Jump to content

Arralos

Players
 • Content Сount

  115
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3659
 • Clan

  [HOB]

About Arralos

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

162 profile views
 1. No tak w końcu to taka poważna, rekonstruująca historie gra, w której Admirał floty z lotniskowca Midway zasiada za sterami eskadry bombowców i osobiście kieruje atakiem na Polską Błyskawicę w czasie walki o Okinawe czy inne smaczki jak to ,że dowodząc okrętem kosmicznym z kawai 12 latką za sterem mogę strzelać do Bismarcka kulkami zielonej plazmy przy ciągłym akompaniamencie wulgaryzmów na czacie ... no na Posejdona ale by to dopiero była tragedia gdyby klany mogły używać nomenklatury dowolnej w tym tej zapożyczonej z prawdziwych marynarek wojennych innych krajów.
 2. A może zamiast ujednolicać i standaryzować (fuj) WG pozwoliło by łaskawie na to co w innych grach MMO jest od zawsze standardem czyli : własne nazywanie rang i przyznawanie im uprawnień wedle własnego widzimisię ? Ja nie obraziłbym się na "młodszą pierdołe sztabową".
 3. Arralos

  Jaki okręta za ok. 6400 dublonów?

  Ja bym ci proponował dokupienie odrobiny duplonów i zakup Atago lub więcej duplonów i Tripitza oba te okręty są łatwe i przyjemne w obsłudze i nie wymagają wybitnych umiejętności żeby robić wyniki.
 4. Arralos

  Stalingrad - "Pleb" vs Unicum

  Pro kox elita ship dla pelebsu ? ... no dramat. Jak taki zarobkiewicz nie mający nieograniczonego czasu na granie śmie pływać symbolem zajebistości ? A tak na poważnie jeśli rozchodzi się jedynie o "splendor" i "symbol osiągnięć" może warto by zasugerować WG odmienne kamuflaże dla wersji 3X1 oraz dużo X $ ? Owca by była cała (płacący), ale nie wiadomo czy upierdliwy roszczeniowy wilk by się zadowolił.
 5. Arralos

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  No właśnie ni, tylko przy niektórych (tych wymiennych), ale ok wiem już, że to bug, wiem też że pindole takie promocje.
 6. Arralos

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  OK, ale przy innych okrętach nie ma zniżek. Jak kliknę kup to też cena pozostaje niezmieniona. WTF ?
 7. Arralos

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Ale WYPAS, dostałem zniżkę specjalną 30 % kurdwa luksus : zniżka na niszczarki którymi nie gram, jakiegoś japońca (nie gram) i na texasa którego sprzedałem. Drogie WG wsadźcie to sobie w szparę i nie trudźcie się więcej na takie promocje. Drwalu ... możesz ukarać.
 8. Arralos

  "Superkontener"

  Dark patrząc na to że masz rozpiskę z SK i prawie 9000 bitew powiedziałbym że zawsze (lub przez zdecydowaną większość czasu ) miałeś premium . Patrząc na ilość premek tez nie dziwi mnie specjalnie że nie "wylosowało" ci żadnej. wygrałem coś ? dublony ? powiedz że dublony !
 9. Arralos

  "Superkontener"

  Wiesz zapewne równie dobrze jak i ja że nie ma czegoś takiego jak przypadek kiedy chodzi o losowo generowane rezultaty systemów generujących stacjonarne i ergodyczne, losowe ciągi elementów binarnych zorganizowanych zwykle jako ciąg liczb losowych czyli po naszemu RNG związane z zawartością kontenerów/superkontenerów . Takie działanie nie jest losowe, jest zaprojektowane. więc to nie przypadek ... nic co jest wynikiem działania takiego systemu to nie przypadek. Pytanie jak dokładnie wygląda ten system od środka ? znając algorytm stosowany przez WG mielibyśmy większe pole manewru. p.s to nie jest teoria spiskowa bo tutaj nie ma teorii jest fakt braku istniejącego faktycznego losowego generatora liczb ... ale spisek poniekąd jest.
 10. Arralos

  "Superkontener"

  Mała statystyka : 29 miesięcy grania - 8 superkontenerów (nie licze tych z kampanii bo z nich tylko szit wypadał) (a co dziennie zdobywam około 2 skrzynki i zawsze biorę ślepy los). 2 miesiące na premium - 5 SK z czego 2 z okrętami (młotow i warspite więc też bez urwania dupy) 27 miesiący bez premium - 3 SK samo badziewie ( badziewie czyli wszystko co nie jest okrętem, duplonem albo free expem) Ale spoko konto premium na nic nie wpływa poza ekspem i sreberkiem
 11. Arralos

  Co robię źle ?

  To tak nie do końca jest, oczywiście kolejność ubijania masz niszczyciel(HE) - krążownik(AP)- pancernik(HE lub AP w zależności od twojego pif pafa, odległości i pozycji wroga), ALE dmg na pancernikach nie jest "puste", przede wszystkim przy stadzie lemingów obecnie grających w myśl zasady " dostałem podpalenie już nie pushuje tylko robię 180 i spierniczam" taki pusty dmg bardzo czesto zatrzymuje atak na flance. Zależy od krążownika, tieru, ogarnięcia, 100k na VII tierze to dosyć, na X znaczy że niewiele robiłeś. (chyba że zatopiłeś od zera 4 niszczarki ) Ale tak jak wcześniej napisano IFHE na wszystkim co ma pif-pafy mniejsze niż 203 mm to absolutny mus. p.s i maltretując BBczki pamiętaj o saturacji obrażeń ( im więcej obrażeń w jeden element np. superstrukturę tym mniej obrażeń będziesz zadawać po przekroczeniu pewnego progu ... aż do 0 )
 12. Arralos

  Weekend w Zoo

  Weekendowy RNG jest boski, płynę Montaną wiem że zza wyspy wyskoczy Zao więc celuje zawczasu, wypada na 6 km idealnie bokiem, monty się spuszcza ... i 10 trafień w cytadele i okolice, 1 penetracja, 4 nadpenetrację i 5 !!! rozkruszeń amunicji AP, razem jakieś 7 000 dmg. Kurtyna - Aplauz. I to oczywiście sytuacja jedna z wielu, może jednak trzeba było przedłużyć konto premium ?
 13. Arralos

  Penetracje w DD

  Kurdwa przyznam się .... zdarza mi się grać BBkiem ( tutaj przerwa na pokutę) i sorry ale w większości gier jest 5 niszczarek mogących robić ze mną co chcą bo ja lubie przeć do przodu BBkami, obecna "meta" zmusza mnie do stania daleko z tyłu i snajpienia bo na przedzie na bank dostane kilka torped + ciągły spam greckiego ognia z dymu... pindole nie chce i nie będę. A widok dymu pojawiającego się 8km od mojej burty nie sprawia że myślę " o fajnie niszczarka do spenetrowania" tylko " na zad pełna i spierniczać".
 14. Arralos

  Penetracje w DD

  W imię balansu dajmy też wszystkim dym, torpedy, radary itp. W imię ostatecznego balansu niech będzie jeden okręt mający wszystko co możliwe a obecne klasy i tiery niech będą tylko kosmetycznymi skinami, wszyscy będa mieć to samo, nikt nikomu nie będzie zazdrościł, raj .... naprawdę chcecie balansu ?
×