Jump to content

Mirek_25

Players
 • Content Сount

  153
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17340
 • Clan

  [IDDQD]

About Mirek_25

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
  [IDDQD]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mirek_25

  Otázky pro WG

  Dobré odpoledne, mám pár dotazů: 1) neuvažujete o úpravě sigmy u italských bitevních lodí V. Veneto a Lepanto, stejně, jako jste to udělali u lodi F. Caracciolo? Aktuálně jsem na Lepantu a hrát ho je čisté utrpení, stejně jako bylo Veneto a před buffem i Caracciolo. Kombinace dlouhého nabíjení a strašného rozptylu je smrtelná. 2) nepřehnali jste to s nerfem bombardérů u CV M. Richthofen? CV hraju jen v kooperativních bitvách (nerad EDITED ostatním hru, což CV v současném nastavení permanentně dělá, ale to je na jinou diskusi), když s nimi potřebuji splnit nějaké mise. Zatímco u Midway a Hakuryu jsou hráči za větší umění s bombardéry (jak zamířit, kdy odhodit) odměněni velkým poškozením, tak u Richtohofena mi to teď přijde jako generátor náhodných čísel, prostě bez ohledu jak zamíříte a kdy odhodíte, bomby padnou naprosto náhodně, často i úplně mimo elipsu. 3) proč vydáváte nesmyslné lodě a pak to řešíte jejich banem (viz. aktuální CW)?
 2. Mirek_25

  Otázky pro WG

  Nešlo by zrušit udílení trestů za team kill v kooperativních bitvách? Jako asi skoro každý některé mise odjíždím v koopu. Teď jsem byl ve dvou bitvách po sobě potrestán. V prvním případě byla trestem růžová barva na 5 bitev za "zabití" vlastního ddčka (co na tom, že já stál v bitevce a naše ddčko do mne narazilo s nějakými 50 hp po úspěšném jolo útoku na nepřátelský křížník) a hned v další bitvě jsem vyfasoval 10 bitev v koopu za další zásah do vlastní lodě. V tomto případě mé zbytkové torpédo trefilo naší bitevku (bota) ve vedlejším capu, kde se zaseknul do ostrova.
 3. Mirek_25

  Otázky pro WG

  Neuvažuje WG o úpravě CV FDR? Od pondělí jsem ji potkal 5x. 3x proti mně a 2x na mé straně. Pokaždé v podstatě zlikvidovala protistranu. Já jí jako soupeře potkal 2x ve V. Venetu a 1x ve Stalingradu. Ve Venetu mě pokaždé zlikvidovala v rámci jednoho náletu torpédovými bombardéry (nalétla 3x a pokaždé mi dala 2 zaplavení) a za celou dobu jsem jí v jednom případě sestřelil 2 letadla a ve druhé 3 letadla. Ve Stalingradu to zvládla na dva nálety, jednou torpéda a po druhé bomby (a přes posílení AA jsem jí sestřelil celkem 7 letadel). Jo a opět praktikoval taktiku falešného náletu na jinou loď, kdy to pak ohnul o 90 stupňů kousek ode mě, takže možnost vyhnutí se torpédům byla mizivá (jsem myslel, že tato vychytávka byla zrušená). Jo a nikdy jsem nebyl sám, vždy jsme byly min. 3 lodě u sebe. A na rovinu nebaví mě hrát, ani když je na mé straně, protože většinou toho moc nestihnu a je konec bitvy. Vážně uvažuji o tom, že jí začnu bojkotovat a opouštět bitvy, kde ta loď bude.
 4. Mirek_25

  Otázky a odpovědi

  Nepřidalo WG do randomu boty v DD? Poslední dobou mám v bitvách většinou 4 DD na každé straně. Z toho je celkem pravidelně 1 afk a další se píchne do ostrova nebo kraje mapy, kde zůstane do konce hry nebo do doby než ho něco potopí.
 5. Mirek_25

  Otázky pro WG

  Neplánuje se přidat nějakou novou loď za free expy? Teď dokoupím Azumu (čistě ze sběratelských důvodů ) a nebudu mít na co šetřit.
 6. Mirek_25

  Otázky a odpovědi

  Co se týče CV, tak já bych navrhoval následující změny: 1) max. 1 CV na bitvu na každé straně, 2) vrátit CV na všechny Tiery (ne jen na sudé), 3) nasazovat je max. +/- 1 Tier a 4) vrátit klasické stíhače ovládané hráčem, tak aby CV mohla plnit jednu ze základních funkcí, a to ochranu vlastních lodí proti letadlům nepřítele.
 7. Mirek_25

  Otázky a odpovědi

  Super. Díky
 8. Mirek_25

  Otázky a odpovědi

  Zdravím všechny. Nevíte někdo, jestli je nějaká webová stránka KOTS XII, kde by byl vidět přehled účastníků, tabulky základních skupin, pavouk play-off a výsledky? Nikde jsem to nenašel. Díky
 9. Mirek_25

  PSA: Ježíškovy kontejnery

  Proč je v obchodě stále u vánočních kontajnerů uvedeno: "Každý dárek obsahuje hodnotné předměty: uhlí, dublony, maskovací vzory, signály nebo prémiovou loď. Kontejnery mají určitou šanci na padnutí vzácných lodí (Imperator Nikolai I, Gremyashchy, Kamikaze, Fūjin, Giulio Cesare, Flint, Belfast, Mikhail Kutuzov a Enterprise) nebo lodí IX. úrovně (Neustrashimy, Missouri, Musashi, Kronshtadt, Benham, Jean Bart, Pommern, Ägir, Georgia, Alaska, Azuma a Friesland)", když platí, že pokud nemám "určité" lodě v přístavu, tak mi nejdříve padnou tyto lodě a teprve po nich mám určitou šanci, že mi padne některá z těchto "vzácných" lodí? Protože v případě, že si koupím 1 kontajner a příslušné lodě v přístavu nemám, tak nemám žádnou šanci, že mi padne vzácná loď. Nejsem sice právník, ale vzhledem k tomu, že nikde v obchodě toto neuvádíte, tak se to dá dle mého názoru kvalifikovat jako podvodné jednání.
 10. Mirek_25

  Diskuze o divizích

  Omyl. Já brojil proti tvé nesmyslné úvaze zrušit divize, případně je penalizovat. Nauč se číst. A jestli srovnáváš změnu jednoho z hlavních pilířů této hry s úpravou přehledu lodí v přístavu, tak to nemá ani smysl komentovat.
 11. Mirek_25

  Otázky a odpovědi

  Jasně. Mohl jsem napsat, že mi každá loď aktuálně zabírá nějakých 53x41 px, ale pro mne to není moc vypovídající, protože pixel není konstantní veličina, ale to asi víš, jo asi taky víš, že není nutné měřit na monitoru pravítkem, ale že existují i elektronická pravítka jako aplikace, když jseš v tom 21. století. A protože každý máme jiný monitor různých velikostí a rozlišení, tak někomu by můj návrh mohl vyhovovat. Chápu, že některým lidem vadí, mít více možností a právo volby a co jim nevyhovuje, nesmí vyhovat ani jiným.
 12. Mirek_25

  Otázky a odpovědi

  Nevím jaký máš monitor, ale já mám aktuálně při těch 4 řádcích každé políčko lodi 5x1,5 cm, takže když bys to zmenšil na třetinu, tak je to pořád 1,67x0,5 cm. Přesunuto z Otázky pro WG
 13. Mirek_25

  Otázky pro WG

  Ono by to mohlo být na stejné ploše jako zabírají ty čtyři řádky jen třeba třetinové, takže by se těch řádků vešlo 12 místo 4 a 39 sloupců místo 13 a hned by se na obrazovku vešlo místo 48 lodí 468.
 14. Mirek_25

  Otázky pro WG

  Bylo by možné přidat nějakou další variantu přehledu vlastněných lodí v přístavu? Teď jsou velké ikony na jednom řádku, střední ikony max. na 4 řádky, tak přidat něco jako je ve správci souborů seznam. Je to hrozný opruz v tom množství lodí pořád listovat nebo klikat na filtry. Díky
 15. Mirek_25

  I.Navy cup

  Neboj. Nikomu chybět nebudeš! Jo, jinak se hlásim.
×