Jump to content

Odo_Toothless

Players
 • Content Сount

  3,783
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  19307
 • Clan

  [BUSHI]

5 Followers

About Odo_Toothless

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Poland

Recent Profile Visitors

2,475 profile views
 1. Odo_Toothless

  Problemy z działaniem PORTU - ankieta

  Czyli ankieta miała wykazać, że wszyscy doświadczają problemów z portem ? Co z osobami, które doświadczały problemów, a już nie mają i chciały zostawić jakiś feedback. To tez chyba coś znaczy, skoro u jednych jest ok, a innych nie do końca ? Nie twierdzę, że tak nie jest. Czemu rzekomo ? Sam sprawdź. Jak dla mnie wygląda to dobrze, w porównaniu z tym co było kiedyś i działa u mnie bez zwiech od kilku patczy. Mody dodaja dodatkowe linie do kodu, więc na pewno to nie ich zasługa. Sprawdziłem - na podstawce działa to identycznie. 10 letni Phenom x4 965BE + Geforce 970GTX, tryb zasilania - wysoka wydajność na czas gry, windows 10 NTLite. Wersja ręcznie okrojona podczas instalki. 3/4 całego Windows wyrzucone, ale nie sądzę, że to ma jakiś wpływ, bo w innych grach dawało to mniej niż 1% FPS różnicy.
 2. Odo_Toothless

  Nerf Smolensk

  You lost all arguments, but You are still producing useless posts. I am right ? No the ship with one of the highest DMG, avg. frags/game and very high WR is just weak, becouse You said so. And it's for coal - available to everyone. From the poor to very good players - not like Stalingrad, and is not veteran ship like Colbert.
 3. Odo_Toothless

  Nerf Smolensk

  Read again then. "leaderboard, where the Smolensk is permanently on 1st, 2nd or 3rd place with a very high winrate" can have different meanings. Ex. 1,2,3 top of any kind + having high WR. But: leaderboard, where Smolensk is permanently on 1st, 2nd or 3rd place in winrate category (or when taking into account WR). - has only one.
 4. Odo_Toothless

  Nerf Smolensk

  Instead of eyes closing, think and read data with some understanding. Do not count Stalingrad, becouse only best players have this one in majority. Colbert and Venezia - very small amount of games/high chance of veteran players. Then look at Smolensk WR: 2/2/2/2/2 and avg. frags/game too.
 5. Odo_Toothless

  Nerf Smolensk

  Look at: Smolensk click Avg damage and click from All to 5% the best. 3 3 2 1 1
 6. Odo_Toothless

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  WG już odpowiedziało w jednym (chyba ostatnim) wywiadzie Octaviana. Wg. nich ludzie średnio grają w kampanie i nie spełniają one stawianymi przed nimi zadań. Obecnie nad żadną nie pracują, ale może jakąś wypuszczą w 2020. Czyli masz rację. Kampanie "nie zmuszają" do gry i dlatego są do bani.
 7. Odo_Toothless

  Wyrzuca podczas gry...

  Uzywam modów od zawsze i mam zainstalowane ich ze 30. Z gry wyrzucało mnie sporadycznie, jak przyszedł taki feralny dzień z problememi z połączeniem do serwera. Co można zrobić ? Przestać grać w tym czasie. No chyba, że kolega ma jakiś niespotykany dla mnie problem.
 8. I understand, it's minor thing, but some of us want to role play his ships. So ex. US has this camo, JAP has this and i like some particular ship in that camo etc. Without profile, every time when I remove camo, I am forced to remind what camo was choosen and search it again. Many time i just give up, putting on first avaiable. Don't remember the former case, but it's working now. Looking at it, I just succesfully implemented it in vanilla dock.xml, to flags too. I am working on some port improvements, but my knowledge of advanced modding is very limited and I am still learning it. My objective is to create a new, different mods. Will look at checkbox problem in free time. Thank You for all Your answers.
 9. Odo_Toothless

  Something is missing.

  And they like of couse teenage busty girls as pin-up girls. In my country it's just called pedophilia and child sexualtization and it's severely punished. Add to this gambling and you have the whole picture. The Negative Consequences of Sexualization of Girls
 10. Odo_Toothless

  [X] Smoleńsk

  I tak powino widocznie być. Specom od merketingu pewnie wychodzi, ze sfrustrowani też chcą mieć takie cacko i sa bardziej skłonni rzucić grosiwem. Ta gra na specjalnie wkurza ludzi. Masz dym ? To i proszę hydro. A na cholerę hydro ? Gdzie słabe strony ? Żaden okręt z dymem nie powinien mieć hydro, no chyba że niedomaga artyleryjsko. Ta gra jest karcenogenne i wprost wyliczone na frustrację. To przez to hydro u DD-ków została ubita między innymi nasz Błyska. I przez durną zmianę, że okręt siedzący w dymie 1 vs 1 nadal może widzieć inny, który wystrzelił. I to bez żadnego spottera. Smoleńsk to tylko wierzchołek góry lodowej. Wg tylko gada o "balansie", a robi jak im marketowiec powie. Jak to mówią, jesli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Minie trochę czasu, Smoleńsk dostanie nerfa, wszystko ucichnie. Aż pojawi się nowy rak. I tak w kółko, jak w sowieckiej psychuszce.
 11. Odo_Toothless

  Polskie drzewko - rewizja

  Mi tam to niby nie przeszkadza, 1. ale drażni i jest na jedno kopyto. Inni lubią np świerszczyki - dawjcie jakieś rozebrane kobity w takim razie (śmiejecie się ? reklamy Wows były juz na prezerwatywach), a dostęp ograniczcie wiekiem. A może coś dla wędkarzy się znajdzie, piwoszy itp. I nagle się okaże, że innym to przeszkadza, albo brzydzi ... No nie możliwe ! A taka niby tolerancja, ale jednostronna. 2. A wypuszczanie papiera jakim jest Izumo i rzucanie go drzewka azjatyckiego (czyli to teraz chiński, czy kambodzański okręt ?) jest jakieś dziwne. Przecież to dla tych nacji jest to okręt zbudowany przez wroga (wiem fikcyjny, ale zawsze). To może my znajdziemy jakąś baję o płynięciu do Ameryki i nam jakąś Iowę wrzucą do drzewka europejskiego ? To może nazwiemy go Columbus ? Kojarzy mi się to przyrzekaniem Heleny dla Zagłoby. Nie mogli im dać jakieś "dżonki" na 1 ? Juz nie kumam o co tutaj w tym wszystkim chodzi. Niedługo różowe parostatki będa naginać, a CV-ki będa wypuszczać pszczoły, które zamiast bomb, będa zrzucały miód. A my tu, że Grom ma tyle, czy tyle dział. A kogo to interesuje ? Dajcie mu - nie wiem, żyrafę na pokład i niech szczela żrącym keczupem. I okaże się, że część populacji graczy podobno popłakało sie ze szczęścia. I chce więcej. No to spoko. Każdy ma inne zboczenia. A gdzie zainteresowania innych ludzi się pytam ? Czemu to takie jednostronne ? Juz przy wątku Romy z piwem , pisałem, że chciałbym widzieć w grze Stalingrada z kiblem jako nadbudówką. A jaki w tym problem ? Część ludzi chętnie by zapłaciło za takie kamo. Tak w ogóle, to obiecano, ze da się filtrami wyłączyć niechcianą zawartość. Jak widać na załączonym obrazku - tylko obiecano. Czyli każdy teraz dostanie po świńskim łbie :-P
 12. Odo_Toothless

  Na randomach nie da się grać....

  Za duża konkurencja: 3x Asashio, a pancerniki to tylko VIII i mają względnie mało HP. Też bym się wkurzył :-P. Ideał MM to jeden Asashio, a reszta pancerze X tieru.
 13. Odo_Toothless

  Polskie drzewko - rewizja

  No i dlatego odechciewa mi się grać widząc to wszystko. Mój mózg i oczy krwawią, widząc wpychane do tej gry rzeczy, którymi mógłbym się interesować być może w wieku przedszkolnym. To tak jak by ktoś zaproponawał ci wykwintny obiad, zdjął gatki i zaczął się obok załatwiać. Do tego powiedział, że przeciez możesz sobie zasunąć parawan i nie bedziesz tego widział. Ale co z zapachami ? A teraz wrócmy do dyskusji o papierowym drzewku polskim. X to będzie np. niszczyciel klasy Dziwisz ? ;-). Zawsze, kiedy widzę ten filmik, to się zalewam do rozpuku.
 14. Odo_Toothless

  Polskie drzewko - rewizja

  Większość z nas pewnie by chciała widzieć jak najwięcej okrętów historycznych. Wolę sobie popykać jakąś realną polską IV, niż wyjętą z nikąd X. Takie "produkowanie" okrętów na siłę jest jednak takie żałosne jak ten świński łeb pod klonem Izumo w drzewku daleko-wschodnim. Z nazwą wzięta z jakieś następnej bajki. Moim zdaniem dyskusje są bez sensu, bo gra już dawno zeszła w stronę parodii. Zostań kapitanem historycznej floty obiecują :-P ps. w sprawie offtopu, to czekamy na wprowadzenie do gry nowych drących gębę animasek. To dopiero będzie zgodne z tematem. ;-)
 15. Odo_Toothless

  Polskie drzewko - rewizja

  To akurat Wikipedia. Ale to przecież pokazuje tragedię tych ludzi, zmuszonych do walki przeciwko swemu narodowi. Wcieleni w większości siłą do wrogiej sobie armii, mając za zakładników swoich bliskich. Volksdojcze to inna sprawa, ale tu trzeba było mieć niemieckie korzenie.
×