Jump to content

Captain3008

Players
 • Content Сount

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  684

About Captain3008

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Captain3008

  Des Moines & 4137 Sade Deneyim

  Savaşta nasıl hakaret edilir? Resimli kanıtı ^^
 2. Captain3008

  Yeni Kruvazör Ağacı ve Cleveland ve Baltimore olayı

  Bana daha çok tahmin gibi geldi söylemleriniz.Heralde galiba olacak. bu üç kelime aynı cümlede.Çok itibar edemedim.
 3. Captain3008

  Citadel vuramama problemi

  Arkadaşlar merhaba, Bir süre (1.5 ay kadar) ara vermiştim oyuna ve geri döndüm (1haftadır). Cleveland ve Fuso as gemilerimdi. Cleveland ile ortalama her oyunumu 5 citadel de bitiriyordum.Fuso ile ise minimum 1-2. Geldiğimden beri citadel vuramıyorum.Çok yakın mesafelerden bile. 16km lere citadel atardım şuan tık yok. Aynı hesaplamalarla mesafe çizgilerine göre eskisi gibi vuruşlar yapıyorum ama mümkün değil citadel vuramıyorum. Fuso ile 11-12k hasarlar çıkartıyorum ama citadel gelmiyor. Ek olarak yaklaşık 60 isabetli vuruşun sadece 18-19 tanesi ile hasar verebiliyorum bu aynı zamanda HE mermi kullanımında da geçerli. Bende mi problem yoksa genel olarak oyuna uygulanan bir kep midir bu?
 4. Captain3008

  Ek komutan DP kullanımı hk.

  Merhaba arkadaşlar, Sınama ödülü kazandığımda oyundan aldığım dp ile komutana gelen dp aynı,kısacası artış yok.Oyun sonunda bana %100 Ek komutan DP'si hediye ediyor ancak bunu kullanmak için ilgili seçeneği bulamadım.Otomatik olarakta kullanıma almıyor. Nasıl aktif edebilirim? Yardımlarınız dileğiyle, İyi seyirler.
 5. Captain3008

  Öneri : Gemi Hasarı ve Batma Animasyonu

  Bir fps oyununda ölme anın,seni vuran oyuncunun kamerasından kısa video olarak görüntüleniyor.Bazen bizi kimin vurduğunu çapraz ateşte algılayamıyoruz,citadel mi yedik ne oldu vs gibi.Rakip oyuncunun gözünden top kamerası ile nasıl vurulduğumuz da ek olarak gösterilebilir.Batış anıda daha görsel detaylı olabilir katılıyorum.
 6. Captain3008

  Muhriplerin Görünmemesi

  P4RDUS'un düşüncelerine tamamen katılıyorum.Kruvazöre tek atan zırhlı tek yemeyeyim derdine düşmüş. 1km'den uçakla torpido bırakan uçak gemisi 6km'den torpido yiyorum derdine düşmüş. 5km'nin altında bir muhrip gördüysem ve hadi isabetli atışta yapamadım sise girdi ki bence o atış orta sınıf bi oyuncu için bile yapılabilmeli.Muhribi arkama alacak şekilde manevra yaptığımda bana torpido isabet ettirme şansı çok düşük.Eski konumuma göre o torpidoları bıraktı sonuçta.Radikal ve hızlı karar almak gerekli ancak savaş oyunu bu normal. Ek olarak hiç görmediğim bir yerden torpido geliyorsa zırhlı kullananın daha çok gözünü dört açması ve o torpidoların alayını yememesini beklerim.Zırhlı kullanmanın farkettiğim kadarıyla en büyük isteği gözü dört açmak.Daha sonrasında ise bence alınacak aksiyon torpidoların geldiği yönü işaretlemek ve ters yöne kaçmak. 1 haftalık player olarak kolay kolay torpido yememeyi muhrip kullanarak öğrenen bir zırhlı kullanıcısıyım. X seviye de işler değişiyor diyebilirsiniz,koskoca X seviye zırhlı öyle batar mı? gibi ancak rakibinizde koskoca X seviye muhrip.En çok oyunculuğa,tabiri caizse pro'luğa ihtiyaç duyan kategori bence.Küçümsememek lazım.Sizinde X seviye kruvazöre göbekten yakaladınız mı tek attığınız gibi. Madem adalet isteniyor,Zırhlının canını,zırhını 2 katına çıkartıp hasarını yarıya düşürelim?Tek yemez tek atamaz? 7km'de görünsün 7km'den atış yapabilsin diyenler için ise,bir an gözüken muhrip batmaya mahkum zaten.İsterseniz oyuna başlamadan muhrip karakterleri kendi ekip arkadaşları direk öldürsün? Not:Muhrip sis açtığında kör atış yapmayın ki sizi göremesin.
 7. Captain3008

  Muhriplerin Görünmemesi

  Bende zırhlı ve muhrip kullanıcısıyım aslında yeni sayılırım oyunda. 5. seviye iki gemimde. Gözlemlerim dahilinde şu yorumu getirebilirim.Aynı durum uçaklarda da hakim.Sağımdan 1 solumdan 1 uçak kıskaçta ben.Torpido bırakıyorlar. İzlediğim videolar dahilinde torpidolara karşı gerçekten iyi manevra yapıyorum batmıyorum ama sıfırdan kurtarmanın imkanı yok böyle bir durumda çünkü 1.1 km civarı mesafeden bırakıyorlar şaka gibi.2 muhriple karşılaşmayı tercih ederim. En azından birini indirmem büyük olasılık. Aynı şekilde bombardıman uçağından istediğiniz kadar manevra yapın 8-9k canınızı götürmeden bırakmıyor.Manevra şansında yok. Ek olarak çoğu zaman muhriple gizlice yaklaşamıyorum uçak gemilerine, her yerde uçakların radarına takılıyorum.Bence oyunculukta önemli.Durduğun yerden uçak kontrol etmek bu gemi türü için oyunculuk sayılmıyor gözlemlediğim kadarıyla. Sevgili uçak gemisi kullanıcısı sen bir çok zırhlının büyük belası olurken problemin yok.Muhrip bela olduğunda niye şikayet edersin? Dediğiniz gibi 5km civarlarından değilde 10km den görülsün muhripler.Sizce kruvazörler bu adamlara oyun oynatır mı?Onuda geçtim zırhlılar fındık kırar gibi tek atar neredeyse.Bu adil midir? Saygılar.
×