Jump to content

Daalpa_Arabiast

Players
 • Content Сount

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  140

About Daalpa_Arabiast

Recent Profile Visitors

67 profile views
 1. Daalpa_Arabiast

  Linie okrętów

  No tak. Dla każdego wybór statku to indywidualna sprawa. Na razie najhjbliżej do testowania mam francuską linie (IV jest, V możliwy do zbadania). I ogólnie dzięki za wyczerpujące wypowiedzi. Przyjrze się bliżej trochę tym niszczycielom.
 2. Daalpa_Arabiast

  Linie okrętów

  W takim razie Shima nie najlepszym wyborem? Wybrać jakiegoś z tymi torpami co wymieniłeś... co do krążowników mówisz że też niezbyt? Może japońskie? Słyszałem że japońskie krążowniki są dosyć dobre. No chyba że coś źle wychaczyłem i jestem w błędzie.
 3. Daalpa_Arabiast

  Charleston (prem. III T)

  Leonarnik a on nie jest III tieru? Po za tym na początku nie ma za wiele statków do expienia.
 4. Daalpa_Arabiast

  Charleston (prem. III T)

  Nowe nie nowe teoretycznie rok mam konto założone, ale aktywnie gram od niedawna, więc pewnie masz rację.
 5. Daalpa_Arabiast

  Linie okrętów

  Witam. Jestem dosyć początkujący, mój najlepszy statek ma dopiero IV tier. Chciałbym spytać się doświadczonych graczy czy takie linie okrętów jakie upatrzyłem będą ok... Chce mieć minimum po 2 statki X tieru każdej klasy. Lotniskowce: Tu nie ma 1wyboru i są tylko dwie linie więc wybrałem japońskie i amerykańskie. Pancerniki: Japoński Yamato i amerykański Montana Niszczyciele: Japoński Shimikaze i Rosyjski Chabarowsk Krążowniki: Rosyjska Moskwa i Francuski Henri IV Czy to będzie dobra linia rozwoju? Napiszcie co o tym sądzicie.
 6. Daalpa_Arabiast

  Charleston (prem. III T)

  Charlestona można zdobyć w codziennych nagrodach...tak jak ja... co do samego statku to bardzo przyjemnie się nim gra. Pancerz średni, Zasięg ponad 12km z dobrą celnością, 14 dział baterii głównej. Średnioszybki, średnia manewrowość. Mocne działą zadające spory damage. No i świetny do expienia (jak się jeszcze doda sygnały to już w ogóle). Podsumowując dobry okręt do walki na całej mapy (nie zbyt się sprawdza przeciwko pancernikom)
 7. Daalpa_Arabiast

  Bogatyr (poziom III)

  Mocny statek jak na III tier. Duża ilość dział, po zamontowaniu 130mm wojuje aż miło... Dużo HP, dosyć szybki i zwrotny, Zasięg średni ale celność nawet spoko i damage też mocny. Radzi sobie nawet sam na sam z pancernikiem. Dobry do walki w centrum wydarzeń jako pogromca wszytkiego. Ogólnie bardzo fajny okręt.
 8. Daalpa_Arabiast

  Kawachi

  Okręt taki sobie, mimo dosyć mocnej artylerii co jest plusem, ma fatalny zasięg (marne ponad 10km). Pancerz średni, wolno strzela, wolne przeładowanie. Obrona przed torpedami bardzo słaba. Bardzo wolny (jak to pancerniki). Jak mi się grało? Bez wsparcia innych okrętów Kawachi wypada słabo i szybko zostaje zniszczony. Dobry okręt jako wspomaganie innych pancerników i krążowników w tylnej linii ataku. Najbardziej jest mi żal tego zasięgu... bo ogólnie jest przyjemny w rozgrywce, odpowiednio grająć w drużynie i nie wystawiająć się zbytnio można się pobawić i nieźle namieszać na mapie.
 9. Daalpa_Arabiast

  Bougainville (I)

  Jako jeden z podstawowych okrętów I tieru, Bougainville jest znakomity. Największa ilość HP ze wszytkich, pancerz na poziomie wszytkich innych (oprócz Hermelina i Hashidate które mają lepszy), 3 wieżyczki jednolufowe które nie prezentują najlepszej siły ognia w porównaniu z innymi statkami tego tieru. Jednak bardzo przyjemnie się nim gra nawet w zwarciu. Zasięg 8.6 km nie jest szczególnie wysoki, ale przy odpowiedniej taktyce ten okręt może siać spustoszenie na początku gry.
 10. Daalpa_Arabiast

  Duguay-Trouin (IV)

  Bardzo fajnie się nim gra. Daleki zasięg plus mocne dosyć działa plus skupienie pocisków równa się świętny okręt artyleryjski. Jest to podrasowana i to mocno wersja Frianta. Torpedy dosyć mocne o zasięgu 6 kilosów tworzą z niego wielofunkcyjną maszynę. Nie najlepszy pancerz rekompesuje dobra zwrotność. Średnioszybkie obracanie wież. Zaletą jeż też szybkość - 33 węzły. Dodatkowo jeszcze możliwość wysłania myśliwców świetnych do zwiadów. Pozwala to na wykrycie jako pierwszy wrogich okrętów i ostrzelanie ich z dalekiej odległości. Polecam ten krążownik jak na IV tier.
 11. Daalpa_Arabiast

  Friant (III)

  Jestem dosyć początkującym graczem (może nie noobem) i poszedłem w linie krążowników francuskich. Ogólnie Friantem grało mi się dosyć dobrze, nawet w zwarciu, ale przeciwko jednemu, dwóm okrętom, więcej było dla niego problemem. Jest nawet dosyć manewrowy ale niezbyt szybki Pancerz przeciętny, Z trafianiem i zadawaniem uszkodzeń nie miałem szczególnych problemów, nie rykoszetowałem. Minus to wolne przeładowanie Plusem Frianta są torpedy na poziomie niszczycieli tego 2 czy 3 tieru.
×