Jump to content

Pshemozz

Players
 • Content Сount

  854
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14801

1 Follower

About Pshemozz

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

928 profile views
 1. Pshemozz

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  Okej, to ja pierwszy. #nerfCV
 2. Pshemozz

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Ostatnio torpedy z deski pozbawiły mnie w jednej chwili 3/4 HP. Minutę później dostałem kolejne i padłem. Myślę, że do zbalansowania dedeków jeszcze droga daleka.
 3. Pshemozz

  Francuskie żetony za galerię sław

  Rekompensata będzie jeśli Drwal do końca tygodnia będzie dostawał minimum 100 wiadomości prywatnych dziennie z żądaniem rekompensaty. Dzięki temu będzie odczuwał, że jest faktycznie potrzebny naszej spokojnej społeczności i rekompensatę z pewnością ogarnie.
 4. Pshemozz

  Francuskie żetony za galerię sław

  O rany, gdzieś Ty znalazł obrazek tego potwora? Btw obraz smoka też niczego sobie.
 5. Pshemozz

  Francuskie żetony za galerię sław

  Oszywiście, bo przecież już tyle razy tak się działo i gracze zostawali na lodzie...
 6. Pshemozz

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Jest za bardzo zależny od RNG a tak drastyczny spadek średniego DMG (ile tam wyszło? 30k? 40k?) to gruba przesada. Zdecydowanie najbardziej nim gra frustruje.
 7. Pshemozz

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Okej, tym razem się nie będę rozpisywał, obiecuję, więc oto moje podsumowanie lotni, którymi gram w patchu 8.7 w niesamowitym skrócie: - Enterprise - daje radę. Nawet na dychach potrafi mocno zadziałać pod warunkiem, że nie ma stada smoleńsków, mino, frieslandów, worcesterów i tym podobnych a przeciwnik rozbiega się na wszystkie strony. - Audacius - potrafi zrobić dmg ale wyciąganie nim bitew jest słabe. W sytuacjach, kiedy po prostu trzeba coś ubić bo inaczej się nie wygra to Audi weźmie i tego nie ubije bo nie da rady, za bardzo bazuje na dotach. - Midway - to jest wielka, rzadka kupa i przyczyna frustracji dla grającego. Zależny od jak cholera a przeważnie to RNG pokazuje mu wała jak stąd do NY.
 8. Pshemozz

  Rust

  Ej ludzie, gość z Krzysztofem Krawczykiem w avatarze się ogłasza, tu powinny tłumy walić.
 9. Pshemozz

  [ALKO] wersja 2.0 "2 Drunk 2 Play"

  No i się nikt nie zgłosił. A że generalnie na przestrzeni dziejów ludzie ciągle się wykruszali z różnych powodów, osobistych, technicznych, bo im się znudziło i tym podobnych, to w ostatnim czasie aktywnych graczy pozostała garstka. Niestety projekt nowego lidera nie wypalił, gdyż ten po dwóch miesiącach skończył z grą z powodów osobistych. I znowu zaczęło się szukanie kogoś, kto chciałby pozarządzać ale absolutnie wszyscy, ze mną na czele, przed tym obowiązkiem uciekali gdzie się tylko da. A że w związku z tym, że na okres ostatnich klanówek, których kres na szczeście dobiegł końca wczoraj, zawarliśmy współpracę z MS-B to i na koniec finalnie wyszło, że jednak w kupie raźniej. Bo w dupie kupa a w kupie siła. Więc pomimo tego, że tak naprawdę absolutnie nikogo to nie obchodzi, to niniejszym ogłaszam, że czas ALKO dobiega właśnie końca a pozostała tu jeszcze resztka jełopów pójdzie sobie do drugiej, liczniejszej ekipy jełopów. Nie wszyscy zapewne, bo każdy ma drogę wolną i wolną wolę. Chciałbym jeszcze podziękować wszystkim, z którymi grało się przez te lata i którzy przewijali się przez ten klan, włącznie z tymi, którzy po odejściu jeszcze przez lata mieli ból dupy cholera wie o co. Tu zawsze była fajna ekipa i brak spiny a ci, co się spinali, poszli na szczęście gdzie indziej dużo wcześniej. ALKO bez odbioru.
 10. Pshemozz

  Midway

  Up x4
 11. Pshemozz

  AbsolutDżastis

  Taka z dupy bitwa... raptem 8 fragów... demydż kijowy.... ogólnie lipa
 12. Pshemozz

  Midway

  Up x3
 13. Pshemozz

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Oj tam oj tam, WG ma u siebie taką kolejkę ludzi z przeróżnymi wątami, że dodatkowy jeden zorientowany inaczej w te czy we wte to już mały problem.
 14. Pshemozz

  13 SEZON - Rankedy

  Jest różnica między 50 a 800.
 15. No widzicie bando amatorów, nie umiejących sensownie rozkręcić nawet mini-dramy? Dopiero Drwal ratuje sytuację, wyjeżdzając tutaj z twórczością, dzięki której teraz możemy pocisnąć po nim za jego umiejętności ogarniania painta. @WG_Lumberjack komiks 1/10, jakbyś wrzucił tu coś z jakimiś panienkami z anime-hentai to przynajmniej niektórzy mogliby jeszcze dojść przy tym wątku, więc masz jeszcze czas się poprawić.
×