Jump to content

kapitan_skarpeta

Players
 • Content Сount

  80
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6094

About kapitan_skarpeta

Profile Information

 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

687 profile views
 1. Jak się podoba to grasz. Jak nie to nie grasz. Gdzie tu oszustwo?
 2. kapitan_skarpeta

  Operacja "Operacja"

  Zgadza się. Wczoraj Perth 240k 7kili 28 cytadel.- 700exp ostatni. Dzisiaj Leander 160k 8kili.- 650exp. Ostatni. Skończyło się farmienie, bo komuś przeszkadzają operację... pewnie były jedyną ucieczką przed okrętami podwodnymi, więc coś trzeba było zrobić zawczasu.
 3. kapitan_skarpeta

  Drzewko okretów

  Nie jestem pewien czy Twój post to nie jakaś podpucha z alt konta. Uprzejmie odpowiadam: Każdy okręt musisz sobie wyekspić zaczynając od jedynki. Lvl konta to zupełnie co innego. Miłego ekspienia.
 4. kapitan_skarpeta

  Yamato

  Legitymacje Emeryta do kontroli forumowej i rozstrzygniemy. Takie procedury.
 5. kapitan_skarpeta

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Boże zlituj się nad nami.
 6. kapitan_skarpeta

  Aktualizacja 0.9.3. Europejskie niszczyciele: cz. 2

  Ktoś tam jednak słucha stękania, bo jest zmiana MM.
 7. kapitan_skarpeta

  W tym szaleństwie jest jakaś metoda

  Coś przegapiłem? Do postu "o wszystkim" zagubionego człowieka właściwie pasuje wszystko, więc chyba można zapytać.
 8. kapitan_skarpeta

  specyfikacje South Caroline

  Może nie zawsze dobrze polosuje, nie mniej jednaj dalej jest to pancernik. W starych dobrych czasach, w drużynie przeciwnej, koleżko wziął sobie do dywizjonu South Caroline. Gra na tierach 8-10. Zanim jeszcze gra się zaczęła większość uczestników z obu drużyn złożyła kondolencje. Tak się złożyło, że South Carolina wylądowała na mojej flance. Trochę zajęło, zanim pokraka dopełzła do pola walki. -W zasadzie było już po meczu. Obróciłem działa Atago w stronę nieszczęśnika, ale jakoś tak nie miałem serca,- jakoś tak nie honorowo. Jeszcze chłop zniechęci się do gry. Wybrałem inny cel. Nagle jak nie Pierd..pier... nie będę mówił co. Myślę sobie Matko Bosko. Co.. co. co to się stanęło. Trzeciotierowy pancernik zdemolował jeden z lepszych krążowników ósmego tieru. Kaliber robi swoje.
 9. kapitan_skarpeta

  Molotov (poziom VI)

  Przyznaję- dziwne. Mnie bardziej zastanawia, co komu przeszkadzał Kirov w drzewku?
 10. kapitan_skarpeta

  Molotov (poziom VI)

  Kirov ma być premką piątego tieru, więc nie ma kolizji z Mołotowem.
 11. kapitan_skarpeta

  Błyski na ekranie

  Ja zsynchronizowałem z mruganiem i jest spoko.
 12. kapitan_skarpeta

  kredyty za bitwę to jakiś żart?

  Pozwoliłem sobie sprawdzić Twoje staty,- są typowe na takim etapie. Poprawianie statów sprawi Ci w przyszłości przyjemność. Pamiętam, jak notowałem ujemne zarobki na tierze 7. Założenie flag i konto premium to tylko półśrodki. Moje proste rady to: Popełniać mniej błędów. Nie oszukuj samego siebie.- Odparowanie okrętu w pierwszych minutach to skutek podjętych wcześniej decyzji. Kiedy już zaakceptujesz, że to nie ktoś w paskudnym WG uparł się na twoje konto (pije tu do własnego podejścia), zaczniesz dostrzegać własne błędy w pozycjonowaniu, wykątowaniu, czy też w ogólnym pomyśle na grę. Będąc mniej ciekawym celem dla przeciwnika, ściągniesz na siebie mniej ognia, a ten nadchodzący zada mniej szkód. Mniej błędów => więcej czasu w grze. Staraj się żyć jak najdłużej. Czasami warto odpuścić strzelanie, zniknąć i zająć lepszą pozycję. Wykorzystuj błędy przeciwnika.- Poluj na nie. Każdy błąd gracza w drużynie przeciwnej to potencjalny prezent. Masz AP,- wyczekaj. Jedna dobra, wypracowana salwa zada więcej szkód niż obijanie z HE byle czego. Ostatecznym celem gry, jest zadać przeciwnikowi więcej strat, niż zadano tobie. Zarobki przychodzą same. W minionym sezonie bitew rankingowych zagrałem około 70 bitew. Tiery 10,- jakieś tam flagi, konto premium... podsumowując 36mln kredytów z samych rankedów.
 13. kapitan_skarpeta

  Bezpieczny rejs pośród wzburzonych wód

  U mnie doszło 14 dni. Wszystko zadziałało poprawnie.
 14. kapitan_skarpeta

  Ishizuchi pancernik premium IV tieru

  Ostatnio postanowiłem przypomnieć sobie ten okręt, na którym lata temu mi za bardzo nie szło... Bardzo przyjemnie. Lotnie były- rzeczywiście dalej nie strąca. Tylko co z tego. Robi swoje
 15. kapitan_skarpeta

  Bezpieczny rejs pośród wzburzonych wód

  Coś pozytywnego. Miło, że ktoś w WG tak pomyślał.
×