Jump to content

Odo_Toothless

Players
 • Content count

  2,452
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13444
 • Clan

  [ZORRO]

About Odo_Toothless

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Poland

3 Followers

Recent Profile Visitors

1,271 profile views
 1. Ban na grę 7 dni

  engine_config.xml nie ma nic do rzeczy. Przeczytałem mnóstwo postów od ludzi, którzy dostali nawet stałe bany i nadal pisali, że nie wiedzą za co, bo dalej niby przychodziło nawet, po przeinstalowaniu i używaniu czystej grę. Nie chce się wierzyć, że nawet jeśli mieli coś nielegalnego, to tego nie odinstalowali po pierwszym ostrzeżeniu. Duża część z tych postów z tego co zauważyłem było właśnie od właścicieli laptopów. Gdzieś tam spekulowano, że problem może leży w sterownikach grafiki tych sprzętów, czy ich biosie. Generalnie jeśli ktoś jest czysty i ma jakieś problemy, to nikt takiej osobie nie pomoże, a WG zasłoni się tajemnicą, lub niemożliwością podania dokładnych przyczyn. A więc @wojti_r - sprawa jest beznadziejna. Na Twoim miejscu założyłbym nowe konto i na razie grał na nim. Najlepiej na innym komputerze i może coś się wyjaśni, bo obecne konto wkrótce stracisz.
 2. Cleveland

  W teorii tak, w praktyce tak jak pisałem z powodu małych map na których grał, kiepskiemu kamo i przylutowanych wież, trzeba było być mistrzem chowania się, bo na otwartej wodzie praktycznie nie miał szans z nikim - był rozstrzeliwany z dystansu. Od Cleva VI zaczynałem grę i skończyłem z dosyć marną średnią 37K (później ugrywałem więcej, ale nie były to jakieś łatwe gry), gdzie na Galisonierce robionej później miałem 57K średniej. Teraz na VIII robię Clevem po 70K i to raczej na luzie. Większe mapy (łatwiej się ukryć), obrót dział, przeładowanie i super kamo robią wielką różnicę. Mi przynajmniej gra się nim teraz lepiej, niż jak był na VI.
 3. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Może rozpiszemy jakiś konkurs ? 1. Kto pierwszy zromadzi 100K na koncie. Nagroda główna: uścisk dłoni i poklepanie po plecach przez lokalnego przedstawiciela WG :-P 2. 250K - list gratulacyjny od centrali w Paryżu z bonem na bagietkę w Biedronce, czy innym Lidlu 3. pół melona debilionów - zaproszenie na 2 dniowy wyjazd integracyjny do siedziby głównej i własnoręcznie utkana koszula przez była kołchoźnicę z okolic Mińska
 4. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  No to teraz zapozyczajta sie i kupujta jak dajom i nie zabiorom ;-). Razem zbudujmy bazę na Księżycu dla WG :-P
 5. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  1.Kupienie rzeczy kradzionej nijak ma się do kupna sprzedaży rzeczy legalnej. 2. Ja pisałem nie o stanie sprzedającego, a o stanie kupującego. Nie wiem do czego dążysz, ale chyba po prostu szukasz na siłę dziurę w całym.
 6. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Powiem tak. Jak kupującego mnie to nie obchodzi. Oferta była, transakcja została dokonana, a kupujący nie musi ani znać cen, ani czy coś jest w promocji, czy nie. To nie jego broszka, a sprzedawcy. Ba kupujący może być np. nawalony jak stodoła i nawet nie zdawać sobie sprawy, w jakiej cenie coś kupuje. Gdyby prawo stanowiło tak, jak niektórzy chcą je interpretować to sprzedający w sklepie np. z drogą biżuterią sprzedałby pół sklepu za kilkanaście złotych dla takiego np. pijanego, ale znanego, bogatego i wypłacalnego jegomościa, aby później się domagać "dopłaty" do domniemanej pomyłki. To jest bzdura.
 7. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Poczytaj sobie: https://www.infor.pl/prawo/umowy/kupno-sprzedaz/253274,Czy-cena-towaru-na-polce-sklepowej-jest-wiazaca.html Zgodnie z art. 543 Kodeksu cywilnego wystawienie rzeczy w miejscu sprzedaży na widok publiczny z oznaczeniem ceny uważa się za ofertę sprzedaży. Zawarcie umowy przez przyjęcie oferty jest wiążące dla sprzedawcy. Ważność umowy nie zależy od potwierdzenia jej przez sprzedawcę. Przykład: Jan robiąc zakupy w hipermarkecie zauważył korzystny cenowo produkt. Przy kasie okazało się jednak, że przez pomyłkę produkt został oznaczony nieaktualną i zarazem dużo niższą ceną. W takiej sytuacji umowa jest ważna, a obowiązującą ceną będzie ta, która widniała na sklepowej półce. Tym samym sprzedawca nie może odmówić kupującemu sprzedaży towaru po cenie, która była oznaczona w ofercie (na półce sklepowej). Kupującemu w takiej sytuacji przysługują roszczenia o wykonanie zawartej umowy
 8. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  W wieżowcu na Cyprze właśnie zebrali sobie na sowite premie w kilka godzin, dzięki takiej akcji. W ten sposób, jak nie podoba ci się Twój wynik finansowy, to mając tyle potencjalnych kupujących i często, gęsto uzależnionych od gry gostków, to możesz go w chwilę zmienić. Swoją drogą temat były kopalnią wiedzy dla jakiegoś socjologa robiącego badania na żywo Gdyby to było prawdziwe złoto, a tu jakieś de facto wirtualne nieistniejące piksele ktoś chcący, czy nie przecenił, a ludzie robią wow, jakby zaraz mieli się stać miliarderami. ;-)
 9. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Nieżle jedziesz po bandzie. Tak samo można stwierdzić w druga stronę, że ktoś specjalnie coś tak ustawia, żeby później to wykorzystać. Reasumując - promocje na dublony były i wcześniej, bo WG sprzedając każdemu kto posiadał już dany okręt w cenie przecenionej 50%, de facto sprzedawało dublony za 50%, po drugie ludzie z WG byli tutaj, widzieli i nie zrobili nic. Jeżeli ktoś wie, że popełnił błąd i nic z tym nie robi, a później chce kogoś oskarżać, ten sam może być pociągnięty do odpowiedzialności za próbę wyłudzenia.
 10. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś coś kupił wg. ceny oficjalnie podanej i musiał do czegoś dopłacać. W razie wątpliwości i braku chęci szarpania się ze sprzedawcą, transakcja jest anulowana i jest po krzyku.
 11. Summer Sale 2018: Day 5 Scharnhorst/-50%

  At least in our localstore you can buy doublons at different prices. It varies from account. Just silent promotion or other things - we don't know, but a lot of people bought them in shop, and offer is still active from yesterday and admins saw this yesterday too and said nothing. If You don't belive then read our thread at forum: Polska Społeczność/Dyskusje o grze/Rozgrywka/PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY
 12. Summer Sale 2018: Day 5 Scharnhorst/-50%

  So mayby this discount is only at local official WG Store. People have different prices on different accounts. On mine is 60%. Some others have from 5% to even 78% .. really. So stop making false accusations. when normal price when logged off is:
 13. Summer Sale 2018: Day 5 Scharnhorst/-50%

  Some players have gold discount in the Premium Shop starting from 5% to 75% - both WOW/WoT, although it is not marked as such or announced in the news page. There is only one link about it in WOT English forums: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/679155-gold-discounts/
 14. Can we get a Camouflage filter in port?? please!

  There are some players like me, which do not see much problem with camos, but more with skins. So it should be 2 filters - one for camos, and second for skins.
 15. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Sie poczeka - nie pali sie. Kiedyś coś wrzucą pewnikiem. :-) Zawsze można wybrać mniejsza ich ilość. Promo obowiązuje na wszystkie ilości.
×