Jump to content

Re13eL10

Players
 • Content Сount

  123
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7188

About Re13eL10

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
 1. Re13eL10

  Bir Bilene Sor !

  İkincillerle köşk atmak deyince aklıma şu aşağıdaki sahne geldi çakıyla aslan avı (Hoşgörüne sığınırak bunu paylasıyorum ) Ayrıca azda olsa damageye katkısı olur.Gerekli yükseltmeler yapılırsa diğer gemileri bıraktım,en baba zırhlıyı bile ağlatır ikinciller yeterki süreklilik olsun.
 2. Re13eL10

  Deniz Kurdu Turnuvası

  Belirli periyodlarla bu turnuvanın tekrarlanmasının bir çok yararı olacaktır türk oyunculara ve dolayısıyla klanlara.Bu yararlar taktik,teknik,takım oyunu,tecrübe,birlikte hareket edebilme,baskı altında oynama vs.. gibi bir çok artısı olacaktır.Sonuna kadar destekliyorum bu organizasyonu.Bizlerden neden şampiyon klanlar çıkmasın aramızda bir çok yetenekli oyuncu var.
 3. Re13eL10

  Sıralamalı Savaşlar Deneyim Yarışması

  Daha iyisini yaparım diye yüklemedim bugüne kadar ama bundan iyisini yapamadım
 4. Re13eL10

  Muhrip kaptan yetenekleri

  Pardon ben yanlış anlamışım,ben seviye 4 kaptanım var zannettim . Bence gizlenme gibi ama gemine ve izledigin oyun stratejine göre en yakın hedefide kullabilirsin tabi .
 5. Re13eL10

  Muhrip kaptan yetenekleri

  1. Seviyede öncelikli hedef(oyunda farkındalıgını arttırır,tespit yediginde seni kaç kişi hedefliyor onu gösterir ve hamlelerini ona göre yaparsın) yada önleyici bakım(Geminin parçalarını %30 daha dayanklı yapar,daha az arızalanırlar) 2.Sevide son gayret(muhrip için olmazsa olmaz ateş altında kaldıgında motorun yada dümenin bozuldugunda yoluna devam edersin yarı hız yada manevra olsada) 3.Sevide torpido donatım uzmanlıgı(torpido agırlık bir muhrip oynadıgını dusundum torpidoların daha hızlı dolar ve 1 maçta daha çok torpido sallayarak daha fazla hasar verme şansın olur) Şimdilik bu kadar yeter,ilerde daha çok puan kasınca yazarsan görünce cevap veririm
 6. Re13eL10

  Sıralamalı Savaşlar Deneyim Yarışması

  Evet dostum buraya eklenecek Tebrikler güzel bir sonuç,coloradoyu iyi pataklamıssın
 7. Re13eL10

  Sıralamalı Savaşlar Deneyim Yarışması

  4-5-6 Arası gidip geliyorum.Yukarıdaki arkadaşların dedikleri doğru. Oyunun en yoğun saatlerinde bile eşleştirme için ortalama 6-10 kademe arası için 50 oyuncu.1-5 kademe arası 40,45 oyuncu oluyor Ya herkes rank 1 oldu yada ilgi yok sıralamalı savaslara,bununda bir çok sebebini sayabilir herkes.
 8. Re13eL10

  [ TCG ] Turkish Naval Forces

  Bütün türk clanlarına başarılar dilerim ve TCG'ninde başarılı bir sonuç alacağına şüphem yok
 9. Re13eL10

  Süper Lig Ödülleri Hakkında Duyuru

  Gayet makul ve mantıklı bir öneri bunu dikkate almalısınız.
 10. Re13eL10

  Süper Lig Ödülleri Hakkında Duyuru

  Durum buysa eğer cidden kaliteli bir oyuncu kitlesine sahip wargaming.Bunun kıymetini bilip,bundan sonra adımlarını kendi çıkarlarından önce oyuncuların beklentilerini ilk planda tutarak gerçekleştirmeliler.Eğer ki bu yazdığımı dikkate almazsanız benim yada bu oyuncu kitlesinin bir kayıbı olmayacaktır,kaybeden kendiniz olacaksınız.Bir nevi altın yumurtlayan tavuğu kesmiş olacaksınız. Birde aklıma gelmişken söyleyeyim eskiden süper kutudan 5 sancak gelirdi onu bile 4 e düşürmüşler.Ayıptır,günahtır eğer bunu bile düşünüyorsan. Yaptığınız şey ne söyleyeyim ; "Sinekten yağ çıkarmak."
 11. Re13eL10

  Süper Lig Ödülleri Hakkında Duyuru

  6.Sezonu gerek açtıkları tierın dengesizliğinde, gerek rank ödüllerinde , gerek bu süper lig mevzusunda ellerine yüzlerine bulaştırdılar.Benim gözümde sınıfta kaldınız bu sezon.Diğer sezonda dersinize daha iyi çalısmanızı ve oyuncuları mağdur etmemenizi umuyorum.
 12. Re13eL10

  Sıralamalı Savaş [ 6. SEZON ]

  6 Maçta arp myoko ile atmıstımda onun win ratesi %33 ondan kruvazör ortalaması düsük 150 200 maça rank 1 se iyiymiş geçen sezon cok ugrastım 5 ten öteye gidememiştim
 13. Re13eL10

  Sıralamalı Savaş [ 6. SEZON ]

  Benimkini hesaplarmısın Fiji ve Nagato ile oynadım ama artık hep fiji ile giriyorum. Fiji ile serverin win ratesi %52.19 Benim win rate %56.06 6. Ranktayım , kaçtan başladıgımı tam hatırlamıyorum ama geçen sezon 5. bitirmiştim ondan biraz önden başlattı.Seviye 12 ye geldigimi filan hatırlıyorum baslarda. 66 maç fiji ile 64 maç nagato ile atmısım nagatonun ortalamasıda % 50. Ama şöyle bir durum var seviye yükseldikçe oyunlar zorlasıyor win ratem düsebilir
 14. Re13eL10

  Sıralamalı Savaş [ 6. SEZON ]

  Bende fiji ile deneyim biraz daha bakayım,shiratsuyu dan vaz geçtim şimdilik
 15. Re13eL10

  Sıralamalı Savaş [ 6. SEZON ]

  seni her gördügümde muavenet tasır macı diyorum
×