Jump to content

_mac_74

Players
 • Content Сount

  152
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [PLO]

About _mac_74

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wybrzeże

Recent Profile Visitors

1,124 profile views
 1. _mac_74

  [X] Preussen

  Tylko nie wiem co mu nerfić,bo celnością przypomina Gneisenaua .Z całej salwy wpada czasem jeden pocisk,albo nie trafia wcale. Szczerze powiedziawszy liczyłem na to,że skoro ma mniej dział będzie miał lepsze skupienie,a tu powtórka z rozrywki.
 2. _mac_74

  [X] Schlieffen

  Ojej ..pancernik,który ma wpływ na bitwę ...to straszne ...nerfa mu !!!!
 3. _mac_74

  [IX] Pommern

  Dam Ci przykład ... w jednej bitwie overpeny ,rykoszety żadnego porządnego trafienia... W następnej pozbierałem wszystkich trzech oponentów .;) Obydwie bitwy 3x3 BB
 4. _mac_74

  [IX] Pommern

  RNG kaprysi na Pommernie ;) Bo to jest okręt do ciśnięcia do przodu ;)
 5. _mac_74

  [IX] Pommern

  Grałem tylko Pommernem na sprincie oto wynik i tu się zgodzę w 100%
 6. _mac_74

  Trzynasty sprint rankingowy

  Tryb 3x3 jak najbardziej się sprawdził. W moim przypadku miałem losowania głównie "pancernikowe" liczbę DD w bitwach mogłem policzyć na palcach jednej ręki. Wszystkie bitwy zrobione Pommernem. A to jedna z bardziej humorystycznych wygranych (ze wstydem muszę przyznać,że poległem na początku ;) ) no a potem .... https://replayswows.com/replay/104086#teams
 7. _mac_74

  [IX] Pommern

  Strasznie kapryśna ta artyleria ...pierwszy frag to Yorck, którego męczyłem na 12.5 km,drugi to Tallin,który praktycznie zszedł od salwy na odległości 18.3 km.
 8. _mac_74

  [X] Großer Kurfürst

 9. _mac_74

  [IX] Pommern

  No właśnie to mnie nieco zdziwiło,jak na niemiecki pancernik,to strasznie zbiera. Na pewno nie nadaje się do tego,co ostatnio pisze WG na temat niemal każdego okrętu:" średni i krótki dystans" Z pewnością będzie ciekawie pobawić się nim od czasu do czasu.
 10. _mac_74

  [X] Großer Kurfürst

  Zawsze go było trzeba robić pod przeżywalnośc, jego superstruktura aż się prosiła o podpalenia .Cz warto go trzymać? Ja go trzymam,mimo wszystko to nadal jest bardzo dobry pancernik,ze świetną pomocniczą.
 11. _mac_74

  [IX] Pommern

  Cięzko mi się wypowiadać o Georgii ,bo jej nie mam,no ale kaliber dział (457 mm) i mniejszy rozrzut (Pommern ma rozrzut coś 254 m ;)a Gergia 216 m ) Statystycznie Georgia wygląda lepiej. Ilość dział na Pommernie właściwie nie rekompensuje niczego. No i rzecz oczywista .. Niemiec pali się ...no jak Niemiec ,czyli spora nadbudówka daje pole do popisu wszelkim HE spamerom :)
 12. _mac_74

  [IX] Pommern

  No cóż ....na papierze parametry całkiem,całkiem... W grze ...tak jak w życiu wyszło zupełnie co innego .Szkoda,że WG wypuściło kolejnego "chłopca do bicia" . I nie wiem czemu akurat najbardziej obrywa się niemieckim okrętom. Artyleria główna ,zasada strzelania śrutówką "strzelam i może coś trafię przez przypadek" :D Pomocnicza jak to u Niemca jest ok Torpedy? równie dobrze mogłoby ich nie być ,taki dodatek by było fajniej. Krótko mówiąc szkoda ,bo fajnie się zapowiadał,a skończyło się jak zwykle. PS.Moderację proszę o zmianę nazwy tematu na Pommern
 13. _mac_74

  [IX] Pommern

  Szkoda .... sigma 1.5. Z poniekąd fajnego okrętu robi się szotguna na śrut . Może rodzina pana generała sobie nie życzyła ,lub (co też jest istotne ) poprawność polityczna WG wzięła górę. Ludendorff był czas jakiś w NSDAP i mimo,że został z niej wyrzucony ,to fakt jest niestety faktem .
 14. _mac_74

  [X] Alexander Nevsky

  Utwierdziłem się tylko w tym,że IFHE na tym okręcie jest zbędne
 15. _mac_74

  [X] Alexander Nevsky

  Nie.Przynajmniej na chwilę obecną nie widzę w tym sensu,choćby na ilość generowanych pożarów
×