kapitan_skarpeta

Players
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About kapitan_skarpeta

Recent Profile Visitors

64 profile views
 1. Oj tam... z PP potrafi wejść za 10k. Na tych tierach priorytetem zawsze jest DD, niezależnie od ustawienia, jeśli tylko się wyświecił. Prawdopodobnie większość DD gra na BB... odwrotnie nie można tego powiedzieć.
 2. Elbuś; mam wrażenie, że grasz głównie pancernikami. Zrozumiałym jest, jako że wybrałeś najtrudniejszą klasę, że takie dajmy na to niszczyciele masz w małym palcu. Nie grasz nimi, bo uważasz że to było by nie fair względem mniej doświadczonych graczy.- Szlachetnie. Czy mógłbyś, mimo to, przedstawić nam wyniki 10ciu kolejnych meczy na niszczycielu, które zaświadczyły by jakimi są overpower? Ostrzeżenie o wystrzelonych torpedach?... serio?... zmieniasz kurs i już są zneutralizowane. Warto czasami wrócić do jakiejś klasy, aby nie utracić kontaktu z rzeczywistością.
 3. U mnie wszystko wiesza się zaraz po wejściu do portu. Ponad to wygląda jakby wróciła rozdzielczość 4K, choć nie sprawdze, bo zawieszony wows do ustawień nie wchodzi.
 4. Jak ktoś ma jeszcze w porcie Ruiro, to polecam. 200k dmg praktycznie w każdej bitwie (260000 dmg i 8 kili u mnie maks). Boty skręcają dopiero, jak torpedy są w wodzie. Najłatwiejsze do ubicia są dechy. Czuję się, jakbym wszedł polować ze strzelbą do chlewa. Z kasą nie jest tak źle- 150k 200k na plus. Raz wziąłem Warspite i już było dużo gorzej.
 5. Idzie ku lepszemu, choć bardziej przydała by się blokada dostępu do rankedów. Np. min 500 bitew losowych na poziomie z rankedów, lub wyższym. Powinno to wyciąć sporo patologi z gry. O ograniczeniu dostępu do wysoko tierowych premek niestety możemy tylko pomarzyć.
 6. Jak mnie przyciśniecie do ściany, to będę musiał przyznać że tak jest. Sądzę, że jest to winą zbyt prostego gameplay'u pancerników... przez to przyciągają wielu słabych graczy.
 7. Była ankieta dotycząca kontrowersyjnego perku za cztery punkty... pamiętasz wyniki? Czy dobrze, że WG opini graczy nie posłuchało? ...a BB nie są biedną niedomagającą klasą, więc skąd miałoby się wziąść takie pytanie
 8. Nie ma wątpliwości.... może jeszcze nogi da się uratować. Swoją drogą zastanawiam się, skąd biorą się takie pomysły. Jeśli w WG nie zatrudnia ludzi którzy sami grają w Wows, to chociaż niech czerpią pomysły z wpisów najbardziej doświadczonych graczy na forach. Jest z czego wybierać.Wprowadzenie ankiet na forach i sugerowanie się nimi przed wprowadzeniem kontrowersyjnych zmian też mogło by poprawić wizerunek firmy. Produkt dobry, ale co pomysł, to jak łysy o beton.
 9. Problemem klasy pancerników jest to, że jest za mało skilowa. Pozostałe klasy w rękach doskonałych graczy dużo zyskują/ w rękach słabych nie zrobią nic.- Z pancernikami tak nie jest. Bardzo dobry gracz będzie miał tylko troche lepszy wynik niż średni. Nie ma też wielkiej przepaści między słabym a dobrym graczem na BB. Zamiast zmieniać pozostałe klasy, aby dobrzy gracze BB mogli więcej należało by ruszyć same pancerniki... i tu będzie opór tych "95%" o których piszesz.- Ty zyskasz/ większość straci.
 10. Też długo olewałem te krążki. Coś mnie po niszczycielach wzięło i zacząłem je robić. Co do tego obijania z 15 km... hmmm.- U mnie dziwnie jakoś to wychodzi. Ponad 70k średniego DMG i WR takie że brakuje koloru bordowego w skali... dałem sobie spokój
 11. Ilość zestrzeleń nieistotna. Ilość DMG w zasadzie też... Topisz już niszczyciele?
 12. Mnie bardziej martwi, że rozbudowa lini japońskiej była okazją do znerfienia najleprzych okrętów tej lini... spodziewam się analogii. Niestety chabarowsk dalej sobie radzi po nerfie, więc pewnie po łatce już nie wstanie.
 13. Raczej chodzi o pinga, bo mały transfer tej grze nie przeszkadza. Ze zmian mam tylko pokój testowy... z nim i bez tak samo. Wszystkie autoaktualizacje wyłączone
 14. Jestem często AFK, więc się wypowiem: Gdybym miał słaby komputer, a gra regularnie ładowała by mnie kilka min po czasie to po prostu bym nie grał. W moim przypadku (myślę że w większości) przyczyną jest połaczenie internetowe na którym nie zawsze można polegać. Nie wiesz czy danego dnia będzie działać świetnie, czy zacznie lagować i rozłączy. Przerobiłem już 3 dostawców internetu (staram się coś z tym zrobić). Swojego czasu wyrzucało mnie gdzieś tak z co 3ciej gry co już samo w sobie jest karą. Jakie konsekwencje proponujesz? Jakieś pomysły poza shift+Delete?
 15. Ja cie kręcę... On ma pancernik!!!!.... podpalenie- absolutnie... najlepiej nie częściej niż detonacja. Niszczycielom ograniczyć ilość torped!- to nie normalne, że strzelają co 2min przez cały mecz... a lotniska owszem, ale jeden, to musi być fighter deck- w ten sposób same prawie się wyeliminują, a przy okazji będą świecić cele... niszczyciele też w sumie po to są... najlepiej niech prowadzą swoją małą wojenkę, a pancerniki będą miażdżyć wszytko.Jeżeli ktoś ma inne zdanie, to przypominam!!!!!!- On ma pancernik