Jump to content

Pshemozz

Players
 • Content Сount

  1,046
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16785
 • Clan

  [MS-B]

1 Follower

About Pshemozz

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

1,219 profile views
 1. Pshemozz

  Szukam klanu

  Jak w temacie. Ale nie dla siebie tylko dla @SzakalDarkstar - niech no ktoś go od nas w końcu weźmie. Statów nawet nie wrzucam, nie warto. Tylko poważne oferty.
 2. Pshemozz

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Autopilot - dochodzę do wniosku, że wolałbym starszego, prymitywnego autopilota niż to co jest teraz bo przynajmniej jakbym coś skopał to winiłbym siebie a nie jak teraz, że ustawiam płynięcie w linii prostej a lotnisko mi zaczyna odstawiać harce i za chwile gine jak ostatni mongoł. A co do Seattla - parę dni temu zostałem zraportowany za czity bo wsiadły 4 cyty z Entera w Yoshino posyłając go na dno a wg ogarniacza z Yoshino jest niemożliwym, że lotnisko tieru 8 mogło wbić tyle krażkowi tieru 10. Tak że tak.
 3. Pshemozz

  KLAN [4JOKE] Dla Żartu REKRUTUJE!

  Jakże ja nie mam wyjścia i widząc taki post rekrutacyjny jedyne co moge to mocno trzymać za Was kciuki Panowie (I Panie, bo powodzenia też na tym polu)
 4. Pshemozz

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  No właśnie z tycyh wszystkich wymienionych rzeczy to mnie boli za bardzo. Moim skromnym i nie popartm żadnymi logicznymi argumentami zdaniem, obecnpo prostu grind idzie za szybko. Pamiętam czasy, kiedy bez premki musiałem odwalić ponad 400 bitew na Baltimorze, żeby wbić Desa. A teraz przejście z T9 na T10 z tymi wszystkimi flagami, camo, to chwila moment.
 5. Pshemozz

  Cleveland

  Ja Cleva mam pod pelote, nie full retard ale mam. Niestety Cleve bez niczego pod pelotkę daje się dmuchać każdej możliwej lotni i to aż wstyd obrywać za darmo.
 6. Pshemozz

  Midway

  Nie chciało mi się napisów klepać.
 7. Pshemozz

  Koszmarne okręty

  Nieprawda, syreny są jeszcze lepszą opcją.
 8. Pshemozz

  Dzień zakupu premki i koszmarne losowania

  Proste - przestań się skupiać na innych. Skup się w końcu na sobie i swoich umiejętnościach a poczujesz może kiedyś różnicę.
 9. Pshemozz

  Dzień zakupu premki i koszmarne losowania

  Ale jest tu coś dziwnego, czego do tej pory nie rozumiem. Kilkukrotnie strona przeciwna wmawiała mi, że jestem w drużynie czerwonych gdzie na 100% byłem w zielonych (mam nawet screeny). Nawet support nie potrafił pomóc. Nie ogarniam, co oni się zmówili wszyscy i mnie w jajo robili czy może zbiorowo mieli problemy ze wzrokiem?
 10. Pshemozz

  Dzień zakupu premki i koszmarne losowania

  Styknie premium, ale z jak jeszcze odpalisz kombo okręt premkum + konto premium to możesz przecież przemykając się niewidzialnym dodatkowo strzelać z niewidziałki.
 11. Pshemozz

  Dzień zakupu premki i koszmarne losowania

  Kupił premium.
 12. Pshemozz

  Mapy do 8 sezonu klanówek z zaznaczonym capami

  @SzakalDarkstarSłyszałeś? Ludzie podobno planują taktyki przed bitwami a nie w trakcie. Podziękowania, że Ci się chciało.
 13. Łatwy to jest Pancerny a nie stal.
×