Jump to content

Odo_Toothless

Players
 • Content Сount

  3,276
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16862

4 Followers

About Odo_Toothless

 • Rank
  Commander
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Poland

Recent Profile Visitors

1,966 profile views
 1. Odo_Toothless

  Na randomach nie da się grać....

  Nawet Drwal się nie czepiał takich szczegółów jak "społeczna" moderacja. Ktoś napisze jak jest i określi np. idiota, czy gówniana gra i tylko widać czerwone edity, jakby rzucał naprawdę jakimś mięsem. Powoli zaczyna mieć się poczucie, że jest się w jakimś Iranie z policją moralną ścigającą za brak szmaty na głowie, czy nie bicie łepetyną w chodnik parę razy dziennie. Dajcie spokój z wypunktowywaniem takich pierdoletów, bo ludzie piszą po prostu prawdę, bez owijania w bełkot tzw. poprawności typu: sprawny inaczej, czy dobrze odżywiony itd. Jak to mówią: nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu ;-).
 2. Odo_Toothless

  Zdechł serwer

  https://worldofwarships.eu/pl/userbonus/ ?
 3. Nie wiem, bo wcześniej zawsze na krążkach brałem build przeciwlotniczy. Teraz nie widzę w tym sensu, szczególnie, że nie bawię się w przełączanie stref, a same bonusy są takie sobie. Więc zostaje mi wolne 4 punkty. Z doświadczenia wiem, że 4 naprawka na krążku praktycznie mi się nie przydaje, a i często nie wykorzystuję wszystkich konsumabli. Szczególnie na wysokich tierach, gdzie drużyny przez pół meczu trzymają odstępy. W zasadzie to odpowiedź jest prosta z tego co zrozumiałem. Na tych krążkach, co gro czasu spędzają na linii frontu - RPF, na spamerach z dystansu można brać coś innego. Dzięki za podpowiedzi Panowie.
 4. Odo_Toothless

  Seattle

  Cleveland to przy nim baletnica. Obiektywnie jest to gorszy okręt niż poprzednik, a jego naprawka to iluzja. To samo dotyczy Bufallo. Obydwa z końskimi rozmiarami, niezwrotne i cytadelami wielkości boiska piłkarskiego. Przyjemność z gry ? Nie stwierdzono. Raczej cięzki zapierdziel, żeby cokolwiek sensownego ugrać. Ba - śmiem twierdzić, że V Omahą w tym samym MM wcale nie ugrało by się mniej, niż tymi pokrakami, a taki Nowy Orlean, to przy nich cudo nad cudami.
 5. Odo_Toothless

  old WoWs music

  Almost 3 years ago I started my journey with WoWs. The most pleasent thing i remember was the sound of premium account. I can describe it as whistles while playing some Russian music in background. There are some net resources with WoWs sound, but I coudn't find this track. Please help me if You can. That sound was a real magic for me ...
 6. Odo_Toothless

  kasa Misiu kasa

  Lepiej dodajcie jeszcze koszt prądu. Serio. To nawet kilkaset złotych rocznie. Bywa, że taniej jest kupić szczególnie jakiegoś niskotierowego lolka, niż godzinami zdobywać go robiąc misje - "za darmo". Mój sprzęt z monitorem w trybie max wydajności ciągnie ok. 330 W/h. Ile więc wydałem na prąd grając w WoWs ? 16800 bitew x 20 minut średnio (z siedzeniem w porcie) = 5600 godzin x 0,33 KW x 0,6zł = 1100 zł to minimum A na ile wyceniamy czas ? 5 zł za godzinę to raczej minimum utraconych korzyści. Czyli 28.000 zł ... a jeśli ktoś za swoje granie ma na pieńku np. z Żoną, to potencjalny rozwód ile będzie kosztował ??? Wychodzi na to, że pieniądze włożone w "statki", są tylko czubkiem góry lodowej.
 7. Pytanie ogólne co do perków na krążki. W co lepiej zainwestować 4 punkty ? W czwartą naprawkę(która często jest zbędna) i szybszą zmianę pocisków (które np. w teorii przydaje się na krążkach z długim przeładowaniem typu Atago, a w praktyce salwy, czy to z HE, czy z AP na tych np. 12 km w idealną burtę innego krążka robią często identyczne obrażenia), czy może w często przydatny RPF ? No właśnie, na których krążkach RPF najbardziej się przydaje ?
 8. Wiem. Brałem z: https://forum.worldofwarships.ru/topic/125469-о-тесте-giulio-cesare-и-нерфе-премиумной-техники/
 9. Odo_Toothless

  [PSA] Giulio Cesare Testing and Premium Ships Status

  Sure - only a "couple". For example: this WG statement in original RU version was considered as correct by 160 people, and only 12 was against it ... https://forum.worldofwarships.ru/topic/125469-о-тесте-giulio-cesare-и-нерфе-премиумной-техники/
 10. Odo_Toothless

  Giulio Cesare stays as it is + balance of other premiums

  Part of original text in Russian was not translated, which change tone of that statement. So they agreed, but this part is not in English version. https://forum.worldofwarships.ru/topic/125469-о-тесте-giulio-cesare-и-нерфе-премиумной-техники/ (...)Несмотря на то, что в World of Warships никогда не было формального правила “премиум техника не может ухудшаться индивидуально”, мы действительно не практиковали это с релиза игры. Многие из вас из-за этого решили, что такое правило есть, и мы согласны с тем, что наши прошлые действия поддерживали это ощущение. Despite the fact that we never had a rule which stated "premium ships are not nerfed individually", we indeed did not do it before and we understand why many of you assumed that there is such a rule and We agree, that our past actions supported that feeling.
 11. Odo_Toothless

  [PSA] Giulio Cesare Testing and Premium Ships Status

  BTW. Part of original text in Russian was not translated, which change tone of one important statement. https://forum.worldofwarships.ru/topic/125469-о-тесте-giulio-cesare-и-нерфе-премиумной-техники/ Несмотря на то, что в World of Warships никогда не было формального правила “премиум техника не может ухудшаться индивидуально”, мы действительно не практиковали это с релиза игры. Многие из вас из-за этого решили, что такое правило есть, и мы согласны с тем, что наши прошлые действия поддерживали это ощущение. Despite the fact that we never had a rule which stated "premium ships are not nerfed individually", we indeed did not do it before and we understand why many of you assumed that there is such a rule and We agree, that our past actions supported that feeling.
 12. Tak swoją drogą to nie został przetłumaczony kawałek oryginalnego tekstu, który zmienia wydźwięk całego zdania. Несмотря на то, что в World of Warships никогда не было формального правила “премиум техника не может ухудшаться индивидуально”, мы действительно не практиковали это с релиза игры. Многие из вас из-за этого решили, что такое правило есть, и мы согласны с тем, что наши прошлые действия поддерживали это ощущение. Pomimo faktu, że nie mieliśmy nigdy reguły: „okręty premium nie mogą być osłabiane jednostkowo”, rzeczywiście wcześniej tak nie robiliśmy i rozumiemy, że wielu z was zakładało że taka zasada istnieje, a my zgadzamy się z tym, że nasze działania w przeszłości podtrzymywało te odczucie.
 13. Odo_Toothless

  Giulio Cesare

  Czyli z tego można zrozumieć, że nie będzie żadnych nerfów bezpośrednich i mogę już zdjąć baner z podpisu ? W takim razie dziękuję, za wycofanie się z tego błędnego pomysłu, bo nikt nikogo nie zmuszał do wypuszczania niezbalansowanych okrętów. Wystarczy tego nie robić w przyszłości, a istniejące i tak z czasem się wykruszą z gry. Najważniejsze, że kto wydał na nie kasę, nie będzie się czuł oszukany. I tak pewnie większość ludzi je posiadających, gra nimi ułamek bitew. A swoją drogą np. takim Kamikaze najłatwiej się gra na VII, Kutasof okupuje IX/X, a Gremek to cień tego, czym był kiedyś, ze względu na wyrzuceniu strzelania z niewidziałki. Imperator ? Starzy gracze i tak prawie nie odwiedzają IV tieru. W zasadzie z tych najbardziej widocznych w grze, zostaje tylko GC i Belfast. I tak jak ktoś napisał na Reddicie, punkt pierwszy powinien brzmieć: 1. While many of you did support the idea of promoting more balance and fair play, most of you were not willing to support this if it means making changes to purchased premium ships without full cash refunds.
 14. Odo_Toothless

  Giulio Cesare

  Nie ma takiej opcji, bo WG całkowicie zrezygnowało z wyjątków w MM. Z tego słyszałem, miało też plan jego całkowitego wycofania z WoT-a.
 15. Odo_Toothless

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  If a squad enters my sector for 1 tick only, how much damage will it receive if - The sector is reinforced - The sector is neutral - The sector is weakend? Answer is: Its always the same.
×