Jump to content

Saqen

Players
 • Content Сount

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6417
 • Clan

  [-BES-]

About Saqen

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

226 profile views
 1. Saqen

  Split USS křižníků

  Ano, je to možný, že to byly torpéda z Asashia. Nevěděl jsem, že nedokážou zasáhnou křižníky. Haida má myslím také hlubinné torpy, nebo se pletu? S nimi je to jak? Zmatek v tom celkem je, alespoň pro mne :-)
 2. Saqen

  Split USS křižníků

  Zdravím. Nová lajna ligh US cruiserů se nedá zasáhnout hlubinnými torpédy? Tuhle mi jich pod Seattlem pár podjelo, tak jsem byl překvapen.
 3. Saqen

  République

  Nebud ješitnej. Sám musíš vidět že si napsal totální hovadinu. Na základě zkusenosti, že někdo z OSW tě griloval s Conquerorem na 23km si hodil nás všechny ostatní z klanu do jednoho pytle? Jako vážně? Tvůj názor ti tu nikdo nebere:) chill out.
 4. Saqen

  République

  Nebudu ti vyvracet tvůj subjektivní názor tak, jako ty se snažíš vyvracet ten můj. Hláška "všichni z OSW hrajou takhle" je s prominutím hláška, kterou by použil Tomio Okamura po podstoupení lobotomie. Ty znáš gameplay všech hráčů z obou klanu OSW? Stejně tak bych mohl já, na základě se zkušenostmi s komunikací se třemi hraci z IDDQD tvrdit, že celej klan má asi problémy s levou mozkovou hemisférou, protože nedokážou pochopit co je to subjektivní názor na loď ;)
 5. Saqen

  République

  V pohodě :) názor třeba opravdu změním, ale jak jsem psal, tu loď už moc nevytahnu. Z bitevek mi chybí už jen Montana. A pro mě je nejlepší Yamato a Conqueror, kterým dam při výběru přednost. Pocitově není republika pro mě. Ve většině případů se snažím neukazoval bok a střelba pouze z jedné vězě mě proto jaksi neuspokojuje. Když se pokusím natočit tak abych mohl pálit z obou, tak na republice chytám neskutečný pecky. Proti DDckum to nema na ochranu nic. Chtělo by se rict, že rychlost, ale ani s boostem není bůhvíjaka. AAcka nejslabší z bitevek (u Conquerora mam navýšenou AA ochranu). Ale jak říkám, názor třeba změním, ale momentálně nedokážu přijít na to jakej je smysl téhle lodi. Yamato je drtič, kurfurst brawler a tanker a Conqueror He zapalovač z dálky. Ale jakej je úkol republiky fakt nevím. Navíc po super Richelieu a Alsace, které mě maximálně bavili je tohle jako facka. Opět výkřik do tmy :) O tom, že Conqueror není těžký na hraní se nikdo nepře. A ano hraju ho zdálky a zapaluju co se objeví. Když se vyčistí bitevní pole, vrhnu se dopředu. Proc bych neměl využít přednosti této lodě na maximum? Ta loď je zákeřnéj hajzl a tak ji taky hraju a baví mě prostě prudit nepřátele, kteri si nedají pozor a nechají se pořád dokola zapalovat. Občas dostanu nějakej ten report a flame do chatu.
 6. Saqen

  République

  Podrážděně vůbec ne. Jen se se reagoval na tvůj absolutně zbytečný post, který mě měl jakože asi "sejmout" a jehož jediné sdělení bylo ve smyslu, že MŮJ NÁZOR, kdy mě baví Conqeror více než Republika je totální nesmysl, protože tvůj názor je zcela opačný a jediný pravdivý. Zakončeno vysmívajícím se smajlíkem. Proto jsem se ti jen snažil polopaticky vysvětlit, že nemáš patent na rozum a existuje něco jako pluralita názorů.
 7. Saqen

  République

  Achjo. Já se ti to tedy pokusím vysvětlit tak, abys to pochopil. A bez smajlíků. Pokus se zaměřit na první slova v mé první větě ohledně hodnocení této lodi. Máme? Výborne. Našel jsi tam slovní spojeni " Za mě...."? Výborne. To znamená pouze mě subjektivní hodnocení lodi. Kapišto? Takže z toho vyplyva, že pro sortu jiných hráčů ( evidentně včetně tebe) je republika super loď. Neberu ti to a respektuji to. Pro mě je lepší (a ano i zabavnejsi) Conqueror. Dokazes to pochopit a respektovat? Nebo mas snad od WG specialni pověření a oprávnění udělovat lodím rating zábavnosti? Napsal jsem to dost pochopitelně? Neboj se zeptat příteli...
 8. Saqen

  République

  Za mě velké zklamání. Pokud bych jí měl charakterizovat jedním slovem, tak NUDA. Jediný pozitivum je rychlý reload. 1 vs 1. nemá šanci proti žádné bitevce na svojem tieru. Nevím proč, ale stejně jako u FR cruiserů udělalo WG z tieru X nekonkurenceschopný šrot. U křižníku je ucházející Algérie, skvělej Martel a slušný Saint-Louis, aby přišel pád na nejhorším X cruiseru Henri IV. U bitevek je to stejné - dobrej Lyon, skvělá Richelieu, úžasná Alsace jenom aby na X tieru byl opět propad s Republique. Nevím proč se WG mstí francouzům a na X tiery jim cpe takovéhle vraky. Za mě osobně se z přístavu na projížďku už moc nedostane. Králem je pro mne stále Conqueror...
 9. Saqen

  Prinz Eugen zdarma

  Já jsem aktivně nehrál asi půl roku a když jsem se pak přihlásil tak jsem dostal balíček s T7 Ashitaka, T6 HuangHe,100k free exp,10 mega a asi 10 druhů vlajek po 100 kusech. Jelikož moje aktivita je minimální tak asi tyto věci zdarma neocenim tak jako pravidelní aktivní hráči.
 10. Saqen

  Huanghe

  Žádná sláva, ale dá se to. Je to brutální papír bez dostřelu a jen s šesti laufama, ale je poměrně rychlá a obratná, torpy celkem použitelný a má smoke. Smoke je sice pofidérní a jeden obláček vydrží asi deset sekund, ale vypouští smoke po dobu 90 sekund (pokud si pamatuju dobře). Spot je velice nízkej (mám ho tuším na 8.2) takže většinou jedu s DDčkama, zajedu nedaleko nějakého ostrova a pustím kouř ve kterém se pohybuju 1/4 rychlostí. Takto jsem pak celou dobu vypouštění smoku ukrytý. Po skončení vypouštění kouře se skryji za ostrov a zmizím. S HuangHe se nemá cenu s kýmkoliv přestřelovat, na to nemá HP, dostřel ani děla. Jediná využitelnost je hrát ji jako záškodníka. Loď jsem dostal zdarma, ale peníze bych za ní nedal, Molotov je mnohem lepší koupě.
 11. Saqen

  Ashitaka

  Pro mě skvělá loďka. Rychlá obratná loď s úžasnýma dělama. 10 x 410 mm z vás na 7 tieru udělá krále. Pokud se dostanete do hry jako top tier, není problém sfoukávat křižníky nižších tierů na ránu. Hráči s T5 stále ještě jezdí rádi bokem. Dostřel 19,9 km je taktéž dostačující. Ashitaka se neztrátí ani v T9 bitvách. AAčka nejsou zrovna nejlepší, ale nějaké letadlo to při náletu sundá. Slabina je pancéřování. Loď je papír a dostává celkem šlupky. Kormě healu to taktéž nemá žádný další spotřební doplněk.
 12. Saqen

  Hledám pohodový klan

  Zdravim, hledám normální klan, který aktivně hraje clanwars. V tom současném co jsem je opravdu těžké na něčem se domluvit. Nehledám klan žádných stats bláznů, report maniaků, kteří jsou schopni za každou svoji smrt dát soupeři report, ani klan vulgárních buranů (jasně že občas se musí dát průchod emocím). Předem říkám, že nejsem hráč co hraje na staty, ale pouze pro zábavu. WR mám něco přes 53%, ostatní staty nevim, takže si případně nahlédněte do mého profilu. Mám celkem 8 tier X (Shimakaze, Grozovoi, Moskva, Minotaur, Zao, Des Moines, Grosser Kurfurst, Yamato). Hraji spíše po večeru, ale podle rozpisu služeb v práci. Věk 32.
 13. Saqen

  Časté exploze lodí

  1500? To vozíš na lodích náklady TNT na budování průplavů? :-)
 14. Zdravím přátelé. Jen se chci zeptat, zda má někdo v posledních 2-3 dnech stejný problém s tím, že mu lodě často trpí na exploze. To co se u mě nyní děje jsem ještě nezažil. Za tři dny jsem odehrál celkem 22 bitev a z nich 8x!!! dostal výbuch munice :-) Konkrétně to byl 2x minotaur, 1x moskva, 1x shimakaze, 1x udaloi, 1x belfast, 1x Charles Martell, 1x Atago. S Moskvou to byla paráda, když jsem hned na začátku bitvy dostal spot od enemy DD, následně zaměření, hasnul jsem za ostrovem, ale to už byly ve vzduchu střely od Conquerora, z nichž jsem jednu chytnul a ta stačila na rozervání mé nebohé lodě :-) Na randomu antidetonační a převážně ani jiné (krom ekonomických a expících vlajek) vlajky nevozím, šetřím je vždy na sezónní bitvy. Nyní jich mám tedy pořádnou zásobu :-) Vědu z toho nedělám, prostě to beru jako vrtoch RNG, ale jen by mne zajímalo, zda to nemá v těchto dnech někdo obdobně :-)
 15. Tohle bych tedy netvrdil. Také bych očekával návrat peněz, když se WG rozhodne (a v tomto případě razantně) změnit charakteristiku lodi. Platící zákazník si přece kupoval loď s jasně danými vlastnostmi. WG se je rozohdne změnit? OK, bez problému a logicky tedy vrátim peníze. Tohle není žáídné "vypečení" se systémem. Spíš naopak, je to výjeb systému, potažmo managementu WG s platícími hráči. Belfasta mám a prodávat ho nebudu, ale označit lidi co ho chtějí prodat za blázny je hodně přehnaný argument.
×