Jump to content

Eric_Wolf

Players
 • Content Сount

  143
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13113
 • Clan

  [IMPR0]

About Eric_Wolf

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 03/10/1979
 • Insignia

Recent Profile Visitors

547 profile views
 1. Nie wspominając o Jeziorze Aralskim, zwanym też Morzem Aralskim.
 2. W rzeczy samej...Rosyjka/Sowiecka Marynarka Wojenna królowała na morzach i oceanach.
 3. Dziś spotkałem na randomie VII Tierowego ruskiego BB - Połtawę. Podobny trochę do Hooda, przynajmniej jeśli chodzi o te dwa kominy, bo układ wież już inny (3x3). Miał pecha, bo był downtierem (rzuciło go na IX), dostał piękną cytadelę od Kronshtada i poszedł pięknie na dno. Wcześniej ponoć był na VIII.
 4. Eric_Wolf

  Co lepsze? AFT czy Zmasowany Ostrzał Przeciwlotniczy?

  Zastanawiałem się, czy dać to pytanie tam, ale dotyczy ono bardziej obecnej mechaniki obrony przeciwlotniczej i dyskusja może mieć też odniesienie do innych okrętów, nie tylko Kidda, stąd też pozwoliłem sobie to pytanie zadać tu. Może temat wątku powinien być bardziej uniwersalny, w stylu: "Co lepsze? AFT, czy też może Zmasowany Ostrzał Przeciwlotniczy", więc prośba do Moderatora o zmianę tytułu wątku.
 5. Hej. Mam 19 punktowego kapitana dedykowanego na USS Kidd i zastanawiam się nad ostatnim perkiem za 4 punkty. Czy lepiej wydać te punkty na zaawansowany trening strzelecki (AFT), czy może lepiej na Zmasowany Ostrzał Przeciwlotniczy (dawne ręczne sterowanie AA)? AFT zwiększy obrażenia na sekundę w promieniu eksplozji pocisków średniego i dalekiego zasięgu. Obecnie mam na dalekim zasięgu 6 eksplozji zadających 1544 dmg. Po tym perku będzie to 1775. Po włączeniu obrony przeciwlotniczej będzie to ponad 5325; (bez 4632); Z tego co pamiętam z reworku CV, to wytrawny gracz CV może omijać eksplozję AA, więc ten perk może być przeciw takiemu koksowi bezużyteczny. Ale działa zawsze, bez konieczności aktywowania sektora. Z drugiej strony Zmasowany Ostrzał Przeciwlotniczy zwiększy natychmiastowe uszkodzenia z 5% do 10% PW wrogiej eskadry po aktywacji sektora priorytetowego. . Nie wiem, czy to jest jednorazowe? Czy w każdej sekundzie trwania sektora priorytetowego? Te 10% odpowiada mniej więcej jednemu albo trochę więcej niż jednemu samolotu w eskadrze w zależności od tego jaki CV jest naprzeciwko. Ten perk wymaga aktywacji sektora przeciwlotniczego (i wydłuża jego włączenie o 5 sekund, ale zdaje się nie ma możliwości uniknięcia jego skutków. Co radzicie?
 6. Eric_Wolf

  Francuskie żetony za galerię sław

  Również to samo. Wczoraj wieczorem byłem w 5% najlepszych graczy. Gdzie moje żetony?
 7. Eric_Wolf

  14 SEZON - Rankedy

  7 sprint rankingowy rozpoczęty...i skończony. 17 bitew, 82% WR (14 zwycięstw, 3 porażki)...coś za szybko poszło, nawet wszystkimi 6 nie zdążyłem zagrać;
 8. Eric_Wolf

  14 SEZON - Rankedy

  Dziś, po raz 3 w historii wbita jedynka. Niestety zajęło to aż 284 bitew. Najlepsze wyniki - Jutland (104 bitwy) - WR 63%i 1329 średniego expa i 35 tysięcy średniego dmg;
 9. Eric_Wolf

  [X] Smoleńsk

  Sprawiłem sobie to cudo, bo jakoś nie byłem przekonany do Georgii ani do Yoshino. Póki co gram 10 punktowym kapitanem, zasięg do 16km nadrobiłem sobie modułem na ostatnim slocie bo bez tego okręt mocno niedomaga (zasięg bazowy 13.8 km) ...i cóż mogę powiedzieć. IFHE - zdecydowanie must have. Bez niego salwy z OB zadają symboliczne obrażenia (plus pożary rzecz jasna); Świetny kat na DD - po prostu je mieli. Nawet schowanie w dymie nic DD nie da, bo przy tym spamie pocisków i tak zawsze coś się trafi. Przeciw lotniom sprawuje się b.przyzwoicie, sporo samolotów strąca, nawet bez wzmocnienia pelotki. Najwięcej złorzeczyć będę pewnie kapitanowie DD, bo do radarów oraz CV doszedł teraz krążownik, który co prawda radaru nie ma, ale jest jak pitbull - jak złapie DD w celowniku to nie odpuści, póki nie zmieli.
 10. Eric_Wolf

  14 SEZON - Rankedy

  Dziś w drodze do 7 rangi płynąc Jutlandem ubiłem w pojedynku na noże Nieustraszonego (. Hmmmm...zastanawiam się, czy warto na niego wydawać tyle stali ?? Jakoś nie sprawia takiego OP jak Black.
 11. Eric_Wolf

  14 SEZON - Rankedy

  Póki co wypływam tylko DD...i tak 1) Jutland (najbardziej uniwersalny - dobry spot, dobry DPM, pojedyńcze torpedy, dłuuuuuuugi sonar no i leczonko) 2) Kitakaze - DPM 3) Z46 - taka zubożona wersja Jutlanda Nie wyciągnąłem jeszcze Blacka, ale nie spodziewam się po nim cudów w porównaniu z Jutlandem.
 12. Eric_Wolf

  HMCS Haida(tier VII Commonwealth)

  wyciągnąłem ją na sprint rankingowy i sprawowała się pierwszorzędnie. konkurencją były tylko Z39 i Mass z dłuższym zasięgiem sonaru.
 13. Eric_Wolf

  14 SEZON - Rankedy

  Z46 to bardzo dobry pomysł na rankedy. Primo - możliwośc puszczania torped co 68 sekund Secundo - hydro o zasięgu lepszym niż Jutland ( choć krócej trwające). L
 14. Eric_Wolf

  14 SEZON - Rankedy

  bazujac na ostatnim pelnym sezonie rankingówek na VI tierze.: BB:Fuso, Warspite. Ciekawą opcją może być Normandia (ostatnio jej nie było). CA: Budionny (z dystansu), Perth. nie ma już Clevlenda, nie wiem na ile może go zastąpić Pensa (raczej nie) czy Dallas (raczej na pewno nie). pozostałe - sytuacyjnie. Aoba tylko 6 dział, Duca a miękki, Norymberga na dystansie zaa górki. De Grasse i Galisioniere mogą dawać rade. Graff Spee sytuacyjnie ze swoim hydro o dalszym zasiegu. Leander musi mieć spota. DD ( w kolejnosci od najlepszego do najslabszego) : T61 ( bedzie rakiem), Anshan z dluższymi torpedami, Hatsuharu,Gallant/Icarus, Fubuki, Shinonome, Gaede, Aigle, Gniewnyj.
 15. Eric_Wolf

  14 SEZON - Rankedy

  Kapitana mam z Grozovoja, a tam SI jest must have, bo inaczej ma się wszystkiego tylko 2x zamiast 3x. Zamiast obrotu dział mam adrenalinę, działą rufowe kręcą się o 360 stopni, a poza tym mając 5.7 spota to często ja decyduje kiedy zaczyna się wymiana ognia;
×