Jump to content
Forum Shutdown 28/7/2023 Read more... ×

WgPlsNerfAutopilot

Players
 • Content Сount

  1,290
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  20997
 • Clan

  [G3NTZ]

1 Follower

About WgPlsNerfAutopilot

Recent Profile Visitors

3,186 profile views
 1. WgPlsNerfAutopilot

  [X] Midway

  Jest mniej wtedy, tak. Ale dobrze Ci tu radzą: Maks kapitan, ulepszenia, najlepiej wyszkól sobie nowego na Midwaya to skończy Ci się dylemat czy grać tym czy tym. Czy warto? Zdejmowanie uśmiechów i niszczenie komfortu gry innym graczom latając na CV jest zawsze warte.
 2. WgPlsNerfAutopilot

  [X] Midway

  I konto Premium dla lepszego RNG, pamiętaj proszę.
 3. WgPlsNerfAutopilot

  Gneisenau - jak tym celować??

  Gneisenauem najlepiej celować w szybkie przeskoczenie do kolejnego okrętu w drzewku.
 4. WgPlsNerfAutopilot

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Okej, to inaczej: istnieje duża różnica jak trafisz na ogarnięte DD i jak trafisz na nieogarnięte DD. Tak samo zzresztą innymi klasami. Jesli w Twoich bitwach DD nie mógł zrobić, cytuję: NIC a miał naprzeciwko siebie na lotni kogoś, kto raptem zaczął pare bitew i nie ogarnia (bo trudno żeby ogarniać po paru bitwach i szacun, że to przyznajesz) to znaczy, że ten DD był mało ogarnięty. A to nie świadczy o tym, że CV OP, #plsnerf
 5. WgPlsNerfAutopilot

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Wyrwe z kontekstu jedno sformułowanie i się do niego odniosę. Tak, WG daje tyle samolotów, ile sobie gracz życzy. Właśnie tak jest. Więc zapraszam tu:
 6. WgPlsNerfAutopilot

  gra

  Hmm, jakieś czary?
 7. WgPlsNerfAutopilot

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  No dobra, wyszła Ci jedna bitwa. A ile ich w sumie miałeś? W ilu z nich grając tak prostą klasą pozamiatałeś przeciwny team i rozstrzygnąłeś bitwę? Pozwolę sobie odpowiedzieć za Ciebie: CV OP, pls nerf. Z Twojego opisu to brzmiało doskonale, wsiadłeś bez umiejętności na lotnie i przechylałeś szalę bitwy na Twoją korzyść. A co z pozostałymi czterema bitwami? Bo zagrałeś ich w sumie 5.
 8. WgPlsNerfAutopilot

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Ale to się tyczy każdej klasy, You know?
 9. WgPlsNerfAutopilot

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Nie nie nie, niech nic przy tym nie grzebią bo jak zaczęli przy autopilocie grzebać to wiadomo jak to wyszło...
 10. WgPlsNerfAutopilot

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Tak, jest idealne. I w końcu zapanowała miłość, tak trzymaj.
 11. WgPlsNerfAutopilot

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Czym innym jest stawianie kreski nad T a czym innym przekonanie, że absolutnie musisz móc odgryźć się CV w ramach rewanżu.
 12. WgPlsNerfAutopilot

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Nie da się prowadzić dyskusji, jeśli dla Ciebie problemem jest to, że lotnia może przylecieć i "zrobić swoje" a Ty nie możesz jej skontrować i nie przyjmujesz do świadomości, że tak w tej grze było, jest i będzie bo pomimo mocnego odejścia od realizmu pewne zasady i zależności są niezmienne.
 13. WgPlsNerfAutopilot

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Tak czytam, czytam, czytam i wnioskuję, że ja to jestem jakiś dziwny. Jak przyłaziłem do gry pierwszy raz, to spodziewałem się mniej więcej, zaznaczam: mniej więcej odwzorowania zależności między okrętami z okresu II WŚ, IWS i pomiędzy. To znaczy spodziewałem się że: pancerniki będą trudnymi do ubicia przeciwnikami, z dużym pieprznięciem niszczyciele będą latać bardziej z przodu i siać zamęt torpedami i nie tylko a krążowniki masową siłą ognia będą w stanie rozdawać ciosy w szybkim tempie na lewo i prawo. A na koniec i tak przyleci lotnia z daleka i zamiecie jednego i drugiego. No i co, no i z grubsza tak właśnie jest. Ale widzę, że jednak jestem dziwny, bo są tu ludzie, którzy uważają, że absolutnie koniecznie powinni mieć możliwość równoważnego odgryzienia się CV. Bo tak będzie fair i już. Ech... I to ciągłe fair mnie doprowadza do szału. MM ma być równy, wszystko odwzorowane idealnie, bez MM tier +/-2 - bo ma być równo i fair. O nie, przeciwnik ma u siebie dwa radary a my żadnego - nie fair. Lotnia mnie bije z daleka a ja go nie moge ubić - nie fair. Wredne krążki palo mojego pancerniczka - nie fair. Ty tchórzu siedzący w dymie, pokaż się to pogadamy bo teraz to nie fair. I tak dalej i tak dalej takich zachowań się naoglądałem od pyty. I możecie się tu przerzucać rozpiskami: A bo Shima20km torpy to coś tam a Midway coś tam i tak dalej. Ale to do cholery nie ma znaczenia. Ma nie być fair na każdym kroku. Ma nie być równo każdemu na każdym kroku, to jest bitwa morska a nie komunizm.
 14. WgPlsNerfAutopilot

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Zgadza się, polecam się do dyskusji.
 15. WgPlsNerfAutopilot

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Bla bla bla Bla
×