Jump to content

Pshemozz

Players
 • Content count

  635
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9944
 • Clan

  [ALKO]

About Pshemozz

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

1 Follower

Recent Profile Visitors

451 profile views
 1. Czyli coś na zasadzie +10 do fap-skill. Niech coś z tego ludzie mają przez jakiś czas.
 2. Od dawna było mówione, że inni gracze będą też mogli Stalina kiedyś zdobyć - ale no właśnie, kiedyś. Nie przeszkadza mi, że za nie wiem, rok, Stalinów pojawi się więcej. Ważne, żeby ci, co zasłużyli sobie na CW mogli sobie na tym spokojnie pykać przez dłuższy czas, zanim do nich dorwą się inni, bo w końcu nagroda to nagroda.
 3. Montana

  Power of Democracy. Odpimpać się od Montany ;P
 4. Czemu nie ma screena? Boisz się czegoś? :D
 5. Jak to powiedział kiedyś pewien mądry filozof spod sklepiku monopolowego na osiedlu: Pij, nie pier..."
 6. Jedyna słuszna opcja. Gdynia/okolice dopiero na drugim miejscu. Ale też dobra opcja.
 7. Akurat tu się nie zgadzam. Łobuz ocieka taką zajebistością, że nawet nie grając ma po prostu coraz lepsze wyniki. To chyba w tym kierunku idzie.
 8. To też różnie bywa - przykładowo wchodzi taki Musashi - na początku dorywają się do niego te wszystkie Unicumy i po moich pierwszych bitwach staty na Musaszim miałem tak bardzo z dupy, że o rany. Ale z czasem okazuje się, że teraz mam na tym wynalazku PR dużo lepszy niż na początku - jak masy ludowe sobie tym pograły wincyj i się średnia poszła w dól. A ja dalej na tym samym dupowatym poziomie. Podejrzewam, że takie korekty są robione skokowo ze względów wydajnościowych - po cholerę codziennie ilomaś zapytaniami to aktualizować - odpalić skrypta raz na miesiąc, dwa, baza danych przez kilka godzin zarżnie serwer ale potem będzie cacy. @Shin4no No generalnie gdyby nie to, że nie masz racji to byś miał rację ;P
 9. Si. Co jakiś czas staty są aktualizowane pod kątem osiągnięć graczy - nagle okazuje się, że na danym okręcie na tle aktualnych grających jednak wypadasz lepiej niż kiedyś, więc PR nagle leci w górę. Czyli w moim przypadku: Wciąż gram jak dupa tak samo a co jakiś moment na tle innych wychodzę jednak lepiej niż kiedyś.
 10. Bax, Baxiu, sorry, sam się orzesz teraz. I już nie jesteś pierwszą osobą, która Scarremu wyrzuca skos statów 2-3 maja. No to teraz niespodzianka, zgadnij, czyj to wykres? Tadaaaa, tak, Twój Baxiu :P https://wows-numbers.com/pl/player/530666585,baxowaty/ A teraz spójrz na moje staty. Spójrz na staty wielu osób tu występujących. Luknij na staty swojego klanu i patrz, większość zapewne 2-3 maja dostała kopa w górę z PR. Dlatego: Absolutnie nie bronię Scarrrego i sam bym chętnie pocisnął po nim za tego warpacka ale jak już po nim ciskacie to chociaż używajcie w miarę zgodnych z rzeczywistością argumentów.
 11. Cleveland

  Też potrenowałem wczoraj na Cleve - no jest masakra. Niestety nie ma jak zrobić naocznego porównania teraz do Cleva na 6 tierze, ale róznica jest spora. @WG_Lumberjack - domagamy sie odkastrowania apeków Cleva!
 12. Cleveland

  No a stary Cleve w takich sytuacjach masakrował. Coś jest grubo nie halo.
 13. Cleveland

  Kto i co zrobił nowemu Clevowi, że tak ciężko teraz z bliska cyty wsadzić? Nie wiem, czy tylko ja tak mam, dzisiaj chyba na treningówkach trochę poobczajam, ale płynąc starym Clevem kiedy pojawił mi się jakikolwiek brytol od tieru 5 do 8 bokiem na 3 kilometrach to miał przegwizdane a teraz już po raz któryś z kolei stojący burtą Edinburgh na 3 kilometrach odbijał wszyściutko jak leci.
 14. Kopsnę się tutaj z tematem dotyczącym lagów - jeśli ktoś ma problem z lagami, w trakcie których tnie mu się grafika i dźwięk albo problem z wylogowywaniem przed bitwą - ten post jest własnie dla niego. Po pierwsze - gram na mikrofalówce. Paruletni już lapek z grafiką GF z serii M, Core I3 i co ważne - dysk SSD z jedną partycją. Po drugie - pierwszy probem z lagami w grze spotkał mnie wiele patchy temu, kiedy po wejściu zmian w dymkach losowo w różnych momentach bitew dopadały mnie lagi - wszystko ścinało, dźwięk się sypał a torpedy widziałem skaczące co 200 metrów (weź tu strzel torpedobeata jak torpy zauważasz w momencie, jak właśnie masakrują ci rowa) Ten sam problem dotykał także osoby grające na dużo mocniejszej konfiguracji. Rozwiązaniem tego problemu okazało się drastyczne ograniczenie rozmiaru wirtualnej pamięci. Ustawienie na wartości minimum 1000 MB a maksimum 2500 MB rozwiązało problem. Do czasu. Od dwóch albo trzech kolejnych patchy problem znowu narastał, doszło do tego, że niedawno już miałem rzucić grę w cholerę bo nie szło grać - lago dosłownie co bitwa albo dwie, wylogowywanie co druga bitwa, często nie dało się już po tym zalogować bez restartu klienta. Ograniczenie rozmiaru pamięci wirtualnej już nic nie dawało. Kombinowałem z grafiką, różnymi ustawieniami i nic. I wtedy moja kobieca intuicja mi podpowiedziała - te, jełopie, a może to, że w czasie tych lagów dźwięk się masakruje to nie wina grafiki tylkowłasnie grafika się wywala bo dźwięk się masakruje? Szybka zmiana - gram na kliencie z dźwiękiem High, nie Ultra. Zmieniłem w nim ustawienie dźwięku na "Low". Efekty? Dwa Po pierwsze, dxięk mam teraz strasznie z dupy. Ani silnika okrętów, ani kupy innych dźwięków, do których człowiek przywykł. Ale drugi efekt jest fajniejszy - zniknęły w cholerę wszystkie lagi, wylogowywanie poszło w piździec. Owszem, czasami w bitwie widzę, że nastąpił moment, kiedy lagi próbują się przebić, leciutko dźwięk trzeszczy. Torpy leciutko zaczynają skakać i normalnie już bym miął sieczkę ale z ustawieniem dźwięku na Low idzie to spokojnie przetrwać. Czyli drogie WG - przyczyną tych lagów tkwi w dźwięku. Dodawane są kolejne różne fajne efekty ale to w ich obsłudze tkwi przyczyna, że się wywalało. W związku z tym jak ktoś ma podobne problemy - niech spróbuje. Może wyłowi się z tego jakąś część wspólną.
 15. Nerf reloadu Hindków? Poproszę. Choć nie wiem, czy to reload jest najlepszym rozwiązaniem. Może faktycznie zabranie w cholere tego samolotu zwiadowczego. Poza tym w legendarnych konsumablach na razie dla Hindka przewidziane jest dodanie ostrej odporności na zalania i pożary, więc rozdzierać szat nie powinno być komu.
×