Jump to content

kapitan_skarpeta

Players
 • Content count

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3767

About kapitan_skarpeta

Profile Information

 • Gender
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

200 profile views
 1. Modyfikacja 3 wyrzutni torpedowych NIE DZIAŁA

  Dzięki za info
 2. Modyfikacja 3 wyrzutni torpedowych NIE DZIAŁA

  Może jestem naiwny, ale jeśli jest dostępny jakiś moduł i kosztuje 3000000, to powinien chyba działać.
 3. Modyfikacja 3 wyrzutni torpedowych NIE DZIAŁA

  Bardzo smutne dla mnie info... mam stokowego fletcher'a i właśnie zamierzałem założyć ten moduł. Daj znać, czy dalej nie działa. W razie czego wezmę przeładowanie dział.
 4. Kto przygarnie?

  Do zamknięcia
 5. Fight Club

  Bitwa na siaty z zakupami... Przegrywa ten, któremu pęknie foliówka, a zakupy rozsypią się na parkingu. Zapowiada się ciekawie.
 6. Fight Club

  Loknąłem na staty i wyglądają jakbyś nie grał od jakiegoś czasu.... trudno będzie dorwać takiego gościa. Proponuje konfrontacje w pokoju testowym z nagrodą z mojej strony. Wynik pozostanie utajniony.- akceptujesz?
 7. Kontenery - Dyskusja

  50 flag 777% do wolnego PD. Licząc bilans od początku nie mogę nażekać.
 8. Kto przygarnie?

  Nick: kapitan_skarpeta Ilość bitew: 1313 (wszystkich) Preferowany typ okrętów: Staram się być elastyczny. Na jakich tierach chcę grać: ....na takich, aby się przeciwnikom kredki nie wysypywały z plecaka. Jakimi okrętami dysponuję: Trochę za dużo pisania. Będzie widać w statach.- W zasadzie Twórca formatki powinien wypisać, a potem przemyśleć swój pomysł. Okręty premium: Mam. Widać w statach. Wiek: 33 Link do strony ze staystykami: https://wows-numbers.com/pl/player/536860589,kapitan_skarpeta/?type=all Komunikator: Jeśli będzie trzeba coś założę. Dyspozycyjność: 3 dni pracy (nie planuję grania)/ 3 dni wolnego od 17tej (i tak w koło Wojtek) Wymagania względem klanu: Najchętniej zagrałbym kilka bitew z zainteresowanym klanem przed przystąpieniem. Staty jakie są każdy widzi. Rok temu dorobiłem się internetu, który nie wywala co 5 minut, więc staty od tego czasu są leprze. Chciałbym przestać być niedzielnym graczem.
 9. Oficjalny koniec CA

  Oj tam... z PP potrafi wejść za 10k. Na tych tierach priorytetem zawsze jest DD, niezależnie od ustawienia, jeśli tylko się wyświecił. Prawdopodobnie większość DD gra na BB... odwrotnie nie można tego powiedzieć.
 10. Oficjalny koniec CA

  Elbuś; mam wrażenie, że grasz głównie pancernikami. Zrozumiałym jest, jako że wybrałeś najtrudniejszą klasę, że takie dajmy na to niszczyciele masz w małym palcu. Nie grasz nimi, bo uważasz że to było by nie fair względem mniej doświadczonych graczy.- Szlachetnie. Czy mógłbyś, mimo to, przedstawić nam wyniki 10ciu kolejnych meczy na niszczycielu, które zaświadczyły by jakimi są overpower? Ostrzeżenie o wystrzelonych torpedach?... serio?... zmieniasz kurs i już są zneutralizowane. Warto czasami wrócić do jakiejś klasy, aby nie utracić kontaktu z rzeczywistością.
 11. Wersja 6.10 - restart serwerów

  U mnie wszystko wiesza się zaraz po wejściu do portu. Ponad to wygląda jakby wróciła rozdzielczość 4K, choć nie sprawdze, bo zawieszony wows do ustawień nie wchodzi.
 12. Ciekawe plany PvE

  Jak ktoś ma jeszcze w porcie Ruiro, to polecam. 200k dmg praktycznie w każdej bitwie (260000 dmg i 8 kili u mnie maks). Boty skręcają dopiero, jak torpedy są w wodzie. Najłatwiejsze do ubicia są dechy. Czuję się, jakbym wszedł polować ze strzelbą do chlewa. Z kasą nie jest tak źle- 150k 200k na plus. Raz wziąłem Warspite i już było dużo gorzej.
 13. Idzie ku lepszemu, choć bardziej przydała by się blokada dostępu do rankedów. Np. min 500 bitew losowych na poziomie z rankedów, lub wyższym. Powinno to wyciąć sporo patologi z gry. O ograniczeniu dostępu do wysoko tierowych premek niestety możemy tylko pomarzyć.
 14. Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Jak mnie przyciśniecie do ściany, to będę musiał przyznać że tak jest. Sądzę, że jest to winą zbyt prostego gameplay'u pancerników... przez to przyciągają wielu słabych graczy.
 15. Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Była ankieta dotycząca kontrowersyjnego perku za cztery punkty... pamiętasz wyniki? Czy dobrze, że WG opini graczy nie posłuchało? ...a BB nie są biedną niedomagającą klasą, więc skąd miałoby się wziąść takie pytanie
×