Jump to content

xqwazz

Players
 • Content Сount

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3939
 • Clan

  [L-S-D]

About xqwazz

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. xqwazz

  ARES2 zaprasza!

  ARES2 szuka aktywnych, dojrzałych emocjonalnie graczy. Wymagania: minimum 1000 bitew na koncie i okręt minimalnie 7 tieru aktywna gra w dywizjonach (oczywiście nie non stop) discord Oferujemy: pływanie w miłej atmosferze rozwiniętą bazę morską możliwość pływania z bardziej doświadczonymi graczami (i z jednej i z drugiej strony oczywiście) porady i rozmowy nie tylko związane z grami komputerowymi Obecnie jesteśmy w lidze wicher. Mierzymy oczywiście wyżej.
 2. xqwazz

  Bitwy kosmiczne powracają!

  Zagrałem chyba 2 bitwy w tym trybie i więcej nie mogę. Z moim stożkiem rogówki to jest masakra. Myślałem, że oko mi wyskoczy.... Raczej mi się to nie zdarza zbyt często.
 3. xqwazz

  Gascogne

  Ekstra masz te wyniki mam dopiero 2k bitew i dobre wzory do naśladowania Akurat z tym DMG ładnie mi siadło.... Max xp też ok. W każdym razie nie żałuję ani złotówki wydanej na okręt. Nie rozumiem skąd tyle płaczu względem tej łajby... Uwielbiam dodatkową, ze względu na to jak lubiłem grać niemieckimi BB. A ta pali idealnie.... Jest szybki, zwrotny, szybko i skutecznie się naprawia! Dobra maszyna, a że czasem dostanie bułę za połowę HP... taki mamy klimat!
 4. xqwazz

  Gascogne

  Bardzo polubiłem ten okręt... Widzę, że nadal mam top dmg na świecie... Nie ukrywam, cieszy mnie to niezmiernie Ja zrobiłem okręt pod podpałkę... W tej top bitwie główne działa zadały jakoś 170k dmg a pożary 60...
 5. xqwazz

  Nasze osiągnięcia

  Na potwierdzenie! Wcześniej staty nie działały
 6. xqwazz

  Ustawki kurła :D

  Poszło całkiem OK :) Oczywiście wygrana... byłem 3 w srużynie :)
 7. xqwazz

  Nasze osiągnięcia

  Rekord Świata na Gascogne EU RU US i ASIA :)
 8. xqwazz

  Ustawki kurła :D

  Cosik takiego....
 9. xqwazz

  Superko(n)tenery z kalendarza z kotem

  100 flag Zulu Ulepszenie radaru..... SZAŁ!!! :)
 10. xqwazz

  Przypadkowy TeamKill

  Gość ewidentnie stanął i czekał. Nie robił nic tylko stał na środku oceanu i czekał.... :) Wiem, moja wina!
 11. xqwazz

  Przypadkowy TeamKill

  Miałem fajny przypadek na róż. Kolega w dd po wystrzeleniu przeze mnie torped pięknie zmienił kurs, po czym stanął idealnie w ich kursie. Tak sobie czekał, aż go dojechały. To też była moja wina, nie? Zawsze winny jest torpedujący... zawsze! Najlepiej czekać z torpedowaniem, aż wybiją całą naszą drużynę. Bezstresowe torpedowanie.
 12. xqwazz

  Kontenery - Dyskusja

  Drugi kontener dzisiaj... więcej sprzętu eksploatacyjnego... 100 flag na detonację. Za mocno chyba kciuki trzymałem przy otwieraniu :)
 13. xqwazz

  Arms Race - Rankedy

  Na razie ranga 9. Dzisiaj więcej pograłem. 10/13 bitew wygrane. W tym sezonie jak na razie - 63.27% wygranych - 1709 PR - 65 564 śr. dmg. Oby tak dalej....
 14. xqwazz

  Kontenery - Dyskusja

  180 dni premium 2000 dublonów 30x Czerwony Smok 30x Smok 30x Wiwerna... ...jestem zadowolony :)
×