Jump to content

_mac_74

Players
 • Content count

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3343

About _mac_74

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wybrzeże

Recent Profile Visitors

240 profile views
 1. Rozgrywka i zmiany w grze.

  Sądzisz naprawdę,że Twoja jednostkowa opinia w n-tym spam temacie naprawdę coś zmieni? Przejrzyj ten dział,znajdź odpowiedni temat ,który jest zbiorczy dla takich rzeczy i tam napisz ,co ci na wątrobie leży. Greyshark słusznie w sumie napisał Nasza reakcja na kolejny temat tego typu temat,to coś w rodzaju reakcji organizmu na cięzki stres pourazowy ;)
 2. Rozgrywka i zmiany w grze.

  Gimbaza?... Nie kojarzę... skończyłem osiem klas podstawówki,pięć pierwszych i trzy drugie Gimbaza..co za nowomodne wymysły ..też coś :D
 3. Rozgrywka i zmiany w grze.

  łuć podwodna
 4. Czyli przesunęli mu wyjście.Sprawdziłem właśnie info o wyjściach z Gdyni,jeśli się nic nie zmieni wyjdzie w poniedziałek o 9 rano.
 5. Będziesz zdjęcia pustego placu robił? :D Oak Hill wyszedł 6 lipca chyba.
 6. Ja też z nimi rozmawiałem i musiałem im przypomnieć,gdzie kończy się ich granica odpowiedzialności ;) Dokładnie to z oficerem dyżurnym. A tak przy okazji..to historyczne zdjęcie,bo na tym placu powstanie nowy terminal promowy.
 7. A Ty co..najeźdźców reklamujesz? :P Cholerny desantowiec ,blokował mi pól nabrzeża,od 6 rano już mordę darli ;)
 8. Jeśli zlot jest oficjalną imprezą spod znaku WG, to WG może wysłać oficjalne zapytanie do Dowództwa Marynarki z pytaniem o możliwość wejścia na teren Portu Wojennego i ewentualnego zwiedzenia któregoś z okrętów.Szkopuł jest jeden - wojsko lubi porządek ,więc zapewne będzie musiało być podane ile osób chętnych ,dokładny termin itd. Co do noclegu można spróbować w internacie Akademii Marynarki https://noclegi.pl/marketingamw
 9. GALERIA

  Ujęcie od strony Nabrzeża Polskiego
 10. GALERIA

  Błyskawica zacumowana w Porcie Wojennym na Oksywiu,po lewej rufa fregaty klasy "Perry" Niestety nie udało mi się zrobić lepszego zdjęcia.
 11. To prawda ,samo śródmieście nie jest tragiczne pod tym względem ,jednak sam dojazd to już problem,zwłaszcza dla zmotoryzowanych.No i uwielbiane przez wszystkich strefy płatnego parkowania ;)
 12. Nie ma korków powiadasz....zapraszam na Morską na odcinku Chylonia od zjazdu z obwodnicy,masakra w obie strony
 13. Wrocław to ładne miasto,ma tylko jedną wadę .....leży daleko od morza ;)
 14. Same radary

  Spora gupa graczy na clevelandach nagle z t6 trafiła na t8,a wiadomo że ósemki trafiają dość często na dychy no i kończy się to "zamieceniem pod dywan" takich graczy. Obserwuję bardzo często sytuację ,w której clevelandy giną w pierwszych minutach gry.Myslę,że aktualny "wysyp" tych krążków sam się zweryfikuje .
 15. Co jest

×