Jump to content

Prospero5216

Players
 • Content Сount

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  15783
 • Clan

  [THESO]

About Prospero5216

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

369 profile views
 1. Prospero5216

  16 SEZON - Rankedy

  Pancerniki jak nie pójdą ostro z dd na spocie to są jedynie dawcami dmg. Jeden ogarnięty niszczyciel wygrywa bitwy w pojedynkę. 18 bitew, 4 porażki w tym dwie z mojej winy. Jeden z najlepszych trybów gry oraz format typu 3 vs 3 bardzo mi podchodzą, jest dynamika i coś innego w końcu.
 2. Prospero5216

  9 sezon CW i 'balanz'

  Grę dostosowujesz pod to jaki lineup ma rywal, grasz cały czas tak samo? Poza tym trzeba wiedzieć kiedy warto wejść na tego capa, bo wleźć i stracić okręt to każdy potrafi. Po tym, co piszesz wyczuwam żółtego gracza, co najwyżej.
 3. Prospero5216

  Drucikowe urodziny! Trzy konkursy w jednym!

  Minimum 1 hp obrażeń z zalania, a tutaj co mamy? Czy czytający ze zrozumieniem są serio w takiej mniejszości? Dramat ludzie...
 4. Prospero5216

  Drucikowe urodziny! Trzy konkursy w jednym!

  Najbardziej skoksowane wyniki, niezależnie od serwera są głównie w dywizjonach. 1-2 ogarniętych graczy w teamie zmienia często losy bitwy, a ty mówisz, że to "bez różnicy". :D IMO są rzeczy oczywiste, których nie trzeba pisać. Nic nie ma o warpacku, mamy więcej, niż po 5 lat, prawda? ;)
 5. Prospero5216

  Drucikowe urodziny! Trzy konkursy w jednym!

  Ale nagroda jest dla jednego to wg mnie uczciwe, żeby jednak solo na nią zasłużyć. :) Trochę to wygląda jakby ktoś chciał obejść system. ;)
 6. Prospero5216

  Drucikowe urodziny! Trzy konkursy w jednym!

  A podzielisz się z kolegami z dywizjonu okrętem? ;)
 7. Ogłaszamy nabór do klanu 5PIW, gramy przede wszystkim dla przyjemności pamiętając, że gra jest dodatkiem do życia, nie odwrotnie. Jednak również mamy ambicje, by być coraz bardziej zgraną ekipą pozwalającą jego członkom w zdobywaniu jak największej ilości bonusów z tytułu bycia aktywnym klanowiczem. Do wglądu w struktura klanu - https://wows-numbers.com/clan/500173267,5PIW-5-PIW-5-Flotylla-Piwno-Wypoczynkowa Zapewniamy: - duże wsparcie w zakresie zrozumienia zawiłości mechanik gry, klimat do poszerzania wiedzy o grze, - wciąż rozwijany (po naradzie i wg sugestii większości) port klanowy z rozmaitymi dodatkami, - dobrą atmosferę na discordzie (to podstawa kmwtw), niemal zawsze znajdzie się kompan do wspólnej gry i ożywionych rozmów, - uczestnictwo w bitwach i potyczkach klanowych, testowanie różnych ustawień taktycznych, nie gramy wciąż tak samo, staramy się dostosować do mety itd.. Oczekujemy: - po pierwsze primo: UCZCIWOŚCI, wszelkie niedozwolone oprogramowanie jest zakazane, a wykrycie jego stosowania skutuje wydaleniem z klanu, to jest zabawa, jaki sens ma oszustwo, jeśli można osiągnąć coś własnymi siłami i mieć z tego satysfakcję, - po drugie primo, równie ważne: aktywności w grze (choćby zbicie wszystkich kontenerów dziennie) oraz (jeśli jest się zalogowanym) obecności na kanałach głosowych na klanowym discordzie, w razie dłuższej nieobecności - daj znać, - statystyk co najmniej na poziomie naszego dowódcy ( https://wows-numbers.com/player/501953777,misiektyn/ ), względnie dopuszczamy słabsze, jeśli jesteś aktywny i masz chęci do nauki, wtedy chętnie pomożemy w nauce w dobrej atmosferze, - nie zamykamy się na nikogo, ale najswobodniej będą się czuły osoby w wieku 25+, prowadzimy poważny klan w poważnej grze, a nie przedszkole. ;) Zapraszamy do kontaktu https://discord.gg/x3WRQH2
 8. Prospero5216

  What makes you consider quitting WoWs?

  Am I the only one noticing something is really wrong with this picture? Sorry for non-english descriptions there, but it's clear enough anyway.
 9. Prospero5216

  Polskie Klany Lista

  Podbijam ww. prośbę. Dzięki. :)
 10. Prospero5216

  What makes you consider quitting WoWs?

  Really not sure where to start... Thanks to CCs we have some slight attempts to educate the playerbase (at least a part of it), WG just sits back and do nothing to contribute while they should lead the path. Right of the bat - campaigns on a various levels with missions being lessons and practices for newbies to teach them how the game works. Make it rewarding, so no one will walk past this without finishing it. Besides, why on earth would you let completely new people go to the premium shop and buy T9 or even T10 ship? This makes things worse and worse on randoms (and as we clearly see - on ranked "sprint" as well). CV rework still not in the good state and submarines getting ready to introduce into the game. It's not a remedy, it's straight up making it bigger chaos. MM not taking into account the skill of players, tier of a ship tells really nothing about how the actual person might perform. Criminally misplayed specialized ships on a daily basis. And you can't even blame those people cause it's WG, that doesn't give a dime if people have any clue or not as long as they leave $$$ in the game. This is very narrow-minded and short-term thinking, doesn't correspond with the size and experience of the company. And it gets worse. Just when the game gets a bit more stable, port and interface finally works much better and have some bits and pieces improved (like flag mounting/dismounting) they come up with some goofy idea like ranked sprint 12vs12 with T9&T10 allowed with CVs (aka randoms v2). Even arms race mode can't make it not boring and slow paced. All you have to do is just mix small teams (1-5, 6 players per side) on smaller maps and lower tiers, we have T10 only everywhere for God's sake. You don't want to divide people in terms of skill (which makes all people life miserable in the game), yet you have no problem of keeping a lot of players off many modes because they don't have T10 ships. Bring back some love for lower tiers finally! Some lower tier ranked with no carriers and premiums would be really cool!
 11. Make it happen WG! Increasing playerbase attachment to the game is in your favor after all right?
 12. Prospero5216

  hultaji / lobuzjeden

  @Little_Rowboat odgapiam wynik
 13. Przecież jest jeszcze Mołotow, działa Donskoja, więc idealnie pod szkolenie z IFHE.
 14. Prospero5216

  Kontenery Royal Navy

  Ktoś się orientuje ile w sumie gwinei można zgarnąć z misji (ergo ile trzeba będzie dołożyć potem)? Żeby ta zabawa nie wyszła drożej, niż Cossack ze sklepu.
 15. Prospero5216

  16 SEZON - Rankedy

  Robię rajd po wszystkich capach na mapie, zabijam 2 wrogie ddki (trzeciego uszkadzam), o spocie nie wspomnę i co? Jestem kuźwa LEDWO przed milordem na Yamato z 45%WR. To są mili państwo rankingówki w pigułce - równajmy w dół, nie do tych, którym się chce coś zrobić w kierunku wygranej, dla drużyny i narażać się, ale do stylu w którym ma się wszystko i wszystkich w dupie, chroni tylko własny tyłek i okupuje granice mapy (a i tak nie przeżył do końca storpedowany przez Zao). Ale pieniądz nie śmierdzi, takich jest cała masa, a tych, którym choć troche zależy garstka. Wstyd tylko, że trwa to już tak długo w tej formie, choć odzewu było już cała masa, jak i pomysłów.
×