Jump to content

Small_fish_1

Players
 • Content Сount

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6687
 • Clan

  [J4FUN]

About Small_fish_1

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

185 profile views
 1. Jedním slovem stojí to za - HOV.NO Třikrát jsem zkusil přihlášení do kampaně a pokaždé nešlo nijak s ponorkou manévrovat, odpalovat torpéda a pokud jsem se ponořil ponorku jsem už neviděl ani žádný nepřátele, protože je hra prostě nezobrazovala. Navíc když už jsem byl tak naštvaný a opustil jsem bitvu hodilo mě to disciplinární trest. Tahle kampaň je prostě největší zklamání za celou dobu co tuto hru hraji... Screan ze hry - ponorka se sama vrátila k portálu aniž by s ní šlo nějak hnout, rychlost to ukazuje 12 uzlů dozadu, ale podle animace by měla jet dopředu (nedělá ani jedno jen stojí na místě a nejde s ní hnout) Screan 2 - ponorka jede do boku a i když jsou na mapě nepřátelské lodě vidět zaměřit je nejde...
 2. Vzhled některých ponorek trochu připomíná druhoválečné ponorky kriegsmarine, asi jen náhoda...
 3. Small_fish_1

  Statistika obsahu kontejnerů

  Za desítky a akce toho bylo dost 2x 1500 železa, 15000 uhlí + kupa vlajek a camo.... dobrá akce, tak zase za rok :)
 4. Small_fish_1

  Statistika obsahu kontejnerů

  Včera byl nějaký lepší den, jednou ze zkus štěstí SC s 50x výroční camo a pak k neuvěření z kontejneru na doplňky další SC s 25x dračí vlajkou....po dlouhé době překvapení, takže na další si zase nějaký čas počkám Z Americké mise toho bylo víc asi nejzajímavější bylo 3x za sebou 1000 dublonů :D
 5. Small_fish_1

  Aktualizace 0.6.11 - Hlášení chyb

  Pokud vím tak se čeká plnou dobu.
 6. Small_fish_1

  Aktualizace 0.6.11 - Hlášení chyb

  Ahoj, nevím jestli to nazvat přímo chybou, ale už nějaký čas si všímám drobného nesladění časování a množství použitelného spotřebního doplňku pozorovací letadlo I a II na bitevních lodích vyššího tieru (konkrétně 10). Jedná se o to, že mám možnost použít ve 20 minut trvající bitvě letadlo 7x a 8x (použití na 100 sec a další za 240 respektive za 360 sec), ale když ho reálně někdo použije 2x až 3x je to zázrak. Mohl by někdo vysvětlit, proč jich je k použití tolik, i když reálně jsou nevyužitelné?
 7. Small_fish_1

  [WH1TE]

  Nazdar, na stránce novinek (https://worldofwarships.eu/cs/news/common/assemble-the-clan/) mě napsal o vašem klanu Petr_pavlik_cz, pokud by byla možnost, rád se k vám přidám jen s tím TS zatím nemám žádnou zkušenost, ale to se dá rychle dohnat. Věk 33, v hlavě to snad srovnaný mám a staty z her vaše požadavky snad splňují.
 8. Small_fish_1

  výročí wows odměny

  Kamo na Bismarck je z "kampaně" Lov na Bismarck a dala se získat za splnění misí, jestli je ještě nějak dostupná netuším. Jinak odměny vydány a pěkně děkuju :) 40x každá spec vlajka a nějaké ty SC s celkem dobrým obsahem.
 9. Small_fish_1

  Statistika obsahu kontejnerů

  Tak za Yamamota 50x Halloween camo a 100x vlajka na +50% expů pro kapitána. Spokojenost, hlavně že nepadnul žádný "užitečný" modul na letadlo.
 10. Small_fish_1

  Statistika obsahu kontejnerů

  Včera po cca 150-200 kontejnerech konečně SC, ale s vylepšením pozorovacího letadla, takže byla "velká" radost :(
 11. Small_fish_1

  7. sezóna hodnocených bitev

  Jen drobná poznámka, už to tady sice bylo mockrát, ale není nic horšího, než když prohrajete a přicházíte o hvězdu na druhém místě a hráč co o ni nepřišel má jen o jeden, dva tři body více. Tohle by se dalo ošetřit třeba tak, že když máte max o 1-2% méně bodů než nejlepší ve vašem týmu, tak by vám taky hvězda zůstala. Nebylo by to automaticky vždy na zachování hvězdy na druhém místě (často jsou rozdíly mezi 1. a 2. obrovské). Ale ten pocit, když vidíte, že vám to uteklo doslova o chlup je prostě k nezaplacení (nebo taky k na.rání).
 12. Small_fish_1

  Nevybuchujúce torpéda

  Díky za vysvětlení, zase jsem o něco chytřejší! Koukal jsem na video a bude to ono, před tím torpédem za 0 DMG dostal ještě jedno byl v kouři, takže nevím do jaké části lodi, ale pokud to bylo do zadku tak to vše vysvětluje.
 13. Small_fish_1

  Statistika obsahu kontejnerů

  Tak to mě dostalo Já zase slyšel, že když dost dlouho budeš expit kapitána Segala stane se z něj kapitán Čak Norris, ale bacha jen s jedním bodem zkušeností, protože to co umí 18 bodový Segal zvládne Čak jen s jedním bodem
 14. Small_fish_1

  Nevybuchujúce torpéda

  Bohužel replay nemám stalo se mě to poprvé a prvotní udiv proč ta loď ještě plave byl vystřídán údivem z toho, že moje už tak poničená loď jde ke dnu....hru si užívám a tohle i když mě naštvalo beru jako problém, který se prostě může stát, když to není v každý hře tak se s tím dá žít
 15. Small_fish_1

  Statistika obsahu kontejnerů

  Má na početnost superkontíků nějaký vliv aktivovaný prémiový účet? S prémiem mám teď 61 otevřených z toho 5 super...většinou kredity, jen jednou kamufláže.
×