Jump to content

Pshemozz

Players
 • Content Сount

  705
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11668
 • Clan

  [ALKO]

1 Follower

About Pshemozz

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia
  [ALKO]

Recent Profile Visitors

646 profile views
 1. Pshemozz

  [TYTAN] TYTAN

  Bardzo mocno przepraszam za ten gwałt na Waszym Stalingradzie w naszej środowej bitwie. Byłem niezmiernie zdziwiony, że w ogóle trafiłem.
 2. Pshemozz

  Gdynia jako port?

  Troche racji w tym jest. Ja na przykład w okresie zimowym mam ustawione tylko i wyłącznie Hawaje.
 3. Pshemozz

  ciagle przegrywanie

  Jak sobie uzyskać przychylność WG? Wziąć Drwala do dywizjonu. Raz, że lepiej wtedy losuje a dwa, druzyna przeciwna skupia się na pociskaniu po reprezentancie złodziejskiego WG. Raz wziąłem Drwala i ot tak sobie wbiłem rekord DMG 347k. Wziąłem go drugi raz to na Musashim wbiłem 7 fragów. Polecam i Pozdrawiam
 4. Pshemozz

  Jak wysłać kilka szwadronów z lotniskowca?

  Ten temat ma swoją świetlaną przyszłość. Jak już samoloty w końcu kiedyś wystartują to potem trzeba będzie nimi obrać jakis kierunek. A jak w końcu tam poleca to fajnie by było, żeby w coś przydzwoniły.
 5. Pshemozz

  Stalingrad - "Pleb" vs Unicum

  to jeszcze ja dorzucę swoją opinię. Żeby okręt OP zadziałał jak trza to kapitan też powinien być OP. Na przykład ja. Jestem bardziej mongołem niż kapitanem OP i Stalingrad w moich rękach wykręcał przeważnie gówniane wyniki więc po kilkudziesięciu bitwach odstawiłem go w cholerę w myśl zasady, że jak nie umiem czymś grać i pomimo prób nie jestem w stanie się nauczyć tym grać to tym nie gram. A jak trafi do większej ilości graczy prędzej czy później to i zacznie schodzić częściej na dewasty po pokazaniu boczku. To tak jak kiedyś z Missouri. Niektórzy mogą tych czasów nie pamiętać, ale kiedyś nie było stada flag na free expa, tylu dostępnych kamo z kontenerów, misji i tym podobnych. Kiedy ogłosili wprowadzenie tego bebeka to miałem jakieś 100k free expa. I grindowałem kilka miesięcy na ten okręt. I widząc wtedy Missouri w bitwie można było zakładać, że gość, który nim kieruje nie jest pomidorem chociażby z tego względu, że żeby mieć ten okręt to trzeba było zagrać od cholery bitew. Więcej bitew = więcej doświadczenia (przeważnie, bo są jednostki bardziej odporne na wiedzę) Dzisiaj widzi się kierowców Missouri, którzy grają jakby mieli wyłączony monitor, internet przez modem z TP SA, myszkę kulkową i parkinsona bo zdobyć ten okręcik było dużo łatwiej. Ze Stalingradami będzie podobnie.
 6. Pshemozz

  To jakie teraz są topowe polskie klany?

  Fake Cycki? Okaaayyy
 7. Pshemozz

  To jakie teraz są topowe polskie klany?

  Top topem, ale jest tylko jeden klan, który na pierwszym miejscu stawia dbanie o zasiadające w nim Cycki.
 8. Pshemozz

  ehhmhmm

  Nie baxiu, Ciebie tam z takimi to nie chcemy
 9. Pshemozz

  ehhmhmm

  O przepraszam, jak Cycki to tylko w ALKO znajdziesz takie jak trza.
 10. Pshemozz

  Penetracje w DD

  Ciutkę się pozwolę wtrącić i stwierdzić, że delikatnie mijasz się z istota problemu. I nie dziwne, że się mijasz bo druga strona (dedeki) rzadko o tym wspominają. To co napisałeś, że dewast może dopaść i krążka i dedeka to prawda. ba, może dopaśc oczywiście też bebeka ale zauważ drobny niuans: W 95% dewast spotka krążka, który pokaże piękną, niczym nie zmąconą burtę. To samo z bebekami - pływasz jak paź burta do przeciwnika to szansa na dostanie gonga drastycznie się zwiększa. A z deskami jest na odwrót - bo obecna mechanika sprawia, że na dewasta z BB może zejść deska, która nie pokazuje burty jak milordzik tylko np. ucieka. Bo na tym to polega - uciekasz deską więc przekrój Twojego okrętu z punktu widzenia bebeka i wystrzelonego pocisku AP się zwiększa a więc szansa na oberwanie za 5 tys od jednej pestki też się zwiększa. Czyli karane są deski, które grają mądrzej (teoretycznie) niż taki paź płynący burta do bebeka. Sam to wykorzystuje, kiedy próbuję ustrzelić deskę - wyczekuję momentu, aż nie będzie płynąć do mnie burtą tylko ustawi się pod kątem, obojętnie czy szarżując czy uciekając. Bo jesli płynie do mnie burtą, może dalej mocno oberwać, ale szanse na dewasta są niewielkie. A jak szarżuje na mnie dziobem - ło wtedy piękne dewasty wchodzą.
 11. Pshemozz

  [WIDMO] LATAJĄCY HOLENDER Rekrutuje

  I my też dziękujemy i do zobaczenia znowu niedługo.
 12. Pshemozz

  dla dzierlatek

  A masz może używaną oponę od stara?
 13. Pshemozz

  [ALKO] wersja 2.0 "2 Drunk 2 Play"

  ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ Klan ALKO chętnie przygarnie dwie-trzy mocno ogarnięte osoby, aby: - wzmocnić swój potencjał na nadchodzące różnego rodzaju rozgrywki klanowe - dostarczyć świeżego mięsa klanowym zboczeńcom Wymagania dotyczące kandydatów: - WR na poziomie w zakresie 58-60% - posiadanie jurnego i sprężystego czubeczka w celu zaspokojenia niezbyt wygórowanych wymagań @kolarz75 - spaczone poczucie humoru - brak kultury osobistej - ogarniętych kilka okrętów 10 tieru Oferujemy: - możliwość zagrania w dywizjonie z klanowymi Cyckami (bezpłatne ostrzeżenie: trzeba będzie się ustawić w długiej kolejce) - treningi z innymi klanami - dywizjony z bandą najbardziej wystrzelonych w kosmos graczy na serwerze - ambitne cele w rozgrywkach klanowych - dostąpienie zaszczytu bycia dowodzonym w klanowych rozgrywkach przez @metalowymateusz
 14. Pshemozz

  Nieaktywne perki kapitańskie??! Reset perków za FREE

  Strasznie się cieszymy, że mogliśmy pomóc, serio. Widać było tu duże zacięcie, w celu spróbowania wytłumaczenia problemu. Do tej pory w sumie nie wiem, czy się problem wyjaśnił ale to już mało ważne, ważne, że było ciekawie.
 15. Zamykanie a usuwanie to jak dla mnie dwie różne bajki ale co ja sie tam znam
×