Jump to content

Odo_Toothless

Modder
 • Content Сount

  4,267
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  20721
 • Clan

  [BUSHI]

6 Followers

About Odo_Toothless

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Poland

Recent Profile Visitors

3,024 profile views
 1. Odo_Toothless

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Robimy "rework" IFHE, obcinamy wszystkim podpałkę i wtedy wypuszczamy lekki krążek z niezłym pancerzem, przebijalnościa 38 mm bez IHFE i bardzo dużą szansą na podpałkę na salwę. Dodatkowo z olbrzymim DPM-em na AP. Praktycznie we wszytkich parametrach przebiją taką Czapkę ze znerfionym IFHE. Nie wpominając o zrobionych w bambuko VI i VII. Przez takie kombinowanie, definitywnie zamknąłem swój portfel.
 2. Odo_Toothless

  [0.9.2.1] Aslain's WoWS ModPack Installer #00 (31-03-2020)

  Some options in mods are turned off for a reason. From 0.9.2.0 too high FPS caused some game modules not working properly.
 3. Odo_Toothless

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Na boty można się tylko zżymać, że nie wprowadzono do gry ich lepszego algorytmu AI (który był testowany). Wtedy pewnie część graczy z coop-a podniosła by lament, że są dobre i WG się wycofało. To co jest obecnie, to gra do jednej bramki i kopanie leżących, a że od czasu do czasu jakiś bot specjalnie do nas strzeli, to już tylko można traktować w kategorii eastern egg, który i tak nic nie zmienia. W coopie nudy i zero wyzwania.
 4. Odo_Toothless

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Boty potrafią być agresywne w stosunku do swego zespołu. WG o tym wie, bo sam zgłaszałem i dostałem odpowiedź, że to znany błąd. Osobiście podejrzewam, że jakiś programista zrobił to specjalnie i cięzko jest to odkręcić.
 5. Odo_Toothless

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Z tego co zauważyłem, nasz kolega cpt_Reckless, aktywny od początku istnienia tej gry, zamienił się w konto DeletedUser. Szkoda. Tak w ogóle, to jakoś tak się wydaje, że polskie forum zamiera. W zasadzie to ile lat można klepać w tą samą grę, nawet gdyby nie było wokół niej tyle kontrowersji ? Chociaż angielskie w tym czasie dalej wydaje się kwitnąć.
 6. Odo_Toothless

  Aslain's WoWS ModPack Installer #00 (31-03-2020)

  Zazwyczaj w takich małych patczach nie ma jakichś poważnych zmian. Np. w modach, które sam używam, chyba jeszcze nigdy nie zaszła potrzeba ich aktualizacji. Jeżeli chce się mieć pewność, że gra się nie wysypie, można dla wszelkiego odpalić najpierw grę na treningówce.
 7. Odo_Toothless

  Tirpitz

  Ja biorę AR, bo działa się kręcą ok.
 8. Odo_Toothless

  Tirpitz

  Dla przeciętnie dobrego gracza kamo raczej nie ma najmniejszego sensu na tym okręcie. AFT + manual i FP to są podstawowe perki. Moim zdaniem IFHE po reworku ma za dużo minusów, żeby pakować w nie następne 4 perki. Za kamo robią wyspy, które mają nam ograniczyć ilość osób, które mogą do nas strzelać. Z tymi nawrotkami, to lepiej uważaj, bo jeżeli od tak na starcie nadstawiasz burtę, to szybko skończysz w porcie.
 9. Odo_Toothless

  Błyski na ekranie

  Tu nie chodzi o nowy sprzęt. Bo mój 10 letni z podmienioną tylko kartą grafy wręcz śmiga na wszystkich ustawieniach. A wybierałem wtedy prawie najtańsze co było. Problem powstaje wtedy, kiedy jest to stary laptop ze zintegrowaną grafiką, w którym można co najwyżej dzisiaj odpalić excela lub pooglądać film. Dlatego jak chce się grać, to lepiej mieć normalną skrzynke, gdzie wkładasz i wyjmujesz co chcesz. Np. teraz wystarczy, że kupię nowa płytę, procka i ram za około 1,1k zł (B450+nowy Ryzen1600 AF, 16 GB RAM) i mam nowiutki sprzęt na następne lata, który udźwignie każdą grę w 1080p. Przecież to żadna kasa, w porównaniu z tym ile wydało się np. na okręty premium. Tylko jakoś nie widzę w tym sensu, bo to co mam w zupełności wystarcza do tego co robię.
 10. Odo_Toothless

  HMS King George V - Tier VII... zasadniczo.

  38,3 s z EM jest raczej wystarczające. Moduł podbił by to do 34s. Wybór zalezy od preferencji, bo +7% do celności z modułu jest w zasadzie pomijalne. RNG ma zdecydowanie większy wpływ, niż ten malutki boost. Potencjał jest jeszcze większy, gdy zamiast HE zaczniesz uzywać głównie AP (odpowiedni wybór celów jest wtedy kluczowy). I nagle się okaże, że też potrafimy wsadzać dewasty dla krążków, a pancerze pokazujące trochę burty, też zdrowo obrywają. Przeglądając podsumowania pobitewne, nigdy obrażenia z HE + pożary nie przewyższały tych z AP, a jeszcze pożary sa naprawialne w 100% i są zależne od RNG. Gwoli statystyki na HE robiłem pod 80k średniej, na AP 90-100k. Ale to było przed podniesieniem cytadeli.
 11. Odo_Toothless

  0.9.2 - replays bugged?

  Had the same issue. Computer reboot is a working option. Mayby log out/in of your Windows account will do the trick too.
 12. Odo_Toothless

  Błyski na ekranie

  Sprawę da się tylko rozwiązać na 2 sposoby. Pierwszy - posiadanie sprzętu ze współczesną kartą grafiki, drugi - podmiana szwankujących shaderów na te ze starej wersji gry. Ten drugi sposób testowałem już jakiś czas temu, gdy robiłem moda na wycięcie z nich ramki celownika i bluru przy lataniu samolotami. Większość starych dalej chodzi poprawnie, ale niektóre powodują dziwne artefakty. Niestety taka zabawa wymaga posiadania dostępu do sprzętu, który powoduje problemy. ps. jest i 3 sposób - pogodzić się z tym ;-)
 13. Odo_Toothless

  [0.9.2.X] OdTo Minimap

  @Googie_RN_Rtd I've added an option You requested: the ability to change minimap size. I've already made its max size larger, so please check it first. [0.9.2.X] v.2 OdTo Minimap changes: - Main battery and torpedo range can be turned on/off. - Now you can change size of minimap and directional line in a new setup file. Info is in the spoiler in first post. To make those changes work, game restart is required. Upgrade: from [0.9.2.X] to [0.9.2.X] v.2: 1. Delete those two old files: plane_marker.unbound and ship_marker.unbound in /res_mods/"current version"/gui/unbound2/pc/battle/minimap/markers/ 2. Copy a new version to mod folder.
 14. Odo_Toothless

  Smolensk

  But another Smolen is killing such broadside brother in two AP salvos
 15. Odo_Toothless

  Smolensk

  This is true. Des in close proximity to caps is countering Smolensk very hard. In engagements you can show a little broadside to Smolensk to fool him and make him switch to AP. A little angleing then and all his shells are just bouncing, when your AP are tearing him apart.
×