Jump to content

KamazaPL

Players
 • Content Сount

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10238
 • Clan

  [WEED_]

About KamazaPL

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

152 profile views
 1. KamazaPL

  Bitwy kosmiczne powracają!

  Paskudne toto straszliwie, po 1 bitwie ukryłem w porcie wszystkie okręty do tych bitew. Nie denerwują oczu. Szkoda że nie można ukryć jeszcze na liście zadań do wykonania w gwiezdnych bitwach.
 2. KamazaPL

  Nasze osiągnięcia

  Damage niewelki , na ale nie często topi się 7 z 12stu. Zaczynam na Yugumo, a to był test. Zmieniłem dym na szybki reload, i to było to !!!!!!
 3. KamazaPL

  to tylko u mnie?

  To wywalanie z gry w momencie ładowania wyników końcowych to u mnie norma od ładnych kilku dni, a nie tylko po dzisiejszym patchu.
 4. KamazaPL

  [P-I-S] Przeproś i Spływaj - rekrutacja

  Siemanko Mamy jeszcze 7 wolnych miejsc , aktualny skład to 23 zgranych graczy. No i zbieramy ropę już tylko na powiększenie siedziby klanu do 40, a potem do 50 graczy. Co zbudowane ? Wszystko co trzeba i można. Dołączasz, grasz jak chcesz, korzystasz z tego co już mamy. Bez spiny, na luzie ....
 5. KamazaPL

  [P-I-S] Przeproś i Spływaj - rekrutacja

  Po dzisiejszych bitwach stocznie dla tieru 6-8 w komplecie ! Generalnie niewiele zostało już do zbudowania i zbadania. A to co zostało szybko ogarniemy.
 6. KamazaPL

  [P-I-S] Przeproś i Spływaj - rekrutacja

  Dzisiaj wygrane 4 z 5 bitew, więc się wreszcie fajnie docieramy :) Dzisiaj wpadło dużo oleju, więc na dniach pojawi się dok dla krążków, a potem czas na kolejne inwestycje. Teraz czekamy na kolejnych wilków morskich, to może byśmy kiedyś na raz w dwa dywizjony klanem popłynęli :)
 7. KamazaPL

  Działanie na Ubuntu 16.04

  Po wczorajszej aktualizacji wyskoczyło mi coś takiego (screeny). Już kiedyś miałem coś podobnego , pomogło odinstalowanie i zainstalowanie ponownie gry, no ale jest to czasochłonne. I chciałbym tego uniknąć. Linux Mint 18.2 z Wine 2.14, nic nie grzebane w ustawieniach Wine Pomysł na rozwiązanie ? Pod windą na desktopie działa gra bardzo dobrze.
 8. KamazaPL

  Nasze osiągnięcia

  268766 dmg , życiowy rekord, nie myślałem że na Des Moines'ie pobiję swojego ulubionego Fletchera z 221 k dmg. Miałem dzisiaj sporo farta.
 9. KamazaPL

  Nasze osiągnięcia

  Tragiczny poranek, 4 bitwy z rzędu przegrane. Kredyty na plusie, no ale ta czwarta przegrana bitwa z rzędu poprawiła mi humorek :D 5 osiągnięć, dwa zadania z kampanii, extra kontener, ..., wykonane zadanie z misji tygodniowej za 1 KK. Tak to można przegrywać bitwy
 10. KamazaPL

  Misja tygodniowa

  Mam podobne zdanie, te misjei wyzwania świąteczne to chyba jakiś świąteczny żarcik i odpust. Wszystkie zrobiłem w 48h. Normalnie zatrzymuję się na zadaniu 4 z 5ciu. A tym razem full wypas, i tyle PD kapitana co w ten weekend to nie zdobyłem nigdy. Ehh, wszystkie nagrody już skonsumowane, teraz walczymy z "żywiołami"
 11. KamazaPL

  Aktualizacja 0.6.3 - zmiany w balansie

  Moim zdaniem zmniejszy się róznorodność stylów gry przez likwidację niewidzialki, tzn jej mechaniki. Ja mam np problem z dostosowaniem się na amerykańskich niszczycielach. Brakuje mi tutaj jakiegoś okresu przejściowego, lub takiej akcji jak podczas zmiany perków kapitańskich. Za kilka dublonów mozna było przez jakiś czas eksperymentować. Teraz kazdy ma swój styl gry, ustawione pod siebie okrety, i ostra zmiana w taktyce. Osobiście i tak najbardziej mnie wkurza Kebab i Moskwa, fikcyjne okręty, a w statach w czolówce. No ale to taka moja wojna polsko ruska. Trudne do podejścia, wymaksowane, ehh
 12. KamazaPL

  Aktualizacja 0.6.3 - raportujcie błędy

  Jak u poprzednika - nie moge wyswietlic listy graczy przez nacisniecie Tab - brak celownika dla dział, tzn znaczników polożenia gdy się przemieszczają. - miałem przypadek że nie mogłem dodać flag sygnałowych , sprzętu eksploaatacyjnego i camo nie sprawdzałem. -powolne przechodzenie z ekranu podgląd wyników bitwy, strasznie to powolne, zacina się i wiesza. Tylu restartów gry i nerwów co dzisiaj to nie miałem od poczatku mojej gry na WOWS. Większośc problemów znika po restarcie, ale zazwyczaj w nastepnej grze na innym okręcie coś wyskakuje. A to wszystko po dzisiejszym porannym patchu. Ogólnie w PD dobrze, ale kredytu dzisiaj mega ostro na minus przez blędy. Nigdy nie było tylu klopotów co po tej aktualizacji, a gram duzo od prawie roku.
 13. KamazaPL

  Des Moines

  Gram raptem 3 dzień na Desie, zaczałem od modułu zasięg, ale szybko zmienilem na reload. Na odległościach powyżej 16km nie szło celowanie. Zmiana na reload przy wymaksowanym kamuflarzu. Jak się gra w rozsądnym skladzie, gdzie przed sobą masz DD , a za sobą BB. To marny wynik zanim dobiorą ci się ostro do d... na poziomie 70K uszkodzeń to norma. Najpierw jakiś DD połasi się na wejście w zasięg radaru, to się go popieści, potem szybkie obskoczenie jakiegoś krązownika , potem w nogi podpalając najbliższy BB. Zazwyczaj potem czeka mnie grupa naprawcza bo mnie ktoś popieści za pomocą PP. Znikam z widoku, i znów podchody. Ale i tak wszystko szlag trafia, gdy brak współpracy. Ja tam staram się pływać na starcie z DDkami, robią capa, to ja płynę za nimi ogarnąć radarem strefę, a pote to już różnie. Dobrze miec wtedy za plecami wsparcie BB.
 14. KamazaPL

  Działanie na Ubuntu 16.04

  Winda 32 bity. Mint 24 bity. To ma takie znaczenie ? Normalnie wszystkie menu w grze są ok, dopiero podczas rozgrywki kolory szlag trafia. Gdyby ktoś potrzebował, poniżej komenda sprawdzająca w mincie. Niestety Xorg coś strzelilo, i nie do końca to ogarniam. sudo xwininfo -root | grep Depth No a teraz siedzę i gogluję jak w Mincie zmienić te bity, i powiem że coś mnie zaraz strzeli. https://forum.dobreprogramy.pl/t/glebia-koloru-na-linux-mint-jak-to-sprawdzic-i-ewentualnie-zmienic/523164
 15. KamazaPL

  Działanie na Ubuntu 16.04

  Potwierdzam, śmiga na Wine 2. Akurat ja korzystam na Linux Mint, fpsy i ping w normie. Tylko ja mam na jednym dysku postawiony Win 7 i Linuxa. Instalka zrobiona na Windzie, a odpalam Winem podczas pracy na pingwinku. Niestety podczas samej rozgrywki mam schrzanione kolory, ale na razie brak czasu na zajecie się tym. Może ustawienia, może jakiś inny bajer. No ale to mój drugi komp, stary , nieco podrasowany lapek do wszystkiego. Gdyby ktoś mial taki przypadek z nienaturalnymi kolorami podczas gry, to chętnie przyjmę rozwiązanie.
×