił z nimi dniówkę i wysłał na pole. 3 Gdy wyszedł o dziewiątej, zobaczył na rynku innych ludzi bez pracy. 4 „Idźcie pracować w mojej winnicy”, powiedział. „Uczciwie wam zapłacę”. 5 Poszli więc pracować. Właściciel zrobił to samo około dwunastej i trzeciej po południu. 6 Gdy wychodził około piątej, spotkał kolejnych ludzi i zapytał: „Czemu staliście tu bezczynnie cały dzień?”. 7 „Ponieważ nikt nas nie zatrudnił”—odpowiedzieli. „No to idźcie szybko do mojej winnicy!”. 8 Wieczorem właściciel powiedział zarządcy: „Zwołaj pracowników i wypłać im należność—zaczynając od tych ostatnich, a kończąc na pierwszych”. 9 Podeszli więc ci, którzy przyszli o piątej, i dostali całą dniówkę. 10 Gdy przyszła kolej na pierwszych zatrudnionych, spodziewali się, że dostaną więcej. Ale oni również otrzymali dniówkę. 11 Wzięli pieniądze, ale robili właścicielowi wymówki: 12 „Jak to? Ci ostatni pracowali tylko godzinę, a dałeś im tyle samo co nam, którzy przez cały dzień ciężko pracowaliśmy w upale!”. 13 „Przyjacielu, przecież cię nie skrzywdziłem”—zwrócił się do jednego z nich właściciel. „Czy nie umówiliśmy się na dniówkę? 14 Weź swoje pieniądze i wracaj do domu! Chcę temu ostatniemu pracownikowi dać tyle samo, co tobie. 15 Czy nie mam prawa wydawać swoich pieniędzy tak, jak chcę? Nie podoba ci się, że jestem dobry?”. _Shinobi. WG cię nie oszukało. Umawiałeś się na kamo i dostałeś kamo. Po prostu nie dostałeś prezentu jak pozostali. Rozumiem twoje niezadowolenie. Pociesz się, że nie jesteś sam. Też jestem takim pechowcem . Wygrindowałem kamo na 10 tier do założenia na dowolny okręt. Zgadnij na jaki okręt je założyłem :(. Z drugiej strony to jest gra , a nie "Królestwo niebieskie" i byłoby miło, gdyby WG dało marketingowy sygnał: "kupujcie, nie wahajcie się wydawać kasy bo jeśli nastąpią zmiany w grze to postaramy się, żebyście na tym nie stracili" . Myślę, że właśnie tego zabrakło.
 4. NiszczycielK2006

  Błędy w zliczaniu wygranych bitew CB

  Dobre. Po prostu "fura" jak przy grze w oko.
 5. NiszczycielK2006

  Anty

  Przeczytałem te żale na forum Warpacka. Posty Odo i te płacze trochę mnie podbudowały. Mam nadzieję, że te posty z forum Warpacka nie są fake newsami dla uśpienia WG i normalnych graczy.
 6. NiszczycielK2006

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  Druga część mojej wypowiedzi nie była skierowana do Ciebie. To taka moja refleksja.
 7. NiszczycielK2006

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  Przecież ten gracz na Asashio on nie ma absolutnie żadnych szans na awans - jest ciągle na 10 stopniu. Obawiam się, że jest tam jakiś poważny problem i prawdopodobnie nie ma z czego się śmiać.
 8. NiszczycielK2006

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  Skrajne emocje ? Wydaje mi się, że ten tryb podobał się zdecydowanej większości. Mnie też. Ja poruszyłem 2 tematy: - bitwy dywizjonów 2x2 lub 3x3 to raczej bitwy klanowe , a nie rankingowe -jak wbiłeś 1 rangę Tirpitzem w 50 bitew to nie znaczy, że wreszcie się okazało, że jesteś zajebisty, a dotychczas tylko kiepscy gracze z drużyny ciągnęli cię w dół. W tej chwili średni WR na Tirpitzu to około 65% przy 17% popularności.
 9. NiszczycielK2006

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  " .., a może by tak następne sprinty 2 vs 2 lub rankedy 3 vs 3 - im mniej tym większa zabawa, a chyba o to z założenia w grze powinno raczej chodzić? " 2 vs 2 lub 3 vs 3 to jest format potyczek klanowych, a nie bitew rankingowych. W bitwach rankingowych siła klanu (w jakim się jest) lub kolegów powinna być bez znaczenia. Dlatego już dopuszczenie dywizjonów w sprintach rankingowych było takie sobie ( na szczęście drużyny składały się z większej liczby graczy ). Format 1 na 1 jest OK, ale chyba jednak powinno walczyć się w ramach rodzajów okrętów DD vs DD, BB vs BB itd. Najbardziej sprawiedliwe byłyby sprinty rankingowe 1 vs 1 grane takim samym okrętem. Można postawić wymagania zdobycia 40 gwiazdek np. 2 klasami okrętów po 20 gwiazdek. Wielu tu napisało, że już obecne bitwy są sprawiedliwe i lepsi wygrywają. I tak i nie. Masz Tirpitza to już prawie jesteś u celu, jeszcze 4 razy W ( w ramach taktyki). No chyba, że masz Tirpitza naprzeciwko to rzeczywiście wygra lepszy. Oczywiście trochę przesadzam, ale zdobycie I rangi krążownikiem było według mnie dużo trudniejsze.
 10. NiszczycielK2006

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Cała sensowna burza jest o to, że zapowiedziano na święta grind 10-tierowego okrętu Puero Rico.Gracze zostali wprowadzeni w błąd bo jest to grind niewykonalny. Tak naprawdę świątecznym grindem jest Gorizia z licznymi dodatkowymi nagrodami. Ten event na Gorizię jest OK. Zabrakło prawidłowego przekazu informacji. Moim zdaniem od początku zamiarem WG była sprzedaż PR w trochę cudaczny sposób bo przez budowę okrętu w stoczni.PR można mieć (kupić) za 24 000 dublonów. Czy to jest drogo? Zależy jak na to spojrzeć. Alaska z miejscem w porcie,w sklepie premium kosztuje 254,66 zł. Kupując dubony na Allegro (aktualnie najlepsza oferta 12 560 dublonów za 132 zł.) Czyli za 264 zł. można mieć ekstra 1120 dublonów Puero Rico + 2 000 stali + 10000 węgla +kamuflaże (w tym 2 stałe) + po 10 flag premium każdego rodzaju itd. Czyli oferta jest znacznie lepsza niż ta na Alaskę, ale wyłącznie dla kupujących.
 11. Mam jedno pytanie dotyczące PR. Wczoraj zagrałem sobie 2 bitwy rankingowe. Tylko 2 i dlatego rzuciło mi się w oczy dość ciekawe wyliczenie. Otóż zagrałem Montaną i wygraliśmy PR=1275 dmg= 71450 oraz Des Moines i przegraliśmy PR=1259, dmg = 92102. Średnia z 2 bitew 50%. Średnia z dmg = 81 766 (też OK) ale średnia z PR=1050. Nie bardzo rozumiem jak z dwóch wyższych PR wyszedł średni niższy.
 12. NiszczycielK2006

  Test publiczny aktualizacji 0.8.11

  OK. Nie doczytałem. Ale moje drugie pytanie. Czy wszystkim po ukończeniu misji #3 sezonu jesiennego pojawia się misja #1 niezależnie od tego czy już została wykonana?
 13. NiszczycielK2006

  Test publiczny aktualizacji 0.8.11

  Dokładnie tak samo - okręt ukończony. Jest napisane, że został odebrany, ale jakoś go nie ma. Drugie moje pytanie dotyczy misji bojowych sezon jesienny. Misję wykonałem i teraz pojawiła mi się misja #1. Niby fajnie, ale ja jestem pewien, że już ją wykonałem we właściwym czasie. Teraz zaczynam mieć wątpliwości czy została mi zaliczona. To już nie jest fajne uczucie.
 14. NiszczycielK2006

  Sprinty i bitwy klanowe 3vs3

  Dla mnie sprinty rankingowe to najlepsze co WG mogło zrobić. Maja prawie same zalety. W stosunku do randomów: 1. Sprinty mogą odbywać się "na pokrzywdzonych tierach" np. VIII 2. MM jest dużo lepszy bo w wyłącznie w obrębie 1 tieru. 3. Mniejsza ilość graczy = mamy większy wpływ na bitwę W stosunku do klasycznych rankingówek to nagrody są co prawda dużo gorsze ale dojście do jedynki jest nieporównanie łatwiejsze. Oczywiście samo wbicie jedynki nic nie znaczy bo praktycznie każdy może to zrobić, ale jaka jest przyjemna gra. Duuużo mniej stresu. W prawdziwych rankingówkach seria przegranych, w szczególności przez posiadanie bardzo słabych graczy w drużynie, może człowieka wykończyć psychicznie. Oczywiście stres powodują konsekwencje przegranych - leci się na pysk a potem trzeba to mozolnie odrabiać. Ja to słabo znoszę i (pomijając umiejętności) nie jestem gotów na zagranie kilkuset bitew w takim stresie. A w sprintach jaki problem ? Jest tyle "spoczników" i premii za osiągnięcie kolejnego stopnia, że problem zachowania gwiazdki nie jest aż tak istotny. Po prostu sprinty nie są"rakiem".
×