Pshemozz

Players
 • Content count

  391
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7438

About Pshemozz

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday
 • Portal profile Pshemozz

Recent Profile Visitors

185 profile views
 1. Bo po każdej dobrej dramie przyda się wspólne polerowanie na zgodę.
 2. crap, po tytule myślałem, że to Tomuś ma już 80 lat. Ale to by było dziwne, bo zachowuje się jakby miał 150 lat.
 3. Fejk, nie wierzcie mu. Jeśli jesteś posiadaczką Cycków to miejsce się zawsze znajdzie.
 4. Brakuje sporo info. Flagi i wstęgi to nie wszystko. Wyspotowane okrety, torpedy, ppotencjalne obrażenia, punkty zajęcia, wykryte samoloty - to wszystko ma gigantyczny wpływ na EXP i zarobek.
 5. Oj tam oj tam. Wiadomo, że wejście na capa, w pobliże capa jest zależne od sytuacji ale jak tylko taką wyczuję to pcham się bez pardonu i nawet jak wyjde obity albo martwy to przeciwnik wychodzi na tym dużo gorzej co automatycznie przekłada się na zwiększoną szansę na wygranie bitwy.
 6. I popił ministrantem
 7. Są latające wulgi, jest zabawa :)
 8. Brać Missouri. Radar na pancku to niesamowita sprawa.
 9. Plik stronicowania. Zmniejsz plik stronicowania w systemie do maks 2GB. Ja niedawno już Wowsa rzucalem bo lagi, ściny miałem w każdej bitwie a od momentu zmiany wszystkie problemy znikły.
 10. Powiem Wam Łobuzy, że przez całe clan warsy byliście naszą męką - co Was spotkaliśmy to łomot zbieraliśmy sromotny (za wyjątkiem Waszego wypadu na samych Chabach ale z racji wiadomoej nie wliczaliśmy tego do "pełnej" wygranej") Jak w końcu w sobotę mój team Was spotkał i dwie bitwy wygralim to satysfakcja była nie do opisania bo wygrać z Wami to ogromne wyzwanie. Dzięki za wszystkie bitwy i oby nie do zobaczenia bo wcale nam się nie uśmiecha łoić się między sobą bo wtedy ktoś musi przegrać i stracić punkty (przeważnie my :) )
 11. Z dumą ogłaszam, że z hukiem i trzaskiem spierdzieliliśmy się z Tajfuna. W sobotę wracamy.
 12. 3 składy i jeszcze wolne dzioby zostawały do wymiany.
 13. Dziękujemy!
 14. Niby tak, ale z drugiej strony limit miejsc się wyczerpuje - ostatnie miejsca zarezerwowane na specjalne okazje. No chyba że Cycki to bierzemy od razu.
 15. Alko gratuluje Tajfuna :)