Jump to content

xt3rr0rm4ch1n3x

Players
 • Content Сount

  134
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7939
 • Clan

  [HEROS]

About xt3rr0rm4ch1n3x

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 02/11/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland

Recent Profile Visitors

501 profile views
 1. xt3rr0rm4ch1n3x

  GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

  Z przyjemnością przyjadę na zlot :) do zobaczenia na miejscu.
 2. xt3rr0rm4ch1n3x

  THERE CAN BE ONLY ONE II

  Proponuje dla porządku się gdzieś zameldować przed tą 17:00 na jakimś TS albo na Disco u Lumbera na głosowym.
 3. xt3rr0rm4ch1n3x

  ZGŁOSZENIA

  Z przyjemnością dołączę.
 4. xt3rr0rm4ch1n3x

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  @44smok ta bitwa zaczęła się fatalnie by potem stanął przede mną yamato 3 km. Ustawił się dziobem do mnie i dostał jakieś 10 cytadel od boku od wszystkich. Trzeba było gonić damage ludzie kradli co się dało.
 5. xt3rr0rm4ch1n3x

  Gloria victoribus & victis - USS Buffalo - KONKURS!

  (2395 xp) O Buffalo napiszę krótko. Jest to przykład linii okrętów której bardzo nie lubię w grze. Przeciętny zasięg, trajektoria lotu pocisków uniemożliwia atakowanie nawet na tym dystansie innych okrętów niż pancerniki. Jego skuteczność bardzo ogranicza mapa na której toczy się bitwa, (większość bitwy spędzasz trzymając się jednego obszaru) i to w jaki sposób graja przeciwnicy. Buffalo jest nastawiony w dodatku na silne pojedyncze salwy co jest kłopotliwe jeśli walczymy na bliski dystans np z dd-kiem, salwy których łatwo unikać będąc doświadczonym graczem. Walka z DD i ich wspieranie powinno być dla niego priorytetem ale lepiej w tej roli spisuje się linia lekkich krążowników amerykańskich czy brytyjskich. Przesiadając się z Buffalo na kolejny okręt czujesz się podobnie jak w przypadku Neptuna vs Minotaur. Na Buffalo ginąłem i od jednej salwy z pancernika i od nalotu Midwaya czy bomb AP. Ogólnie okręt przeciwko któremu gra się nie przyjemnie, szczególnie pancernikiem jak i sama rozgrywa sprawia przeciętną frajdę. Długo reaguje na ster, wolno zwalnia i przyspiesza (kolejny problem przy walce na capi-e) jego siła ognia choć duża niekiedy bardzo sytuacyjna. Porażka (1263 xp)
 6. xt3rr0rm4ch1n3x

  Spotkanie ze społecznością w PL - ANKIETA

  Wszystko tak w Gdyni, może tym razem inne miasto, gdzie dużo młodych ludzi i pozwiedzać można. Praga też była by niezłym pomysłem. Można by odwiedzić Was przy pracy ;)
 7. xt3rr0rm4ch1n3x

  Polskie Klany Lista

  Podpisz cyrograf :D no podpisz...
 8. xt3rr0rm4ch1n3x

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Niech się Polacy wytłuką ze sobą reszta zgarnie kokosy, wszystko ustawione.
 9. xt3rr0rm4ch1n3x

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Podsumowanie: https://www.toornament.com/tournaments/1423144578716762112/stages/1423240399856910336/ Nasz pierwszy mecz Kots 1/32 będzie z drużną z drugiego miejsca w grupie G: KTS, UFR, TEAR, GRAY tutaj faworytem chyba UFR, jeśli GRAY-om się uda zając drugie może się spotkamy :) Następny mecz 1/16 vs ALKO lub 1 z grupy H GTA, OCG/OCG-R, HYDRO, TF16 Następny mecz 1/8 vs MDIV, WGP2L, + 2 z grupy E, 1 z grupy F (możliwe że DELTA) Następny 1/4 to już ścisłe centrum faworyci czyli TWA,AAO,TTT,OM a finał jak to finał jedna wielka loteria :) trzymajcie kciuki
 10. xt3rr0rm4ch1n3x

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Człowiek z majówki wraca a tam korki na ulicach.
 11. Ludzie chcą rozmawiać, chcą by im pokazano zasugerowano pewne kierunku, nawet jak nie lubisz pisać ważne jest klikanie F3 w okręty, F4 podziękowania, czy proszenie o dym te sprawy. Fakt bywało że liczyłem na dym prosiłem deskę z 10 razy i nie zareagowała przez co wycofałem się na ogryzku by tylko przeżyć patrząc jak chwile później rzuca dym by bić sama w raszujące ją krążowniki. No smutno mi było ale ludzi trzeba edukować i nie przejmować się taką sytuacją, wdrożenie dobrej komunikacji w teamie nie tylko poprawi wyniki ale sprawi Wam więcej frajdy.
 12. Piszecie jakby granie pod siebie było w sprzeczności z graniem pod drużynę. Mylicie współzawodnictwo z ślepym ciśnięciem w stronę przeciwnika. Nie można mieć pretensji do drużyny jak samotny pancernik wpływa na cap-a i ginie krzycząc o pomoc do innych i zajmuje miejsca od końca i traci gwiazdkę. Sytuacje pod siebie zauważamy tylko w momentach gdy szanse drużyny na zwycięstwo spadają, wtedy taki niszczyciel woli wypłynąć na misje samobójczą by wbić dodatkowo jeszcze parę torped zamiast być użyteczny dla grupy krążowników które odbiera to szanse na wygraną. Każde zagranie które przynosi nam xp jest korzystne dla drużyny. Martwi tylko balans, za spotowanie gdy jesteś jedynym który może to zrobić nie dostaniesz wiele ale za kilka solo cap-ów bezużytecznych bo zdobytych za późno już znacznie więcej lub popularne wbijanie z deską na cap-a byle by podkraść ten exp za cap-a ryzykując zgonem. Trochę w tym racji że gracze nauczyli się za co dobrze płacą, za damage wbity z bezpiecznych pozycji, za kradzież fraga, za strzelanie w najłatwiejszy cel lub cel który zdobywa cap-a niż ten który nam i drużynie najbardziej zagraża etc.Tego gra nigdy nie sprawdzi i nie udowodni i ludzki charakter nie ominie. Na pocieszenie pamiętajcie, każdy wchodzi na rankedy w porównaniu do randomów po to by wygrać. Przynajmniej ma taki zamysł i jeśli nie w tej grze to w następnej zda sobie sprawę nad balansem między własnym xp a wygraną i na co może sobie pozwolić i strzeli do tej deski co capuje niż stacjonarnego pancka 20km dalej i może to ją odstraszy kupi punkty zdekapuje te 1000 damage zadane ale ustawi resztę gry.
 13. xt3rr0rm4ch1n3x

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  ang: https://www.twitch.tv/videos/253686890 i od strony włochów: https://www.twitch.tv/blizzard_85 W sumie padła propozycja byśmy na kolejne mecze zaangażowali własnego streamera, co Wy na to jakiś dobry polski komentarz?
 14. xt3rr0rm4ch1n3x

  World of Dices, czyli "symulator" WoWs

  Dzięki, ale chodziło mi raczej o trochę szerzej dostępne medium dla wszystkich. Na razie nie wtrącam się. Miałem po prostu pomysł by dla bardziej leniwych rozgrywkę udostępnić również w postaci prostej gry przeglądrkowej. Na razie warto poczekać jak cały koncept się rozwinie.
×