Jump to content

KamazaPL

Players
 • Content count

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7633
 • Clan

  [P-I-S]

About KamazaPL

 • Rank
  Seaman
 • Profile on the website KamazaPL

Recent Profile Visitors

67 profile views
 1. to tylko u mnie?

  To wywalanie z gry w momencie ładowania wyników końcowych to u mnie norma od ładnych kilku dni, a nie tylko po dzisiejszym patchu.
 2. Siemanko Mamy jeszcze 7 wolnych miejsc , aktualny skład to 23 zgranych graczy. No i zbieramy ropę już tylko na powiększenie siedziby klanu do 40, a potem do 50 graczy. Co zbudowane ? Wszystko co trzeba i można. Dołączasz, grasz jak chcesz, korzystasz z tego co już mamy. Bez spiny, na luzie ....
 3. Po dzisiejszych bitwach stocznie dla tieru 6-8 w komplecie ! Generalnie niewiele zostało już do zbudowania i zbadania. A to co zostało szybko ogarniemy.
 4. Dzisiaj wygrane 4 z 5 bitew, więc się wreszcie fajnie docieramy :) Dzisiaj wpadło dużo oleju, więc na dniach pojawi się dok dla krążków, a potem czas na kolejne inwestycje. Teraz czekamy na kolejnych wilków morskich, to może byśmy kiedyś na raz w dwa dywizjony klanem popłynęli :)
 5. Działanie na Ubuntu 16.04

  Po wczorajszej aktualizacji wyskoczyło mi coś takiego (screeny). Już kiedyś miałem coś podobnego , pomogło odinstalowanie i zainstalowanie ponownie gry, no ale jest to czasochłonne. I chciałbym tego uniknąć. Linux Mint 18.2 z Wine 2.14, nic nie grzebane w ustawieniach Wine Pomysł na rozwiązanie ? Pod windą na desktopie działa gra bardzo dobrze.
 6. Nasze osiągnięcia

  268766 dmg , życiowy rekord, nie myślałem że na Des Moines'ie pobiję swojego ulubionego Fletchera z 221 k dmg. Miałem dzisiaj sporo farta.
 7. Nasze osiągnięcia

  Tragiczny poranek, 4 bitwy z rzędu przegrane. Kredyty na plusie, no ale ta czwarta przegrana bitwa z rzędu poprawiła mi humorek :D 5 osiągnięć, dwa zadania z kampanii, extra kontener, ..., wykonane zadanie z misji tygodniowej za 1 KK. Tak to można przegrywać bitwy
 8. Misja tygodniowa

  Mam podobne zdanie, te misjei wyzwania świąteczne to chyba jakiś świąteczny żarcik i odpust. Wszystkie zrobiłem w 48h. Normalnie zatrzymuję się na zadaniu 4 z 5ciu. A tym razem full wypas, i tyle PD kapitana co w ten weekend to nie zdobyłem nigdy. Ehh, wszystkie nagrody już skonsumowane, teraz walczymy z "żywiołami"
 9. Aktualizacja 0.6.3 - zmiany w balansie

  Moim zdaniem zmniejszy się róznorodność stylów gry przez likwidację niewidzialki, tzn jej mechaniki. Ja mam np problem z dostosowaniem się na amerykańskich niszczycielach. Brakuje mi tutaj jakiegoś okresu przejściowego, lub takiej akcji jak podczas zmiany perków kapitańskich. Za kilka dublonów mozna było przez jakiś czas eksperymentować. Teraz kazdy ma swój styl gry, ustawione pod siebie okrety, i ostra zmiana w taktyce. Osobiście i tak najbardziej mnie wkurza Kebab i Moskwa, fikcyjne okręty, a w statach w czolówce. No ale to taka moja wojna polsko ruska. Trudne do podejścia, wymaksowane, ehh
 10. Jak u poprzednika - nie moge wyswietlic listy graczy przez nacisniecie Tab - brak celownika dla dział, tzn znaczników polożenia gdy się przemieszczają. - miałem przypadek że nie mogłem dodać flag sygnałowych , sprzętu eksploaatacyjnego i camo nie sprawdzałem. -powolne przechodzenie z ekranu podgląd wyników bitwy, strasznie to powolne, zacina się i wiesza. Tylu restartów gry i nerwów co dzisiaj to nie miałem od poczatku mojej gry na WOWS. Większośc problemów znika po restarcie, ale zazwyczaj w nastepnej grze na innym okręcie coś wyskakuje. A to wszystko po dzisiejszym porannym patchu. Ogólnie w PD dobrze, ale kredytu dzisiaj mega ostro na minus przez blędy. Nigdy nie było tylu klopotów co po tej aktualizacji, a gram duzo od prawie roku.
 11. Des Moines

  Gram raptem 3 dzień na Desie, zaczałem od modułu zasięg, ale szybko zmienilem na reload. Na odległościach powyżej 16km nie szło celowanie. Zmiana na reload przy wymaksowanym kamuflarzu. Jak się gra w rozsądnym skladzie, gdzie przed sobą masz DD , a za sobą BB. To marny wynik zanim dobiorą ci się ostro do d... na poziomie 70K uszkodzeń to norma. Najpierw jakiś DD połasi się na wejście w zasięg radaru, to się go popieści, potem szybkie obskoczenie jakiegoś krązownika , potem w nogi podpalając najbliższy BB. Zazwyczaj potem czeka mnie grupa naprawcza bo mnie ktoś popieści za pomocą PP. Znikam z widoku, i znów podchody. Ale i tak wszystko szlag trafia, gdy brak współpracy. Ja tam staram się pływać na starcie z DDkami, robią capa, to ja płynę za nimi ogarnąć radarem strefę, a pote to już różnie. Dobrze miec wtedy za plecami wsparcie BB.
 12. Działanie na Ubuntu 16.04

  Winda 32 bity. Mint 24 bity. To ma takie znaczenie ? Normalnie wszystkie menu w grze są ok, dopiero podczas rozgrywki kolory szlag trafia. Gdyby ktoś potrzebował, poniżej komenda sprawdzająca w mincie. Niestety Xorg coś strzelilo, i nie do końca to ogarniam. sudo xwininfo -root | grep Depth No a teraz siedzę i gogluję jak w Mincie zmienić te bity, i powiem że coś mnie zaraz strzeli. https://forum.dobreprogramy.pl/t/glebia-koloru-na-linux-mint-jak-to-sprawdzic-i-ewentualnie-zmienic/523164
 13. Działanie na Ubuntu 16.04

  Potwierdzam, śmiga na Wine 2. Akurat ja korzystam na Linux Mint, fpsy i ping w normie. Tylko ja mam na jednym dysku postawiony Win 7 i Linuxa. Instalka zrobiona na Windzie, a odpalam Winem podczas pracy na pingwinku. Niestety podczas samej rozgrywki mam schrzanione kolory, ale na razie brak czasu na zajecie się tym. Może ustawienia, może jakiś inny bajer. No ale to mój drugi komp, stary , nieco podrasowany lapek do wszystkiego. Gdyby ktoś mial taki przypadek z nienaturalnymi kolorami podczas gry, to chętnie przyjmę rozwiązanie.
 14. Wersja 0.5.13 - kontenery

  Kontener z opcją chybil trafił, a wpadł superkontener i 5 000 000 kredytów. Najlepszy na razie. Ogólnie wybieram na chybil trafił, ale przerzucę się chyba na kamuflaże
×