Jump to content

Odo_Toothless

Players
 • Content Сount

  3,787
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  19336
 • Clan

  [BUSHI]

5 Followers

About Odo_Toothless

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Poland

Recent Profile Visitors

2,482 profile views

Single Status Update

See all updates by Odo_Toothless

 1. Witaj,

  W wątku o Orłach i Rekinach piszesz że można zastąpić te paskudne, eventowe kamuflaże standardowymi podmieniając je w plikach gry. Na anglojęzycznym forum znalazłem taki mod który podmieniał kamuflaże noworoczne dla VI, Fuso, Bayern itp. ale po zainstalowaniu go gra i się wywala, pewnie wina że mod jest dla wersji EN a nie PL. Mógłbyś łopatologicznie wyjaśnić taką podmianę krok po kroku ? Opisujesz to troszeczkę tutaj: 

  ale u siebie w kliencie nie mam tej ścieżki: /res/content/gameplay/... :( Powinienem doinstalować jakieś narzędzia do stworzenia takiego katalogu czy coś ?

  1. Odo_Toothless

   Odo_Toothless

   Tak jak pisałem: Aby podejrzeć sobie oryginalne rozpakowujemy narzędziem wows_unpack, które są zapakowane w /res_packages.

    

   Tutaj masz linka https://forum.worldofwarships.com/topic/81806-get-your-wows-unpacker-here-0760/

    

   Nie instaluj starych modów. Gra zmienia się z patcha na patch. Wersje językowe różnią się raczej tylko jednym plikiem z opisami w /res/texts/. W tym przypadku język na pewno nie był problemem, a inna zawartość podmienianych plików.

  2. mickecobra

   mickecobra

   Eh, nie dałem rady :( Mieszanie w plikach gry skończyło się ich uszkodzeniem. Całą noc naprawiałem je Game Centerem, a i tak na koniec całą grę ściągało mi od nowa :/ Chyba za głupi na to jestem ;( Zgłosiłem zapotrzebowanie na taki mod, zmieniający te paskudne kamo w wątku o modach Aslaina (podpisało się tam również kilku graczy). Poczekam aż profesjonalnie zajmą się tym moderzy i dołączą do tej paczki taki mod w 100% bezpieczny. Mimo wszystko dzięki za pomoc i rady. 

  3. Odo_Toothless

   Odo_Toothless

   Nie wiem co tu naprawiać. Rozpakowujemy i wrzucamy do modów. Bawimy się - nie wychodzi., Usuwamy i mamy znów czysta grę.

    

   Każdy da radę sobie poprawić kama, to kwestia chęci i czasu, bo nie jest to nic skomplikowanego. W tym wypadku wystarczy pozamieniać tylko zawartość plików ze skinami okrętów na normalne w /content/gameplay/.

    

   Mógłbym bez problemu to zrobić, ale jak ludzie chcieli np. innego portu, czy możliwości wyłączania widoku ze spottera i to zrobiłem, to wygląda, ze nikogo to nie interesuje. Nawet nikt nie chce zamieścić tego w żadnej paczce modów.

×