Jump to content

panda_kk

Players
 • Content Сount

  15
 • Joined

 • Last visited

About panda_kk

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. panda_kk

  Protest i oświadczenie

  Dobra- jest link pod spodem to sobie znajdą- ewentualnie napiszą gdzie trzeba...
 2. panda_kk

  Protest i oświadczenie

  No to szybko bo to poszło dalej
 3. panda_kk

  Protest i oświadczenie

  Większość rzeczy,które zostały ostatnimi czasy zaimplementowane do gry ( celowniki,minimapa itp.) nie są tworami pracowników studia a zostały stworzone przez moderów. Lesta po dogadaniu się z moderami i uczynieniu jednego z nich swoim pracownikiem dodała to do gry.Nie może dodać jednak wszystkiego bo jest tego sporo.Niektóre więc mody zostały jako opcjonalne i są w paczkach.W oficjalnej np. są kręgi dymów,treningówka,sporo celowników,mod na usunięcie mgły oraz odblasków słońca, radio WG ( tak,tak oni tam mają takie cos) oraz wiele innych mniej lub bardziej przydatnych rzeczy.Niemniej jest to oficjalna rzecz i przez nich wspierana i tworzona (np. kręgi dymów po rosyjsku «Ёжик в тумане» robi Tarki_Tau -czerwony z RU). NA rosyjskim jest także w pełni działający i funkcjonalny xvm do którego logujesz się loginem z gry poprzez oficjalną stronę i nikt tam nie robi z tego powodu tajemnicy. Nie mogę zdradzać więcej szczegółów- myślę, że support jest w stanie powiedzieć więcej oraz pomóc przy instalacji.
 4. panda_kk

  Protest i oświadczenie

  Ferdku! Dla Ciebie znadję całkiem inną i personalizowaną paczkę z modami. ;) A tak na poważnie to nic takiego w niej nie ma ale przynajmniej wszystko działa i nic z niczym się nie gryzie.
 5. panda_kk

  Protest i oświadczenie

  Oto link do oficjalnej certyfikowanej i oznaczonej logo WG paczki modów.Taka paczka istnieje już baardzo dawno ( od 24.12.2015) i bardzo mi przykro, że nie było komu poinformować Was o tym. To tylko kolejny przykład na to dlaczego był i jest ten protest. http://forum.worldofwarships.ru/index.php?/topic/39004-0561-%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D1%81%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%84%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B9-world-of-warships/ W kwestii przetłumaczenia- pisz do supportu. Chyba, że wstąpisz do NESI- wtedy pomoc w instalacji rosyjskich modów jest bezpłatna. ;)
 6. panda_kk

  4 sezon rankedów nadchodzi!

  Nie lepiej powstrzymać się z tym tłumaczeniem do ukazania się oficjalnej wersji po polsku?.Zapewne i ją trzeba będzie tłumaczyć. A tak na serio to nie tłumacz bo robisz robotę za nich.Poza tym nie wierzę Ci bo cię nie znam- gdybyś jeszcze był znanym mi Invaderem to co innego...... ;)
 7. panda_kk

  [NESI]Rekrutacja

  Jak widać przed zejściem dobrowolnie oddał pasy do konta.
 8. panda_kk

  4 sezon rankedów nadchodzi!

  Kto zaliczy DC w wygranej bitwie lub z niej wyjdzie przed czasem i będzie na ostatnim miejscu w teamie pod względem exp.- nie dostanie gwiazdki. Wiem bo zapytałem support. O paru innych rzeczach też wiem ale support prosił żeby każdy zapytał osobiście.
 9. panda_kk

  [NESI]Rekrutacja

  Dzięki Ozz- jakby coś się ruszyło w tej kwestii to zaprosimy na rozmowy. p.s. naprawiłem problem ze zdzislawem- jednak nie dożył.
 10. panda_kk

  Sprawozdanie ze spotkania z Falathim

  Mnie chodzi tylko o ten temat.Z resztą róbcie co chcecie choćby zgłoście problem do supportu. Gdyby mi się chciało to pacznoty wisiałyby już od jakiegoś czasu ale mi się nie chce. Poza tym mam bana, a z tego konta mógłbym być nierozpoznawalnym więc mniej wiarygodnym.... W ramach rekompensaty łap linka do pacznotów po słowiańsku oraz odpowiedzi udzielanych przez "czerwonych" na nurtujące graczy pytania dotyczące aktualizacji. Język słowiański- będzie łatwiej p;) http://forum.worldofwarships.ru/index.php?/topic/56281-%D0%B1%D1%8E%D0%BB%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B8-057-%D1%86%D0%B8%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D0%BD-%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%BA%D0%BE/#topmost
 11. panda_kk

  Sprawozdanie ze spotkania z Falathim

  Prośba- nie rozwadniajcie tematu wpisami.Agrest zrobił co mógł aby było to czytelne.Co będzie ?Czas przyniesie odpowiedź.Zawsze w zanadrzu warto mieć plan "B"- boleśniejszy i bez możliwości banowania!Ot co!
 12. panda_kk

  [NESI]Rekrutacja

  Może i warto ale poczekamy do zakończeniu "eventu" coby podwójnej gównoburzy nie robić.Poza tym obiecałem po zakończeniu "wydarzenia" spotkanie społeczności. Obgadamy to na TS z wieczora.
 13. panda_kk

  [NESI]Rekrutacja

  Myślę, że pomysł założenia własnego forum wart jest rozważenia.Oczywiście dostępnego dla wszystkich w części dotyczącej gry (mechaniki,porad,filmików itp.) pod warunkiem zarejsetrowania się na nim nickiem z gry celem weryfikacji oraz zamkniętą częścią klanową. Ze swej strony jestem w stanie powrzucać na owe nieistniejące jeszcze forum przetłumaczone wszystkie (!) artykuły z RU tyczące się mechaniki gry..No i byłaby potrzeba kogoś kto by to ogarniał administracyjnie. Może warto byłoby zapytać support co o tym myśli? Pozdrawiam- panda_k(k)
 14. panda_kk

  Lista graczy do odbanowania

  Mnie nie- jutro mi się kończy.Bez łaski.
 15. panda_kk

  Sprawozdanie ze spotkania z Falathim

  Jak myślicie czemu muszę pisać z altkonta? Pan czerwony nie raczył mi nawet odpowiedzieć na PM w której była lista ludzi do odbanowania, ba nie raczył jej nawet przeczytać a wysłałem ja ze 20 minut po spotkaniu. Owszem niektóre osoby z tej listy zostały odbanowane ale nie wszystkie.Dziwnym i zapewnie zupełnie przypadkowym trafem kilka nie w tym ja ( co mi wisi bo i tak mi się jutro kończy),a także mój syn co mi już trochę mniej wisi bo jest u mnie w klanie i wykonywał tylko to o co został poproszony. Tak więc z mojego punktu widzenia to albo sprawa zrobiła się osobista ( co byłoby wyrazem kompletnej niedojrzałości człowieka z którym rozmawialiśmy) albo wszystkie te rozmowy no.... to zobaczymy jak będzie. W każdym razie- odbanowanie nie pykło. Zedytowałem swoją wiadomość do niego i napisałęm, że PM więcej ode mnie nie otrzyma. Początek "zmian" oceńcie sami. Pozdrawiam-panda_k(k)
×