Jump to content

Detox787PL

Players
 • Content Сount

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6337
 • Clan

  [ARES2]

About Detox787PL

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Detox787PL

  [ALN] Alliance rekrutacja

  ALN znowu w akcji.
 2. Detox787PL

  Lords Of Kraken rekrutują i nie tylko :-)

  Wydaje się, iż sprzedał konto dlatego nastąpiła zmiana nicku na Phantomssss
 3. Widzę że kolejne wejście Stryka cóż kolego nie wiem czy się śmieją i raczej mnie to nie interesuje, po za tym nigdy się nie ukrywałem wręcz przeciwnie mówiłem że zakładam nowe konto a tamto oddam i tyle jeśli chodzi o moją osobę nawet Panda wiedział z kim rozmawia, pytanie czy twoi koledzy wiedzą że znowu szukasz zaczepki.
 4. Szanowny Ujea, chciałbym zadać jedno pytanie: mianowicie jak tak doświadczony gracz który wręcz uczy innych, daje poradniki itp, itd gra na Gearingu bez last standa proszę odpowiedz mi jak to jest możliwe byś wyexpił tier X dd i nie skumał wcześniej że bez tego perka nie da się grac?? Z uszanowaniem Admiral_Yamamoto84.
 5. Detox787PL

  Szukam klanu

  Zapraszam do MSB
 6. Detox787PL

  Szukam klanu

  Zapraszam do MSB adres MS-B.PL
 7. Detox787PL

  Stary gracz na pancernikach szuka klanu

  A ja powiem tak: Dirty grasz na RU to łaskawie wyp... na tamtejsze forum bo tu już tylko smęcisz i wpierd.... swoje trzy grosze choć do powiedzenia nie masz nic, tutejszy poziom graczy ( skill) był dla ciebie za wysoki, nie dałeś rady trudno twoja sprawa ale nie dogaduj już.
 8. Detox787PL

  [NESI]Rekrutacja

  Z okazji świąt Bożego Narodzenia Chciałbym Ci złożyć serdeczne życzenia. I w te święta i przez życie, Niech Ci wiedzie się obficie. Niech nie braknie Ci niczego, Jeszcze raz Ci życzę Najlepszego!
 9. Detox787PL

  [MS-B] Marynarka Szuwarowo-Bagienna rekrutuje!

  Już Mikołaj grzeje sanie. Czego pragniesz niech się stanie. Każde z marzeń skrytych w głebi święty dziadek może spełnic. Pięknych i radosnych chwil życzy Admiral_Yamamoto84 (ShamPL)
 10. Detox787PL

  remek82bb

  o ja pierdo..... Gość masakra a autopilot wymiata. Remek oby tak dalej a wszyscy pójdziemy grać w coś innego.
 11. Detox787PL

  doświadczony szuka klanu

  Polecam MS-B
 12. Detox787PL

  [NESI]Rekrutacja

  Dzisiaj piękna bitwa, Azell i Dropsiq pokazali klasę, graty panowie i podbijam temat.
 13. Detox787PL

  [MS-B] Marynarka Szuwarowo-Bagienna rekrutuje!

  Jazdę czas Zacząć.
 14. Detox787PL

  Szukam klanu

  Wiec zapraszam do MSB ja z pod Leicester
 15. Detox787PL

  Rekrutacja Sons of Kraken

  Bax i po co mnie w to mieszasz? Wytłumacz mi jedno, jak człowiek siedzący za granicą ma coś organizować?? Dlaczego zrzucasz wszystko na mnie? Sam też byłem na tym zlocie i też zostałem wyruchany, po czym cytuje " Albo zrezygnujesz ze stanowiska dowódcy albo rozpierdolimy klan" dla mnie siedzenie w takim towarzystwie nic już nie znaczyło więc opuściłem klan, więc ode mnie pięć ch.... w bok, co do skarbnika, sami ludzie zdecydowali że to najlepszy wybór jeszcze z polecenia Yetiego, po trzecie Lonczyn i Gregory byli u Bladego odebrali kasę a reszcie powiedzieli że za takie rzeczy się płaci. Także proszę Baxowaty byś powiedział mi czy jestem w tej sytuacji coś winny? Jeśli nie to proszę z prostować temat dotyczący mojej osoby. A i zapomniałem konto Sham zostało udostępnione innej osobie a na nowym każdy wiedział że ja to ja i nigdy się nie ukrywałem.
×