Jump to content

Prospero5216

Players
 • Content Сount

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10062

About Prospero5216

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

167 profile views
 1. Make it happen WG! Increasing playerbase attachment to the game is in your favor after all right?
 2. Prospero5216

  hultaji / lobuzjeden

  @Little_Rowboat odgapiam wynik
 3. Przecież jest jeszcze Mołotow, działa Donskoja, więc idealnie pod szkolenie z IFHE.
 4. Prospero5216

  Kontenery Royal Navy

  Ktoś się orientuje ile w sumie gwinei można zgarnąć z misji (ergo ile trzeba będzie dołożyć potem)? Żeby ta zabawa nie wyszła drożej, niż Cossack ze sklepu.
 5. Prospero5216

  Arms Race - Rankedy

  Robię rajd po wszystkich capach na mapie, zabijam 2 wrogie ddki (trzeciego uszkadzam), o spocie nie wspomnę i co? Jestem kuźwa LEDWO przed milordem na Yamato z 45%WR. To są mili państwo rankingówki w pigułce - równajmy w dół, nie do tych, którym się chce coś zrobić w kierunku wygranej, dla drużyny i narażać się, ale do stylu w którym ma się wszystko i wszystkich w dupie, chroni tylko własny tyłek i okupuje granice mapy (a i tak nie przeżył do końca storpedowany przez Zao). Ale pieniądz nie śmierdzi, takich jest cała masa, a tych, którym choć troche zależy garstka. Wstyd tylko, że trwa to już tak długo w tej formie, choć odzewu było już cała masa, jak i pomysłów.
 6. Prospero5216

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  To się pochwalił wynikiem. :D Śpij słodko
 7. Prospero5216

  Nasze osiągnięcia

  Szary jak to Szary, czasem nie idzie, ale jak się wk... zdenerwuje to i jako bottom tier potrafi namieszać. ;) Neptune wygrał, torpeda z jednej mańki, dwie cytadele, torpeda z drugiej mańki i kolejne dwie. :D
 8. Prospero5216

  Klan Party - 13.04.2018 (Drzwi Otwarte Klanów)

  Powodzenia panowie, niestety jestem w pracy w tym czasie. Tego typu eventy zawsze będę popierał, jednak możnaby pójść nieco dalej, fajnie jakby był patronat WG i jego konkretne wsparcie. Mianowicie trzymać serwer na discordzie cały czas, myslę, że chętnych na pomoc mniej doświadczonym jest tylu, że zawsze będzie parę osób dostepnych do wspólnej gry. Bo cykliczne akcje swoją drogą, ale potrzeby jak wszyscy wiemy są dużo większe. ;)
 9. Prospero5216

  Arms Race - Rankedy

  @DrTorbix e tam skill, po prostu ogarnianie podstaw. Właśnie najgorszą rzeczą jest wrzucenie do wora graczy bez względu na ich ogarnięcie, a jedynie biorąc pod uwagę tier okrętu, którym płyną. Rankedy to są randomy bis imo. Dlatego jak zwykle u mnie - 5. ranga max. 150 bitew i dziękuję, na więcej nie mam ani czasu ani to tego warte.
 10. Prospero5216

  Drzwi Otwarte Klanów

  Dobry pomysł panowie, jeśli tylko będę dostępny w dany dzień (może by tak robić takie akcje częściej?) to chętnie pomogę. Sprawa najważniejsza - reklama, jeśli ma być faktycznie patronat WG to proponuję aby informacja o tym pojawiała się na podobnej zasadzie, jak cykliczne ankiety, trudno to przeoczyć. Sprawa ważna - maksymalnie skondensowany poradnik dot. discorda, nie dla wszystkich jest to oczywiste. Poza tym props.
 11. Prospero5216

  Jakość i stabilność

  Jw. u kolegów - im dłużej trwa aktualna sesja w grze, tym grafika mocniej zwalnia. Przed patchem stabilne 60-70fps na maksymalnych ustawieniach FHD, teraz choć klatki nie spadają tak bardzo (rzadko widać wartość poniżej 30), tak odczuwalnie jest dużo mniej, a i nie jest jednostajnie wolniej. Poza tym miałem okazję kilkukrotnie grać na mapie ze zmienionym układem capów (nie pamiętam teraz nazwy, ale AB są ustawione pionowo, reszta capów przesunięta do środka mapy), raz jednak zdarzyło się, że ta sama mapa miała stary układ capów (z nieszczęsnym D za górami). Z detali - ilekroć zmieniam z naszywki na emblemat to po rozegranej bitwie znów widnieje naszywka. Nie jest mi to do niczego potrzebne, ale warto byście wiedzieli. Sprzęt to 4460/8GB/960GTX - 4GB/SSD, nigdy nic nie kręcone, ani nie zmieniane od dłuższego czasu. Widząc ile osób ma te problemy przy różnych konfiguracjach, operatorach internetu i krajach zamieszkania stawiam na kłopot po waszej stronie.
 12. Prospero5216

  [-ZK-] Złodzieje Kaloszy rekrutują

  Tak coś czułem, dobrze jednak było również tutaj napisać. Zaproszenie wygasło, jak wrzucisz nowe to się odezwę na pewno.
 13. Prospero5216

  [-ZK-] Złodzieje Kaloszy rekrutują

  Napisałem do szefa wczoraj nad ranem, dla pewności zostawiam wiadomość i tu, jeśli w grze nie doszło to ponowię. Pozdrawiam :)
 14. Prospero5216

  Why is the upcoming clan wars on T10 Ships?

  Honestly, it would be nice to implement a requirement of having maximum of one of a certain ship on one side. So we won't end up with battles with Khabarovsk, Zao and Yamato teams only. And it's been said, by a player that own two of these and on the way to the third one.
 15. Też się wypowiem, bo zdarza mi się dość często grać z kolegą w dywizjonie. Sam narzekam na to, co robi reszta w "drużynie", często emocje biorą górę, ale zaczynam kumać w końcu, że najlepiej skupić się na sobie i obserwować co się dzieje dookoła. Z początku byłem bardzo przeciwny zmianom wprowadzonym przez ostatniego patcha, jednak zaczynam dostrzegać potencjał i będę się starał dostosować, choć na niszczarkach jestem świeżak. I choć ani czasu, ani talentu za wiele nie mam to warto ćwiczyć. Jednak po części zgadzam się z niektórymi z przedmówców, że bieżące zasady zmieniają nieco kształt bitew i ludzie (zwłaszcza ci słabsi) boją się zaangażować, ale tak naprawdę czas pokaże jaki to będzie miało wpływ na grę, ilość graczy i przekrój typów okrętów w bitwach. Wg mnie jednak fajną opcją byłby podział na ligi w randomach, gdzie możnaby trafiać na bardziej zbliżonych do siebie graczy. Choć pewnie marne szanse na coś takiego, ubiłoby to rankedy, eventy specjalne raz na czas, które napędzają sprzedaż. Co do grindu jeszcze, sam zacząłem od USN CA/CL i spieszno mi było do dychy, byłem jej ciekaw, każdy jest ciekaw tych najwyższych tierów. Jednak przyszło i rozczarowanie, bo sobie zwyczajnie nie radzę. Ale nie żałuję, bo czegoś mnie to nauczyło i choć dalej nie mogę się doczekać wyższych tierów na innych liniach to staram się trochę stopować na każdym stopniu, wychodzi różnie. ;) Ale powrót do poziomów niższych to zawsze dobry pomysł.
×