Jump to content

Thaleesi

Players
 • Content Сount

  292
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  459

About Thaleesi

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Normandiya

Recent Profile Visitors

3,843 profile views
 1. selam 

  oyunun bağzı sıkıntıları oldugunu dusunuyorum uçak gemisi oynuyorum surekli lakin deniz altılarını daha vuramadım. Ayrıca muhrıp gemilerine karsı kesinlikle şansın yok direkt öldün bu gemilerin ne savunması nede muhrıp tarzı gemileri puskürtme sansın varbu durum oyundakı zevk meselesını azaltıyor oldukca. oyuna yeni başladım. dünya kadar video  izledim bu oyun hakkında 6 seviyeye karsıya 8 seviye gelmesı ne acı

 2. Değerli Thaleesi , yeni çıkan Lunar New Year adlı Event ve onun yanında gelen özel gemiler Baije ve Wukong u nasıl elde edebiliriz ? Satılığa çıkarılacaklar mı ? Lütfen cevap verir misin ...

 3.  Merhaba Yavuz Bey 

   

  benim wag a bir önerim olacak , nispeten daha karanlık bulutlu yağmurlu vs gibi haritalarda gemilerin seyir fenerlerinin yanıyor vaziyette olması çok güzel bir görsellik katar ayrıca bilgi açısından da önemli olur sancak iskele  fenerlerinin yanıyor ve belli açılardan gözükmesi  yine on direkte  ve kıçta bulunan fenerlerin yanar vaziyette olmaları gemilerin ne yönde ve nasıl oldukları hakkında da bilgi veriri , daha gerçekçi bir görsel sunar .

 4. Son güncellemeden sonra sürekli sistem kaynakları yüklenemedi diye hata alıyorum, oyun çöküyor ve savaşı terk cezası alıp duruyorum, oyun oynanamaz halde lütfen düzeltin.

 5. bişey sorucam bu yeni bi pt açıldı bunun işleyişiyle ilgili bilgin varmı.alamdığımız gemileri ucuza veriyorlar.yani burda uzay gemileriylemi oynuycaz ne yapıcaz çözemedim.

   

 6. Test serverina nasıl girebilirim World Of Warships Yüklü şuan ama Kufrust Montana gibi zırhlıları denemek istiyorum nasıl yapıcam bişeymi indirmem gerek bi yardımcı olursanız

 7. Oyun içinde  sık karşılaştığım Görünmez lik sorunu  ve oyunun yarısın da ,kazandınız yada kaybettiniz diye neden bitiriliyor.Düşman tarafın gemileri Zıhrılar dahil yakın mesafede nasıl yok oluyor? Ve 1 yada 2 km den ateş edebiliyorlar.Sis  ten bahsetmiyorum. Açık alanda kaybolan gemiler den söz ediyorum. Bu haksız durumu nasıl düzelte biliriz?

  1. 22jacksparow

   22jacksparow

   katılıyorum cok fazla sorun var oyunda bende ilk defa bu foruma katılıyorum  dediğin sorunlar bende mevcut  muhripler ve  tüm gemiler diyim kısaca 2mil--3mil   gözümün önünde kayboluyo bende kamuflaj var adam beni 15mil den şişliyo 🙂  komedi gibi oyunu tekrar sildim şimdi yüklemeye calışıyorum oyunda inmiyor bunlar bizden bayağı korkmuş gibi görünüyo:) görünmezleri görünür yapıyorum ve biniyoruz tepelerine  oyunda cok problem var  sürekli güncelleme getiriliyo güncellemelerde sacma sapan bizde iş görmüyo  görevleri yapıyorum oyun takılıyo  yanıt vermiyo diyo kapatıp tekrar acıyorum dp vs  hic bişiy yok tekrar silbaştan bakalım halimiz nice olacak 🙂 herkese kolay gelsin.

 8. lütfen air warship veya uzay  savaş  gemileri hahhında bilgi alabilirimiyiz 

  1. fabes1999

   fabes1999

   yok ,vazgeçtim ,uzayı gördüm,bildiğiniz denizi karartmışlar üstüne bir kaç planet resmi koymuşlar al sana uzay.Üstelik kare kare yapmışlar kolaylık olsun diye.TAmam uzayda kara delikleri duymuştuk ama kara bir denizi duymamıştık öyleki  sözde göktaşlarının gölgeleri düşüyor kara denize birazcık daha özen gösterselerdi keşke 

 9. Thaleesi

  Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  Forumlara ve sosyal medyaya harcanan bir çok kaynak bulunuyor. Yalnızca bir kişi ve forum boyutu olsaydı belki kalması gözden geçirilebilirdi ama ne yazık ki durum daha farklı. Ne yazık ki bu konuda daha fazla detay paylaşmam mümkün değil İkinci sorunuza gelince, forumun bütün bölümleri önümüzdeki haftadan sonra kapatılacak. Bilgi paylaşımında bulunan arkadaşlar ve cici maç sonuçlarını saklamak isteyenler haftasonuna kadar herşeyi yedeklemeyi unutmayın! Klan Arayanlar / Klanına Oyuncu arayanlar için bir bilgi: Klan mesajlarınızı Türkçe ve İngilizce çevirisiyle İngilizce forumlarda paylaşabilirsiniz. Önceki mesajımda belirttiğim gibi İngilizce açıklamaların olduğundan lütfen emin olun. Sadece Türkçe dilinde paylaştığınız mesajlarınız kaldırılacaktır.
 10. Thaleesi

  Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  Merhabalar, Öncelikle yeniden belirtmek istiyorum, oyun-içi Türkçe dil seçeneği ve sorularınız olduğunda ulaşabileceğiniz Türkçe müşteri hizmetleri servisi devam edecek. Ne kadar sınırlı da olsa forumda yeni ve tecrübeli oyuncular arasında güzel bir paylaşım vardı. Şahsen bunun başka platformlarda devam edebileceğini umuyorum. Gönüllü olan oyuncuların açabileceği bir blog, facebook sayfası, discord kanalı vb. Benim de içinde olduğum bazı kanallar var ve gerçekten bu kanallarda iletişimin devam edeceğini ümit ediyorum. Yalnızca forum, sosyal medya ve portal desteklerimiz sona eriyor. Ama oyun içi dil desteğimiz devam ediyor, yani bir oyuncu bazımız var. Bir Türk gemisi ile ilgili ısrarınıza İngilizce forumlar üzerinde devam etmenizde bir sakınca görmüyorum Yalnız küçük bir not, İngilizce forumlar üzerinde mesajlarınızı İngilizce dilinde paylaşmalısınız. Kuralları sebebiyle farklı dillerde açılan konuların kapatılması söz konusu olacaktır.
 11. Thaleesi

  Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  Mekanikler, gemi incelemeleri ve yayınlarla katkıda bulunan herkese çok teşekkür ederiz! Yeni bir platform blog veya yayın kanalları üzerinde bu gibi çalışmaları sürdürmeye devam edebilirsiniz Aynen ilettim İnanın ben de oldukça üzgünüm. Ama buna bir veda demeyelim. Belki bir gün bir savaşta karşılaşırız Evet, oyun içi dil desteğimiz ve müşteri hizmetlerimiz Türkçe servislerine devam ediyor. Türkiye'de yine de kayda değer bir oyuncu topluluğumuz var fakat bu grup forum ve sosyal medya üzerinde beklendiği kadar aktif değil. Hatırlarsanız her seferinde geri bildirimlerinizi forumlar üzerinde paylaşmanızı rica ederdim. Çünkü bu linkleri toplayıp, tercümesini yapıp direkt olarak oyun geliştiricilerimize gönderiyorduk. Fakat siz de biliyorsunuz bu başlıklar genelde suskun kalıyordu
 12. Kaptanlar, 15 Mart 2018, Perşembe gününden itibaren World of Warships portalımız, resmi forumumuz ve Facebook sayfamızın Türkçe sürümlerindeki tüm faaliyetlerimizi durduracağımızı üzülerek bildirmek isteriz. Son 18 ay içerisinde elde edilen sonuçların gösterdiği üzere, ne yazık ki Türkiye topluluğunun gelişimi beklediğimiz performansı sergileyemedi. Türkçenin desteklenmesinin daha iyi performans sergileyen dillere benzer bir gelişim göstereceğini umuyorduk, ancak maalesef sonuç umduğumuz gibi olmadığından bu dile verilen desteği durdurma kararı aldık. World of Warships için Türkçe oyun-içi dil desteğinin yanı sıra müşteri hizmetleri desteği hâlâ mevcut olacak, dolayısıyla dünya çapındaki milyonlarca oyuncu ile destansı deniz çatışmalarınıza normal olarak devam edebileceksiniz. World of Warships Facebook sayfasının bir hayranıysanız, 15 Mart'tan itibaren otomatik olarak İngilizce sayfaya yönlendirileceksiniz. Türkçe forumumuz da 15 Mart tarihinden itibaren kapatılacaktır. World of Warships ekibi ve Türkiye Topluluk ekibi olarak vermiş olduğunuz destek için teşekkür ederiz, denizlerde görüşmek üzere!
 13. Thaleesi

  Oyun içi sohbeti kapatma vs.

  Merhabalar, bu gibi geri bildirimlerinizi her hafta raporlayıp oyun geliştiricilerimize gönderiyoruz. Forum üzerinde uygun alanlarda paylaşmanız yeterli! Sohbet durumu için çözüm paylaşılmışa benziyor Bunun yanında eğer takım arkadaşlarının yerlerini paylaşan vb oyunculara rastlarsanız bunları oyun içinden veya müşteri hizmetlerine yazarak şikayet edebilirsiniz.
 14. Thaleesi

  Premium dükkandaki kişiye özel indirim

  Merhabalar, Pazarlama ekibimiz fiyatlar üzerinde bir takım testler gerçekleştiriyor. Bu sebeple premium dükkanda farklı fiyatlandırmalar görmeniz mümkün. Konu hakkında ne yazık ki daha fazla bilgi paylaşmamız mümkün değil fakat bunun bir sorun olmadığını ve gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğinizi söyleyebiliriz.
 15. Thaleesi

  Premium dükkanda gizli indirimler

  Merhabalar, Pazarlama ekibimiz fiyatlar üzerinde bir takım testler gerçekleştiriyor. Bu sebeple premium dükkanda farklı fiyatlandırmalar görmeniz mümkün. Konu hakkında ne yazık ki daha fazla bilgi paylaşmamız mümkün değil fakat bunun bir sorun olmadığını ve gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğinizi söyleyebiliriz.
×